هواداران نفت MIS

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه فوتبال دوستان عزیز مخصوصا هواداران بختیاری ترین تیم ایران نفت مسجدسلیمان (نفت MIS)
تیم نفت را بعد از چند سال حضور در لیگ 1 وکسب تجربه امسال از مدعیان قهرمانی باید شمرد.در حال حاضر که 5هفته از لیگ دسته 1 ازادگان سپری شده با 4برد و 1تساوی در صدر جدول قرار داردو به امید خدا اگر همین روند را ادامه بدهد به لیگ برتر راه خواهد یافت.
تیم نفت در حال حاضر بازی های خودش رو در اولین ورزشگاه ایران به نام شهید بهنام محمدی که در مرکز شهر واقع شده است انجام میدهد.
و در هر بازی هواداران بسیار زیادی رو به ورشگاه میکشاند.بدون شک با راهیابی به لیگ برتر یکی از پر طرفدارترین تیم های لیگ برتری خواهد بود.

برای مطلاعه بیشتر در مورد تیم نفت مسجدسلیمان و تاریخ فوتبال مسجدسلیمان به آدرس زیر ( وب سایت مخصوص تیم نفت مسجد سلیمان) مراجعه کنید.

http://naftfc.ir/

نه قرمز نه اس اس فقط نفت MIS

آخرین ویرایش:

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
سلام به دوستان بختیاری. من بختیاری نیستم ولی باهاشون زندگی کردم . دوستشون دارم . خیلی با مرام و با صفا و مهربونن .
ایشالا که تیم نفت هم بره بالا بالا ها و مث نفت ابادان نشه ...
واسه من که فرق نمیکنه نفت ابادان یا مسجد سلیمان .
.زمانی که من مسجد سلمان بودم فقط راه اهن یه زمین خاکی داشت .البته ماهم داشتیم!!!الان چطوره؟ورزشگاه خوبی داره؟

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان بختیاری. من بختیاری نیستم ولی باهاشون زندگی کردم . دوستشون دارم . خیلی با مرام و با صفا و مهربونن .
ایشالا که تیم نفت هم بره بالا بالا ها و مث نفت ابادان نشه ...
واسه من که فرق نمیکنه نفت ابادان یا مسجد سلیمان .
.زمانی که من مسجد سلمان بودم فقط راه اهن یه زمین خاکی داشت .البته ماهم داشتیم!!!الان چطوره؟ورزشگاه خوبی داره؟

ممنون که اولین پست تاپیک رو زدی.آره ورزشگاه شهید بهنام محمدی رو از چندسال پیش که نفت به لیگ 1 اومده بازسازی کردن خیلی بزرگ نیست ولی خوبه.
تو پست اول لینک وب سایت نفت رو گذاشتم اونجا عکس های ورزشگاه و بازی ها رو میتونی ببینی.
در ضمن خوبی از خودته....

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
ممنون که اولین پست تاپیک رو زدی.آره ورزشگاه شهید بهنام محمدی رو از چندسال پیش که نفت به لیگ 1 اومده بازسازی کردن خیلی بزرگ نیست ولی خوبه.
تو پست اول لینک وب سایت نفت رو گذاشتم اونجا عکس های ورزشگاه و بازی ها رو میتونی ببینی.
در ضمن خوبی از خودته....
خوبه خدا رو شکر .منم چند روز پیش از رسانه ها شنیدم که در صدر قرار گرفته. خیلی خوشحال شدم . فقط ایشالا این رو مث تیم ما خراب نکنن.(جرات ندارن)!:D
خودت مسجد سلیمان ساکنی؟

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه خدا رو شکر .منم چند روز پیش از رسانه ها شنیدم که در صدر قرار گرفته. خیلی خوشحال شدم . فقط ایشالا این رو مث تیم ما خراب نکنن.(جرات ندارن)!:D
خودت مسجد سلیمان ساکنی؟

نفت آبادان حواشی زیاد داره.
نه داداش اهواز میشینیم.
خوشحال شدم از آشناییت ایشاا.. بعدا بیشتر آشنا میشیم اگه اجازه بدی بریم لالا که فردا 1000تا کار داریم.
موفق باشی..

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو این 2هفته نفت 3بازی انجام داد که در 1بازی شکست خورد و 2بازی رو با برد پشت سر گذاشت.
خدا رو شکر الان با 16 امتیاز صدر جدول قرار دارد و فردا با تیم دوم جدول یعنی گسترش فولاد بازی جساسی رو پیش رو خواهد داشت.
به امید قهرمانی...

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ديدار تيم‌هاي نفت مسجدسلیمان و گسترش فولاد تبریز در هفته هشتم از دور رفت مسابقات ليگ دسته یک فوتبال باشگاه‌هاي کشور علیرغم برتری کامل نفت مسجدسلیمان با تساوي دو بر دو به پايان رسيد .
تیم نفت مسجدسلیمان کماکان با 17 امتیاز در صدر جدول گروه الف لیگ دسته یک قرار دارد.
در گروه 2 نیز استقلال خوزستان در صدر قرار د ارد.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام آقا رضا
ایشالله لیگ برتری شدنش رو همین جا جشن میگیریم
نه قرمز نه اس اس فقط نفت ام آی اس

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا رضا
ایشالله لیگ برتری شدنش رو همین جا جشن میگیریم
نه قرمز نه اس اس فقط نفت ام آی اس

سلام برادروم سیامک
خوش اومدی داداش.خدا از دهنت بشنوه.
متاسفانه بازی قبلی در برابر شهرداری اراک 2بر 2 مساوی کرد تا تیم گسترش فولاد جای نفت رو در صدر بگیره.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در ادامه رقابتهای هفته نهم لیگ دسته یک جام آزادگان،نفت مسجدسلیمان عصر امروز در ورزشگاه امام خمینی اراک توانست یک امتیاز ارزشمند را در برابر میزبان خود کسب نماید.
در این دیدار نفتی ها که دو بار از حریف خود عقب افتاده بودند توانستند با گلهای یعقوب سلحشور و فرزاد محمدی نتیجه را به تساوی بکشانند.نفت مسجدسلیمان در حال حاضر با 18 امتیاز پس از گسترش فولاد 19 امتیازی در رده دوم جدول گروه الف لیگ دسته یک قرار دارد.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نتايج کامل هفته نهم رقابت‌هاي ليگ دسته اول:

گروه اول:

شهرداري اراک 2 - نفت مسجد سليمان 2

مس سرچشمه يک - سنگ آهن بافق صفر

گل گهر سيرجان يک - الوند همدان صفر

اتکا گرگان يک - نساجي مازندران يک

گسترش فولاد يک - پارسه ايرانيان صفر

شاهين بوشهر يک - ماشين سازي تبريز 2

استقلال اهواز 3 - ابومسلم مشهد 3

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گروه دوم:

شهرداري تبريز يک - ايرانجوان بوشهر يک

سايپا قائمشهر 2 - شهرداري بندرعباس يک

فولاد يزد صفر - شهرداري ياسوج 2

پاس همدان يک - نيروي زميني صفر

راهيان کرمشاه 2 - برق شيراز 2

حفاري اهواز 2 - مس رفسنجان يک

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه بختیاری های عزیز مخصوصا مسجدسلیمانی ها.با تاخیر لیگ برتری شدن تیم عزیزمون رو به همه تبریک میگم.