نمونه درخواست های غیراصولی کاربرهای صنایع غذایی

hersel

عضو جدید
با سلام نياز به چند مقاله انگليسي درمورد شيرهاي طعم دار دارم ممنون ميشم كمكم كنيد

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوستان
کسی دانشجوی دکتری صنایع غذایی هست؟
اگه هست یا کارشناس ارشد صنایع غذایی هست و زبان انگلیسیش خوب هست لطفا واسم پیغام خصوصی بده.
آخه یه سوال و درخواست کمک دارم.
ممنون.
منتظرتون هستم.
:smile:

nafise66

عضو جدید
سلام من به یه مقاله خوب در مورد بیوسورفکتانت و کارایی و کاربردشون در صنایع غذایی میخام . راستی عیدتونم مبارک:w30:

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوستان کسی تمامی عوامل تاثیر گذار روی پارامترهایی مثل اسیدیته و غیره در ماست رو میدونه ؟یا مقاله ای داره؟
آیا نوع مایه میکروبی صنعتی یا سنتی هم در این عوامل تاثیر دارد؟چه تاثیری دارد؟آیا کسی شکل چارت ماست و شکلی از رسوب پروتئین های شیر در ماست دارد؟اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره لطفا جواب رو به صورت پیغام خصوصی واسم بذاره.ممنون.منتظر جوابتون هستم.ممنون

sepidrood92

عضو جدید
سلام دوستان
من نیاز به مقاله انگلیسی در مورد تهیه یه محصول لبنی جدید دارم اگر کسی راهنماییم کنه خیلی ممنونمیشم

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوستان
من نیاز به مقاله انگلیسی در مورد تهیه یه محصول لبنی جدید دارم اگر کسی راهنماییم کنه خیلی ممنونمیشم

دوست عزیز میتونید برای موضوع کفیر یا کومیس مقاله پیدا بکنید یا می تونید برای یک محصول غنی شده لبنی مقاله پیدا بکنید.

sbashhiri

عضو جدید
با سلام
لینک هایی که دادین رو من نمیتونم باز کنم تو پیج اش خالیه
در هر صورت مطلبی راجه به شکلات دارین؟

mobina90

عضو جدید
سلام دوستان
مقاله بهبودویزگیهای شیمیایی و حسی پنیر چدار با استفاده از کشتهای کمکی نوشته مریم هاشمی را می خواستم؟با تشکر

new moon

عضو جدید
با سلام و ارزوی قبولی طاعات و عبادات شما ...دوستان عزیز من مقالاتی درباره اثرات ضد میکروبی لاکتوباسیلوس بولگاریکوس میخواستم( یا همون باکتریوسین تولیدی آن) ... مقالات خوب و دروخور خواندن رو میخواستم...در ایران داک گشتم ولی متاسفانه قابل سفارش نبود...انگلیسی فارسی فرق نداره...کمک کنید ممنون میشم واقعا...موفق باشید:)

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
نمونه درخواست های غیراصولی کاربرهای صنایع غذایی

در این تاپیک درخواستهای غیر اصولی و غیرعلمی قبلی، فعلی بچه های صنایع غذایی گذاشته می شه که بخصوص مقاله لاتین رو به صورت های مختلفی و غیرمتعارفی درخواست دادن

امید هست که در روز ها، ماهها و سالهای آتی " مهارت جستجوی مقالات علمی " آموخته و به کار گرفته شود

امید هست که در این تاپیک فقط پست های قبلی باشند نه پست های بعدی!

تاپیک های مبدا:

[h=3]معرفی و دانلود مقاله‌ و كتاب‌هاي لاتين صنايع غذايي[/h]

:warn:برای عدم تکرار اشتباهات قبلی به تاپیک آموزش مهارت جستجوی مقالات علمی-صنایع غذایی مراجعه شود:gol:

آخرین ویرایش: