هتــــــــــلی در دل صخــــــــــــرهای

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای من که خیلی جالب بود!!!
امیدوارم برای شمام جالب باشه
کندوان یکی از روستاهای استان آذربایجان شرقی است که در دهستان سهند بخش مرکزی شهرستان اسکو واقع شده‌است.
به گزارش بانکی دات آی آر کندوان یکی از سه روستای صخره‌ای جهان است که این موجب جذابیت بی‌نظیر آن شده است.
معماری روستای کندوان و جاری بودن زندگی مردم در قالب بافت قدیمی‌ آن یک استثنا در دنیا به حساب می‌آید.
کندوان روستایی است بنا شده در صخره و تنها سازه این دهکده را سنگ‌ها تشکیل می‌دهند.
خانه‌ها هرمی ‌شکل هستند و برای دام‌ها نیز حفره‌هایی در سنگ‌ها بنا شده است.
قدمت برخی خانه ها در این روستای شگفت انگیز به 700 سال می رسد.از دیگر جاذبه های این روستا ، آب معدنی آن است که برای بیماریهای کلیوی اثری شفابخش دارد.

حالا تو این روستا یه هتلی هست به اسم هتل لاله که:
همه چی داره از پارکینگ گرفته تا لابی و سنا وسالن کنفرانس و ...

بنظرتون قیمت هر اتاقش برای یه شب چقدره؟:w20:

آخرین ویرایش:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برام من که خیلی جالب بود!!!

سلام هما جان ممنون عكس هاي قشنگي بودن من خودم چند بار با دوستام و با خونواده رفتيم اونجا

نمونديم كه بفهمم اتاق شبي چند هستش اما جاي واقعا با صفاي هستش پيشنهاد هم ميكنم ب دوستان

حتما يه سري به اونجا برن مردم اونجا كه ديگه واقعا از مهمان نوازيشون گذشته به زور ميبرن خونشون:)

دخترشرقی

عضو جدید
برای من که خیلی جالب بود!!!
کندوان یکی از روستاهای استان آذربایجان شرقی است که در دهستان سهند بخش مرکزی شهرستان اسکو واقع شده‌است.
به گزارش بانکی دات آی آر کندوان یکی از سه روستای صخره‌ای جهان است که این موجب جذابیت بی‌نظیر آن شده است.
معماری روستای کندوان و جاری بودن زندگی مردم در قالب بافت قدیمی‌ آن یک استثنا در دنیا به حساب می‌آید.
کندوان روستایی است بنا شده در صخره و تنها سازه این دهکده را سنگ‌ها تشکیل می‌دهند.
خانه‌ها هرمی ‌شکل هستند و برای دام‌ها نیز حفره‌هایی در سنگ‌ها بنا شده است.
قدمت برخی خانه ها در این روستای شگفت انگیز به 700 سال می رسد.از دیگر جاذبه های این روستا ، آب معدنی آن است که برای بیماریهای کلیوی اثری شفابخش دارد.

حالا تو این روستا یه هتلی هست به اسم هتل لاله که:
همه چی داره از پارکینگ گرفته تا لابی و سنا وسالن کنفرانس و ...

برای منم جالب بود!!;)
هما خانوم صبح زود برو عصرهم برگرد!!!