نمايشگاه كتاب تهران "قرار عمومي كاربران"

نمايشگاه كتاب تهران "قرار عمومي كاربران"

• مجموع رای دهندگان
    51
وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ي دوستان مهندس و غير مهندس .

هفته ي ديگه نمايشگاه كتاب شروع ميشه و فرصت خوبيه كه هم از نمايشگاه ديدني بكنيم و هم يه قرار ملاقات عمومي بذاريم و ببينيم همديگه رو . من كه خيلي دوست دارم چهره هاي دوستاي هم انجمني رو ببينم ؛ به نظرم به ياد ماندني خواهد بود .

اول كسايي كه شرايطش رو دارن و ميتونن بيان ؛ دستا بلاااا :)

بعدش به نظرم 5 شنبه و جمعه ي هفته ي بعد زمان خوبي باشه .

حالا شما هم بياييد همفكري كنيم ببينيم كي باشه ؛ چه ساعتي باشه و . . .

:gol::gol::gol:

سلام به بچه های گل فروم باشگاه خسته ها...یه چند روزی در شهر شهیدپرور لواسان بودم از امور باشگاه بی خبر شدیم وچه جالب که دوستان قرار گذاشتن اونم تو نمایشگاه... به جای اینکه نمایشگاه کتابو تحریم کنید قرار می ذارید...خیلی باحالین...یه جا قرار می ذاشتین بشه قلیون هم بکشیم(اسمایل قل قل قلیون) ...ولی یه چیزی: تو اون جا که اومدیم قضایای داخل فروم رو کلا بذاریم کنار و بحث قطره و خس وخاشاک و چه می دونم فارس و ترک و ایرانی و غیر ایرانی مطرح نشه وهمه با هم دوست باشیم و دست بندازیم رو شونه های هم(اسمایل هیچکس).. کلا قرار گذاشتن چیز خوبیه ولی نه تو یه جای شلوغ...این جوری هر کی می خواد یه نظر بده یکی می خواد بره قسمت لاتین...یکی می خواد بره قسمت تاریخی یکی می خواد بره قسمت دانشگاهی یکی هم می خواد بره مذهبی(آذر مهر و دوستان قطره ای)...اگه همه قبول دارن که یه نفر فقط بگه کجابریم فکر بدی نیست ولی اگه هرکی بخواد بیاد نظر بده ...
مشتاقانه منتظر ملاقات دوستانیم....من 5شنبه دانشگاهم وکلا اگه بخواییم بریم هم ساعت 12 تا 2 آفتاب با زاویه 90 درجه می خوره تو مغزمون...جمعه بعد از ظهر هاش خیلی دلگیره به خاطر همین جمعه می تونه تایم خوبی باشه...همه هم که هستن.....من که دیگه کتابخونه ام جا نداره فقط برای دیدن روی گل بچه های فروم میام...امیدوارم خوش بگذره.:gol::gol::gol:

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا بی خیال هنوز شروع نشده دارین تمومش می کنین...بس کنین دیگه...خودم روز نمایشگاه شوک میارم هر کی اومد بیافته جون اون یکی با شوک یه حال اساسی بهش می دم(اسمایل گارد خشن)

*mana

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ! نميشه هفته ي ديگه نباشه ؟! من نمي تونم بيام , اردوي دانشگاهه , مي خوايم بريم شمال .
اما من مي خوام ببينم بچه ها رو .
مخصوصا عمو شمايلو ! مي خوام ببينم بالاخره موقعيتش پيش اومد براش يا نه !
قطره ها رو هم خيلي دوست دارم ببينم , آخه پشت مانيتور همشون عين كتابن ! مي خوام بدونم قيافه هاشونم مثل كتابه يا نه ! ;)
بابا ما خیلی خوش تیپیم
;)

Atheist

عضو جدید
منم خیلی دوست دارم بیام.
ولی مگه این دانشگاه چیز شده ی ما میزاره آخه.
بعدشم ممکنه همونجا قطره ها من رو به جرم محاربه بگیرن. بهتره شناسایی نشم.

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خیلی دوست دارم بیام.
ولی مگه این دانشگاه چیز شده ی ما میزاره آخه.
بعدشم ممکنه همونجا قطره ها من رو به جرم محاربه بگیرن. بهتره شناسایی نشم.

چرا قطره ها ............. من خودم اگر شناساییت کنم . کارت تمومه :D

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
همانا ما جمع شما را با اقدام خود منور نموده و قدم رنجه میفرماییم!

کی و کجا را به دفتر شخصی ما اطلاع دهید!

پیشنهاد:

کمی سحر خیز باشید لطفاً !!!

نمیشه صبح قرار بگذاریم؟

هوا هم بهتره ها!!!

به گرمی میخوریم!

مهمونی ناهار که نیست!

صبح نبود؟

حسین-تی

عضو جدید
همانا ما جمع شما را با اقدام خود منور نموده و قدم رنجه میفرماییم!

کی و کجا را به دفتر شخصی ما اطلاع دهید!

پیشنهاد:

کمی سحر خیز باشید لطفاً !!!

نمیشه صبح قرار بگذاریم؟

هوا هم بهتره ها!!!

به گرمی میخوریم!

مهمونی ناهار که نیست!

صبح نبود؟
بسی حیف شد . . .!:cry: میخواستم ببینمت . . . ولی وقتی داشتیم با استادمون سرو کله میزدیم یهویی وحی نازل شد با این مزمون :

همانا مپندارید که ما ترمو را عبث نمودیم . . .! همانا در امتحان میانترم ، نشانه هاییست برای قومی که تفکر میکنند. . . . و ما اینگونه شما را مایه ی سنجش و عبرت قرار میدهیم . . .!

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خیلی فکر خوبه

اما مثلا روز های هفته رو میزاشتید و هر کس مشخص میکرد که چه روز ی میتونه بیاد و اگر کسی می خواست اون روز میومد

چون خیلی ها از شهرستان میان و سخته یه روز خولص بیان

چون کسانی از از راه دور میان از طرف دانشگاه میان و .......................

حالا اگر روز های هفته مشخص باشه و هر کس بگه چه روزی میتونه بیاد خوب میشه

نه اینکه فقط بگیم 5 شنبه یا جمعه:(

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسی حیف شد . . .!:cry: میخواستم ببینمت . . . ولی وقتی داشتیم با استادمون سرو کله میزدیم یهویی وحی نازل شد با این مزمون :

همانا مپندارید که ما ترمو را عبث نمودیم . . .! همانا در امتحان میانترم ، نشانه هاییست برای قومی که تفکر میکنند. . . . و ما اینگونه شما را مایه ی سنجش و عبرت قرار میدهیم . . .!

همانا ما باید به فکر امامی و یا جانشینی برای خودمان باشیم!

استعداد دریافت نزول ایات بسی در این تالار فوران نموده است!

همانا همه شما به عالم بالا کانکت شده اید!

هنوز که معلوم نشده کی میشه!

و اما بلی!

ترمو ازمونی است بس شگرف! ما از برای شما صبر جمیل ارزومندیم!

nab 1352

عضو جدید
سلام
جالبه اولین پست رو دارم اینجا میزنم تا ببینم چه خبره حالا کچل ها رو هم راه میدید انجا قرار شد برید یا نه ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.