همیشه باید خودمان را گول بزنیم !...

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دور از جون
یکم تنوع بده به زندگیت
گول های خوب و جذاب ایجاد کن برا خودت نه خودکشی و این چیزا
گول های خوب؟ یکی شو تو مثال بزن خو

بیخود حرارت درون حس میکنی... بزنم لهش کنم:w39:

خودمم خاستم بزنم لهش کنم ولی نشد اون داره من و له میکنه

Mandela.

عضو جدید
من غرق شدن در کتاب های صادق هدایت رو بهتون توصیه نمیکنم.
در تاپیک فرگشت هم گفتم، عده ای از محدود بودن زندگی به پوچی میرسن و این بسیار اشتباهه !!

نیازی هم نیست خودتون رو فریب بدین.
یکی از بهترین راه های فرار از روزمرگی، داشتن یک هنر هست.
هنرهایی مثل نواختن موسیقی، نقاشی و ... باعث میشن بخش تخیلی مغز شما به کار بیوفتن و تخیل هدفمند بسیار لذت بخش هست.

همچنین خوشبختی تون رو به آدما گره نزنین، که اگر فلانی در زندگی من نبود بدبختم !!

به قول چارلی چاپلین بزرگ:

شاید زندگی آن جشنی نباشد كه آرزویش را داشتی، اما حال كه به آن دعوت شده ای، تا می توانی زیبا برقص.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من غرق شدن در کتاب های صادق هدایت رو بهتون توصیه نمیکنم.
در تاپیک فرگشت هم گفتم، عده ای از محدود بودن زندگی به پوچی میرسن و این بسیار اشتباهه !!

نیازی هم نیست خودتون رو فریب بدین.
یکی از بهترین راه های فرار از روزمرگی، داشتن یک هنر هست.
هنرهایی مثل نواختن موسیقی، نقاشی و ... باعث میشن بخش تخیلی مغز شما به کار بیوفتن و تخیل هدفمند بسیار لذت بخش هست.

همچنین خوشبختی تون رو به آدما گره نزنین، که اگر فلانی در زندگی من نبود بدبختم !!

به قول چارلی چاپلین بزرگ:

شاید زندگی آن جشنی نباشد كه آرزویش را داشتی، اما حال كه به آن دعوت شده ای، تا می توانی زیبا برقص.

یکی و میشناسم شروع کرده به نقاشی کشیدن ولی انچنان تغییری نکرده !!

Mandela.

عضو جدید
یکی و میشناسم شروع کرده به نقاشی کشیدن ولی انچنان تغییری نکرده !!

خوب من هم یکیو میشناسم با نقاشی خوب شد. :D
این که نشد حرف، هنر فقط یک چیز نیست، انسان پیوسته باید آنچه اسباب شادی اش میشود را تست کند.

حتی ممکنه یکی با مذهب و عرفان هم شاد باشه، موردی نداره بره دنبالش تا وقتی که اون رو چماقی بر سر دیگران نکنه.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من هم یکیو میشناسم با نقاشی خوب شد. :D
این که نشد حرف، هنر فقط یک چیز نیست، انسان پیوسته باید آنچه اسباب شادی اش میشود را تست کند.

حتی ممکنه یکی با مذهب و عرفان هم شاد باشه، موردی نداره بره دنبالش تا وقتی که اون رو چماقی بر سر دیگران نکنه.

ورزش به من شادی میده زیاد.
ولی دیگه از ورزشم زده شدم.
فک کنم کارم تمومه:D

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
گول های خوب؟ یکی شو تو مثال بزن خو

خودمم خاستم بزنم لهش کنم ولی نشد اون داره من و له میکنه
میخواستم تورو له کنم ری :Ph34r:
.
.

کتاب سگ ولگرد صادق هدایت میگن قشنگه، آره؟
منم می گم هدایت نخون...
والا من که یه مدتی اصن آهنگای غمگینم برا خودم ممنوع کردم... فقط امیدجهان:biggrin:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتی کلا کتابای صادق هدایت رو بیخیال شو....
واقعا ارزش خوندن نداره..
کتاب خوب اونیه که وقتی میخونی انقد بهت نشاط و انرژی برای زندگی بده یا راه بهت نشون بده که وقتی داری میخونیش مثلا 500 صفحه هم باشه از دستت نیفته و تا ته کتاب نرسیدی نذاریش زمین...
به نظرم صادق هدایت فوق العاده انرژی منفیه... و به همه چیز با یاس و ناامیدی نگاه میکنه وقتی ادم کتاباشو میخونه حال بدی بهش دست میده...
زندگی ادم فقط به فکر و اندیشه و برداشتش از محیط اطرافش بستگی داره ... بعضیا واقعا حال ادمو به هم میزنن...
این ادم اگه دیدش قشنگ بود و زیبایی های زندگی رو میدید اخرش خودش نمیرفت خودکشی کنه....به نظرم ادم افسرده ای میاد...
حیفه وقتت و چشمات...

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا ارزش خوندن نداره..
کتاب خوب اونیه که وقتی میخونی انقد بهت نشاط و انرژی برای زندگی بده یا راه بهت نشون بده که وقتی داری میخونیش مثلا 500 صفحه هم باشه از دستت نیفته و تا ته کتاب نرسیدی نذاریش زمین...
به نظرم صادق هدایت فوق العاده انرژی منفیه... و به همه چیز با یاس و ناامیدی نگاه میکنه وقتی ادم کتاباشو میخونه حال بدی بهش دست میده...
زندگی ادم فقط به فکر و اندیشه و برداشتش از محیط اطرافش بستگی داره ... بعضیا واقعا حال ادمو به هم میزنن...
این ادم اگه دیدش قشنگ بود و زیبایی های زندگی رو میدید اخرش خودش نمیرفت خودکشی کنه....به نظرم ادم افسرده ای میاد...
حیفه وقتت و چشمات...

ولی حرفاش همش راسته.:(
باشه مرسی.
چه کتابایی بخونم؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا ارزش خوندن نداره..
حیفه وقتت و چشمات...

:D
لمون کو یه چهار تا کتاب درست حسابی معرفی کن بریم بخونیم پ اگه توو دست و بالت داری :D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخواستم تورو له کنم ری :Ph34r:
.
.

منم می گم هدایت نخون...
والا من که یه مدتی اصن آهنگای غمگینم برا خودم ممنوع کردم... فقط امیدجهان:biggrin:
منو تو له کنی؟
بیا امید جهان گوش میکنی که به کارای خارق العاده فکر میکنی!!:D

فک کنم تو افسردگی بعد 25سالگی ای... یکم بگذره بهتر می شی بعد به سی که برسی دوباره عود می کنه :biggrin:

راجب افسردگی من درست صوبت کن من رو افسردگیم غیرت دارم!خخخ:D

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو تو له کنی؟
بیا امید جهان گوش میکنی که به کارای خارق العاده فکر میکنی!!:D

راجب افسردگی من درست صوبت کن من رو افسردگیم غیرت دارم!خخخ:D
وا دیگه له کردن تو که ازم برمیاد بعد یه عمر زندگی:razz:
.
.
اینقد بهش توجه نکن... این شعور نداره پرروتر می شه

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا دیگه له کردن تو که ازم برمیاد بعد یه عمر زندگی:razz:
.
.
اینقد بهش توجه نکن... این شعور نداره پرروتر می شه

ئه خو پس بیا له کن..

من بهش توجه نمیکنم هی میاد جلوی من خودنمایی میکنه خو منم توجهم بهش جلب میشه دیگه!!خیلی پروئه

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه مرسی.
چه کتابایی بخونم؟
همه ی همش راست نیست....با دید بدی به همه چیز نگاه میکنه..یه چیزیش که خوبه فضاسازی قوی داره...طوری که ادم حس میکنه الان تو اون موقعیت هست....اما کتاباش پر از یاس و بدبختی و انرژی و منفی هست....
زندگی هم خوشی داره هم ناخوشی...هر دو کنار هم...
بعدم قرار نیست ادم تو ناخوشی ها غرق بشه....و همه چیز رو منفی ببینه...تو اون حالتای ناراحت کننده هم اگه ادم پرانرژی باشه و دید خوبی داشته باشه و نذاره یاس بیاد سراغش مطمئن باش بازم خوب زندگی میکنه و چیزایی پیدا میشه که لذتشو ببره....
بعدم نیومدیم اینجا که غرق ناراحتی ها و یاس ها بشیم...من این جمله ها رو خ دوست دارم که میگه یاس بزرگترین گناهه....و اینکه فقط یک بار زندگی میکنیم...زندگیمون هم همینیه که داره میگذره...به خاطر یه سری یاس هایی که تو بقیه دیدیم حیفه که به کمتر از اون چیزی که میتونیم باشیم رضایت بدیم...
جدی اتی بگرد هدفتو پیدا کن....قشنگ برای زندگیت برنامه بریز لذتشو ببر عزیزم:*

خب چه کتابایی دوست داری؟
من قبلاها رمان زیاد میخوندم و دوست داشتم...ولی بعد یه مدتی دیگه خوشم نیومد سعی کردم تو رمان ها کتابایی رو پیدا کنم که به ادم هدف میده...یا درس میده...یا ذهن رو باز میکنه که تو موقعیت های خاص ادم چه کار کنه....مثلا من هنوزم که هنوزه دو تا رمان رو واقعا بدن بهم بازم میخونم...یکی بر باد رفته...چون عاشق اون امیدی هستم که داره....که اسکارلت با اون همه شکستی که میخوره و زمین خوردن ها بازم میگه فردا روز دیگریست....
و یکی هم کتاب منِ او....البته اگه از رمان های معنا گرا خوشت میاد اینو بخون...من که دوستش داشتم......روی ماه خداوند را ببوس هم از مصطفی مستور دوست دارم....خیلی از سوالای ادم رو ج میده....
اگه اهل شعری....ببین از چه شعرهایی خوشت میاد...من خودم غزل خیلی دوست دارم....غزل های محمد علی بهمنی واقعا قشنگه ... حال ادمو خوب میکنه خیلی خوب.... شعرای قیصر....فاضل نظری...و خیلی از شاعرهایی که شعر نو میگن و تو تالار ادبیات هم شعرهاشون هست...
اگه کتابای عرفان نظر آهاری رو دوست داری....مجموعه کتاباشو بخون...واقعا دیدش قشنگه و کلی انرژی بهت میده...مخصوصا کتاب چای با طعم خدا...که من خ خ دوستش دارم و هر بار میخونمش....
کتابای روانشناسی هم اگه دوست داری یه سری کتابها هست از برایان تریسی یه کتابش خ قشنگه مو به مو بهت میگه چکار کنی که بتونی خودت رو بشناسی که چی میخوای و اینا...خواستی بگو برم نگاه کنم ببینم اسمش چی بود...اینو پارسال خوندم....یا کتابای اسکاول شین...
نمیدونم چی دوست داری دقیق .... ولی من خودم خوشم میاد برم کافه کتابها و کتابفروشی ها ...کتابها رو ورق بزنم و انتخاب کنم از بینشون....چند صفحه ای رو بخونم اگه باب طبعم بود بخونم................. کتابای ناامید کننده فقط اذییت میکنن و انرژیت رو میگیرن....برعکسش کتابهایی که بهت امید میدن و انرژِی باعث میشن کلی ایده خوب بیاد تو ذهنت و خوب زندگی کنی...: )

:D
لمون کو یه چهار تا کتاب درست حسابی معرفی کن بریم بخونیم پ اگه توو دست و بالت داری :D
همونایی که گفتم...:D

ui hgd a,uv kndni j,uddddddddddddddddd?????????????
ngl fhsj jk'dni f,n ug,,,,,,,,,,,,,s
l'i j, ;jhfl ldo,kd ?

j, fv, ;jhfhd a,uvnhvd v, fo,k

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه مرسی.
چه کتابایی بخونم؟

چگونه با همسر خود رفتار کنیم.
رازهایی که زنان باید درباره مردان بدانند
چگونه همسر خود را شیفته خود کنیم
راه های ِ جذب ِ همسر دلخواه

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چگونه با همسر خود رفتار کنیم.
رازهایی که زنان باید درباره مردان بدانند
چگونه همسر خود را شیفته خود کنیم
راه های ِ جذب ِ همسر دلخواه
اینارو برم بخونم؟؟

همه ی همش راست نیست....با دید بدی به همه چیز نگاه میکنه..یه چیزیش که خوبه فضاسازی قوی داره...طوری که ادم حس میکنه الان تو اون موقعیت هست....اما کتاباش پر از یاس و بدبختی و انرژی و منفی هست....
زندگی هم خوشی داره هم ناخوشی...هر دو کنار هم...
بعدم قرار نیست ادم تو ناخوشی ها غرق بشه....و همه چیز رو منفی ببینه...تو اون حالتای ناراحت کننده هم اگه ادم پرانرژی باشه و دید خوبی داشته باشه و نذاره یاس بیاد سراغش مطمئن باش بازم خوب زندگی میکنه و چیزایی پیدا میشه که لذتشو ببره....
بعدم نیومدیم اینجا که غرق ناراحتی ها و یاس ها بشیم...من این جمله ها رو خ دوست دارم که میگه یاس بزرگترین گناهه....و اینکه فقط یک بار زندگی میکنیم...زندگیمون هم همینیه که داره میگذره...به خاطر یه سری یاس هایی که تو بقیه دیدیم حیفه که به کمتر از اون چیزی که میتونیم باشیم رضایت بدیم...
جدی اتی بگرد هدفتو پیدا کن....قشنگ برای زندگیت برنامه بریز لذتشو ببر عزیزم:*

خب چه کتابایی دوست داری؟
من قبلاها رمان زیاد میخوندم و دوست داشتم...ولی بعد یه مدتی دیگه خوشم نیومد سعی کردم تو رمان ها کتابایی رو پیدا کنم که به ادم هدف میده...یا درس میده...یا ذهن رو باز میکنه که تو موقعیت های خاص ادم چه کار کنه....مثلا من هنوزم که هنوزه دو تا رمان رو واقعا بدن بهم بازم میخونم...یکی بر باد رفته...چون عاشق اون امیدی هستم که داره....که اسکارلت با اون همه شکستی که میخوره و زمین خوردن ها بازم میگه فردا روز دیگریست....
و یکی هم کتاب منِ او....البته اگه از رمان های معنا گرا خوشت میاد اینو بخون...من که دوستش داشتم......روی ماه خداوند را ببوس هم از مصطفی مستور دوست دارم....خیلی از سوالای ادم رو ج میده....
اگه اهل شعری....ببین از چه شعرهایی خوشت میاد...من خودم غزل خیلی دوست دارم....غزل های محمد علی بهمنی واقعا قشنگه ... حال ادمو خوب میکنه خیلی خوب.... شعرای قیصر....فاضل نظری...و خیلی از شاعرهایی که شعر نو میگن و تو تالار ادبیات هم شعرهاشون هست...
اگه کتابای عرفان نظر آهاری رو دوست داری....مجموعه کتاباشو بخون...واقعا دیدش قشنگه و کلی انرژی بهت میده...مخصوصا کتاب چای با طعم خدا...که من خ خ دوستش دارم و هر بار میخونمش....
کتابای روانشناسی هم اگه دوست داری یه سری کتابها هست از برایان تریسی یه کتابش خ قشنگه مو به مو بهت میگه چکار کنی که بتونی خودت رو بشناسی که چی میخوای و اینا...خواستی بگو برم نگاه کنم ببینم اسمش چی بود...اینو پارسال خوندم....یا کتابای اسکاول شین...
نمیدونم چی دوست داری دقیق .... ولی من خودم خوشم میاد برم کافه کتابها و کتابفروشی ها ...کتابها رو ورق بزنم و انتخاب کنم از بینشون....چند صفحه ای رو بخونم اگه باب طبعم بود بخونم................. کتابای ناامید کننده فقط اذییت میکنن و انرژیت رو میگیرن....برعکسش کتابهایی که بهت امید میدن و انرژِی باعث میشن کلی ایده خوب بیاد تو ذهنت و خوب زندگی کنی...: )

همونایی که گفتم...:D

ui hgd a,uv kndni j,uddddddddddddddddd?????????????
ngl fhsj jk'dni f,n ug,,,,,,,,,,,,,s
l'i j, ;jhfl ldo,kd ?

j, fv, ;jhfhd a,uvnhvd v, fo,k
خو تو روحیاتت با من فرق میکنه من از رمان و اینجور چیزای گول زن خوشم نمیاد!

حقشه خاک برسر

میگه یه بار دیگه بش فوش بدی نفوذ میکنه تو افکار تو!!
قاچاقچی شو مث این آواتارت :cool:
کلی هیجان!

اون آدم حسابیه قاچاقچی نیس که...:razz:

بالا