هرکی گفت اینا واسه چیه

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو این عکس حکمتی هست
اگه گفتیم این قبر ها ماله کیه:دی

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افرین
عجب بچه های زرنگی
حالا خبر رو بخونین

خبرگزاری فارس می نویسد که روابط عمومی و تبليغات بنياد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس« تصاويری از حفر چندين قبر به‌وسيله کميته جست‌و‌جوی مفقودين در سال ۸۷ در منطقه عمومی خوزستان، به منظور نمايش آمادگی ايران برای دفن متجاوزان به خاک این کشور را منتشر کرد.»
یکی از فرماندهان پیشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می گوید: «در صورت حمله نظامی آمریکا به ایران، جمهوری اسلامی قبر سربازان آن کشور را، پیشاپیش، کنده است.»

این سخنان در حالی بیان می شودکه هفته گذشته دریاسالار «مایک مولن»، رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا درباره وجود طرحی برای حمله آمریکا به جمهوری اسلامی باشد. دریاسالار مایک مالن با اشاره به وجود چنین طرحی، تاکید کرده بود که بنظر او، اندیشه حمله نظامی به ایران احتمالاً اندیشه مطلوبی نیست.
سرتیپ پاسدار حسین کنعانی مقدم، که در دهه ۱۳۶۰ معاون فرمانده سپاه پاسداران بود، می گوید: این قبرها در استان خوزستان، در محلی حفر شده است که سربازان عراقی، در جنگ هشت ساله پر کشتار نیروهای صدام حسین با ایران، کشته شدند.

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
بابا عجب ديوانه اين اينا واقعا ايرانيا حرص درميارن
ايران همينجوري شم مث باطلاق ميمونه نيازي به اين همه قبر نبود هر كي مياد گرفتار ميشه چه بخواد چه نخواد

hadi.blue.chem

عضو جدید
نه

مال زنده هاییکه میخوان بمیرنه

افرین
عجب بچه های زرنگی
حالا خبر رو بخونین

خبرگزاری فارس می نویسد که روابط عمومی و تبليغات بنياد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس« تصاويری از حفر چندين قبر به‌وسيله کميته جست‌و‌جوی مفقودين در سال ۸۷ در منطقه عمومی خوزستان، به منظور نمايش آمادگی ايران برای دفن متجاوزان به خاک این کشور را منتشر کرد.»
یکی از فرماندهان پیشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می گوید: «در صورت حمله نظامی آمریکا به ایران، جمهوری اسلامی قبر سربازان آن کشور را، پیشاپیش، کنده است.»

این سخنان در حالی بیان می شودکه هفته گذشته دریاسالار «مایک مولن»، رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا درباره وجود طرحی برای حمله آمریکا به جمهوری اسلامی باشد. دریاسالار مایک مالن با اشاره به وجود چنین طرحی، تاکید کرده بود که بنظر او، اندیشه حمله نظامی به ایران احتمالاً اندیشه مطلوبی نیست.
سرتیپ پاسدار حسین کنعانی مقدم، که در دهه ۱۳۶۰ معاون فرمانده سپاه پاسداران بود، می گوید: این قبرها در استان خوزستان، در محلی حفر شده است که سربازان عراقی، در جنگ هشت ساله پر کشتار نیروهای صدام حسین با ایران، کشته شدند.

میخواستی چی بگی
خب
جایزمو بده

مرسی سمیرا خانوم

:gol:

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
علاوه بر کارکرد اعلامی برای سربازامونم خوبه . دو روز دیگه پسره از سربازی میاد میگن چی بلدی ؟ میگه قبر کنی :D

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو که کمرت درد میکرد چجوری تاپیک زدی:surprised:
من منتظر جایزه ام
زود
. . .

:biggrin:

رو صندلی نشستم
پاشو بیا
نترس
بیا:دی
علاوه بر کارکرد اعلامی برای سربازامونم خوبه . دو روز دیگه پسره از سربازی میاد میگن چی بلدی ؟ میگه قبر کنی :D

نه عزیز..اینارو یه نفر با ماشین های سنگین:دی گرفته زده..نه با بیل:دی
بیکاریو بودجه ایناست دیگه
الان من با این قبر ها میتونم لرز رو بر تن آمریکایی ها ببینم
شما نمیبینی؟:دی

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیز..اینارو یه نفر با ماشین های سنگین:دی گرفته زده..نه با بیل:دی
بیکاریو بودجه ایناست دیگه
الان من با این قبر ها میتونم لرز رو بر تن آمریکایی ها ببینم
شما نمیبینی؟:دی

من لرزو وقتی دیدم که لولو اومد برد :D. البته اینم به شدت تاثیر داره

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا چرا بترسم مگه . . . :خیلی دی
:biggrin:
آدرسو میدی؟
خدارو شکر تاپیک قزوین رو ندیدی:دی
پس صد در صد بیا:دی
ای بابا...خوب خجالت می کشم آدرس بدم...صبر کن با خانوادم صحبت کنم بعد:redface::redface::D
من لرزو وقتی دیدم که لولو اومد برد :D. البته اینم به شدت تاثیر داره

بابا لولو اومد ممه رو برد داره میخوره...ایشالا تا 4ساله دیگه هم نمیاد:دی
:دی نگران نباش:دی
حضور من به عنوان سرباز گمنام بیشتر تاثیر داره:دی

(آخه امریکا میدونه جنگ زمینی با ایران یعنی شکست...پس جنگ هوایی داریم که نقطه ضعف ایران هستش با دریایی...حالا باید ببینیم چی میشه..اما بدون ما همیشه پیروزیم:دی)

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا لولو اومد ممه رو برد داره میخوره...ایشالا تا 4ساله دیگه هم نمیاد:دی
:دی نگران نباش:دی
حضور من به عنوان سرباز گمنام بیشتر تاثیر داره:دی

(آخه امریکا میدونه جنگ زمینی با ایران یعنی شکست...پس جنگ هوایی داریم که نقطه ضعف ایران هستش با دریایی...حالا باید ببینیم چی میشه..اما بدون ما همیشه پیروزیم:دی)

من میگم این لولو با نیرویی بیشتر بر میگرده ، اینم اسنادش:twisted: جناب سرباز هواست باشه و با این که ما پیروزیم موافقم . امریکای جهان خوار کی هس میخواد جلوی نیروی عظیم ما وایسه . فقط انشالله این نیروی مثل رای بعضیا چاخان نباشه :whistle:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میگم این لولو با نیرویی بیشتر بر میگرده ، اینم اسنادش:twisted: جناب سرباز هواست باشه و با این که ما پیروزیم موافقم . امریکای جهان خوار کی هس میخواد جلوی نیروی عظیم ما وایسه . فقط انشالله این نیروی مثل رای بعضیا چاخان نباشه :whistle:

اره..منم همینو میگم..اونم طوری برمیگرده کل ایران رو صاف میکنه:دی
خداییش منم نمی دونم....تنهایی که نمی رم..اگه تو میای منم میرم:D

a.javad12

عضو جدید
البته خوبه ها که بیابان زدایی میکنن، ولی نوبت هممون میشه خیالتون تخت

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره..منم همینو میگم..اونم طوری برمیگرده کل ایران رو صاف میکنه:دی
خداییش منم نمی دونم....تنهایی که نمی رم..اگه تو میای منم میرم:D

ینی الان ایران ناصافه ؟ ینی هنوز پستی بلندی هست ؟ این خیلی خوبه امیدوار شدم .هورا :w42::w14:
الان میخوای منو اغفال کنی ؟ ببین زده تازه وارد !! بذار دو روز بشه امدنم بعد .
ولی بیا با هم بریم پایم . فقط اونجا نپیچونی بری خارجنه :d

آخرین ویرایش:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبراش کوچیکه...کسی توش جا نمیشه!!!
یادم باشه واست دو طبقه سفارش بدم:redface:
ینی الان ایران ناصافه ؟ ینی هنوز پستی بلندی هست ؟ این خیلی خوبه امیدوار شدم .هورا :w42::w14:
الان میخوای منو اغفال کنی ؟ ببین زده تازه وارد !! بذار دو روز بشه امدنم بعد .
ولی بیا با هم بریم پایم . فقط اونجا نپیچونی بری خارجنه :d

اره....مگه بلدوزرو نمی بینی...تازه داره صاف میکنه..تازه به سرش رسیده..کو تا بقیه بر جستگی ها
ما هم از تازه وارد شروع کریم.....دیگه میدونیم تازه وارد یعنی چی:دی
نه......ولی فقط حواست باشه من یدفه تغییر رنگ ندم لباسم بشه شکل آمریکایی ها:دی

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره....مگه بلدوزرو نمی بینی...تازه داره صاف میکنه..تازه به سرش رسیده..کو تا بقیه بر جستگی ها
ما هم از تازه وارد شروع کریم.....دیگه میدونیم تازه وارد یعنی چی:دی
نه......ولی فقط حواست باشه من یدفه تغییر رنگ ندم لباسم بشه شکل آمریکایی ها:دی

:whistle:( کلا برای خط اول بود )
کی رفتی لباس گرفتی؟؟ برای منم میگرفتی دیگه. :Dمال 2011 باشه :whistle:
ببین بعد احمد جون میگه شما با جهان خوارین ، بهمون بر میخوره ببین این سندش .

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:whistle:( کلا برای خط اول بود )
کی رفتی لباس گرفتی؟؟ برای منم میگرفتی دیگه. :Dمال 2011 باشه :whistle:
ببین بعد احمد جون میگه شما با جهان خوارین ، بهمون بر میخوره ببین این سندش .

به من میدن...دخترونش رو نداشتن
یادت باشه بعدا واست سفارش بدم:دی
هان؟این چیزایی که گفتی اشناس:razz:

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
به من میدن...دخترونش رو نداشتن
یادت باشه بعدا واست سفارش بدم:دی
هان؟این چیزایی که گفتی اشناس:razz:

اون شکلی نگاه نکن . اون یه میلیاردو میگم که گرفتی باهاش لباس خریدی . چه گرون فروشه این جهان خوار :D.

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
:d
تو مارو اوین نندازی بیخیال نمیشی؟:دی
:w15:
به هدفم پی بردی ؟؟؟ حیف شد. ;)اونجا که خوبه ، کلی فرهیخته درونش هست . صفایی هم تازه رفته هم صحبتم داری . :dالبته میدونم هیجانش به پای ... نمیرسه ، شرمنده .
اخر میان به من اخطار میدن . :w39::w13: