همین الان دلتون واسه کدوم دوست هم باشگاهی تنگ شده؟؟

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
منم دلم تنگ شده
برای اون باشگاه مهندسان با فضای خفقان دوره ی پیرجو که مثل استالین هرکسی رو میخواست اخراج میکرد و اجازه ی نفس کشیدن به هیچکس نمیداد اما خودش 3 تا اکانت فِیک داشت .

برای " کافر خداپرست" و " سجاد پوررحیمی" اون مدیرای ارشد باشگاه که مرد بودن و مردمی بودن و زیر پاشونو یک شبه خالی کردند
برای " اسی " و " کارو" گه به جرم اینکه در برابر خودکامگی ها سکوت نکردند مُهر اخراجی موقت برروی اسمشون خورد و هیچوقت این " موقت " به پایان نرسید.
برای همه ی مدیر تالارهایی که به دلیل انقادهای سازنده از دم تیغ گذشتند و برای همیشه رفتند ...

و امروز باشگاهی که در بهترین حالت ممکن اعضای آنلاینش 5-6 نفر هستند و اَدمین که زمانی با ملکه انگلیس هم فالوده نمیخورد میاد با اعضای تازه وارد جوک تعریف میکنه تا شاید چند نفر عضو جدید بگیره و بازهم داستان گرفتن تبلیغات و کسب درآمد از سادگی دانشجویان ...

و این داستان بی انتها ادامه دارد ...
:w15:

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

persian_land
Major Geologist

hale a.a​

آیتای_AYTAY
sadaf h
گل احساس

یکی هم بود

behnam.95​

فکر کنم یه مدت مدیر تالار عکس بود
فکر میکرد جایزه پولیتزر عکاسی برده
مسابقه برگزار میکرد خودش و دوستاش برنده بشن
بعد از 5 سال هنوزم یادم میفته براش تاسف میخورم

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دلم برای همشون تنگ شده حتی اونایی ک دوستمم نبودند ولی فعالیتشون رو میدیدم
ولی بین همه الان دلم برای پارمهر تنگ شده با تایپیکاش

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
دلم خصوصا برای ستایش تنگ شده چون یه خاطره ی خوب ازشون در روز اول مدیریتم در تالار ادبیات دارم

هر جا هستن براشون سلامتی و آرامش آرزو می کنم

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
اینکه جواب من هیچ کدومه یعنی خیلی بی عاطفه م؟ 🙄🙄🙄

eterno

کاربر ممتاز
شاید خوش ب حالت شده از کجا معلوم ^~^
نمیدونم، چند روز پیش داشتم یه سری پیامهای خصوصیم رو میخوندم، موضوعاتی برام چالش بود که الان اصلا یادم نمیاد که چی بودن، به نظرم هرچیزی اقتضای همون زمان خودشه!

$marziyeh67$

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آنقدر به شخصی شناخت ندارم که بخواد به دلتنگی برسه ...:cowboy:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
دلم واسه خیلیها تنگ شده و اسه همه روزای خوبی که اینجا بودیم امیدوارم همه دوستان خوش و خرم باشند هر جا هستند

eterno

کاربر ممتاز
آزاده،چند وقته ازش بیخبرم، کجاست که پیداش نیست🤔🤔🤔

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم دلم تنگ شده
برای اون باشگاه مهندسان با فضای خفقان دوره ی پیرجو که مثل استالین هرکسی رو میخواست اخراج میکرد و اجازه ی نفس کشیدن به هیچکس نمیداد اما خودش 3 تا اکانت فِیک داشت .

برای " کافر خداپرست" و " سجاد پوررحیمی" اون مدیرای ارشد باشگاه که مرد بودن و مردمی بودن و زیر پاشونو یک شبه خالی کردند
برای " اسی " و " کارو" گه به جرم اینکه در برابر خودکامگی ها سکوت نکردند مُهر اخراجی موقت برروی اسمشون خورد و هیچوقت این " موقت " به پایان نرسید.
برای همه ی مدیر تالارهایی که به دلیل انقادهای سازنده از دم تیغ گذشتند و برای همیشه رفتند ...

و امروز باشگاهی که در بهترین حالت ممکن اعضای آنلاینش 5-6 نفر هستند و اَدمین که زمانی با ملکه انگلیس هم فالوده نمیخورد میاد با اعضای تازه وارد جوک تعریف میکنه تا شاید چند نفر عضو جدید بگیره و بازهم داستان گرفتن تبلیغات و کسب درآمد از سادگی دانشجویان ...

و این داستان بی انتها ادامه دارد ...
اونها

همون هایی ک اسمشون رو بردی

این روزها رو میدیدن
حنجره جر میدادن ک در روی ی پاشنه باقی نمی مونه

کمی ملایم تر برخورد کنیم

ولی کجا بود گوش شنوا

و نتیجه شد باشگاه فعلی ک سکوتش فریادبزرگیه

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احمد انجینررر کجایی دلم برات تنگ نشده ها فقط سواله برام کجا رفتی چی شدی یهو خخخ