همین الان دلتون چی میخواد ؟

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست قدیمی که بخاطر رودربایستی ها نتونی براش درد های دلت رو بگی چه فایده ای داره.
من دلم یه دوستیه بدون هیچ رودربایستی و غل و غش میخواد، یه دوستیه یک رنگ، که واقعا ندارم.
دوستی که باهاش راحت نباشی دوست نیست
مهمون رودربایستی داره

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
خیلی تنها شدم دلم ی همزبون میخواد
یه پیشنهاد دارم برات، برو توی گروه هایی که آخر هفته ها میرن طبیعت گردی عضو بشو، برای تغییر روحیه و پیدا کردن دوست های جدید خیلی خوبه.

eterno

کاربر ممتاز
نه هفت ماه فوت شده
من فکر کردم چند سال از این جریان میگذره، پس خیلی تازه ست، خدا رحمتش کنه، حتما روزهای سختی رو داری میگذرونی، امیدوارم خدا صبر پذیرش این اتفاق رو هم بهتون بده😔

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فکر کردم چند سال از این جریان میگذره، پس خیلی تازه ست، خدا رحمتش کنه، حتما روزهای سختی رو داری میگذرونی، امیدوارم خدا صبر پذیرش این اتفاق رو هم بهتون بده😔
ممنون عزیزم واقعا روزهای سختیه 😔😔

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست دارم برم توی ی جنگل تو ی کلبه دور همه ی این آدما و این محیط زندگی کنم .

eterno

کاربر ممتاز
چقدر دلم میخواست و میخواد یه بچه می‌داشتم.
حالا تو که هنوز خیلی فرصت برای ازدواج داری و حتما یک روزی هم همسر بودن و هم مادر بودن رو تجربه میکنی. ولی در کل به دخترهای مجرد بالای 35 سال اجازه حضانت بچه رو میدن. تو که خودت شغل و درآمد داری، اگه روزی ازدواج هم نکردی، خوب چرا بچه نیاری؟ اگه همسر بودن رو تجربه نکردی، چرا مادر بودن رو تجربه نکنی؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا تو که هنوز خیلی فرصت برای ازدواج داری و حتما یک روزی هم همسر بودن و هم مادر بودن رو تجربه میکنی. ولی در کل به دخترهای مجرد بالای 35 سال اجازه حضانت بچه رو میدن. تو که خودت شغل و درآمد داری، اگه روزی ازدواج هم نکردی، خوب چرا بچه نیاری؟ اگه همسر بودن رو تجربه نکردی، چرا مادر بودن رو تجربه نکنی؟
آره خب اینجوری میتونه باشه
ولی برا ازدواج حس میکنم دیگه خیلی دیر شده ۳۷ سالمه 😞 ، بعدشم تجریه واقعی ی چیز دیگس!

eterno

کاربر ممتاز
آره خب اینجوری میتونه باشه
ولی برا ازدواج حس میکنم دیگه خیلی دیر شده ۳۷ سالمه 😞 ، بعدشم تجریه واقعی ی چیز دیگس!
ولی به نظر من، با چیزی که توی اطرافم میبینم اصلا دیر نیست.