همکلاسی ها

Goonay

عضو جدید
همکلاسی

بیاید همکلاس های خودمونو پیدا کنیم. از خودم شروع می کنم
مهندسی معماری
دانشگاه محقق
ورودی 90

میهن مشرقی

عضو جدید
خوش بحالتون كه دولتي درس ميخونيد!!!!!:gol:

اي خدا چي ميشد منم.....:cry:

سلام فرشته جونم چرا ناراحنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عزیز غصه نخور از قدیم گفتن یکی بچه ای که تازه بدنیا میاد روزیشو با خودش میاره :child: یکی هم خرج تحصیل جور میشه:):smile: فکرشو نکن دانشگاه دانشگاست چه فرقی میکنه مهم اینه که ادم چیزیو که میخونه دوست داشته باشه:book:خدا بزرگه و مواظب فرشته ها:w21::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite:

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زیست شناسی دانشکده علوم پایه دانشگاه گیلان
ورودی 87...
بچه های دانشگاه گیلان دم همتون گرم

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام فرشته جونم چرا ناراحنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عزیز غصه نخور از قدیم گفتن یکی بچه ای که تازه بدنیا میاد روزیشو با خودش میاره :child: یکی هم خرج تحصیل جور میشه:):smile: فکرشو نکن دانشگاه دانشگاست چه فرقی میکنه مهم اینه که ادم چیزیو که میخونه دوست داشته باشه:book:خدا بزرگه و مواظب فرشته ها:w21::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite:

رشتمو فوق العاده دوست دارم....ولي پيام نوريم...ميدوني چقد حجم كتابامون زياده؟!!!!!:(

میهن مشرقی

عضو جدید
رشتمو فوق العاده دوست دارم....ولي پيام نوريم...ميدوني چقد حجم كتابامون زياده؟!!!!!:(

الهی:) خوب اشکال نداره بابا پایتون قوی میشه تو هم که رشتتو خیلی دوس داری و تلاش براش بی نتیجه نمیمونه قاعدتا.عزیز من زندگی در گذر است این سخت درس خوندنا هم میگذره مطمئن باش وقتی درست تموم شه حسرت اینو میخوری که چقد زود تموم شد.:smile:

الهام3

عضو جدید
فرشته جون من هم پیام نور درس میخونم قبول دارم که سخته ولی بدون توی هر دانشگاهی که باشی باید تلاش کنی که موفق باشی به خصوص که توی پیام نور باید خودت دنبال با سواد شدن خودت باشی وکرنه امتحاناتش که خوب راحت

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دم همه ی بچه های دانشگاه گیلان گرم...
پایه
:w36:
فنی
انسانی
کشاورزی
منابع طبیعی
ریاضی
پزشکی
همه
همه
...

00farzaneh

عضو جدید
خوش بحالتون كه دولتي درس ميخونيد!!!!!:gol:

اي خدا چي ميشد منم.....:cry:

من هر وقت از جلو دانشگاه آزاد رد مي شم حسرت شادي و خوشي بچه هاي آزاد رو مي خورم اصلا ناراحت دانشگاه نباش اخرش همه بيكاريم حداقل اينه كه شما هر ترم خبر خودكشي همدانشگاهيتون رو نمي شنويد.

00farzaneh

عضو جدید
چرا خودکشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:
توي دانشگاه ما كلي دليل ميشه واسش پيدا كرد البته اكثرا كسي نمي فهمه واقعا به خاطر چي بوده.....اين به خاطر اينه كه خود كشي تنها يه دليل نداره فشارهاست كه افراد رو مجبور مي كنه......
البته به قول يكي از بچه ها ما زندگي رو شروع نكرديم پس ما هم حق تموم كردنش رو نداريم ......
اميدوارم اين چيزها نه فقط تو دانشگاه ما بلكه توي تمام دانشگاه ها رخ نده .....
خوش باشي

الهام3

عضو جدید
من پیام نوری هستم همیشه هم توی دانشگاه شادم
انطوری که شما هم میکی نابود کر نیست

00farzaneh

عضو جدید
من پیام نوری هستم همیشه هم توی دانشگاه شادم
انطوری که شما هم میکی نابود کر نیست

دوست عزيز من در خصوص دانشگاه پيام نور مطلب ننوشتم اين هاي كه گفتم در خصوص دانشگاه خودمونه (يكي از دانشگاه هاي دولتي)
خوش باشي

Elham.mir

عضو جدید
خب منم دانشگاه آزاد میخونم:rambo:
کارشناسی کرمان قبول شدم نرفتم....
ولی امسال هر جا قبول بشم میرم خیلی سخته باز تو همون دانشگاه درس بخونی

بالا