نمایشگاه‌های مد و آرایش در خیابان‌های شهر

arashlolos

عضو جدید
اصلا با این تیپ دختر و پسر موافق نیستم. تمام زندگی این افراد شده همین قرطی بازیا.... حالمو بهم می زنن. بهم استرس می دن. انسان باید تو تمام ابعاد زندگیش فعال باشه. این ساده ترین راهه. هر عمله ای هم می تونه دو دست لباس چسب بخره اینجوری بشه.... عمل کنه و از صبح تا شب از این آرایشگاه به اون آرایشگاه.فک می کنین دخترایی که نمی کنن یعنی نمی تونن . چه احمقانست این فکر.

خدایی این قیافه ها رو نگاه کنین 50% عین همن موندم چرا تارش کردن !! نیازی نبود ....روزی 3 تا عین هم می بینم. چرا چون اینجوری کردنش. این ذاتی نیس. این طبیعی نیس. این مملکت بیماره. این مملکت با این راهی که بچه هاش در پیش گرفتن یه مملکت تنبل میشه.یه مشت هوسباز که همشون از دم فک می کنن باید شبیه بازیگرای اروپایی باشن.

قیافه ی خوب و تر تمیز داشتن عیب نیست.عالیه ولی این شده تمام فکر و ذکر جوونای نسل ما. شده بیماری....استرس .... ترس.....یکی هم بخواد بیخیال واسه کارش بیاد بیرون نمیشه. چون عادی تلقی نمیشه.من خودم واقعا زورم میاد چون باید مراسم آرایش و لباس پوشیدنمو اجرا کنم.... قبلا که دانشگاه می رفتم تبحر پیدا کرده بودم. نه از روی علاقه.... از رو اجبار.... واسه مورد قبول بودن ...واسه گرفتن خدمات سریع تر ....

متاسفم که تکراری شده و همه اونایی که فک می کنن روشن فکرن می گن اینا مشکلی نداره نه.... قبلا نداشت الان داره. چون همه گیر شده. افراطی شده.... مزاحم شده....همه قشر آدم اینجوری شدن ولی ظرفیتشو ندارن. متاسفم بازم متاسفم.
این نظر شخصی منه اونم چند وقت اخیر.

تایید میکنم در حد تیم ملی
ولی این شده تمام فکر و ذکر جوونای نسل ما. شده بیماری....استرس .... ترس.....

kambadena

کاربر بیش فعال
بحث مرد و زن نیست بحث سر ظرفیت و فرهنگ آدماست
عیسی به دینش موسی هم به دینش
لا اکراه فی الدین
اما باید شرایط جامعه و عرف اونو در نظر گرفت
هر چیزی قابل امتحان و تست کردن نیست مه مثلا هر کاری دیگرون کردن ما هم تایید یا تکذیب کنیم
خدا به ما اختیار و قدرت تفکر داده
پس کاری که به نفع همه ماست انجام بدیم نه فقط عقاید شخصی!!!
چی گفتم خودمم نفهمیدم!!!

AVINA

عضو جدید
کاش همه به نهاد پاکمون برگردیم
برای خودمون زنده باشیییییییییییم.....ینی ظاهر یکی دیگه اینجور میریزتت بهم که نمیتونی تو جامعه راه بری؟؟؟

mr.rohalamin

اخراجی موقت
راستش منم نفهمیدم

ولی معنی سادیسم رو میدونم ( منظورم شما نیستی یه موقع جسارت نشه .....)
مردای ایران اینقدر چادر و چارقد و .... دیدن که وقتی یک نفر یک مقدار روسریش میره عقب همه نگاها مثل رادار برگرده سمتش
آره دوست من دخترا مشکل ندارن ما مردا مشکل داریم که اگر یک مقدار به اونطرف قضیه هم نگاه کنیم بد نیست
همه میگن عوارض بد حجابی ....
اینکه مردای ایران از همه مردای دنیا چشم چرون تر هستند هم عوارض حجاب افراطی و اجباری .....ه

اون قسمت قرمز رنگ رو قبول ندارم!
مي دوني مشكل كجاست!؟ مشكل اينجاست كه مولا علي (ع) ميگه:
اگر عمر صيغه كردن رو حروم نمي كرد هيچ كسي زنا نمي كرد!
وقتي مجلس مي خواد طرح خانه حجاب رو تصويب كنه و نماينده تبريز مياد بالا سن و مي گه اين در شان مردم ايران نيست بايد فكر اينجاش رو هم مي كردن كه نكردن! اصلا اينا فكر مي كنن!؟
پس حجاب مشكلي نداره!
Ok؟

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون قسمت قرمز رنگ رو قبول ندارم!
مي دوني مشكل كجاست!؟ مشكل اينجاست كه مولا علي (ع) ميگه:
اگر عمر صيغه كردن رو حروم نمي كرد هيچ كسي زنا نمي كرد!
وقتي مجلس مي خواد طرح خانه حجاب رو تصويب كنه و نماينده تبريز مياد بالا سن و مي گه اين در شان مردم ايران نيست بايد فكر اينجاش رو هم مي كردن كه نكردن! اصلا اينا فكر مي كنن!؟
پس حجاب مشكلي نداره!
Ok؟
حالا شما خونسردیتو حفظ کن. الانم تو زمان خودمون زندگی می کنیم نه امام علی و عمر.... حجاب اجباری که سر تا پاش ایراده. ولی این مردمم سر تا پاشون ایراده. فک کنم یه عده رو ول کنی بیان وسط خیابون دیگه..... حسابی.... !!!

من اوایل بحث آزادیو اینا میووردم و اینکه واقعا باید هر کسی هر جور راحته بیاد بیرون. الانم همین عقیده رو دارم ولی نه برای این مردمی که می بینم. این مردم با این سطح فرهنگ و ظرفیت همون بهتر که حجاب باشه. وگرنه پس فردا واسه هر بار بیرون اومدنم مجبور بودم یه وقت آرایشگاه و شینیون و لباس عروس می گرفتم تا یه تاکسی واسم وایسته.

واقعا که خلایق هر چه لایق.

یه بار دیگه هم تو یه پست دیگه گفتم آدم میره دبی از همه ی دنیا آدم هست ولی اگه دیدین یه خانمی شینیون کرده با هفتصد قلم آرایش بدونین هموطنه.

mr.rohalamin

اخراجی موقت
حالا شما خونسردیتو حفظ کن. الانم تو زمان خودمون زندگی می کنیم نه امام علی و عمر.... حجاب اجباری که سر تا پاش ایراده. ولی این مردمم سر تا پاشون ایراده. فک کنم یه عده رو ول کنی بیان وسط خیابون دیگه..... حسابی.... !!!

من اوایل بحث آزادیو اینا میووردم و اینکه واقعا باید هر کسی هر جور راحته بیاد بیرون. الانم همین عقیده رو دارم ولی نه برای این مردمی که می بینم. این مردم با این سطح فرهنگ و ظرفیت همون بهتر که حجاب باشه. وگرنه پس فردا واسه هر بار بیرون اومدنم مجبور بودم یه وقت آرایشگاه و شینیون و لباس عروس می گرفتم تا یه تاکسی واسم وایسته.

یه بار دیگه هم تو یه پست دیگه گفتم آدم میره دبی از همه ی دنیا آدم هست ولی اگه دیدین یه خانمی شینیون کرده با هفتصد قلم آرایش بدونین هموطنه.
مثلا تو زمان امام علي چه فرقي با حالا داره!
خيال مي كني غريزه اين چيزا رو مي شناسه! كه مثلا اين چيزا مال اون دوره هستش!
اين چيزي كه شما ساده ازش مي گذرين ما مردا بهش مي گيم جهاد اكبر!

arashlolos

عضو جدید

مثلا تو زمان امام علي چه فرقي با حالا داره!
خيال مي كني غريزه اين چيزا رو مي شناسه! كه مثلا اين چيزا مال اون دوره هستش!
اين چيزي كه شما ساده ازش مي گذرين ما مردا بهش مي گيم جهاد اكبر!

هردوتون مورد تاییدید در حد تیم ملی اسکاتلند

smn_mrkz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی بندو باری به مو و ارایش نیست چیز دیگه ایه

mohsen100

عضو جدید
راستش منم نفهمیدم

ولی معنی سادیسم رو میدونم ( منظورم شما نیستی یه موقع جسارت نشه .....)
مردای ایران اینقدر چادر و چارقد و .... دیدن که وقتی یک نفر یک مقدار روسریش میره عقب همه نگاها مثل رادار برگرده سمتش
آره دوست من دخترا مشکل ندارن ما مردا مشکل داریم که اگر یک مقدار به اونطرف قضیه هم نگاه کنیم بد نیست
همه میگن عوارض بد حجابی ....
اینکه مردای ایران از همه مردای دنیا چشم چرون تر هستند هم عوارض حجاب افراطی و اجباری .....ه

خوشم مياد كه همه غير از خودت رو به چشم ساديسمي ميبيني:D
تا اونجايي كه ما ميدونيم تو كشورهاي ديگه هم اگه پوششي غير از عرف جامعه ي خودشون بپوشن از جامعه طرد ميشن. نمونه اش تو كشور آرژانتين كه خانومي به علت داشتن لباس نا مناسب از دانشگاهشون اخراج شد.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اونجايي كه ما ميدونيم تو كشورهاي ديگه هم اگه پوششي غير از عرف جامعه ي خودشون بپوشن از جامعه طرد ميشن. نمونه اش تو كشور آرژانتين كه خانومي به علت داشتن لباس نا مناسب از دانشگاهشون اخراج شد.

قسمت قرمز تایید میشه

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز

در ضمن منم جزء مردای ایرانم