هر کتاب الکترونیکی مکانیک که میخواهید در خدمتم

behzad.sha

عضو جدید
سلام من ترجمه کتاب control valve handbook رو می خواستم نمی دونم می تونین کمکم کنید یا نه سپاسگذارم

sho0otzade

عضو جدید
سلام
اگه ممکنه کتاب حل المسائل انتقال حرارت جابجایی جی جی (JiJi) رو بزارید
مرسی

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
دوستان کسی این کتابو داره ؟؟؟

طراحی اجزاء ماشین، ویرایش هفتم، ترجمه دکتر زارع‌پور

reza_13542003

عضو جدید
سلام
من دنبال اين دو تا كتاب هستم، كسي ميتونه كمك كنه؟
1-Composite Joints and Connections
Design Guide for FRP Composite Connections- 2

koohe energy

عضو جدید
با سلام من یک کتاب حل مسایل درس کامپوزیت(مکانیک مواد مرکب) نیاز دارم .نویسندش هم فرقی نمیکنه

mohammad232233

عضو جدید
سلام

من به دنبال کتابهایی در زمینه چرخ دنده و گیربکس هستم. عنوان کتابهایی که به دنبالشون هستم براتون می نویسم. ممنون میشم به من کمک کنید. لطفا لینک های دانلودتون نیاز به فیلتر شکن نداشته باشه.

با تشکر
1. 
Handbook ofPractical GearDesign andManufacture

2-Dudley's gear handbook
3-Gear Motor Handbook

mohammad232233

عضو جدید
سلام

من به دنبال کتابهایی در زمینه چرخ دنده و گیربکس هستم. عنوان کتابهایی که به دنبالشون هستم براتون می نویسم. ممنون میشم به من کمک کنید. لطفا لینک های دانلودتون نیاز به فیلتر شکن نداشته باشه.

با تشکر
1. 
Handbook ofPractical GearDesign andManufacture

2-Dudley's gear handbook
3-Gear Motor Handbook

aminiarash

عضو جدید
Longitudinal wave transmission and impactLloyd Hamilton Donnell.......High velocity impact dynamicsJonas A. Zukas............Materials at High Strain RatesT.Z. Blazynski.....Mathematics of wave propagation By Julian L Davis.....Fundamental Issues and Applications of Shock-Wave and High-Strain-Rate Phenomena by K.P. Staudhammer, L.E. Murr, M.A. Meyers....... Shock-Wave Phenomena and the Properties of Condensed MatterGennadiĭ Isaakovich Kanelʹ, Gennady I. Kanel, V. E. Fortov............Shock waves and high-strain-rate phenomena in metalsMarc A. Meyers.......Metallurgical Applications of Shock-Wave and High-Strain-Rate PhenomenaLawrence Eugene Murr, Karl P. Staudhammer, Marc Andre Meyers . اگر دوستی از این کتابا داشت به ما هم بده :dکلا" اگر کسی مطلب درست و حسابی در مورد تحلیل موج های تنش داشت به ما بده ....ادم بد بختیمیه مدت اینارو سرچ کردم چیزی پیدا نکردم البته زیادم در مورد پیدا کردن کتاب و دانلود وارد نیستم اگر کسی داشت بده ممنوش میشیم

hadi18

کاربر فعال
سلام
من کتاب های با عنوان:
مهندسی حفاری
مدارهای الکترونیک1
مبانی برق
هیدرولیک و پنوماتیک
شناخت اجزای ماشین
نقشه خوانی و نقشه کشی لازم دارم
ممنون میشم کمکم کنید
البته فارسی
-
با جزوه هاشون رو

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
دوستان
عزیزان
همراهان
سروران
مهندسان
خواهشا هر کی کتاب ریاضی مهندسی پیشرفته وایلی را داره واسه من بذاردش! حتی کتاب زبان اصلیش را.یا ترجمه سیامک کاظمی انتشارات دانشگاه شریف
جون مادرتوووووووووووووون گیرم! (با اجازه از ببعی!!!که از دیالوگش استفاده کردم :) )

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
چرا کسی جواب این درخواستهایی ک ملت میذارن را نمیده آیا؟
مسوولین چرا پاسخگو نیستن؟؟!؟!من اعتراض دارم!:mad:

بالا