نظر سنجی فقط برای دختران

نظر سنجی فقط برای دختران

• ثروت

رای: 13 7.3%
  • تحصیلات

رای: 11 6.2%
  • زیبایی (تیپ و قیافه)

رای: 10 5.6%
  • هنر

رای: 1 0.6%
  • اخلاق

رای: 142 80.2%

• مجموع رای دهندگان
    177

فنا2011

اخراجی موقت
ممنون
باورکن پولش یا تحصیلاتش مهم نیست
همین ک اخلاق خوب و ایمانش قوی باشه دیگه همه چیزداره

البته این نظرمنه
درسته ها ولی تو این دوره زمونه دیگه واقعا در عمل این ملاک نیست برا خیلی ها

من برام زیبایی خیلی مهمه .بدون تعارف میگم . زیبایی که به دلم بشینه شاید از دیدگاه دیگران زشت باشه ولی به دل من بشینه و برا من قشنگ باشه ........

اگه زیباییش به دلم بشینه میرم اخلاق و و نگاه میکنم :D

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایمان و اخلاقش برای من مهم تراز همه چیزه

این دوره زمونه ایمان و اخلاقه یکیو چجوری میشه فهمید عاخه :|

واقعا جدیدا به نظر من تنها چیزی که نمیشه فهمید ایمان و مخصوصا اخلاق طرفه!

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته ها ولی تو این دوره زمونه دیگه واقعا در عمل این ملاک نیست برا خیلی ها

من برام زیبایی خیلی مهمه .بدون تعارف میگم . زیبایی که به دلم بشینه شاید از دیدگاه دیگران زشت باشه ولی به دل من بشینه و برا من قشنگ باشه ........

اگه زیباییش به دلم بشینه میرم اخلاق و و نگاه میکنم :D

جالبه

درسته خیلی ها نظرمنو ندارن
شایدم بگن ک دروغ میگم نمیدونم ولی این نظرمنه دیگه

زیبایی برای من مهم نیست
چون بنظرم خدا زشت نیافریده هرانسانی در چهره اش ی زیبایی چشم گیری داره

• Like
واکنش ها: etnn

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دوره زمونه ایمان و اخلاقه یکیو چجوری میشه فهمید عاخه :|

واقعا جدیدا به نظر من تنها چیزی که نمیشه فهمید ایمان و مخصوصا اخلاق طرفه!

حق باتوئه
منم تو همین موندم
اگه یکی باشه کمکمون کنه عالی میشه

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه

درسته خیلی ها نظرمنو ندارن
شایدم بگن ک دروغ میگم نمیدونم ولی این نظرمنه دیگه

زیبایی برای من مهم نیست
چون بنظرم خدا زشت نیافریده هرانسانی در چهره اش ی زیبایی چشم گیری داره

دیدگاه قشنگی داری :smile:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق باتوئه
منم تو همین موندم
اگه یکی باشه کمکمون کنه عالی میشه

هیشکی نمیتونه کمک کنه متاسفانه ....
من دوتا داداش دارم اخلاق ایمان و معیارا و همه چیشون 180 درجه فرق میکنه :| اینا تو یه خونواده بزرگ شدن دیگه! اما از زمین تا آسمون با هم فرق دارن!
میبینی... از رو خونواده هم نمیشه اخلاق کسیو فهمید به نظرم!

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیشکی نمیتونه کمک کنه متاسفانه ....
من دوتا داداش دارم اخلاق ایمان و معیارا و همه چیشون 180 درجه فرق میکنه :| اینا تو یه خونواده بزرگ شدن دیگه! اما از زمین تا آسمون با هم فرق دارن!
میبینی... از رو خونواده هم نمیشه اخلاق کسیو فهمید به نظرم!

درستهههههه

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم تصمیم دارم وقتی با خاستگار مورد نظرم ب توافق رسیدیم بریم پیش مشاور صحبت کنیم و.....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا ما اجازه ی اسپم کاری داریم اینجا؟؟؟رأی نمیدم!!!فقط اسپم!!!خواهش میکنم :)

فنا2011

اخراجی موقت
نه ایرادی نداره بمون
اخه چطوری؟
باید رفتاراش و کشف کنی
مثال باید در موقعیت های متفاوت قرارش بدی و ببینی مثال عکس و العملش چجوره ...... البته هر امتحانی جایز نیست چون اگه بفهمه عملی کردین ولی فقط امتحان بوده شاید بزنه بره پشت سرش و هم نگاه نکنه مثلن اخلاق من اینجوره :D

نه هر موقعیتی .............

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بفرمایید اگه نظری دارین
من قصد کل کل ندارم.
با توجه به شواهدی که دارم میبینم اکثرا دخترا بخاطر شرایط مالی پسرا دارن ازدواج میکنن و دلیل طلاقها هم همینه.چون فقط وضع مالی رو میبینن میپسندن!!بعدش که پای اخلاقیات میاد وسط جداییها پیش میاد!!!
خب پول لازمه و نباشه نمیشه زندگی کرد ولی کنارش باید به اخلاقیات هم توجه کرد.به نظر من اخلاق خیلی مهمه.
ولی کلا ازدواج از دور و توی رویا خیلی چیز قشنگیه.ولی وقتی بهش فکر کنی و به این چیزاش فکر کنی میشه مزخرفترین کار دنیا!!!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید رفتاراش و کشف کنی
مثال باید در موقعیت های متفاوت قرارش بدی و ببینی مثال عکس و العملش چجوره ...... البته هر امتحانی جایز نیست چون اگه بفهمه عملی کردین ولی فقط امتحان بوده شاید بزنه بره پشت سرش و هم نگاه نکنه مثلن اخلاق من اینجوره :D

نه هر موقعیتی .............

:|| اینجوری که باید یه چند سال با یکی بود قبل ازدواج تا اخلاقشو فهمید ! نمیشه که . یکی دو تا موقعیت نیست که !

فنا2011

اخراجی موقت
من قصد کل کل ندارم.
با توجه به شواهدی که دارم میبینم اکثرا دخترا بخاطر شرایط مالی پسرا دارن ازدواج میکنن و دلیل طلاقها هم همینه.چون فقط وضع مالی رو میبینن میپسندن!!بعدش که پای اخلاقیات میاد وسط جداییها پیش میاد!!!
خب پول لازمه و نباشه نمیشه زندگی کرد ولی کنارش باید به اخلاقیات هم توجه کرد.به نظر من اخلاق خیلی مهمه.
ولی کلا ازدواج از دور و توی رویا خیلی چیز قشنگیه.ولی وقتی بهش فکر کنی و به این چیزاش فکر کنی میشه مزخرفترین کار دنیا!!!

انگار شما با صیغه دائم هم مخالفید جناب وحید :smile:

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قصد کل کل ندارم.
هرکی ی دیدگاه داره

ب نظرمن خدا برای هرکسی ی روزی مقرر کرده

قسمتم همینطور

من گفتم نظرمو

درسته شماهم درست می گید

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin: اسپمه خونتون کم شده آقا وحید؟! :دی
آره.
خواستم بحث کنیم ولی بخدا حس بحث کردن هم دیگه نیست.اصن کلا قید ازدواج رو بزنیم بهتره.به ریسکش نمیرزه.اصن شما دخترا که خوبین میتونین توی رویاتون به ازدواج فکر کنین :) .همتونم شرایط ازدواج رو با بلوغتون به دست میارین :) .ما پسرا نه!!!من یکی تا 120 سال دیگه شرایطشو پیدا نمیکنم :) .

فنا2011

اخراجی موقت
:|| اینجوری که باید یه چند سال با یکی بود قبل ازدواج تا اخلاقشو فهمید ! نمیشه که . یکی دو تا موقعیت نیست که !

نه اتفاقا به جان خودم یک دو هفته کافیه که اخلاقای اساسی و تاثر گذار در زندگی رو بفهمی و بعد با خلق و خوی خودت مقایسه کنی ...

خیلی سادست ولی باید زرنگ باشی یکم تحمل ..حوصله ...

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اتفاقا به جان خودم یک دو هفته کافیه که اخلاقای اساسی و تاثر گذار در زندگی رو بفهمی و بعد با خلق و خوی خودت مقایسه کنی ...

خیلی سادست ولی باید زرنگ باشی یکم تحمل ..حوصله ...

چیزایی ک من ندارم

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره.خواستم بحث کنیم ولی بخدا حس بحث کردن هم دیگه نیست.اصن کلا قید ازدواج رو بزنیم بهتره.به ریسکش نمیرزه.اصن شما دخترا که خوبین میتونین توی رویاتون به ازدواج فکر کنین :) .همتونم شرایط ازدواج رو با بلوغتون به دست میارین :) .ما پسرا نه!!!من یکی تا 120 سال دیگه شرایطشو پیدا نمیکنم :) .
زیاد غصه نخور هممون تا 100 سال دیگه فسیل میشیم و واجد شرایط نمیشیم :d

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ رقمه نمیشه یه نفرو شناخت!!!اگه کسی رو بخوای برای خواستن باهاش آشنابشی همش برات فیلم بازی میکنه!