همه بودند .. فقط گشت ارشاد نبود! :(

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا داشتم فک میکردم اسم تاپیکو چی میذاشتم بهتر بود
اولین حضور مختلط مردم در استادیوم آزادی
اولین اختلاط مردم بدون ترس از گشت ارشاد
اولین مکان مبرا از قدوم گشت ارشاد
راستی چرا گشت ارشادیا رو دعوت نکرده بودن ! این به نوعی پشت کردن به زحمات این نهاد زحمت کش نیس ؟ و با موضوعیت مراسم منافات نداره؟ هم به نوعی از زحماتشون تجلیل میشد هم کلی سوژه ناب واسه شکار بهشون هدیه میدادن!:smile:

میدونم چندین روز گذشته اما چون تو باشگاه تاپیکشو ندیدم گفتم خالی از لطف نیست که هم دوستانی که خبرو نشنیدن بشنون و هم به طریقی از زحمات رئیس جمهور در راستای تجلیل از خادمان نوروزی قدردانی بشه . واقعا که کارهای ایشون بازتاب کمی تو رسانه ها داره و نسبت به اینکه رسانه مردمی بودجه شو از دولت میگیره این خیانت محضه ! بولد کردن بدی ها و کمرنگ نشون دادن خوبی ها روند کاری اینروزهای مخالفین دولت شده .. کاش مردم ببینند و آگاه شوند و کمی قدردان :razz:

پیوست ها

• IMG20374610.jpg
    IMG20374610.jpg
    67.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]اعتراض به سخنرانی مشایی در اهواز + تصاویر[/h] در : ۰۲ اردیبهشت. ۱۳۹۲ | دسته خبری : دیگر اخبار, سیاسی | بدون نظر
حضور اسفندیار رحیم مشایی در مراسم «حماسه حضور» در استانداری خوزستان با حاشیه هایی همراه شد که جو سالن این همایش را برای دقایقی متشنج کرد.

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، هنگامی که در این مراسم که مربوط به تجلیل از نخبگان و ایثارگران خوزستان بود نوبت به سخنرانی رئیس جمهور رسید یکی از افراد حاضر ناگهان درخواست کرد که «جوانان دوست دارند آقای مشایی سخنرانی کند تا آنها با نظرات وی آشنا شوند».

در این هنگام یکی از بانوان حاضر در این مراسم با اعتراضی شدید مانع از حضور مشایی به عنوان سخنران شد. این اعتراض وی باعث تشنج در سالن محل برگزاری مراسم شد.

این خانم با صدای بلند می گفت: «ما برای شنیدن سخنان رئیس جمهور به این مکان آمده ایم نه سخنرانی مشایی». این خانم عقیده داشت که سخنرانی مشایی تنها جنبه تبلیغاتی برای انتخابات دارد.

به هر حال وقتی احمدی نژاد سخنرانی خود را آغاز کرد جو سالن کمی آرام شد ولی احمدی نژاد در پایان سخنانش با اشاره به اینکه برخی از حضار قصد دارند سخنان آقایی مشایی را بشنوند از اسفندیار رحیم مشایی مجددا دعوت کرد که برای سخنرانی به پشت میکروفن حضور پیدا کند.

در این هنگام بانوی معترض بازهم با صدای بلند اعتراض خود را شروع کرد ولی مشایی با حضور در محل سخنرانی در سخنانی کوتاه عنوان کرد: اصلا قصد نداشتم در این مراسم سخنرانی کنم. دوست داشتم این خانم به این مکان بیاید و با سخنرانیش بگوید که به چه علت مخالف سخنرانی من است.

مشایی ادامه داد: ما در کشوری زندگی می کنیم که مقیاس هر فرد جهانی است. من موافقم که مخالفان من هم صحبت کنند زیرا وقتی صحبت می کنیم حقایق روشن می شود.

البته برخی حضار مجددا اصرار کردند که مشایی سخنرانی کند و رئیس جمهور هم به اصرار خود برای سخنرانی مشایی ادامه داد ولی به علت خودداری مشایی از این کار در نهایت احمدی نژاد اعلام کرد که آقایی مشایی به زودی در یک فرصت مناسب سخنرانی خواهد کرد.
با وجود این در بیرون از سالن محل برگزاری این همایش، خبرنگاران هنگام ترک استانداری، مشایی را در حال گفتگو با این خانم معترض دیدند.
هنگام سخنرانی رئیس جمهور در شهرستان هویزه نیز مردم حاضر در مراسم با شعار «بیکاری بیکاری» احمدی نژاد را به واکنش مجبور کردند و وی در نهایت مجبور شد در خصوص بیکاری در هویزه مطالبی را بیان کند. همچنین هنگام حضور رئیس جمهور در هویزه پلاکادری با این نوشته ( مسکن مهر زمینهای زراعی ما را غصب کرده و در آن خانه ساخته است. ما اعلام می کنیم که نماز و روزه آنها باطل است) توسط برخی افراد حمل شده بود.

قنبری پور

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا داشتم فک میکردم اسم تاپیکو چی میذاشتم بهتر بود
اولین حضور مختلط مردم در استادیوم آزادی
اولین اختلاط مردم بدون ترس از گشت ارشاد
اولین مکان مبرا از قدوم گشت ارشاد
راستی چرا گشت ارشادیا رو دعوت نکرده بودن ! این به نوعی پشت کردن به زحمات این نهاد زحمت کش نیس ؟ و با موضوعیت مراسم منافات نداره؟ هم به نوعی از زحماتشون تجلیل میشد هم کلی سوژه ناب واسه شکار بهشون هدیه میدادن!:smile:

میدونم چندین روز گذشته اما چون تو باشگاه تاپیکشو ندیدم گفتم خالی از لطف نیست که هم دوستانی که خبرو نشنیدن بشنون و هم به طریقی از زحمات رئیس جمهور در راستای تجلیل از خادمان نوروزی قدردانی بشه . واقعا که کارهای ایشون بازتاب کمی تو رسانه ها داره و نسبت به اینکه رسانه مردمی بودجه شو از دولت میگیره این خیانت محضه ! بولد کردن بدی ها و کمرنگ نشون دادن خوبی ها روند کاری اینروزهای مخالفین دولت شده .. کاش مردم ببینند و آگاه شوند و کمی قدردان :razz:

مهم این بود که همه جنبشو داشتن اتفاق خاصی نیفتاد که کسی بخواد با خبر بشه

قنبری پور

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اونجا بود م اتفاق خاصی نیفتاد
شما بگید چه اتفاقی افتاد
شاید ما از خستگی چیزی ندیدیم

قنبری پور

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه دخترا و پسرا تو خیابون راه میرن اتفاق خاصی میفته ؟!!
اما گشت وظیفه شو انجام میده مگه نه؟

درسته
ولی واقعا اتفاق خاصی نیفتاد البته ناگفته نمونه من از جام تکون نخوردم بجز چند مرتبه
راهرو چه خبر بود نمی دونم اونجام فکر نکنم خبر خاصی بوده باشه
همه خواب بودن اینقدر خسته بودن نا نداشتن تکون بخورن
ناهارم که بعد اذان مغرب تو ماشینا دادن
دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای قنبری پور، اون پسر عینکی جوون که مسئول گروه‌های هلال احمره اسمش چیه؟ کیه؟؟؟

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته
ولی واقعا اتفاق خاصی نیفتاد البته ناگفته نمونه من از جام تکون نخوردم بجز چند مرتبه
راهرو چه خبر بود نمی دونم اونجام فکر نکنم خبر خاصی بوده باشه
همه خواب بودن اینقدر خسته بودن نا نداشتن تکون بخورن
ناهارم که بعد اذان مغرب تو ماشینا دادن
دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم منظورم این بود که تو خیابون هم واقعا اتفاق خاصی نمیفته !
بیخیال دوست من آدم گاهی میمونه چی بگه :دی

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز دم انتخابات شد
خوشم میاد ملت هرچی تو سرشون بزنن بازم .. هستن
باز ملت جوگیر شدن

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
نميدونم كدوم از اين اماما بود كه ميگفت آنچه بر خود ميپسندي بر ديگران نيز بپسند و آنچه .....
بگذريم..... فقط ميتونم بگم بالا نياري حاجي...!!!

بالا