نون حلال سر سفره بردن معنیش چیه؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تذکر : این بحث اجتماعی و اخلاقی و فردی است , لذا از سیاسی کردن بحث خود داری کنید. ( استاتر )
میگن اگه انسان یه غذای حروم بخوره ( غذایی که موادش از پول حروم خریداری شده) تا زمانی که اون غذا براش انرژی میده , همه این انرژی هاش منفی میشه و فکر و اعمال انسان نمیتونه درست و معقول عمل کنه.
اونایی که حرف حق رو قبول نمیکنند , در این مورد یکم بیاندیشند.
اونایی که منطق سرشون نمیشه , یکم به اون سفره ای که توش غذا میخورن بیاندیشند.
اونایی که با هر ترفندی حق همدیگه رو میخورند , یکم بیاندیشند.
غذای حرام = انرژی منفی

Hard-Hearted

عضو جدید
به نظر من اگر انسانی غذای حرام بخوره یا کلا حرام خور باشه، هیچ تضمینی وجود نداره که اتفاقی براش بیافته یا مجازات بشه (حداقل تو دنیا) مگر نه کسی ار بی عدالتی دنیا شکایتی نداشت!
تو دنیا هیچ قانونی برای مجازات و حساب و کتاب اعمال انسان ها وجود نداره، دنیا فقط یک قانون داره: قانون جنگل و غیر قابل پیش بینی بودن یکی از ناشناخته ترین ویژگی ها دنیا برای انسان است.
توی دنیا بیماری و بدبختی برای هر کسی می تواند و جود داشته باشد و کاری با این نداره که کی حرام خور است و کی درست کار و این یک نظر شخصی نیست یک واقعیت تجربی است.

انرژی منفی یعنی چی؟
تازه کشف شده؟یعنی جزو کدوم علمه؟
تجدید پذیره یا تجدید ناپذیر؟

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من اگر انسانی غذای حرام بخوره یا کلا حرام خور باشه، هیچ تضمینی وجود نداره که اتفاقی براش بیافته یا مجازات بشه (حداقل تو دنیا) مگر نه کسی ار بی عدالتی دنیا شکایتی نداشت!
تو دنیا هیچ قانونی برای مجازات و حساب و کتاب اعمال انسان ها وجود نداره، دنیا فقط یک قانون داره: قانون جنگل و غیر قابل پیش بینی بودن یکی از ناشناخته ترین ویژگی ها دنیا برای انسان است.
توی دنیا بیماری و بدبختی برای هر کسی می تواند و جود داشته باشد و کاری با این نداره که کی حرام خور است و کی درست کار و این یک نظر شخصی نیست یک واقعیت تجربی است.

انرژی منفی یعنی چی؟
تازه کشف شده؟یعنی جزو کدوم علمه؟
تجدید پذیره یا تجدید ناپذیر؟
اگه بخوای در این مورد بدونی باید قانون جذب رو بهش آگاهی داشته باشی.بزرگ‌ترين معلمان از راز مي گويندبزرگ‌ترين معلمان كه تاكنون در اين كائنات زندگي كرده‌اند به ما گفته‌اند كه قانون جذب توانمندترين قانون در كائنات است.قانون جذب در اشعار شاعراني هم‌چون ويليام شكسپير، رابرت برونينگ و ويليام بليك طنين انداز شده است. موسيقيدان‌هايي مثل لودويگ وان بتهوون اين قانون را در موسيقي خود ابراز كرده‌اند. هنرمنداني مانند لئوناردو داوينچي اين قانون را در نقاشي‌هاي خود به تصوير كشيده‌اند. متفكران بزرگ از جمله سقراط، افلاطون، رالف والدو امرسون، فيثاغورث، سر فرانسيس بيكن، سر اسحاق نيوتن، يوهان ولفگانگ وان گوته و ويكتور هوگو اين از قانون در نوشته‌ها و تعليمات خوداستفاده كرده اند.كساني كه نام‌هايشان هرگز فراموش نخواهد شد و زندگي افسانه‌اي آن‌ها بعد از گذشت قرن‌ها هنوز ادامه دارد.مذاهبي مثل هندو، سنن هرمسي، بودا، يهود، مسيحيت و اسلام و تمدن‌هاي باستاني مثل بابل و مصر، اين قانون را در نوشته‌ها و داستان‌هايشان بيان كرده‌اند. اين قانون را كه به تمام ‌اشكال خود در اعصار گذشته به ثبت رسيده است، مي‌توان در نوشته‌هاي سرتاسر قرون باستان يافت. نمايشي از قانون جذب در 3000 سال قبل از ميلاد بر‌روي سنگ حك شده است. اگرچه بعضي‌ها اين دانش را كشف مي‌كردند و تنها خودشان از آن استفاده مي‌کردند، ولي‌ هر‌كسي كه دوست داشت مي‌توانست آن‌را کشف كند.اين قانون در ابتداي آفرينش شكل گرفته و هميشه بوده و خواهد بود.اين قانون نظم كامل كائنات را در هر‌لحظه از زندگي و در تك‌تك تجربه‌هاي شما در زندگي را تعيين مي‌كند. فرقي نمي‌كند چه كسي هستيد و كجا هستيد. قانون جذب كل تجربه زندگي شما را شكل مي‌دهد و اين قانون توانمند همان كاري را مي‌كند كه افكارتان مي‌كنند. شما شخصي هستيد كه از قانون جذب مي‌خواهيد عمل كند و اين‌كار را از طريق افكارتان انجام مي‌دهيد.در سال 1912 چارلز هانل قانون جذب را اين‌گونه توصيف كرد: ”بزرگ‌ترين و كم خطاترين قانوني كه کل نظام آفرينش به آن بستگي دارد.“

Hard-Hearted

عضو جدید
از این قانون یک چیز هایی می دانم ،منم قانون جذب رو قبول دارم و با وجود ناشناخته بودن ریشه های آن هیچ وقت سعی نکردم ردش کنم چون خودم ازش نتیجه گرفتم.

ولی فقط قبولش دارم ولی آنچنان اعتقادی به همه جزئیات و نکاتی درموردش می گویند ندارم چون این روز ها کشور های غربی با استفاده از ابزار های قدرتمند تبلیغاتی که دارند سعی در بوجود آوردن عرفان های جدید و عقاید جدیدی هستند و شاید به خاطر منافعی که دارد این عقاید بی پایه و غیر علمی را حتی با استناد به تاریخ و شخصیت های معروف(که باز هم دلایل قانع کننده ای نیست چون مردمان قدیم به خیلی از خرافات هم اعتقاد داشتند) به شدت موجه و حتی علمی نشان دهند مخصوصا برای ما (نمی دونم چرا؟). ولی باز هم می گویم که من این قانون را قبول دارم ولی نه به این حالتی که در موردش تبلیغ می شود و حتی سعی داشتم استنباط منطقی از چیز هایی که در موردش می گویند داشته باشم ولی چون صحبت هیشان کاملا بی پایه و اساس و شبیه خرافات بود باز هم نتوانستم بیشتر از 40 دصد صحبت هایشان راجع به این قانون را بپذیرم.

به نظر من این قانون ریشه در قدرت تلقین فوق العاده انسان دارد و لی با این حال باز هم از پیچیدگی و مرموز بودنش چیزی کم نمی شود!!! گشتم و این تاپیک رو پیدا کردم چون می خواهم تاکید کنم که ترجیح می دهم که ریشه اصلی این قانون را قدرت خارف العاده تلقین ،بدانم.

حال اگر انسان حرام خوری از کاری که می کند احساس عذاب وجدان و شرمندگی نکند و تازه به کارش افتخار هم بکند، بنابراین حتی با در نظر گرفتن قانون جذب هم تضمینی برای مجازات شدنش در دنیا و جود ندارد. ولی در کل هر اتفاقی می تواند برایش بیافتد!!!

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدم ها از نظر امواج منفي و مثبت به چند دسته تقسيم مي شن: 1 _ دسته اي كه امواج و انرژي منفي مي دهند ولي كساني كه در مقابل آنها قرار دارند، برداشتشون،پر از انرزي مثبته.مثل وقتي كه به كسي مي گين چقدر تو جووني! ( اما ته دلتون منظورتون اينه كه نپخته و خامه) اما اون واقعا" خوشحال مي شه و مي گه چقدر تو مهربوني كه اينقدر به من روحيه مي دي!تو هم جوان و با انرژي هستي! شما اينجا امواج منفي فرستادين اما اون مثبت برداشت كرده. 2 _دسته اي كه امواج و انرژي منفي به ديگران مي دهند ودر مقابل اون ها ، دسته اي قرار مي گيرند كه منفي برداشت مي كنند. مثلا" يه نفر يه فحش مي ده ، طرف مقابلش هم ده برابر بهش فحش مي ده. 3 _دسته اي كه امواج مثبت ميدهند و نفر مقابلشون هم مثبت برداشت مي كنه و امواج مثبت توليد مي كنه.مثلا" از يكي تعريف مي كنين اون هم خوشحال مي شه و از شما سپاسگذاري و تعريف مي كنه. 4 _ دسته اي كه انرژي و امواج مثبت مي دهند ولي طرف مقابلشون منفي دريافت مي كنه.مثل وقتي كه يكي ازتون تعريف مي كنه اما ته دلتون مي گين " نگاش كن! داره از حسودي مي ميره!"

Hard-Hearted

عضو جدید
1 _ دسته اي كه امواج و انرژي منفي مي دهند ولي كساني كه در مقابل آنها قرار دارند، برداشتشون،پر از انرزي مثبته.مثل وقتي كه به كسي مي گين چقدر تو جووني! ( اما ته دلتون منظورتون اينه كه نپخته و خامه) اما اون واقعا" خوشحال مي شه و مي گه چقدر تو مهربوني كه اينقدر به من روحيه مي دي!تو هم جوان و با انرژي هستي! شما اينجا امواج منفي فرستادين اما اون مثبت برداشت كرده.

4 _ دسته اي كه انرژي و امواج مثبت مي دهند ولي طرف مقابلشون منفي دريافت مي كنه.مثل وقتي كه يكي ازتون تعريف مي كنه اما ته دلتون مي گين " نگاش كن! داره از حسودي مي ميره!"

به نظر شما چه چیزی این وسط نوع موج دریافتی رو تغییر می دهد؟

عامل شناخته شده ای است یا نه؟

آخرین ویرایش:

fappist

عضو جدید
وقتی گشنه بمونی این چیزا از سرت میپره و هیچی هم نمیشناسه

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی کاینات به نفع انسان خوب،و به ضرر انسان بد عمل می کند؟

کاینات چیست؟فرقی با جهان مادی دارد؟
دوست عزیزم. به جهت اینکه مسیر این تاپیک منحرف نشه , من در روز های آینده یه تاپیک اختصاصی در این باره میزنم و همونجا با هم هم اندیشی میکنیم. تشکر

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تذکر :این بحث اجتماعی و اخلاقی و فردی است , لذا از سیاسی کردن بحث خود داری کنید. ( استاتر )
میگن اگه انسان یه غذای حروم بخوره ( غذایی که موادش از پول حروم خریداری شده) تا زمانی که اون غذا براش انرژی میده , همه این انرژی هاش منفی میشه و فکر و اعمال انسان نمیتونه درست و معقول عمل کنه.
غذای حرام = انرژی منفی

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تذکر :این بحث اجتماعی و اخلاقی و فردی است , لذا از سیاسی کردن بحث خود داری کنید. ( استاتر )
غذای حرام = انرژی منفی
قابل توجه اونایی که میخوان از حالا به پیشواز ماه رمضان بروند.