هیچ کس قبول نشد - دانشگاه تهران یک میلیارد تومان کاسب شد!

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ کس قبول نشد - دانشگاه تهران یک میلیارد تومان کاسب شد!

در تاریخ04/11/89 اطلاعیه از سایت دانشگاه تهران مبنی بر پذیرش دانشجو کارشناسی ارشد مجازی دریافت شد و حدود 4000 نفر در این آزمون ثبت نام کردند .

لازم به توضیح است که هزینه ثبت نام 800.000 ریال بود در تاریخ 89/11/14 اطلاعیه در سایت درج شد که آزمون این دانشگاه که قرار بود در مورخ 89/11/14 به تاریخ 89/11/23 موکول شد .

به هر حال آزمون در نهایت بی نظمی در تاریخ اعلام نتایج برگزار شد . حالا هم اطلاعیه صادر شد که هیچ کدام از داوطبان در آزمون ورودی قبول نشده اند وبه همین راحتی یک میلیارد و دویست میلیون تومان به حساب ایشان واریز گردید .

قرار نیست کمبود بودجه دانشگاه ها را داوطلبان بیچاره پرداخت کنند!

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
اضافه کنید به این منبع درآمد....آزمونهای زبان در سطح تافل این دانشگاه و دانشگاه تربیت مدرس رو که تو هر دوره چه تعداد ثبت نام میکنن و .............

esmikhani.m

عضو جدید
خوب چی بگیم...
هر چی هم که داد بزنی کو گوش شنوا....
این همه خوردن بردن اینم روش چه حرصو چه تلاشه بیهودها یکه انجام بشه
این همون دولتیه که به گفته آقایون بدست امام زمان اداره میشه و نماینده حکومت الهی بر روی زمینه

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين كه جاي خودش.اين قدر آزمون استخدامي داده ام.همه هم آسون بوده اند.اكثر سوالات را هم جواب داده ام.اما فقط با فاصله يه روز اعلام ميشه كه قبول نشدم.نمي دونم در يه شب چند برگه را مي تونن تصحيح كنن و چرا هيچوقت كارنامه اي اراده نميشه.
در ضمن مگه ميشه از آزموني كه مطمئنم از 100 سوال 98 تا آن را درست زده ام قبول نشم؟يعني بقيه همه 100 درصد زده اند؟؟؟؟؟؟؟

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر طوری حساب میکنم ، 320.000.000=80000*4000 بیشتر نمیشه :razz:(320.000.000 تومان )
مطمئنی رشته ات مکانیکه ؟؟؟؟:redface:
ریاضیتو چند درصد زدی ؟؟؟؟:D

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب چی بگیم...
هر چی هم که داد بزنی کو گوش شنوا....
این همه خوردن بردن اینم روش چه حرصو چه تلاشه بیهودها یکه انجام بشه
این همون دولتیه که به گفته آقایون بدست امام زمان اداره میشه و نماینده حکومت الهی بر روی زمینه
یه شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه هم میگفتید دیگه تکمیل میشد ارتباط بین شقایق و گودرز!

kakol07

اخراجی موقت
بچه ها این موضوع الان خبر بسیاری از خبرگزاریهای کشور شده ...

توی گوگل سرچ کنید ...

اصلا منطقی نیست پول بدی و بعدشم هیچکس قبول نشه .

این اصلا ربطی به سیاست نداره

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شمام هی جو بده ها ...........:surprised:
حیف که باتون کار دارم وگرنه آمارتونو میدادم............:redface:
دیگه وقتی دولت امام زمانو وسط میکشن، پای ولایت فقیه هم میاد وسط دیگه! مطمئنا اگر نمیگفتم یکی دیگه میگفت:دی

چه کاری؟ شما؟:d

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما همه چیز رو ربط با ولایت فقیه بدید
:biggrin:
قبل از من یکی دیگه این ارتباطو برقرار کرد متاسفانه، من فقط کمکشون کردم منظورشونو بهتر بفهمن...
در ضمن شما مگه شک دارید در اینکه با ولایت فقیه ربط داره؟ والا قبلا هر مشکلی بود در کشور، ربطش میداد به ولایت فقیه که!

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin:
قبل از من یکی دیگه این ارتباطو برقرار کرد متاسفانه، من فقط کمکشون کردم منظورشونو بهتر بفهمن...
در ضمن شما مگه شک دارید در اینکه با ولایت فقیه ربط داره؟ والا قبلا هر مشکلی بود در کشور، ربطش میداد به ولایت فقیه که!

حالا شما نیکی کن و ربطش نده

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه وقتی دولت امام زمانو وسط میکشن، پای ولایت فقیه هم میاد وسط دیگه! مطمئنا اگر نمیگفتم یکی دیگه میگفت:دی

دولت امام زمان که پاش وسطه چون دانشگاه تهران زیرنظر وزارت علومش! :)
حالا شما بزار یکی بیاد بگه .......بعد!
دلم حال اومد بنزین 100 تومنیتون دود شد رفت رو هوا........:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
حالا منو نشناسین تا همین 400 تومنیتونم دود بشه......:D:D:D:D

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دولت امام زمان که پاش وسطه چون دانشگاه تهران زیرنظر وزارت علومش! :)
حالا شما بزار یکی بیاد بگه .......بعد!
دلم حال اومد بنزین 100 تومنیتون دود شد رفت رو هوا........:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
حالا منو نشناسین تا همین 400 تومنیتونم دود بشه......:D:D:D:D
خب وزارت علوم هم زیر نظر رییس جمهوره، نظر ولایت فقیه هم که به رییس جمهور نزدیک تره، پس به ولایت فقیه ربط داره، باید مشکلاتو ریشه ای بررسی کنیم:biggrin:
فقط نمیدونم چرا یادتون رفت این وسط از رییس دانشگاه تهران بازخواست کنید مستقیم رفتید سراغ وزارت علوم!!! خب مام مستقیم میریم سراغ ولایت فقیه!!!

همچنان بنزین 100 تومانی موجود است، کارت پدربزرگمم یادتون باشه، 1200 لیتر:)

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب وزارت علوم هم زیر نظر رییس جمهوره، نظر ولایت فقیه هم که به رییس جمهور نزدیک تره، پس به ولایت فقیه ربط داره، باید مشکلاتو ریشه ای بررسی کنیم:biggrin:
فقط نمیدونم چرا یادتون رفت این وسط از رییس دانشگاه تهران بازخواست کنید مستقیم رفتید سراغ وزارت علوم!!! خب مام مستقیم میریم سراغ ولایت فقیه!!!

همچنان بنزین 100 تومانی موجود است، کارت پدربزرگمم یادتون باشه، 1200 لیتر:)
در قضیه فصل الخطاب و ........که شکی نیست :)......اما رئیس جمهور قانونا زیرنظر ولایت فقیه نیست( از نظر عملکرد)......:)
من اصلا از کی بازخواست کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اسم دولت امام زمان بردین..منم گفتم به دولت امام زمان قاعدتا ربط داره! :razz:
بررسی ریشه ای مشکلات خوبه......اما بعضی از ریشه ها رو :surprised: .........بگذریم! :smile:
پدربزرگ شما براچی ماشین خریدن؟! :surprised::biggrin::biggrin::biggrin: البته سلام برسونید خدمتشون! :D

کلا کسی هم زیاد توجه نکرد که خبر یه کم دروغ داره توش!
جالبس...
من توجه کردم......:cool:
البته 320 میلیونم همچین قیمت کمی نیست خودش میشه به طور متوسط حقوق 320 نفر تو یک ماه! :)

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در قضیه فصل الخطاب و ........که شکی نیست :)......اما رئیس جمهور قانونا زیرنظر ولایت فقیه نیست( از نظر عملکرد)......:)
من اصلا از کی بازخواست کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اسم دولت امام زمان بردین..منم گفتم به دولت امام زمان قاعدتا ربط داره! :razz:
بررسی ریشه ای مشکلات خوبه......اما بعضی از ریشه ها رو :surprised: .........بگذریم! :smile:
پدربزرگ شما براچی ماشین خریدن؟! :surprised::biggrin::biggrin::biggrin: البته سلام برسونید خدمتشون! :D

من توجه کردم......:cool:
البته 320 میلیونم همچین قیمت کمی نیست خودش میشه به طور متوسط حقوق 320 نفر تو یک ماه! :)
خب شما اگر بخواید عملکردی حساب کنید، این اتفاق در ابتدا تقصیره مسول تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهرانه، در مرحله بعد تقصیر رییس دانشگاه تهران، بعد وزیر علوم و بعد رییس جمهور، شما همه اینها رو رد می کنید میرسید به رییس جمهور؟

اسم دولت امام زمانو برید صفحه اول ببینید کی گفت. این در نهایت به وزیر علوم ربط داره، وزیر علوم هم که = با دولت نیست، هست؟

بله خب برخی ریشه ها سخته پرداختن بهش، منم واسه همین گفتم که دوستان راحت بشن، اخطارش واسه من:دی

بلاخره لازم میشه ماشین، ولی نهایتا یک باک بنزین برای 1 ماهشون بسه:cool: حالا شما؟:)

320 میلیون هم کم نیست ولی قصد اصلی مشخص شدن جنجال و تیترسازی در برخی اخبار بود، تاکتیک های جنگ روانی:cool:

آخرین ویرایش:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا

نیم ساعت رفتم و بیام

ببین دوباره حرف نزاشته گذاشتید ؟

خداوندا " بابک " فلک زده رو در مدیریت این بازار یاری فرما

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب شما اگر بخواید عملکردی حساب کنید، این اتفاق در ابتدا تقصیره مسول تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهرانه، در مرحله بعد تقصیر رییس دانشگاه تهران، بعد وزیر علوم و بعد رییس جمهور، شما همه اینها رو رد می کنید میرسید به رییس جمهور؟

اسم دولت امام زمانو برید صفحه اول ببینید کی گفت. این در نهایت به وزیر علوم ربط داره، وزیر علوم هم که = با دولت نیست، هست؟

بله خب برخی ریشه ها سخته پرداختن بهش، منم واسه همین گفتم که دوستان راحت بشن، اخطارش واسه من:دی

بلاخره لازم میشه ماشین، ولی نهایتا یک باک بنزین برای 1 ماهشون بسه:cool: حالا شما؟:)

320 میلیون هم کم نیست ولی قصد اصلی مشخص شدن جنجال و تیترسازی در برخی اخبار بود، تاکتیک های جنگ روانی:cool:

به نظر شما دولت = رئیس جمهوره؟؟!!!
ضمن اینکه برای بار آخر میگم شما این مسئله رو گفتین نه من!:razz:
اباک هم میشه همون 60 لیتر که.....پس این1200 تا از کجا اومذه؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek:
نمیشناسین دیگه......:cry:......اصلا نخواستیم.........:razz:

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اباک هم میشه همون 60 لیتر که.....پس این1200 تا از کجا اومذه؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek:
سمیه جون ما 2200 لیتر داریم

که خود جریانه مفصلی داره اگه دوس داشتی واست میگم تو پروفایلت:دی

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله، چون تمامی افراد دولت رو رییس جمهور انتخاب میکنه، ولی اشتباه یک وزیر اشتباه کل بدنه دولت نیست....

نه بابا نهایت 40 لیتر میزنن، تازه این حداکثرشه، بعضی وقتها بنزین کفه میزنه تو باک:)

esmikhani.m

عضو جدید

آقا شما فکر کن ربط نداره....
رییس داشگاه تهران رو کی انتخاب میکنه....؟
رهبری نظریاتش به کی انزدیکتره و از کی حمایت میکنه؟
وزیز علوم رو کی انتخاب میکنه؟
خود این آقا بارها ارتباط این دولت رو به امام زمان تکرار کردن....
نمونش اینکه بهمون توصیه کرد پول یارانه ها پول امام زمانه با پولای حرومی که در میارید اختلاط پیدا نکنه
یادتونه که دوره اول اسم وزرا رو بردن چاه جمکران آقا تاییدشون کنه....
حتما خبری از هاله نورم نبوده....؟
حتما 12 ملیارد دلار هم که معلوم نیست کجا خرج شده هم ربطی نداره؟
حتما انحراف 70% بودجه سال پیش هم به ایشون ربطی نداره....
حالا ما قسم عباس قبول کنیم یا دم خر.س رو
ارتباطشو فهمیدی یا بازم بگم.............؟
راستی میگیم حتما دوره بدی 1.200.000000بزنند به جیب که شما خیالتون راحت بشه
چون ازبس ملیاردی دزدیدن 320 ملیون کم به چشمتون میاد....

esmikhani.m

عضو جدید
بله، چون تمامی افراد دولت رو رییس جمهور انتخاب میکنه، ولی اشتباه یک وزیر اشتباه کل بدنه دولت نیست....

اشتباه یک وزیر اشتباه کل بدنه نیست....
اما زمانی که دروغ بودن یکی اثبات بشه و ازش دفاع کنی چی؟
اگر تغییرش ندی چی؟
اگر وزیر راه فقط همینطور پرو÷ه افتتاح کنه و گند بزنه با این پرو÷هاش که شرح کاملش در تمامی سایتها از جمله الف و خیلی سایتهای دیگه اومدرو بخونید متوجه میشید....
و اینکه از بد حادثه از وضعیت چند تا از شر کتهای طرف قرار داد وزارت راه خبر داشته باشی.....
از کجاش بگم براتون....
البته بارها جواباتون رو دیدم که میگید در دوره اصلاحات فلان و بیسار....
از اونور میکوبید از اونور سنگ محکتون دولت اصلاحاته

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا شما فکر کن ربط نداره....
رییس داشگاه تهران رو کی انتخاب میکنه....؟
رهبری نظریاتش به کی انزدیکتره و از کی حمایت میکنه؟
وزیز علوم رو کی انتخاب میکنه؟
خود این آقا بارها ارتباط این دولت رو به امام زمان تکرار کردن....
نمونش اینکه بهمون توصیه کرد پول یارانه ها پول امام زمانه با پولای حرومی که در میارید اختلاط پیدا نکنه
یادتونه که دوره اول اسم وزرا رو بردن چاه جمکران آقا تاییدشون کنه....
حتما خبری از هاله نورم نبوده....؟
حتما 12 ملیارد دلار هم که معلوم نیست کجا خرج شده هم ربطی نداره؟
حتما انحراف 70% بودجه سال پیش هم به ایشون ربطی نداره....
حالا ما قسم عباس قبول کنیم یا دم خر.س رو
ارتباطشو فهمیدی یا بازم بگم.............؟
راستی میگیم حتما دوره بدی 1.200.000000بزنند به جیب که شما خیالتون راحت بشه
چون ازبس ملیاردی دزدیدن 320 ملیون کم به چشمتون میاد....

اشتباه یک وزیر اشتباه کل بدنه نیست....
اما زمانی که دروغ بودن یکی اثبات بشه و ازش دفاع کنی چی؟
اگر تغییرش ندی چی؟
اگر وزیر راه فقط همینطور پرو÷ه افتتاح کنه و گند بزنه با این پرو÷هاش که شرح کاملش در تمامی سایتها از جمله الف و خیلی سایتهای دیگه اومدرو بخونید متوجه میشید....
و اینکه از بد حادثه از وضعیت چند تا از شر کتهای طرف قرار داد وزارت راه خبر داشته باشی.....
از کجاش بگم براتون....
البته بارها جواباتون رو دیدم که میگید در دوره اصلاحات فلان و بیسار....
از اونور میکوبید از اونور سنگ محکتون دولت اصلاحاته
عرض نکردم به ولایت فقیه و کل دولت ربطش میدهند!

سمیه خانم بفرمایید، پیدا شد اون کسی که اون حرفو منو زد، همچنین قابل توجه آقای سعید هاشمی.

متاسفانه بسیاری از چیزهایی که فرمودید ربطی به موضوع تاپیک نداره و بیشتر فرافکنی است، بهش بپردازم بابک تاپیکو قفل میکنه، تمایل دارید؟

راستی نام کاربری قبلیتون چی بود؟

esmikhani.m

عضو جدید
عرض نکردم به ولایت فقیه و کل دولت ربطش میدهند!

سمیه خانم بفرمایید، پیدا شد اون کسی که اون حرفو منو زد، همچنین قابل توجه آقای سعید هاشمی.

متاسفانه بسیاری از چیزهایی که فرمودید ربطی به موضوع تاپیک نداره و بیشتر فرافکنی است، بهش بپردازم بابک تاپیکو قفل میکنه، تمایل دارید؟

راستی نام کاربری قبلیتون چی بود؟
این
دوست داری بیا تو پروفایلم جواب بده که تاپیک قفل نشه....

esmikhani.m

عضو جدید
[

راستی نام کاربری قبلیتون چی بود؟[/QUOTE]
اینکه منظورتون من نیستم

بالا