هر کتاب الکترونیکی مکانیک که میخواهید در خدمتم

scorpion09

عضو جدید
با سلام
کسی از دوستان میتونه این کتاب رو برام پیدا کنه؟
Composite Filament Winding by Stan Peters
ASM International ,2011
با تشکر

scorpion09

عضو جدید
با سلام
کسی از دوستان میتونه این کتاب رو برام پیدا کنه؟
Composite Filament Winding by Stan Peters
ASM International ,2011
با تشکر

milad.faridi

عضو جدید
درخواست کتاب و تحقیق

درخواست کتاب و تحقیق

حل المسائل مکانیک سیالات شیمز ویرایش هفتم.
استفاده مکانیک سیالات در موتور هواپیما .
استفاده ترمودینامیک در موتور هواپیما .
..........
ممنون میشم از لطفت اگه کمکم کنی و برام بفرستی بد جوری گیر کردم.جبران میکنم....:cry::(:redface:

hamidas

عضو
حل المسائل مکانیک سیالات شیمز ویرایش هفتم.استفاده مکانیک سیالات در موتور هواپیما .استفاده ترمودینامیک در موتور هواپیما ...........ممنون میشم از لطفت اگه کمکم کنی و برام بفرستی بد جوری گیر کردم.جبران میکنم....:cry::(:redface:
تا اونجا که ما می دونیم آخرین ویرایش کتاب سیالات شیمز چهارمین ویرایش هست که سال 2002 چاپ شد. حالا شما دنبال ویرایش هفتمش هستی؟؟؟؟؟؟

behnam.s

عضو جدید
دستت درد نکنه و بسیار سپاسگذارم
ولی این ناقصه و کیفیت هم نداره یعنی نمیشه نصف جدول هاش رو خوند!!.بهترش پیدا نمیشه ؟؟
بازم ممنونم به خاطر لطفت.

sah000

عضو جدید
سلام
من کتاب solution manual: Principles of Ideal Fluid Aerodynamics را لطفا لازم دارم.
نویسنده کتاب اصلی :
K.karamcheti
مرسی.

milad.faridi

عضو جدید
درخواست تحقیق کاربرد مکانیک سیالات در موتور هواپیما و کاربرد ترمودینامیک در موتور هواپیما لطف کنی ممنون میشم

Abbasi82

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشيد
يه جزوه يا كتاب براي درس هيدروليك پنوماتيك مي خواستم (غير از كتاب فستو)
با تشكر فراوان:gol:

a.gh.org

عضو جدید
درخواست هاي شما براي دانلود -كتاب - مقاله - جزوه - حل المسايل - هند بوك هاي مكانيك (در خدمتم)

فقط اولش يه سري به وبگاه من بزنيد اگه نبود اينجا درخواست بديد اگه داشتم مي زارم وگر نه دوستاني كه دارند زحمتشو بكشن و كمكم كنن

سلام و خسته نباشید نیاز شدیدی به انتقال حرارت اینکروپرا ترجمه ی فارسی دارم اگه دارید قرار بدید و یا به ایمل من بفرستید a.gh.org@gmail.com

uldoz3

عضو جدید
جزوه کارگاه 1 رو می خواستم اگه داشته باشید ( دستگاه فرز - دستگاه تراش )

moratti

عضو جدید
درخواست کتاب حل المسائل

درخواست کتاب حل المسائل

سلام ، خدارو شکر که این تایپیک رو بعد 5 ساعت تو اینترنت گشتن پیدا کردم و یکی پیدا شد به دادم برسه .
دیشب حدود 5 ساعت تو اینترنت دنبال حل المسائل کتاب A First Course in the Finite Element Method 4th Editionنوشته لوگان گشتم پیدا نکردم . اگه امکانش هست حل المسائلش رو برام بزارین ممنون می شم.

zxccas

عضو جدید
Nonlinear Oscillations

Ali Hasan Nayfeh, Dean T. Mook
حل این کتاب اگر هست قرار بدهید خیلی نیاز دارم شدید شدید ممنون​

hamidas

عضو
سلام ، خدارو شکر که این تایپیک رو بعد 5 ساعت تو اینترنت گشتن پیدا کردم و یکی پیدا شد به دادم برسه .
دیشب حدود 5 ساعت تو اینترنت دنبال حل المسائل کتاب A First Course in the Finite Element Method 4th Editionنوشته لوگان گشتم پیدا نکردم . اگه امکانش هست حل المسائلش رو برام بزارین ممنون می شم.

می تونی از اینجا بگیری ولی رایگان نیست.
http://solutionsmanualandtestbank.blogspot.com

behnam.s

عضو جدید
سلام .
کسی میتونه این کتاب رو برام پیدا کنه ؟
پیشاپیش متشکرم
industrial x ray interpretation justin g schneeman

a1l2i3z4a5h6r7

عضو جدید
درخواست کتاب

درخواست کتاب

کتاب انتقال حرارت اینکوپرا نسخه فارسی شو میخوام کسی داره ممنون میشم بده پی دی افشو

بالا