هر کتاب الکترونیکی مکانیک که میخواهید در خدمتم

Ali3377

عضو جدید
solution manual for convective boiling and condensation , collier 3rd ed. HELP ME PLZ

آخرین ویرایش:

majlesi new

عضو جدید
لطفا کتاب ( کوری )یا جزوه یا پاورپوینت یا فیلم اموزشی از درس مکانیک سیالات پیشرفته برای مقطع ارشد تبدیل ارژی می خواستم اخه استاد همه اینها را می خواد

سلام.من سه تا کتاب لازم داشته باشم.ممنون میشم کمکم کنید.طراحی سیستم های تهویه مطبوع 1..محسابات تاسیسات ساختمان.نویسنده سید مجتبی طبابایی.نشر روزبهان....و مقدمه ایی بر اجزای محدود..تحلیل اجزای محدود کاربردی..لاری. ج. سگریلند.ترجمه ی محمدرضا شزیعتی..محمد قزوین.نشر دانشگاه صنعتی اصفهان....و سومی اینکه کنترل اتوماتیک..مهندسی کنترل..کاتسوهیکواگاتا...ترجمه محمود دیانی..نص..ویرایش پنجم.اگه راهنماشونم باشه که خیلی عالی میشه.پیشاپیش سپاس.متشکرم.

Ali3377

عضو جدید
solution manual for convective boiling and condensation , collier 3rd ed. HELP ME PLZ
سلام خيلي لازم دارم كمك كنيد لطفا !

mohammadsunlight

عضو جدید
سلام
.
ترمودینامیک سنجل
ویرایش 8 رو کسی داره بذاره؟
.
فکر کنم خیلی سخت گیر بیاد
.
نگید نیومده ها!!! اومده

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
.
ترمودینامیک سنجل
ویرایش 8 رو کسی داره بذاره؟
.
فکر کنم خیلی سخت گیر بیاد
.
نگید نیومده ها!!! اومده

هنوز اینقدر فراگیر نشده که بشه دانلود کردش....من سرچ کردم.....حالا چه اصراری هست ...ویرایش پایینتر مگه خوب نیست؟!

moshtagh1988

عضو جدید
The art of transfering

The art of transfering

با سلام و خسته نباشید
بنده به دنبال کتاب The art of transfering هستم که کتاب مرجع در رابطه با حمل و نقل تجهیزات سنگین علی الخصوص تجهیزات پالایشگاهی می باشد لطفا راهنمایی کنید که چطوری می توانم پیداش کنم.

mohammadsunlight

عضو جدید
هنوز اینقدر فراگیر نشده که بشه دانلود کردش....من سرچ کردم.....حالا چه اصراری هست ...ویرایش پایینتر مگه خوب نیست؟!

خوبیش که خوبه ولی آدم باید سعی کنه تا حد امکان بروز باشه
.
منم هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم تصمیم گرفتم برم همون ویرایش 7 رو دان کنم

moshtagh1988

عضو جدید
سلام لطفا کتاب اصول شکل دهی دکتر زبرجد انتشارات فردوسی مشهد را برام پیدا کنید باتشکر

Shahr00z

عضو جدید
سلام اگه امکانش هست کتاب William J. Palm III, System Dynamics, McGraw-Hill, 2014, USA رو می خواستم. ممنون

سلام . حل مسایل مقاومت مصالح جانسون ویرایش ششم رو میخوام . فارسی انگلیسیشم فرق نداره اگه هر کدومو دارید لینکشو بذارید مرسی.

pmajnooni

عضو جدید
سلام

از دوستان اگه کسی کتاب زیر رو داره یا میتونه پیدا کنه ممنون میشم.

calculus of variations
by: Elsgolts

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام . حل مسایل مقاومت مصالح جانسون ویرایش ششم رو میخوام . فارسی انگلیسیشم فرق نداره اگه هر کدومو دارید لینکشو بذارید مرسی.

سلام....حتما ویرایش 6 باید باشه؟

بیا اینم ویرایش پنجش...شاید بدردت خورد:

http://mechanic98.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AD%D9%84-%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A6%D9%84-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D9%84%D8%AD-%D8%A8%DB%8C/

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
درود
کسی این کتاب را برای دانلود داره گشتم اما پیدا نکردم
thermal design and optimization bejan
سپاس

Amirhj

عضو جدید
foundations of applied mathematics greenberg
دوستان کسشی میتونه کتاب بالا رو یا خودش یا حلالش رو پیدا کنه بسیار ممنون میشم اگر کمکم کنید

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان اگه کسی کتاب محاسبات پیشرفته جرالد رو داره بذاره ممنون میشم

سلام...

در گوگل اینو بنوسین و سرچ کنین:

Numerical method gerald

https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=Numerical+method+gerald

مورد سومی رو یه چک بکنین.

من خودم همینو سرچ کردم و پیدا کردم ولی نیاز به نت پر سرعت داره..... به نظرم لینکش زیاد خوب نیست ولی دان میشه.....نیاز به صبوری داره..

همچنین به فارسی در گوگل بنوسین به نظرم پیدا میشه...ارشد یعنی سرچ

یاعلی

pmajnooni

عضو جدید
بازم سلام. کسی حل المسایل مکانیک محیطهای پیوسته جی ان ردی رو نداره زبان اصلی؟

سحرخیز

عضو جدید
دوستان من هرچی میگردم حل المسایل محاسبات جرالد رو نمی تونم پیدا کنم
کسی لینکش رو داره ؟

MCmorteza

عضو جدید
من چند تا کتاب میخوام از اساتید و دوستای گلم عاجزانه درخواست میکنم سریع تر رسیدگی کنن خیلی واجبه با تشکر
لطفا آخرین ویرایش {حجم مهم نیست با کیفیت و رنگی و هر امکانات دیگه ای هم داشته باشه من بهترین رو میخوام }
1-مکانیک سایالات شمز
2-مقاومت مصالح بیر
3-طراحی اجزا شیگیلی
4-دینامیک ماشین مارتین
5-ارتعاشات اس راءو
بی نهایت سپاس و منتظر

سلام. کتاب خواص مکانیکی مواد هم فارسی هم انگلیسی هر کدومو دارید برام بذارید با هر ویرایش و یا هر نویسنده ای ولی فارسیشو میخوام که خوب یاد بگیرم.

محمد كرمي

عضو جدید
بنده كتاب هاي ديناميك ماشين مارتين، انتقال حرارت اينكرپروا، كنترل اوگاتا و چند تا ديگه كه تو آرشيوم هستو با ترجمه فارسي دارم براي تهيه برام پيام بزاريد
البته از مولف هاش اجازه ميگيرم
اينم بگمتو همه وبلاگا و سايتاي فارس مكانيك فقط دوتاشون خوبن:
www.mech-88.blogfa.com
www.novin21.blogsky.com

بالا