نظرسنجی در مورد شروع یک فعالیت دیگر علاوه بر مسابقه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
چند وقتیه احساس می کنم تالار زمین بیشتر به وسیله ی تاپیک مسابقه آپدیت میشه. چی بشه یکی مطلبی چیزی گیرش بیاد، بیاد کپیش کنه اینجا و خیلی کم پیش میاد شخصی خودش مطلب بنویسه. تو این فکرم یه طرح دیگه علاوه بر مسابقه بریزیم که بچه ها بیشتر دور هم جمع شن. مسابقه دوشنبه که تموم میشه دگ رفت تا شنبه ی هفته ی بعدش. سه شنبه تا جمعش هم طرحی برنامه ای پیاده کنیم. 1-2 روزه دارم فکر می کنم ایده ی جالبی به ذهنم نرسید.
بچه ها بیاین نظرات خودشونو بدن که 1-2 هفته ی دگ اجراش کنیم. فرقی هم نمی کنه زمین شناس غیر زمین شناس، هر کی هر نظری داره بیاد بگه.
قربون همتون.

REYMOND00

کاربر بیش فعال
آقا بذار این ارشدمونو بدیم بعدش فک کنیم باشه؟باور کن من میام می ترکونم اینجا رو...الان کلی حرف دارم!!!وقت ندارم!!!من قبول نشم تقصیر شماستا...:cry:

Major Geologist

کاربر ممتاز
آقا بذار این ارشدمونو بدیم بعدش فک کنیم باشه؟باور کن من میام می ترکونم اینجا رو...الان کلی حرف دارم!!!وقت ندارم!!!من قبول نشم تقصیر شماستا...:cry:

باوووو... شما میگی ارشد، بعدی میاد میگه بزارید 18 اسفند به بعد دکترارو بدم بعد، بعدی میاد میگه کنکور قبول نشدم بزارید سال بعد. اینجوری که نمیشه.

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
موافقم
الان هیچکس وقت نداره از مدیر گرفته تا کاربر

Major Geologist

کاربر ممتاز
راست میگین. واسه مسابقه هم کسی وقت نداره.

solar flare

مدیر بازنشسته
محمد طرحت عالیه تاپیک رو مهم میکنم هر کاری لازم شد بکو انجام بدم تو همیشه ایده های عالی داری;)

REYMOND00

کاربر بیش فعال
نه بابا...به شرافتم سوگند تا اعلام نتایج من بیکار بیکارم و میام...حداقل بخاطر خودم...بعدشو نمی دونم!!!تادکترا کلی راهه...

kahroba2012

عضو جدید
سلام من اینجا فعال نیستم اما دوست دارم بتونم مثل بقیه فعال باشم
یه پیشنهاد دارم همه ما به بازدید های صحرایی می ریم و یا در آزمایشگاه عکس و مطلب و گزارش تهیه می کنیم خوب میشه اگر اونها رو در اینجا قرار بدیم کمک میکنه با موقعیت های زمین شناسی هر منطقه بیشتر آشنا بشیم

REYMOND00

کاربر بیش فعال
فک کنم منظور از صحرایی کلا فیلد هست که فارسی سازی کردن...من شدید موافقم...خیلی باحاله....خیلی ایده های دیگه هم هست که بعد ارشد می گم:D

Major Geologist

کاربر ممتاز
فک کنم منظور از صحرایی کلا فیلد هست که فارسی سازی کردن...من شدید موافقم...خیلی باحاله....خیلی ایده های دیگه هم هست که بعد ارشد می گم:D

خب پس طرح بدی نیست. اما من فقط یه بار قم رفتم یه بارم هراز.

REYMOND00

کاربر بیش فعال
شما ترم چندی؟عکس که داری؟همونا رو بذار...من که وقت آپلود ندارم:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.