هيچيك از سربازان آمريكا درصورت حمله به ايران زنده به كشورشان برنخواهند گشت!

waffen

اخراجی موقت
نه ما رتبه مون پایین تره سطح امنیتی اونجا بالاتر از ماست.
من هم از آگاهان شنیدم که همه چی بوده الا تجاوز، یک تیکه از حرف های آگاهانتون اشتباه بوده.
آها. مرسی.
تجاوز که داشته... نداشته ؟ پس این بطری نوشابه ها ...
یا زندانی ها خودشون به خودشون تجاوز میکنند ؟
بهشون میگن بیا آقا این بطری. خودت یه کاریش بکن دیگه. من برگشتم اینجا نباشه. :surprised::redface:

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آها. مرسی.
بهشون میگن بیا آقا این بطری. خودت یه کاریش بکن دیگه. من برگشتم اینجا نباشه. :surprised::redface:
شمام بیداری؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما ثابت کن ایرانیه:smile:

از اونجایی که رشته ام مکانیک هم در صنایع نظامی خیلی کاربرد داره، در دانشگاه افرادی هستند که در هسا کار می کنند ساختن این موشک رو تایید کردند.
ضمن اینکه تولید این موشک در ایران صورت میگیره (ممکنه از روی یک مدل خارجی باشه ولی مهم اینه تکنولوژیش بومی شده) و اینکه هیچ کشور خارجی متعلق بودن این موشک رو به خودش تایید نکرده، پس ایرانی است. مطمئن باش اگر غیر از ساخت ایران بود، الآن مدارکش توسط آمریکا در تمام خبرگزاری ها منتشر شده بود.

ضمن اینکه خود شما هم فرمودید ایران ساخته.

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اونجایی که رشته ام مکانیک هم در صنایع نظامی خیلی کاربرد داره، در دانشگاه افرادی هستند که در هسا کار می کنند ساختن این موشک رو تایید کردند.
ضمن اینکه تولید این موشک در ایران صورت میگیره (ممکنه از روی یک مدل خارجی باشه ولی مهم اینه تکنولوژیش بومی شده) و اینکه هیچ کشور خارجی متعلق بودن این موشک رو به خودش تایید نکرده، پس ایرانی است. مطمئن باش اگر غیر از ساخت ایران بود، الآن مدارکش توسط آمریکا در تمام خبرگزاری ها منتشر شده بود.

ضمن اینکه خود شما هم فرمودید ایران ساخته.
نه اگه ساخت چین باشه معمولا به اسم ایران زده میشه البته اون دوستمون گفتن کره ای

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آها. مرسی.

احیانا اون آگاهانتون یا خودتون یا یکی از معتمدینتون این صحنه رو دیده یا تجربه کرده؟ با این اطمینان و این توصیفات دقیق حتما یکی اونجا این بلا سرش اومده و شما دیدی...
کسی که این مطلب رو منتشر کرد (کروبی) در نامه به هاشمی گفت ثابت نشده، من هم مطمئن نیستم، شما برید ثابت کنید که بوده یا نبوده.
ولی گویا آگاهان شما ثابت کردند این قضیه رو! هوم؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

waffen

اخراجی موقت
احیانا اون آگاهانتون یا خودتون یا یکی از معتمدینتون این صحنه رو دیده یا تجربه کرده؟ با این اطمینان و این توصیفات دقیق حتما یکی اونجا این بلا سرش اومده و شما دیدی...
کسی که این مطلب رو منتشر کرد (کروبی) در نامه به هاشمی گفت ثابت نشده، من هم مطمئن نیستم، شما برید ثابت کنید که بوده یا نبوده.
ولی گویا آگاهان شما ثابت کردند این قضیه رو! هوم؟

نه. من نبودم و از نزدیکان و آشنایان هم کسی نبوده.
ولی از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون . ما یه سوپر مارکت داریم. بعد فرمانده ی سپاه میومد بطری نوشابه خانواده ها رو همینطوری گونی گونی میگرفت میبرد.
بعد که ازش پرسیدیم گفت میدیم به زندانیا تو کهریزک.
منم به این نتیجه رسیدم. چون هر چی باشه علم ثابت کرده مصرف نوشابه از دهان برای معده مضر هست. من هم که میدونم سپاه همش به فکر مردمه و ما هم که رهبری دلسوز داریم. خوب اینها که نمی خوان ملت مریض بشن.
گرفتی منطق حرف رو ؟ :smile:

waffen

اخراجی موقت
فردا خواب می مونی
اوووووووووو وخت با توپم نمی شه بیدارت کرد.

فردا مگه جمعه نیست ؟؟؟
نکنه شنبه باشه فردا ؟:cry::eek:
اگر جمعه هست که بیخیال برادر. خونه خالی میگریم بره خودم تا لنگ ظهر میخوابم.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که با قطعیت نگفتم ساخت چین تا ثابت کنم
گفتم هر چیزی چین بسازه بده ایران به اسم ساخت ایران زده میشه

پست قبلیم ادیت شد
http://www.iranproud.mihanblog.com/post/38

نه. من نبودم و از نزدیکان و آشنایان هم کسی نبوده.
ولی از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون . ما یه سوپر مارکت داریم. بعد فرمانده ی سپاه میومد بطری نوشابه خانواده ها رو همینطوری گونی گونی میگرفت میبرد.
بعد که ازش پرسیدیم گفت میدیم به زندانیا تو کهریزک.
منم به این نتیجه رسیدم. چون هر چی باشه علم ثابت کرده مصرف نوشابه از دهان برای معده مضر هست. من هم که میدونم سپاه همش به فکر مردمه و ما هم که رهبری دلسوز داریم. خوب اینها که نمی خوان ملت مریض بشن.
گرفتی منطق حرف رو ؟ :smile:

آره از اساس بدون منطق بود که نبودن تجاوز رو ثابت میکنه. متشکرم:smile:
راستی نوشابه خانواده پلاستیکیه، به درد نمیخوره،، باز هم توی محاسبات اشتباه کردید!

waffen

اخراجی موقت
پست قبلیم ادیت شد

آخه میشه سپاهی و بسیجی با یه دختر یا زن بی پناه تنها باشند و باهاش ازدواج نکنند ؟؟؟
عجیبه.
میگم قانون هیچ دختری نباید اعدام بشه رو میدونی دیگه ؟ باید حتما زن باشند.

waffen

اخراجی موقت
پست قبلیم ادیت شد

راستی نوشابه خانواده پلاستیکیه، به درد نمیخوره،، باز هم توی محاسبات اشتباه کردید!

بابا از شما بعیده .
با نوشابش. نه بدون نوشابه. اون که مزه نداره.
از شما که موشک میسازی بعیده :razz:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه میشه سپاهی و بسیجی با یه دختر یا زن بی پناه تنها باشند و باهاش ازدواج نکنند ؟؟؟
عجیبه.
میگم قانون هیچ دختری نباید اعدام بشه رو میدونی دیگه ؟ باید حتما زن باشند.

آخه میشه سبزها و کسانی که پلاک خس و خاشاکی دارن یک دختر رو ببینند و بهش به چشم یک طعمه نگاه نکنند، تیکه نندازند، و دنبالش راه نیفتند و شماره رد و بدل نکنند و بعد برای اینکه برن تو کارش نقشه نکشن؟

(اینها اعتقاد من نیست و صرفا پاسخی است در سطح صحبت های شما که به نظر من بسیار پایینه، بیشتر از این در شان خودم و ادبم نمیدونم که به شما جواب بدم، متشکرم و شب شما بخیر:smile:)

waffen

اخراجی موقت
آخه میشه سبزها و کسانی که پلاک خس و خاشاکی دارن یک دختر رو ببینند و بهش به چشم یک طعمه نگاه نکنند، تیکه نندازند، و دنبالش راه نیفتند و شماره رد و بدل نکنند و بعد برای اینکه برن تو کارش نقشه نکشن؟

(اینها اعتقاد من نیست و صرفا پاسخی است در سطح صحبت های شما که به نظر من بسیار پایینه، بیشتر از این در شان خودم و ادبم نمیدونم که به شما جواب بدم، متشکرم و شب شما بخیر:smile:)

جواب اون خط آخریه رو ندادیا بلا.
اون قانون اسلامه .

خوب حداقل ما با توافق دو طرف کارمون رو انجام میدیم. نمیبریشم کهریزک بهش بگیم یا شماره بده یا ...

EterNaL_BoY

عضو جدید

دیگه وقاحت هم حدی داره.

من از بقیه عذر میخوام اگر اظهار نظر میکنم.

تو که ادعا داری و به بقیه میگی به مردم توهین نکنید این سبزپوش ها هم از این خاکن پس حق توهین نداری.

ببینم اگه خودت رو هم میبردن به یکی از N زندانی که توش مثل کهریزک رفتار میکنن انقدر بلبل زبونی میکردی؟؟؟

این مملکت ماله همست و مطمئن باش هیچ کس حاضر نیست وجبی از خاک مملکتش رو به دشمن بده.

اگر خیلی از جنگ میدونی ای مطلب رو هم باید بدونی:
اول مرحله ی شخم زنی:که مطمئنآ اگر آمریکا مقابلموت باشه قشنگ شخممون میزنه.
مرحله ی دوم هم فرستادن گروه های 2 نفره است که در پایان این مرحله پیروز جنگ معلوم میشه.

آدم خوبه همیشه یک طرفه قضاوت نکنه.:mad::mad:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه ساده به عده ای از مردمان این مملکت توهین میکنی![/QUOTE]
اره خیلی سادس
لااقل از ادم کشتن ساده تره;)

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیگه وقاحت هم حدی داره.

من از بقیه عذر میخوام اگر اظهار نظر میکنم.

تو که ادعا داری و به بقیه میگی به مردم توهین نکنید این سبزپوش ها هم از این خاکن پس حق توهین نداری.

ببینم اگه خودت رو هم میبردن به یکی از N زندانی که توش مثل کهریزک رفتار میکنن انقدر بلبل زبونی میکردی؟؟؟

این مملکت ماله همست و مطمئن باش هیچ کس حاضر نیست وجبی از خاک مملکتش رو به دشمن بده.

اگر خیلی از جنگ میدونی ای مطلب رو هم باید بدونی:
اول مرحله ی شخم زنی:که مطمئنآ اگر آمریکا مقابلموت باشه قشنگ شخممون میزنه.
مرحله ی دوم هم فرستادن گروه های 2 نفره است که در پایان این مرحله پیروز جنگ معلوم میشه.

آدم خوبه همیشه یک طرفه قضاوت نکنه.:mad::mad:

شما اگه روند صحبت ها با وافن رو پی میگرفتی همونجور که گفتم اون حرف اعتقاد من نیست و صرفا جوابیه در سطح جواب های وافن، دقیقا همین عبارات رو راجع به بسیج و سپاه به کار برد. اگه به این دقت می کردی اینقدر تند نمی رفتی.

لطفا کلی صحبت نکنید، یکی ازاون N زندان رو نام ببرید، توی اون زندان تخلفاتی بود و حکومت اونقدر جرات داشت که تعطیلش کنه و دستورش هم از طرف رهبری اومد. همونجور که مرتب از کهریزک و اتفاقاتش یاد می کنید از اینکه رهبری هم اولین کسی بود که دستور تعطیلیش رو داد هم صحبت کنید. به نظر میرسه صحبت از این امر به ضررتون باشه و فقط کهریزکه که به نفعتونه.

بله این کشور مال همه ایت و همه توش سهم دارند و اکثر ایرانیان حاظر نمیشن وجبی از خاکشون رو به کسی بدهند (اینکه میگم اکثر چون برخی ها رو میشناسم که اتفاقا دوست دارند آمریکا حمله کنه و به قیمت کشته شدن مردم، جمهوری اسلامی نباشه)

باز بر میگردیم سر حرف اول:
اول: پس چرا تاحالا اینکارو نکرده و 30 ساله بزرگترین دشمنش رو شخم نزده؟ مطمئنا اگه میتونست، انجام میداد. شمام اینقدر جلو جلو خودت رو نباز. آمریکا هیچ کاری نمیتونه بکنه جز قلدری و تهدید (که اخیرا هم تهدید شدیم)
دوم: اران هم گروه های تک نفره و دو نفره چریکی زیادی داره، مطمئن باش همه جای دنیا میتونند به منافع آمریکا ضرر بزنند.

موفق باشی:gol:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره خیلی سادس
لااقل از ادم کشتن ساده تره;)

خوب خوبه که شما سبزها قبول دارید به مخالفتون توهین میکنید، پس این حق برای مخالفتون برای توهین به شما محفوظه. اینجا محل بحث و صحبته و امکان کشتن کسی وجود نداره;)

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما اگه روند صحبت ها با وافن رو پی میگرفتی همونجور که گفتم اون حرف اعتقاد من نیست و صرفا جوابیه در سطح جواب های وافن، دقیقا همین عبارات رو راجع به بسیج و سپاه به کار برد. اگه به این دقت می کردی اینقدر تند نمی رفتی.

لطفا کلی صحبت نکنید، یکی ازاون N زندان رو نام ببرید، توی اون زندان تخلفاتی بود و حکومت اونقدر جرات داشت که تعطیلش کنه و دستورش هم از طرف رهبری اومد. همونجور که مرتب از کهریزک و اتفاقاتش یاد می کنید از اینکه رهبری هم اولین کسی بود که دستور تعطیلیش رو داد هم صحبت کنید. به نظر میرسه صحبت از این امر به ضررتون باشه و فقط کهریزکه که به نفعتونه.

بله این کشور مال همه ایت و همه توش سهم دارند و اکثر ایرانیان حاظر نمیشن وجبی از خاکشون رو به کسی بدهند (اینکه میگم اکثر چون برخی ها رو میشناسم که اتفاقا دوست دارند آمریکا حمله کنه و به قیمت کشته شدن مردم، جمهوری اسلامی نباشه)

باز بر میگردیم سر حرف اول:
اول: پس چرا تاحالا اینکارو نکرده و 30 ساله بزرگترین دشمنش رو شخم نزده؟ مطمئنا اگه میتونست، انجام میداد. شمام اینقدر جلو جلو خودت رو نباز. آمریکا هیچ کاری نمیتونه بکنه جز قلدری و تهدید (که اخیرا هم تهدید شدیم)
دوم: اران هم گروه های تک نفره و دو نفره چریکی زیادی داره، مطمئن باش همه جای دنیا میتونند به منافع آمریکا ضرر بزنند.

موفق باشی:gol:
اخه یه جایی رو نشون کردن که کسی نتونه اثبات کنه.سرانتون تیز تر ازاین حرفان. خیلی جالبه ترتیب بچه های مردمو میدن بعد ذل میزنن تو چششون میگن اگه راست میگی ثابت کن:mad:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب خوبه که شما سبزها قبول دارید به مخالفتون توهین میکنید، پس این حق برای مخالفتون برای توهین به شما محفوظه. اینجا محل بحث و صحبته و امکان کشتن کسی وجود نداره;)
:biggrin::biggrin:خیلی باحاله خدشونم قبول دارن ادم میکشن.با این منطق:چون شما حرف میزنید کشته میشید:surprised:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه یه جایی رو نشون کردن که کسی نتونه اثبات کنه.سرانتون تیز تر ازاین حرفان. خیلی جالبه ترتیب بچه های مردمو میدن بعد ذل میزنن تو چششون میگن اگه راست میگی ثابت کن:mad:

گویا عادت دارید از تموم صحبت ها همون تیکه اش رو که به نفعتونه استفاده کنید، بله یکی از اون زندان رو جرات داشتند تعطیل کردند و این کار توسط حکومت و شخص رهبری انجام گرفت. اینقدر چشمتون فقط بدی ها رو نبینه، بدبینی یک بیماری است.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin:خیلی باحاله خدشونم قبول دارن ادم میکشن.با این منطق:چون شما حرف میزنید کشته میشید:surprised:

جناب مهندس میشه بفرمایید از کجای این حرف ثابت شد که قبول دارم آدم میکشیم؟؟؟؟:eek:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جناب مهندس میشه بفرمایید از کجای این حرف ثابت شد که قبول دارم آدم میکشیم؟؟؟؟:eek:
وقتی داری میگی چون شما به خودتون اجازه میدید که توهین کنید یعنی چی؟
یعنی اینکه پس ما هم به خودمون اجازه میدیم ادم بکشیم
:confused::confused:ای خدا چرا تو نمیفهمی چی میگم .همه فهمیدن بجز تو :eek:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به عنوان یک مهندس سعی کن مطالب رو ، نه اینجا، همه جا، به دقت بخونی و از پیش فرضیات خودت حرف نزنی.
گفتم: خوب خوبه که شما سبزها قبول دارید به مخالفتون توهین میکنید، پس این حق برای مخالفتون برای توهین (نه کشتن) به شما محفوظه. اینجا محل بحث و صحبته و امکان کشتن کسی وجود نداره

موفق باشی.

MaFia

عضو جدید

بالا