هر کتاب الکترونیکی مکانیک که میخواهید در خدمتم

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
اگه کسی این کتاب دینامیک تحلیلی رو پیدا کرد
لطفا لینکشو برام ایمیل کنه
ممنونم
edris.farahi@gmail.com
درود
دوست عزیز قرار دادن ایمیل در تالار ها ممنوع و خلاف مقررات هستش اگه کسی کتاب رو هم گیر بیاره در همین تالارها براتون قرار میده پس نیازی به گذاشتن ایمیل در پست ها نیست
ممنون از همکاریتون

YADAN

عضو جدید
با سلام
من فایل کتاب GeoTol Pro آقای AI Neumann که براساس استاندارد ASME Y14.5 2009 نوشته شده و کاملاً رنگی هم هست به همراه حل المسائلش رو دارم و چنانچه شما کتاب دیگه ای از هر نویسنده که بر اساس استاندارد سال 2009 حاضرم با شما مبادله کنم.

YADAN

عضو جدید
با سلام
بنده این کتاب رو دارم و از روی اون تدریس می کنم کتاب دارای 17 فصله که 9 فصل اول بعنوان دوره مقدماتی به مدت 60 ساعت و 8 فصل بعدی بعنوان دوره پیشرفته بمدت 80 ساعت . این کتاب 380 صفحه ای تمام رنگی که حجم فایلش در حدود 60 مگابایته و آپلود و دانلودش از طریق اینترنت وجود نداره بنابراین باید حضوری بهتون بدم.

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز اینو لطف کنید برام بذارید
GEOTOL Pro: A Practical Guide to Geometric Tolerancing Per ASME Y14.5 - Workbook 2009 book download
,
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=186563&d=1387913554&thumb=1

اين كتاب مشابه كتاب درخواستي شماست

دانلود

mistafa

عضو جدید
با سلام
بنده این کتاب رو دارم و از روی اون تدریس می کنم کتاب دارای 17 فصله که 9 فصل اول بعنوان دوره مقدماتی به مدت 60 ساعت و 8 فصل بعدی بعنوان دوره پیشرفته بمدت 80 ساعت . این کتاب 380 صفحه ای تمام رنگی که حجم فایلش در حدود 60 مگابایته و آپلود و دانلودش از طریق اینترنت وجود نداره بنابراین باید حضوری بهتون بدم.

سلام مهندس
از طریق ایمیل میتونید ارسال کنید
سایتهای آپلود رایگان هم هست
اگر لطف کنید ممنون میشم

nargess_md

عضو جدید
سلام
می دونم که نوشتین حل المسائل سعی کنیم نخوایم ولی من خیلی دنبال این کتاب تو اینترنت گشتم اما نتونستم پیدا کنم.
solution manual: turbulence modeling for cfd David C. Wilcox
ویرایشش مهم نیست که چندم باشه.
توی آمازون فقط hard copy هست
حتی اگه پی دی اف اش بصورت پولی باشه من می خوام. واقعا لازمش دارم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

mehdi_barcelona

عضو جدید
سلام آقا من بد جوری دنبال کتاب انتقال حرارت هدایتی آرپاچی هستم البته فارسیش لطفا کمک کنید.

alimami

عضو جدید
سلام

من خیلی دنبال این کتاب گشتم اما پیداش نکردم:

Advanced Dynamics: Modeling and Analysis

BY:
A. Frank D'Souza
Vijay K. Garg
آدرس کتاب تو آمازون:
کد:
http://www.amazon.com/Advanced-Dynamics-Modeling-Frank-DSouza/dp/0130113123
ISBN-10: 0130113123
ISBN-13: 978-0130113122

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز

storm

عضو جدید
سلام دوستان کسی حل مسایل این کتاب داره؟thermal radiation heat transfer از siegel

s-hadi-m

عضو جدید
سلام دوست عزیز بنده یک ماه دنبال حل المسايل طراحی مکانیزم پیشرفته سندور میگردم اما هنوز پیدا نکردم اگه تونستی این لطف را برا بنده انجام بده

s-hadi-m

عضو جدید
سلام
دوست عزیز میگه برای ایرانیها سرویس نمیدم
به هر حال دستت درد نکنه

بالا