همکاری جهت نوشتن مقاله

sepehr_jun

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان

بسیار خرسندم از اینکه در کنار هم رشته ای های عزیزم در یک تالار تخصصی مشغول فعالیت هستم. لطفا در این تاپیک آمادگی خود را جهت نوشتن paper برای ارسال به ژورنال های ISI اعلام بفرمایید. فقط کافی است مقاله شما حداقل formatting را رعایت کرده باشد. accept آن با من.

پس وقت رو تلف نکنیم. با ارایه چندین مقاله آینده خود و خانواده خود را تضمین کنید.

خاطر نشان میشود برای apply در مقطع ارشد و phd به همراه fund کامل از کشور ها مستلزم داشتن مقاله است. هرچه بیشتر بهتر

با تشکر

سپهر

nima.mohamadin

عضو جدید
سلام
میتونم سوابق کاریتون رو تو این زمینه بپرسم؟
لطفا با مستندات. اینم میل منه:
nima.0691@gmail.com
خوشحال میشم اگه بتونم تو این زمینه فعالیت کنم

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
کار خوبیه. منم موافقم
موضوعش با شما بچه های مهندسی نفت.

oileng

عضو جدید
سلام دوست عزیز از اینکه در ارائه مقاله به من کمک کنید ممنون میشم.
فقط اگه بچه ها موضوعاتی که تا حالا کار نشده رو بگن خیلی خوب میشه

daruoshkiani

عضو جدید
بنام خدا:باسلام من داريوش كياني هستم وخوشحال ميشوم دركنارشما دوستان گرامي روي مقالات علمي كاركنم.

sasanoil

عضو جدید
سلام کار خوبیه من دارم رو یه مقاله کار میکنم اگه تکمیلش کردم خبرت میکنم.

ازبچه های مخزن میخوام اگه موضوع دارن برام بفرستن.مرسی

sasan_xz_44@yahoo.com

آخرین ویرایش:

mozare

عضو جدید
جناب آقاي sepehr-jun سلام
اگر واقعاً وقت اين كار رو داري با هم همكاري مي كنيم. من 5 سالي هست كه توي اداره كل حفاري كار مي كنم و راجع به مقاله نوشتن موضوع هاي مختلفي + داده هاي مستند به ذهنم مي ياد اما به خاطر مشغله خيلي خيلي زياد بي خيال مي شم.
در حال حاضر كارشناس برنامه ريزي حفاري در بخش برنامه ريزي سيمان هستم. اگه دوست داشتي و مطمئني كه از عهده اين كار بر مي ياي اين ايميل منه باهام در تماس باش: zare1.m@nisoc.ir فعلا فوق نفت دارم اما قصد گرفتن دكترا دارم. گر مرد رهي بسم الله ...

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان .منم میتونم تو این زمینه همکاری کنم ؟؟ خودم که خیلی دوست دارم و مطینم هستم از پسش بر میام انشاالله .خلاصه ما هستیم اگه خواستین

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
فعلا که تا اول شهریور وقت ندارم ولی اگه شد شروع میکنیم. مقاله در مورد انواع ازدیاد برداشت میکربی و مقایسه شون با هم خواهد بود.
هر کی پایه هست اوکی رو بده تا کم کم مقدماتش رو اماده کنیم. البته از اول شهریور

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا که تا اول شهریور وقت ندارم ولی اگه شد شروع میکنیم. مقاله در مورد انواع ازدیاد برداشت میکربی و مقایسه شون با هم خواهد بود.
هر کی پایه هست اوکی رو بده تا کم کم مقدماتش رو اماده کنیم. البته از اول شهریور

سلام چه جالب .اتفاقا من هم موضوع پایان نامم رو همین انتخاب کردم ازدیاد برداشت نفت به روش میکروبی .من هستم دوست عزیز .پس خبر از شما

arra_eng2000

عضو جدید
سلام دوستان. به فراخوان این اخاذ(sepehr_jun) گوش ندید.. این تو چنتا سایت دیگه هم همین جملاتو نوشته.این اصن رشتش نفت نیست.آخه بگو تو اصلا میدونی ازدیاد برداشت چیه/
دوستان مخزنی به این جور فراخوانهای بی اساس گوش ندید.همش دروغه.شما همه کاراشو انجام میدین بعد اون که هیچی نمیفهمه اسم خودشه اول مینویسه.دوستانی که به MATLAB مسلطن پیام بذارن.

آخرین ویرایش:

mostafa fattahi

عضو جدید
سلام خدمت همه ی مهندسیون من دانشجوی نفتی دانشگاه تهرانم (ترم 5) و اعلام آمادگی همکاری میکنم.

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
سلام خدمت همه ی مهندسیون من دانشجوی نفتی دانشگاه تهرانم (ترم 5) و اعلام آمادگی همکاری میکنم.

سلام مهندس
لطفا زمینه ای کارهایی که کردید و تخصص و علابقتون رو هم بگید تا دوستانی که تمایل به همکاری با شما دارن بیان.

mostafa fattahi

عضو جدید
من در مورد مته های حفاری تحقیق میکردم یه مقاله هم در همین مورد با یکی از دوستام داریم به سرانجام میرسونیم ولی بیشتر علاقم در زمینه ی مخزن .

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
من در مورد مته های حفاری تحقیق میکردم یه مقاله هم در همین مورد با یکی از دوستام داریم به سرانجام میرسونیم ولی بیشتر علاقم در زمینه ی مخزن .

واضحتر و کاملتر و تخضضیتر توضیح بدید.

PetEngineer

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان

بسیار خرسندم از اینکه در کنار هم رشته ای های عزیزم در یک تالار تخصصی مشغول فعالیت هستم. لطفا در این تاپیک آمادگی خود را جهت نوشتن paper برای ارسال به ژورنال های ISI اعلام بفرمایید. فقط کافی است مقاله شما حداقل formatting را رعایت کرده باشد. accept آن با من.

پس وقت رو تلف نکنیم. با ارایه چندین مقاله آینده خود و خانواده خود را تضمین کنید.

خاطر نشان میشود برای apply در مقطع ارشد و phd به همراه fund کامل از کشور ها مستلزم داشتن مقاله است. هرچه بیشتر بهتر

با تشکر

سپهر
آقا این مقاله نوشتن برای ما شده یه کوه! نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم..چطور استارت بزنم....با اینکه دانش نسبتا خوبی دارم و 3 سال سابقه کارهم دارم اما چون دنبال مقاله نوشتن نبودم یجورایی میترسم از نوشتن! لطفا کسی کمکی بکنه

Mohamad.asadolah

عضو جدید
سلام دوستان.من درسمو تازه تمام كردم و مي خوام واسه ادامه برم كشؤرا اروپاىى و اونجا واسه پذيرفته شدن مقاله خيلي مهمه.
كسي هست كه بتونه كمكم كنه كه مقاله isi بنويسم،
هزينه ماليشم واسم مهم نيست.

آمیتیس بنفش

عضو جدید
من پایان نامم مطالعه مکانیسم های باکتریالی سولفید هیدروژن در مخازن کربناته هست.
تو زمینه زمین شناسی نفت آماده ی همکاری در نوشتن مقاله هستم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
داداش من درباره مته های حفاری میخوام مقاله بنویسم تحقیق کردم یکم راهنمایی میخوام،درباره ازدیادم چنتا میدان نفتی توو ایران بگید ک از میکروبی استفاده شده خب
الان بگی میکروبی اینا میخندن همه ب اینا چ روشهای هلندیا و کاناداییا اینا همون اسید بزنن،لطفا درباره نوشتن ازدیاد حرارتی هرکی هس ی اوکی ب من بده

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
سلام بروبچ
من یه مقداری توضیح میدم در مورد مقاله نویسی.
مقاله نویسی کار چندان خفنی نیست. یعنی اموزش و مهارت خاصی نمیخواد بلکه بیشتر از این چیزا خود محتوای مقاله مهم هست وگرنه ظاهرسازی و نحوه ی نوشتنش راحت هست.
برای نوشتن مقاله باید اول بدونید که برای کجا یا چه موسسه و ژورنالی میخواید مقاله رو بفرستید. در رشته ی مهندسی نفت جاهایی که بیشتر از بقیه خریدار داره یکی SPE هست و جای دیگه هم که همتون میدونید ISI هست. موسسه SPE خودش مقاله ها رو نشر میکنه با ارم و مشخصات خودش. ISI یک موسسه اعتبارسنجی هست مثل (وزارت علوم) که ژورنالهای مختلف توش عضو هستند و مقاله هارو برای این موسسه چاپ میکنن.
شما باید بدونید برای کجا میخواید مقاله بنویسید تا استانداردهاشو رعایت کنید و بدونید که چه کارهایی باید انجام بدید.
بیشتر از این در مورد این قسمت توضیح نمیدم چون بحث به درازا کشیده میشه. دوستانی که سوال دارن بپرسن تا به سوالاتشون جواب بدم البته در حد توانم.
یک مقاله از چندین قسمت مختلف تشکیل شده:
عنوان
مقدمه
متن اصلی و شکلها و فرمولها و ...
نتیجه گیری
منابع
هر کدوم از این قسمتها باید خوب و درست نوشته بشن حتی عنوان مقاله که شاید بیشتر از نهایتا دو خط نشه. شما برای مقاله های معتبر نیاز به یک استاد راهنما و یک استاد مشاور هم دارید که این خودش خیلی سخته چون استادهای خفن کشور معمولا هیچکدوم تحویل نمیگیرن یا کمک نمیکنن و وقتی که مقالتون تموم شده باشه بازم با یکمی ناز حاضرن اسمشون رو پای مقاله بذارید در صورتی که ممکنه هیچ کمکی هم بهتون نکنن. چون خیلی از دانشجوها میپیچونن یا درست کار نمیکنن. کار علمی کردن سخته چون باید خیلی مطالعه کنید. این قسمتش به خودتون و ارادتون برمیگرده که چقدر ادم باحالی باشید و چقدر استقامت دارید.
برای اینکه بحث خیلی طولانی نشه توی پستهای بعدی بقیه موارد رو توضیح میدم.
سبز باشید

آخرین ویرایش:

javad al

عضو جدید
سلام.منم دوران کارشناسی پایان نامه ام همین meorبود(ازدیاد برداشت به روش میکروبی).خواستی بگو تا کمکت کنم

بالا