هر مرد كويتي كه زن دوم اختيار كند 15 هزار دلار كمك دريافت مي‌كند

Sarp

مدیر بازنشسته
اقامهدی چیزی که زیاد توخیابون ریخته شوهره متها ازنوع خوبش کمبابه:razz:
احمدالله ازنظرعلم پزشکی ثابت شده همشه تعداد پسران ازدختران بیشتره
پس شما خیلی نگران اونش نباش
من هم خوبم و هم تو خیابون ریخته نشده ام :w12:

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
............

............

اقامهدی چیزی که زیاد توخیابون ریخته شوهره متها ازنوع خوبش کمبابه:razz:
احمدالله ازنظرعلم پزشکی ثابت شده همشه تعداد پسران ازدختران بیشتره
پس شما خیلی نگران اونش نباش
شرمنده علم پزشکی رو ولش یه نیگا به دور و ورو آشنا ها بنداز ببین کدوم بیشتر شده ....... البته حس بویایی هم میگه یه کم بوی ترشی میاد!!!!!!!!
قابل توجه دوستان مخالف با طرح حمایت ازخانواده ....

rozan

عضو جدید
دیگه اخرالزمان شده
هر روز بیشتر از روز قبل به زنها اجحاف میشه.چرا واقعا؟به چه حقی؟

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

اخه عربها آدمند ..
:(
هرکثافتکاری وهرزگی که بگی ازاین عربهای نفهم برمیاد:w00:
عزب که دختر زنده بگور میکرده....عربی که دوازده معصوم واهل بیت شون وشهیدکردن
ازانسانیت چه بویی بردن که درموردشون تاپیک هم زده بشه
تنها فرقی که با 1400 سال پیش کردن اینه که جسما دختروزن رو زنده بگورنمیکنن وگرنه ازنظرروحی تعدد زوحات یعنی کشتن تدریجی جسم وروح یک زن وازبین بردن پیمان مقدس زناشویی
:biggrin::biggrin:

اولا در مورد زنده بگور کردن دختران باید بگم اگه شمام اونموقع جای اونا بودین همین کارو میکردین چون در زمان جاهلیت هیچ قانون اخلاقی یا قراردادی نبود و هر اجنبی مه شمشیر داشت میریخت تو هونه مردم و به زن و دختر مردم تجاوز میکرد این بود که عرب اون زمان ترجیح میداد بچه اش رو زنده بگور کنه تا اینکه بذاره یکی دیگه جلوی چشاش بهش تجاوز کنه.
ثانیا تو بخشی از صحبتهات گفتی که عربها امامان رو شهید کردند بعد آخرش میای میگی تعدد زوجات یعنی کشتن تدریجی جسم و روح یک زن, خانم عزیز همین امامان معصوم خودشون تعدد زوجات رو مجاز اعلام کردند و اگه بخوایم طبق سنت و دستورات و شیوه زندگی اونا پیش بریم تعدد زوجات امری خوب و مستحب نیز می باشد چرا که امامان معصوم ما نیز همچین رویه ای در زندگی داشتند. پس لطفا پست قبلی خود را حذف کنید.

Sarp

مدیر بازنشسته
:biggrin::biggrin:

اولا در مورد زنده بگور کردن دختران باید بگم اگه شمام اونموقع جای اونا بودین همین کارو میکردین چون در زمان جاهلیت هیچ قانون اخلاقی یا قراردادی نبود و هر اجنبی مه شمشیر داشت میریخت تو هونه مردم و به زن و دختر مردم تجاوز میکرد این بود که عرب اون زمان ترجیح میداد بچه اش رو زنده بگور کنه تا اینکه بذاره یکی دیگه جلوی چشاش بهش تجاوز کنه.
ثانیا تو بخشی از صحبتهات گفتی که عربها امامان رو شهید کردند بعد آخرش میای میگی تعدد زوجات یعنی کشتن تدریجی جسم و روح یک زن, خانم عزیز همین امامان معصوم خودشون تعدد زوجات رو مجاز اعلام کردند و اگه بخوایم طبق سنت و دستورات و شیوه زندگی اونا پیش بریم تعدد زوجات امری خوب و مستحب نیز می باشد چرا که امامان معصوم ما نیز همچین رویه ای در زندگی داشتند. پس لطفا پست قبلی خود را حذف کنید.
ما رو 24 ساعته کاشتی اینجا رفتی اتوبوس بیاری
حالا نشستی واسه ملت قصه لیلی مجنون میگی ؟

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد بالاخره اين اتوبوس كي راه ميفته ؟!! :surprised: نميخوام جا بمونم ! :D ;)

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما رو 24 ساعته کاشتی اینجا رفتی اتوبوس بیاری
حالا نشستی واسه ملت قصه لیلی مجنون میگی ؟

ببخشيد بالاخره اين اتوبوس كي راه ميفته ؟!! :surprised: نميخوام جا بمونم ! :D ;)

آقا ما با هواپیما رفتیم کویت :biggrin::biggrin::biggrin: زودتر رفتم تا بهترینها رو از آن خودم کنم :biggrin::biggrin: شمام میدون آزادی وایسین علف زیر پاتون سبز شه:D:D:heart::gol:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا ما با هواپیما رفتیم کویت :biggrin::biggrin::biggrin: زودتر رفتم تا بهترینها رو از آن خودم کنم :biggrin::biggrin: شمام میدون آزادی وایسین علف زیر پاتون سبز شه:D:D:heart::gol:

داداش نداشتيما !! :surprised: ما رو قال گذاشتي خودت زودتر رفتي ؟! :smile:

اشكال نداره ! بالاخره سه چهار تا برا ما باقي ميمونه !! :D

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی کویتی ها انقدر کم عقل تشریف دارند که برای 15000 دلار یک عمر خودشون رو به خاک سیاه بنشونند ؟! :surprised:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیشه گرفت طلاق داد؟:دی
طلاق بدی پولش رو پس میگیرن؟:دی
ایران باشه زن اینقدر مردو میچزونه که پولو ازش بگیره:دی

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا طرحش خیلی نقاط مبهم داره . اول اونا رو مرتفع کنند تا ببینیم چی میشه ! :cool:

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
..............

..............

هم علم پزشکی میگه هم امار
قبول ندارید یه نگاه به مرکز امارایران بندازید
متاسفم که افکارعرب ذره ذره داره روی افکارمردان ما اثرمیگذاره.. افکاری که توسط اخوندها وسریالهای نلویزیونی داره به ذهن کسانی تزریق میشه که ادعا ی مخالفت با روحانیون را دارند
درموردبقیه حرفهاتون هم هرچی جوری مایلید فکرکنید ما خانم خهاو آقایون طرفدارحق و عدالت عادت کردیم تا حرف خق بزنیم حس بویایی نداشته آقایون تکون بخوره ;)
ولی من دختری هستم که بشدت درمقابل هر توهین وتحقیر وبی عدالتی نسبت به هم حنس هام عکس العمل نشون میدم واین یعنی انسانیت وگرنه هرکس بخواد فقط به فکرخودش باشه انسانیت چه معنایی داره:cool:

ضمن اینکه هردختری تمایل به ازدواح داشته باشه به حدکاقی خواستگارداره و هیچ دختری از این قائده مستثنی نیست
گفتم که جیزی که زیاد ریخته شوهر :razz:

جدا؟اگراین فانون درست بود جرا پیامبر بشدت بااین مسئله مخاالفت کرد تاجایی که خداوند به حصرت دختری داد که فخر زنان ومردان دوعالمه
درمورد تعدد روحات معصومین بحث بسیاره ولی حتما شنیدید ازدواجهای اونها فقط حنبه سیاسی ومذهبی داشته
اگرمایل بودید چندنمونه ازاردوجهای پیامبررا براتون مثال میزنم
ازتمام این مسائل که بگذریم شما هرزمان تونستید تحمل کنیدهمسر تون بجزشما باشخص دیگری ارتباط داشته باشه ازن هم میتونید همین انتظارراداشته باشید;)
تکبببببببببببببببببببببیییییییییییییییررررررررررر

کیوان.م

عضو جدید
درود بر ایرانیهای اصیل.........................
فرهنگ عرب با فرهنگ غیر عرب فرق میکنه.............میرید اونجا سرخورده میشید برمیگردید.....

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر ایرانیهای اصیل.........................
فرهنگ عرب با فرهنگ غیر عرب فرق میکنه.............میرید اونجا سرخورده میشید برمیگردید.....

خب اقا ما كه دوس نداريم بريم :eek: ولي اخه خانمهاي كويتي عاشق مردهاي اصيل ايرانين :smile: :D

Sarp

مدیر بازنشسته
فقط پولشو بدن
زنش سبیل هم داشته باشه مهم نیس

نمیشه گرفت طلاق داد؟:دی
طلاق بدی پولش رو پس میگیرن؟:دی
ایران باشه زن اینقدر مردو میچزونه که پولو ازش بگیره:دی
نمیخوان که مردا رو ببندن به ستون
پولو که گرفتیم فرار میکنیم دیگه :w12:
1000 دلارش رو بدیم با لنج تا خزر هم میبرن :w02:

mahan 2

عضو جدید
خدمت بعضیا بگم.... امار دخترا از پسرا سر 900 هزار تایی تا یه ملیون دو ملیون(شاید شاید) زیاد
باشه.....

ولی.... ولی امار دخترای دم بخت بالاست عجیب.... به ازای هر پسر اماده برا ازدواج 8 یا 9 تا فک کنم میگن دختر هست....البته متاسفانه....

و .... هزاران البته دیگه که همش افسوسه...

بخاطر همین چیزاس که امار دخترایه(ببخشید) هم جنس باز و و زنای خیابونی و فساد رفته بالا
به لطف.....