واقعا مایه خجالته برای مهندسیه الکترونیکه....

aminvo

عضو جدید
با سلام به دوستان
اول از اخر شروع کنم
اینی که الان گفتی تیکه بود دیگه نه؟//
خوب دوستان عزیزی که میخوا AVRیاد بگیرین چرا نصفه امار میدین؟بگین ترم چندین چی میخونین چی جوندید چی بلدید چی میخوایین یاد بگیرین؟
کی زبانش خوبه منابع اصلی کد ویژن رو دارم بزارم براتون که از ساده ترین حالت شروع کرده تا .....
اما شما باید معماریشو بلد باشین اگرنه میخوایین برا چی برنامه بنویسید؟
اطلاعاتو بدید یا پیغام بزارید برام تا بتونم کمکتون کنم
با تشکر

سلام دوست عزیز
ممنون از حرفهایی که زدی. من هر دفعه همین جوی که شما گفتی می گیردم ولی بعد از یکی دو ماه تنبل می شم و واقعا نمی دونم چرا؟؟؟؟؟
شما هر دفعه می گی برای avr باید اول معماریش را بلد باشی . خوب این معماری را از کجا باید یاد بگیرم. اگه لطف کنی راهنمایی کنی ممنون می شم.
راستی من کاردانیم فناوری اطلاعات و ارتباطات بود و کارشناسی وارد الکترونیک شدم بخاطر همین برنامه نویسی مشکلی ندارم و c++ تا حدی کلاس ها را هم خوندم و یک آشنایی کلی با جند تا زبان دیگه هم دارم. این ترم هم اصول میکرو دارم که استاده داره ATMega 32 را درس میده.
منتظر راهنمایی شما هستم.
موفق و پیروز باشی

behnam_elec

کاربر بیش فعال
سلام عزیزم شما چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه این ترم داری استادت شروع میکنه به اموزشش
منم دنباله یه جزوه خوش خطو کامل هستم تا اسکن شده بزارم برا بچه ها
تنبلی شما هم از اینه که هدف نداری اگه داری اراده نداری اگه داری برا هدفت تلاش نمیکینی اگه میکنی کم میکنی
دنبال ایراد تو خودت باش
اگه اهدافتو یا کاراتو بگی شاید بتونم کمکت کنم تا راه بهتری رو انتخاب کنی
من با اهدافم زنده ام اگر نه کار دارم تو این دنیا برا انجام دادن

parichehr16

عضو جدید
سلام...من هم تا اونجا که بتونم حاضرم با گروه الکترونیک فعالیت کنم...

behnam_elec

کاربر بیش فعال

پیمان2133

اخراجی موقت
خیلی عذر میخوام اما من به عنوان یه تازه وارد اجازه میخوام خودم رو معرفی کنم:gol:
من اسمم پیمان فوق دیپلم الکترونیک دارم.امانزدیک به ده ساله دارم تعمیرات انجام میدم:confused:
یعنی به ما نمیشه گفت مهندس؟؟؟؟؟/:mad:فقط قشر درس خونده داهشگاه هستند که مهندس هستند؟؟؟؟من نمیخوام دانش دانشگاهیان عزیز رو زیر سوال ببرم اما به نظر شما واسه بازار کار بیرون بیشتر تجربه لازم نیست؟؟ دانش درکنار تجربه مفیده.حالاما که نشده مقاطع بالاتر تحصیلی رو طی کنیم اما از دانشگاه اجتماع مدرک گرفتیم مهندس نیستیم؟؟؟:cry:

invincible

عضو جدید
خیلی عذر میخوام اما من به عنوان یه تازه وارد اجازه میخوام خودم رو معرفی کنم:gol:
من اسمم پیمان فوق دیپلم الکترونیک دارم.امانزدیک به ده ساله دارم تعمیرات انجام میدم:confused:
یعنی به ما نمیشه گفت مهندس؟؟؟؟؟/:mad:فقط قشر درس خونده داهشگاه هستند که مهندس هستند؟؟؟؟من نمیخوام دانش دانشگاهیان عزیز رو زیر سوال ببرم اما به نظر شما واسه بازار کار بیرون بیشتر تجربه لازم نیست؟؟ دانش درکنار تجربه مفیده.حالاما که نشده مقاطع بالاتر تحصیلی رو طی کنیم اما از دانشگاه اجتماع مدرک گرفتیم مهندس نیستیم؟؟؟:cry:
فرمایش شما کاملا درسته ;)
دانش در کنار تجربه مفیده و خیلی وقتا هم تجربه ، کسب دانش مفهومی تر رو در پی داره
اگه بعد از مواجهه با مشکل یا پروژه سوال واسه آدم پیش بیاد و بره دنبال جوابش و توی تئوری اونو بسط بده از 100 تا مهندس فوق لیسانسم شاید بهتر بتونه تو بازار کار امروز عرض اندام کنه :redface:
واقعیتش اینه که دانشگاه چیز خاصی به آدم یاد نمیده
و اگه یه دانشجو همونطور که از اسمش پیداست ، خودش شخصا جویای علم نباشه و نره طرف کارای عملی . . . وضع میشه همینی که می بینیم! :smile:

behnam_elec

کاربر بیش فعال

سلام عزیزم
خوش امدی
حق با شماست اما بیشتر خوشحال میشدم که تحصیلاتت رو هم ادامه میدادی مدرک مهندسی هم میگرفتی
منم فوق دیپلم گرفتم بارم بود و مغرور اما وقتی اومدم تو بازار دیدم تازه اوله کارمه
خوب استارت زدم از صفرم شروع کردم
الانی که خدمت شما هستم با 2سال تجربه(اما مفید)مدیر شبکه های CGSگاز استان تهران هستمو تو یه شرکت دیگه هم معاون فنی و فروش در حالی که هنوز 2ترم تا کارشناسیم مونده تموم شه (بدون عقب افتادگی تو درسو دانشگاه)
پس دست خودته و اینکه هدفت برای اینده و موقعیت اجتماعیو کاریت چطور باشه اگرنه هستن دیپلمه های که منو اصلا حساب نمیکنن تو تجربه اما الان 3تا فوق مکاترونیک دارن از من حقوق میگیرن تازه اونم 500تومن
چیزی خواهی شد که الان میخوای چیزی هستی که میخواستی قبلا
در ضمن با امضات هم خیلی حال کردم

taranom28

عضو جدید
ممنونم از اینکه آدم و هل میدی. من دانشجوی ترم 6 الکترونیکم خیلی دنبال اینم که تا پایان کارشناسی یه تجربه کاری خوب تو این زمینه داشته باشم .

mohebynam

عضو جدید
سلام به همه.یکم به نوشته هاتون فک کردم.همه حق دارنو داریم.سر.کول هم پریدنو خوب یاد گرفتیم.اما بگم جامعه مسیر درست میخواد نه بیکاری و تلاش بیهوده.2ترم دیگه کارشناسیم تمومه.نزدیکه 2سال هستش که وارد کار خودم شدمو با این علم نامحدود زدم توکار.تاحالا کلی ضرر دادم اما کلی تجربه کسب کردم.تو عرض یکسال شرکت تولیدی خودمو ثبت کردم اما هنوز هیچ سودی نبردم این علم کلی تجربه میخواد.بدجوری سرم شلوغه که از درسم هم میمونم وتو زندگی بدجوری وقت کم میارم اما بچه ها تو این اول زندگی و جوونی کلی خسته شدم.

irelectronic

عضو جدید

سلام
اولاً اینکه کسی مدرک مهندسی گرفت پس مهندس است کاملاً اشتباه است. مهندس یعنی کسی که توانایی علمی و تجربی لازم جهت طراحی سیستم های مرتبط با رشته تخصصی اش را دارد. حالا اگر شما یا سایر دوستان این توانایی را دارید مهندس هستید اگر ندارید نیستید. دیدید که اصلاً نگفتم کدام درسها رو پاس کردید یا از کدام دانشگاه مدرک گرفتید یا معدلت چند شد یا مثلاً شب امتحان ریاضی مهندسی مامانت برات چه شامی پخته بود!!

pero

عضو جدید
مهندس کسی است که در یکی از رشته‌های مهندسی آموزش دیده‌باشد و یا به طور حرفه‌ای در آن رشته مشغول به کار باشد. مهندسان از فناوری، ریاضیات، و دانش برای حل مسائل کاربردی استفاده می‌کنند.

ehsan*

عضو جدید
دریاب مرا ...

دریاب مرا ...

سلام
من به رشته الکترونیک علاقه داشتم و تو انتخاب رشته بین گرایشات برق جز الکترونیک و چنتا کنترل کد رشته دیگه ای رو انتخاب نکردم ولی تو دانشگاهی قبول شدم که هرسه گرایش رو داره و چهارمین گرایش هم تا موقع انتخاب گرایش ما میرسه من الان ترم یکم:)
میدونم خیلی برای انتخاب گرایش زوده ولی پیش خودم میگم اگه از الان پیش خودم بدونم که چه گرایشی میخوام برم هم انگیذم بیشتر میشه هم میدونم تابستونم رو با چه دوره هایی پر کنم و چه درسایی رو باید بیشتر تقویت کنم
هنوز از الکترونیک بدم نمیاد ولی میترسم چون از خیلی ها شنیدم که بازارش درحال اشباعه البته تا من لیسانس بگیرم هیچی معلوم نیس ولی با این همه بچه های فنی حرفه ای و آزادی که دارن به الکترونیک سرازیر میشن نگران بازار کار هستم :cry:
توروخدا نگین برای مهندس خوب همه جا کار هست چون متاسفانه برق خیلی داره شلوغ میشه و بازار کار الکترونیک از بعضی گرایشات مثل قدرت کمتره و به نظر من خطردیگه برای منی که از ریاضی میخام برم الکترونیک کمی تجربه عملی نسبت به بچه های فنی حرفه ای هستش چون نمونه زندش یکی از دوستای صمیمیم هست (البته من قصد توهین به بچه های فنی رو ندارم ولی بالاخره این یه رقابت برای کاره)
از طرف دیگه توی قدرت دانشگاه ما (دانشگاه زنجان) اینطور که شنیدم دانشگاه خیلی خوبیه
نمیدونم به این فکرا بودن در نتیجه جوگیر شدن منه یا نگرانی عجیبم از بازار کار
لطفا مرا دریابید:surprised:

pero

عضو جدید
سلام
من به رشته الکترونیک علاقه داشتم و تو انتخاب رشته بین گرایشات برق جز الکترونیک و چنتا کنترل کد رشته دیگه ای رو انتخاب نکردم ولی تو دانشگاهی قبول شدم که هرسه گرایش رو داره و چهارمین گرایش هم تا موقع انتخاب گرایش ما میرسه من الان ترم یکم:)
میدونم خیلی برای انتخاب گرایش زوده ولی پیش خودم میگم اگه از الان پیش خودم بدونم که چه گرایشی میخوام برم هم انگیذم بیشتر میشه هم میدونم تابستونم رو با چه دوره هایی پر کنم و چه درسایی رو باید بیشتر تقویت کنم
هنوز از الکترونیک بدم نمیاد ولی میترسم چون از خیلی ها شنیدم که بازارش درحال اشباعه البته تا من لیسانس بگیرم هیچی معلوم نیس ولی با این همه بچه های فنی حرفه ای و آزادی که دارن به الکترونیک سرازیر میشن نگران بازار کار هستم :cry:
توروخدا نگین برای مهندس خوب همه جا کار هست چون متاسفانه برق خیلی داره شلوغ میشه و بازار کار الکترونیک از بعضی گرایشات مثل قدرت کمتره و به نظر من خطردیگه برای منی که از ریاضی میخام برم الکترونیک کمی تجربه عملی نسبت به بچه های فنی حرفه ای هستش چون نمونه زندش یکی از دوستای صمیمیم هست (البته من قصد توهین به بچه های فنی رو ندارم ولی بالاخره این یه رقابت برای کاره)
از طرف دیگه توی قدرت دانشگاه ما (دانشگاه زنجان) اینطور که شنیدم دانشگاه خیلی خوبیه
عزیز اول مشخص کن با کی بودی؟!

من خودم فنی میخونم. درس هایی که ما سال اول هنرستان می خوندیم با فیزیک دانشگاهی شما ریاضی ها یکیه. حالا حسابشو بکن ما 3 سال زودتر از شما شروع کردیم و بصورت عملی کار کردیم، (البته درسته در رشته های فنی کسایی هستند که برای تفریح میان!). حالا شما میای میگی چی؟!

یک موضوع بسیار مهمه دیگه: اصلا مهم نیست که شما چی بخونی، کجا بخونی. مهم اینه که برای چی میخونی و چقدر برات ارزش داره خواستت.
من کسایی رو میشناسم که وقتی فوق دیپلمشون رو گرفتن چندین مقاله و تحقیق بین المللی داشتن و سریع رفتن و الان تو کشور نیستن. و جالبه بدونی که از فنی فارق التحصیل شدند. حالا هی بگو و بگید و بگویند و یحتمل خواهند گفت که فنی جیزه!

behnam_elec

کاربر بیش فعال
سلام
با سلام دوست عزیز
اولا که شما اشتباه کردی اومدی برق!چرا چون هنوز مردد هستی هیچی از این رشته نمیدونی
من ریاضی خوندم کاردانی تبریز بود کارشناسی هم ازاد تهران میخونم
من با کاردانیم بدون تجربه فقط به صرفه اولی رباتیک کشور چاپ مقاله و زبان انگلیسیم با 300تومن استخدام شدم بد از 3ماه شد 850تومن.چون خواستم الانم انشجوی ترم 3 کارشناسی هستمو دورو بره 2 3 تومن تو دروران دانشجویی با کاره نیمه وقت درامد دارم.با کلی تجربه فنی.و میتونم بگم یه ادم فنی و یه مدیر فروش خوب هستم.الانم 3 تا فوق مکاترونیک و الکترونیک دارن با 550تومن زیر دستم کار میکنن.
اینارو گفتم تا بدونی که همه چی بستگی به خودت داره که هدفت چیه تو اینده چی میخوای و چقدر میخوای هزینه کنی براش.
در مورد فنی بودن بچه بگم که کاش فنی مخوندم راحتتر کار پیدا میکنی دقیق تر هستی نترسی تو کار و.... تنها مشکل محاسباتی دارن که اونم تو دانشگاه دارن بهاش رو میدنو 20 واحد بیشتر میخونن اما موفق تر هستن شک نکن.
بچه های دولتی عموما به جای نمیرسن عمل ندارن فقط تئوریه خوبی دارن که باید بخونن ا دکترا بشن استاد.
از لحاظ بازار کار همواره گفتم الکترونیک بهترین بازارو داره به شرطی که هنری داشته باشی محدود نیستی تو الکترونیک پاتو بقیه رشته ها به اقتضای زمان و کارت میتونی بذاری اما تو رشته های دیگه نه.بد مخابرات عالیه و زمینه کاریش هم مشخص بد تو بازار الان کنترل ابزار دقیق از یونی بیای بیرون سرکگاری تو پتنروشیمی ها گاز نفت و... بد قدرت و برق صنعتی و... دیگه هستن.
دوست عزیز الکترونیک خوندم اما مکانیک پنوماتیک الکترونیک اپتیمایزر کالیبراسیون رنگ کاری جوشکاری سوراخ کاری تست بردهای مکاترونیکی رو فقط تو یه شرکت یاد گرفتم بد تو شرکت گاز ابزار دقیق درجه یک.بد تعمیر برد و یو پی اس و هیتر های شبه های سی جی اس گاز استان تهران.بدش در زمینه سنجشگر گازی بد مهندسی فروش.
اگه دقت کنی هیچ جا شما رو به عنوان مهندس الکترونیک نمیخوان.همه اچار فرانسه میخوان.
پس از همین تابستون بد برو دنباله کار و تجربه که خیلی عقبی.
بهترین بازار الان برای برنامه نویسی برای ایی سی یو ماشیناس که اگه یاد بگیری باره خودتو بستی.
در ضمن مهندس خوب با چندسال سابقه کار مفید نهایتا 700 تومن درامدشه پس بیخود برای خودت رویا پردازی نکن
موفق باشین

• Like
واکنش ها: pero

EECi

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت همه شما دوستان عزیز. 11 صفحه مطلب در این تاپیک خواندم ولی در این 11 صفحه چیزی از صحبت دوستان نفهمیدم. سوالاتی رو از بهنام عزیز می پرسم که شاید بدرد همه بخوره:
1- بهنام , شما چطور بدون داشتن معافیت سربازی در محل هایی که گفتی کار می کنی؟
2- شما اشنایی در حوزه ابزار دقیق دارید؟ اگر جوابتان مثبت هست خوشحال می شوم تاپیکی زده و تمام لینک ها را در اخیتار همه بگذارید.
و اما چند نظر شخصی که من بعنوان یک دانشجو برق مخابرات خدمت تمام علاقه مندان عرض کنم
1- زبان انگلیسی یک اهرم پیشرفت فوق العاده مهم در رشته ماست.
2- یادگیری روش های جستجو در اینترنت فوق العاده کاربردی و مهم هست که باید بگم 1% دانشجویان فرق بین دایرکتوری ,search engine , meta search engine رو نمی دونند. و خیلی نکات دیگر ...
3- خوندن مقالات علمی هم مهم هست. مخصوصا خواندن دقیق همین کتاب های درسی خودمان از اخرین ویرایش انها.

یک شعاری هم فرنگی ها دارند که جا داره براتون بنویسم :
Share or die
یعنی یا اطلاعاتت را به اشتراک بگذار و یا برو بمیر!( با عرض معذرت از همه دوستانم , مخاطبم همه بودن!)
و این دلیل پیشرفت هست . اشتراک گذاری اطلاعات و چیز های خوب را برای هم خواستن و خود خواه نبودن...

موفق و موید باشید:gol:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: pero

behnam_elec

کاربر بیش فعال
با سلام خدمت همه شما دوستان عزیز. 11 صفحه مطلب در این تاپیک خواندم ولی در این 11 صفحه چیزی از صحبت دوستان نفهمیدم. سوالاتی رو از بهنام عزیز می پرسم که شاید بدرد همه بخوره:
1- بهنام , شما چطور بدون داشتن معافیت سربازی در محل هایی که گفتی کار می کنی؟
2- شما اشنایی در حوزه ابزار دقیق دارید؟ اگر جوابتان مثبت هست خوشحال می شوم تاپیکی زده و تمام لینک ها را در اخیتار همه بگذارید.
و اما چند نظر شخصی که من بعنوان یک دانشجو برق مخابرات خدمت تمام علاقه مندان عرض کنم
1- زبان انگلیسی یک اهرم پیشرفت فوق العاده مهم در رشته ماست.
2- یادگیری روش های جستجو در اینترنت فوق العاده کاربردی و مهم هست که باید بگم 1% دانشجویان فرق بین دایرکتوری ,search engine , meta search engine رو نمی دونند. و خیلی نکات دیگر ...
3- خوندن مقالات علمی هم مهم هست. مخصوصا خواندن دقیق همین کتاب های درسی خودمان از اخرین ویرایش انها.

یک شعاری هم فرنگی ها دارند که جا داره براتون بنویسم :
Share or die
یعنی یا اطلاعاتت را به اشتراک بگذار و یا برو بمیر!( با عرض معذرت از همه دوستانم , مخاطبم همه بودن!)
و این دلیل پیشرفت هست . اشتراک گذاری اطلاعات و چیز های خوب را برای هم خواستن و خود خواه نبودن...

موفق و موید باشید:gol:

سلام دوست عزیزاولا که باورم نمیشه که چیزی متوجه نشده باشید اگر هم که اینطوره شخصا متاسفم براتون.ج سوال اول دوست عزیز پدره من 2سال هست که از فوت ایشون میگذره و من کفالت مادر و 2 خواهرم بر عهده ام هست و معافیت سربازی به من تعلق گرفت.ج سوال دوم.بله دارم.من درشرکت گا استان تهران و در عسلویه دروه هارو زیر نظر مهندسان نخبه کشوری ومهندسانی از چین و فرانسه رو دیدم.و در شبکه هایCGS (CITY GAS STATION)گاز استان تهران فعالیت کردم.اگه سوالی در مورد این شبکه ها نحوه کارکرد طراحی رفع عیوب و... داشتید بفرمایید با کمال میل حاضر به پاسخ گوی هستم.فکر نکنم نیازی به یاد اوری گذروندن دوره های مکانیک و پنوماتیک و الکترونیک و کالیبراسیون و اپتیمازر رو در هالوت فرانسه برین ایتالیا اسکن کلامبر باشه.در ضمنCPEزبان انگلیسی دارمو مسلط به کردی ارمنی فرانسه نیز هستم.(صرفا جهت اطلاع)اگه مطالعه دقیق تری در تاپیک ها و پست های بنده میداشتید مصادق عملی و انجام شده ضرب المثلی رو که زحمتش رو کشیدید رو میدیدین.همانطور هم که فرمودین نمیدونن بلد نیستن اطلاع ندارن.شما بفرمایید کمک کنید راهنمایی کند اطلاع رسانی کنید.با عرض معذرت شما هم مثل اکثر کسایی که بالا سری هستن صرفا شعارید.من این افتخارو دارم که کارم شغلم خدمته مستقیم به مردمه نجات جون یه کودک از مرگ بوسیله دستگاه من منو برا همیشه راحتو سربلند میکنه.دوست دارم دوستام تو رشته من گرایش من از خواب غفلت و رویا پردازی ها بیان بیرون من وظیفمو انجام دادم حالا هر کی استفاده کرد خوشا به حالش هر کسی که گوش نداد بدا بحالش. حالا هر کس کلاه خودشو قاضی کنه ببینه کجای حرفام نکاتی که به دوستان میگم بده تا من اصلاحشون کنم.قبلا از لحن تند و صریح خودم معذرت میخوام

EECi

مدیر بازنشسته
خیلی ممنون بهنام عزیز. شما حرف من رو بخودتون گرفتید...
من مخاطبم همه بود همانطور که نوشتم
من ادعای خاصی ندارم و از بالا به کسی هم نگاه نمی کنم و اهل شعار هم نیستم( خواهش می کنم با کلمات بازی نکنید و برچسب نزنید) این بخش از حرفاتون بشدت با اعصاب من بازی کرد! این همه مقاله بنویس و مفت در اختیار ملت بزار اونوقت یکی بیاد و این حرف رو بشما بزنه... البته من این حرف شما رو بحساب نا اگاهیتون میزارم:razz:
از شما هم بسیار ممنونم که به مردم خدمت می کنید
و باز هم تکرار می کنم که در این 11 صفحه به اندازه 2 پست درست و حسابی مطلبی نبود
دوست ندارم از کسی تعریف کنم و ایرادات را رک خواهم گفت
و البته این رو هم بگم ان پست درست و حسابی شاید همان پست های شما بوده باشه
در اخر هم تکرار می کنم خیلی زود رنجید و زود موضع میگیرید
من حرفی نزدم که شما برای من تاسف بخورید دوست عزیز
اگر سوالی هم داشتم از شما خواهم پرسید
ضمنا از لحن نا مناسب که فراخور لحن شما بود هم عذر می خوام

نکته اخر که باید عرض کنم این هست که من نه رقیب شما هستم و نه دشمن شما! اگر قابل باشد می توانم دوستی باشم و گر نه که هیچ
یا حق

behnam_elec

کاربر بیش فعال
خیلی ممنون بهنام عزیز. شما حرف من رو بخودتون گرفتید...
من مخاطبم همه بود همانطور که نوشتم
من ادعای خاصی ندارم و از بالا به کسی هم نگاه نمی کنم و اهل شعار هم نیستم( خواهش می کنم با کلمات بازی نکنید و برچسب نزنید) این بخش از حرفاتون بشدت با اعصاب من بازی کرد! این همه مقاله بنویس و مفت در اختیار ملت بزار اونوقت یکی بیاد و این حرف رو بشما بزنه... البته من این حرف شما رو بحساب نا اگاهیتون میزارم:razz:
از شما هم بسیار ممنونم که به مردم خدمت می کنید
و باز هم تکرار می کنم که در این 11 صفحه به اندازه 2 پست درست و حسابی مطلبی نبود
دوست ندارم از کسی تعریف کنم و ایرادات را رک خواهم گفت
و البته این رو هم بگم ان پست درست و حسابی شاید همان پست های شما بوده باشه
در اخر هم تکرار می کنم خیلی زود رنجید و زود موضع میگیرید
من حرفی نزدم که شما برای من تاسف بخورید دوست عزیز
اگر سوالی هم داشتم از شما خواهم پرسید
ضمنا از لحن نا مناسب که فراخور لحن شما بود هم عذر می خوام

نکته اخر که باید عرض کنم این هست که من نه رقیب شما هستم و نه دشمن شما! اگر قابل باشد می توانم دوستی باشم و گر نه که هیچ
یا حق

دوست عزیزم شما هم دقیقا همانکاری را کردی که من ازقصد انجام دادم
شما هم از من چیزی نمیدونی
بخدا اگه...........
بیخیال دوست ندارم چیزهای که همیشه مسکوت بوده اما باعث پیشرفت الان به یکباره به هم بریزه
من برا این چیزی که هستم جون کندمو زجر کشیدم
نمیخوام دوستامم دچارش بشن. جلو ضرر و از هر جا که بگیرن براشون منفعته.
یه خواهش از شما مقالاتت رو که مجانی در اختیار دیگران گذاشتی زیپ کن بزار ا بتونیم استفاده کنیم.
متاسفانه مقاله من که در ای اس ای چاپ شد امتیازشو به دانشگاه و استادم واگذار کردمو حق انتشارشو ندارم.البته به خاطر مسائل مالی بود و لاغیر اگر نه هیچ کس دس رنج و نواوری خودشو که بد از 4هفته از ارائه اون چاپ میشه رو مفت و مجانی به 20تومن نمیده.حالا دارن ازش استفاده ابزاری به نفع خودشو دانشگاه میکنه
اگه واقعا چیزه جدیدی هست به نامه خودت ثبت کن تا حقت ضایع نشه
منتظره خبرای خوب از جانب شما هستم
امیدوارم به هر چیز که لیاقتش رو داری برسی
در پناه حق

kendab

عضو جدید
سلام
همه اینای گفتی برا دانشجوهاست
برا ما که تموم کردیم چی داری بگی
واقعا نمیدونم باید چکار کنم
فدات

behnam_elec

کاربر بیش فعال
سلام
همه اینای گفتی برا دانشجوهاست
برا ما که تموم کردیم چی داری بگی
واقعا نمیدونم باید چکار کنم
فدات
سلام دوست
جانم چه کمکی از من بر میاد براتون انجام بدم
مشکلتون چیه؟
کجا مشغولید؟از تجربیاتتون بگید برامون و....

Masih_amn1990

عضو جدید
سلام آقا بهنام لطفا راهنمایی کنید ما که از رشته ریاضی اومدیم برق و کارشناسی هستیم و در طول تحصیل هیج کار عملی یاد نمیگیریم و همچنین وقت اینو نداریم که در کلاس های فنی و حرفه ای شرکت کنیم چیکار کنیم که عقب نیفتیم؟ چون من و امسال بنده از لحاظ فنی هیچی بلد نیستیم

ehsan*

عضو جدید
سلام
اگه یادتون باشه من ترم یک برق رو تموم کردم به نظرتون تابستون دوره چی بگذرونم؟
درضمن من این ترم برنامه نویسی c هم داشتم بطور معمول در حد آشنایی با سی و نوشتن برنامه متوسط با حلقه های کنترلی و... بهمون یاد دادن بنظرتون از سی چه چیزایی بدردم میخوره تا برم یاد بگیرم؟
کلا اگه جای من بودید این تابستون رو چکار میکردید؟
ممنون

ehsan*

عضو جدید
سلام
اگه یادتون باشه من ترم یک برق رو تموم کردم به نظرتون تابستون دوره چی بگذرونم؟
درضمن من این ترم برنامه نویسی c هم داشتم بطور معمول در حد آشنایی با سی و نوشتن برنامه متوسط با حلقه های کنترلی و... بهمون یاد دادن بنظرتون از سی چه چیزایی بدردم میخوره تا برم یاد بگیرم؟
کلا اگه جای من بودید این تابستون رو چکار میکردید؟
ممنون
سلام
حالا که یکی میخواد از ترم پایین تابستونش استفاده کنه و نرم افزار یاد بگیره هیچکی نیس راهنماییش کنه ؟:cry:
مهندسای برق کجایید؟:w29:

emankhan

عضو جدید
سلام به همه دوستان بویژه بهنام جان!
مهندس دمت گرم ماکه خیلی از این تاپیک نکات برداشتیم.
ممنون!

تبسم44

عضو جدید
ای دل غافل!!

ای دل غافل!!

سلام
ظاهرا من خیلی از دنیا عقبم
یکی به من بگه چطوری به رشتم علاقمند بشم!؟:(

behnam_elec

کاربر بیش فعال
@احسان:سلام عزیزم بابا چرا میزنی خوب من نبودم سرم شلوغ بود نتونستم ج بدم گله دارم از مدیرای سایت و دوستانی که میتونن ایشون رو راهنمایی کنن چرا نمیکنن؟
بد عزیز من از علاقیات شما که خبر ندارم
اما پیشنهاد اولو اخر من به تمامه دوستان اینه اول دیجیتال بد میکرو بد خوردن میکرو با کدویزن یا بسکام(ترجیحا کدویزن)بد سریعا برید سره PLC FPGA
اوکی که صد البته لازمه هردو دیجیتاله قوی و تحلیل دقیق دیجیتاله
پس تا از اینی که عقب هستین عقب تر نیوفتادین برین سره اینا
که هم بازاره کاره خوبو عالی داره هم میتونیند براخودتون بازار کار درست کنید اما فقط بجنبید که وقت تنگه

@ایمان:متشکرم
اگه تونستی برداشتتون رو بگید برام یا بزارید تا دوستانمون هم نگاه بندازن اگه خوب بود بقیه هم استفاده کنن اگه غلط بود تا اصلاح کنیم
با تشکر

@تبسم: والا بارها گفته شده تو پست ها اما چضشم شما بفرما دوستان با هم کمک میکنیم مشکل شما هم حل و فصل بشه
با تشکر از همه و معذرت از دیر جواب دادنم