هلیوم مایع

Sina Soleimani

عضو جدید
راجع به هلیوم مایع میخوام بدونم:cry:
سلام ، هلیوم در دمای محیط گازه یا باید فشار رو ببری بالا(در حالیکه دما از نقطه‌ی سه گانه هلیوم بالاتر نره) که به گاز تبدیل بشه یا باید دما رو ببری پایین(در حالیکه فشار از فشار نقطه سه گانه پایین تر نیاد)، اگر هلیوم گازی رو از دما و فشار استاندارد به دما و فشار بحرانی برسانیم بطور ناگهانی(در چند صدم ثانیه) تغییر فاز مده،
ببخشید دیگه من رشتم مکانیکه همین چیزا رو میدونستم،
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درخواست همکاری:
من از بچه های مکانیک علوم تحقیقات هستم، ترم قبل داشتیم گروهی پروژه‌ی عایق حرارتی نانو رو دنبال می‌کردیم ولی چون هدف بچه ها فقط نمره‌ اون پروژه بود دیگه علاقه‌ای به ساخت این عایق نشون ندادن ،من تقریبا روش درست کردن رو میدونم ولی چون تنهام مسؤلای آزمایشگاه به پروژه‌ی یه نفری بها نمیدن، هدفم بعد از ثبت اختراع فروش این عایقه، ممنون میشم در ادامه پروژه‌ام همکاری کنین باهام، هر هزینه‌ای که آخرش در بیاد مسلما بین من و یکی از اعضای گروه(اگه از کارگاهش استفاده کنم) وشما(در صورت همکاری) تقسیم می‌شه

منتظر جوابتون هستم، می‌تونید از طریق همین سایت برام پیام بذارید یا بهم ایمیل بزنید s.soleimanian@gmail.com