هر کی عاشق بیاد تو

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
خو تورو خدا دیگه نگاش نکن......دلم سوخت.
بعضی وفتا دخترای ساده با همین نگاهای گذرا چه دنیایی واسه خودشون میسازن
اخه چرا اینقدر .........!
خیلی ببخشید ها!اگه دخترا فوکول نندازن بیرون یا تیپ بزنن،مگه پسرا مریضن که نگاشون کنن؟!
من نگاهش نکردم!چون یه دو،سه بار اتفاق افتاد که کنارم نشست توی کلاس،منم چون تو چشم بچه ها شاگرد اول بودم،دیگه دلشو داده به ما!

ما پسرا دوست داریم چیزای خوشگل ببینیم!شما دخترا زیبایین ،حالا آرایشم میکنین،دیگه بدتر!
تقصیر خودتونه!
خدا توی سوره نور ایه 31 به خانما دستور میده که زینتاشون رو از نامحرم بپوشونن!
اگه دختر خانوماحرف گوش خدا میکردن دیگه این همه شکست عشقی نمیخوردن!

حالا من خیلی سعی میکنم نگاش نکنم ولی این کار اثری توی عقیده اون نداره؛به نظر شما چکار کنم؟

آخرین ویرایش:

fereshte.m

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن,
کاربر ممتاز
خیلی ببخشید ها!اگه دخترا فوکول نندازن بیرون یا تیپ بزنن،مگه پسرا مریضن که نگاشون کنن؟!
من نگاهش نکردم!چون یه دو،سه بار اتفاق افتاد که کنارم نشست توی کلاس،منم چون تو چشم بچه ها شاگرد اول بودم،دیگه دلشو داده به ما!

ما پسرا دوست داریم چیزای خوشگل ببینیم!شما دخترا زیبایین ،حالا آرایشم میکنین،دیگه بدتر!
تقصیر خودتونه!

حالا من خیلی سعی میکنم نگاش نکنم ولی این کار اثری توی عقیده اون نداره؛به نظر شما چکار کنم؟

خب میتونی سرکلاسا ضایش کنی ...بهش چش غره بری و بی محلی کنی......:)

ولی گمونم این کارایی که گفتمو انجام بدی واقعا بفهمه که دوسش نداری و ازت متنفر بشه:D

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب میتونی سرکلاسا ضایش کنی ...بهش چش غره بری و بی محلی کنی......:)

ولی گمونم این کارایی که گفتمو انجام بدی واقعا بفهمه که دوسش نداری و ازت متنفر بشه:D

نه اصلن.......ضایع شدن تو کلاس بدترین اتفاقیه که میتونه واسه یه دختر بیفته
خوب آره....شما پسرا زیبایی رو دوست دارید..دخترام دوست دارن زیباییشونو به نمایش بذارن
ولی یادت باشه خدا قبل از اینکه به خانوما دستور بده به آقایون گفته مراقب نگاهشون باشن.

اینا به کنار......شما سعی کن عادی رفتار کنی....چون اگه زیادی هم بخوای تظاهر به بی اعتنایی کنی خودش باعث جلب توجه میشه

mahifouladi

عضو جدید

تقصیر خودتونه!

حق با شماست به نظرمن هم اگه دخترا این کارا رو نکنند هیچکی بهشون گیر نمیده به غیر از یه سری آدم مزخرف که مشکل ذاتی دارند.