نظر منفی نسبت به خوابگاه

behnamcp

کاربر فعال
سلام
من پسری 25 ساله هستم که قصد دارم شروع به مطالعه برای ازمون ارشد کنم مشکلم اینه که در صورت قبولی برای ادامه تحصیل باید به شهرهای دیگر مخصوصا تهران بروم اما متاسفانه من نظر خوبی نسبت به خوابگاه ندارم لطفا منو راهنمایی کنید که نظرم نسبت به خوابگاه عوض بشه ممنونم

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من پسری 25 ساله هستم که قصد دارم شروع به مطالعه برای ازمون ارشد کنم مشکلم اینه که در صورت قبولی برای ادامه تحصیل باید به شهرهای دیگر مخصوصا تهران بروم اما متاسفانه من نظر خوبی نسبت به خوابگاه ندارم لطفا منو راهنمایی کنید که نظرم نسبت به خوابگاه عوض بشه ممنونم
من 4 سال و نیم خوابگاه بودم و دو سال و نیم خونه دانشجویی ... خوابگاه برا درس خوندن خیلی خوبه ... خونه دانشجویی هم البته راحت ترید ... البته هر دو بستگی به هم خونه ای و هم خوابگاهیات داره که چجور ادمایی باشن ... هر دو مزیت هایی داره و همچنین دردسرایی ...

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من سه سال خابگاه بودم برام بهتر بود هم راحتر از خونه مجردی میشه درس خوند هم اینکه یه محیط تحت کنترله و هرکی هر کاری دلش بخاد نمبتونه بکنه خطرش نسبت به خونه خیلی کمتره

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من سه سال خابگاه بودم برام بهتر بود هم راحتر از خونه مجردی میشه درس خوند هم اینکه یه محیط تحت کنترله و هرکی هر کاری دلش بخاد نمبتونه بکنه خطرش نسبت به خونه خیلی کمتره

خابگاهو بیخیال
آدم چکار کنه دوری خونواده رو تحمل کنه ؟

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
ادم خودش عقل داره خوب و بدو از هم تشخیص میده...این تاثیر پذیری از محیط خیلی بی معنیه...ادمی که خودش خوب باشه هیشکی نمیتونه از را به درش کنه..

فریاد خاموش

عضو جدید
ادم خودش عقل داره خوب و بدو از هم تشخیص میده...این تاثیر پذیری از محیط خیلی بی معنیه...ادمی که خودش خوب باشه هیشکی نمیتونه از را به درش کنه..

میتونه!!!خیلی خوب هم میتونه از را به درش کنه!!!!!!اگه قرار باشه یکی رو ی ساعت ی روز نهایتا ی ماه ببینی میتونی ازش تاثیر نگیری ولی اگه ی سال هروز با ی نفر باشی کم یا زیاد تاثیرشو میذاره!!!مطمئن باش;)

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلام
منم همین دغدقه را الان دارم !!! درسته انتخاب اولمو شهر خودم زدم ولی بقیه اش تهران
شاید تهران قبول بشم
از یه طرف اساتید و امکانات تهران خیلی دوس دارم بهم انرژی میده از یه طرف دوری از خانواده و هم خابگاهی ها حالمو بد میکنه
همه هم با اصفهانی ها بدن حتما کلی اذیتم می کنند !! چیکار کنم ؟؟!

میتونه!!!خیلی خوب هم میتونه از را به درش کنه!!!!!!اگه قرار باشه یکی رو ی ساعت ی روز نهایتا ی ماه ببینی میتونی ازش تاثیر نگیری ولی اگه ی سال هروز با ی نفر باشی کم یا زیاد تاثیرشو میذاره!!!مطمئن باش;)
اره من یکی خیلی موافقم !! تاثیر دوس از تاثیر هر چیز دیگه ای بیشتر !! حتی اگه همون یه صبح تا عصر تو دانشگاه باشه بعد بره خونشون بازم تاثیرش فوق العاده زیاده !!

بالا