نظرسنجی :: خواهش میکنم شرکت کنید.

starmeina

عضو جدید
Dear friend, First thank you,.I"ll try to do best for you,
Enjoy

Thank you, the same to you

EECi

مدیر بازنشسته
مهندس کلا یادم رفته بود. الان یادم افتاد با دیدن نام کاربریت. کلی شرمنده. منم شرکت کردم.

یا حق

hussein1358

عضو جدید
منم فرستادم

منم فرستادم

سلام به همه شما دوستهای عزیز این تالار ,

من مانیا عضو جدید این فروم هستم . هدفم از ایجاد این تاپیک دلیل نیازم به همکاری شما عزیزان از تالارهای مختلف برای شرکت در یک همه پرسی عمومی در مورد تجارت الکترونیکی هست. من برای قسمت تحقیقاتی کار تزم نیاز به دو نظرسنجی در زمینه تجارت الکترونیکی در ایران دارم. نظرسنجی تخصصی را در تالار فناوری اطلاعات ارائه دادم و دوستان زیادی این همکاری رو با من کردن و با شرکتشون در پیشبرد کارم خیلی بهم کمک کردند . این فرم برای عموم و رشتهای مختلف در نظر گرفته شده و چون میدونم که همه شما عزیزان وقت زیادی ندارید سوالها رو خیلی محدود کردم و برای راحتی کار شما عزیزان این فرم رو آنلاین گذاشتم .
با توجه به اینکه محل سکونت من در کشور اتریش هست و در ایران نیستم انجام این کار برام تقریبا غیر ممکنه و از این جهت به همکاری شما عزیزان نیاز دارم. از همه شما دوستان گرامی با رشته های مختلف تحصیلی دعوت میکنم که در این نظرسنجی شرکت کنید. هدف از این نظرسنجی نشان دادن سطح آگاهی الکترونیکی نسل تحصیل کرده و جوان ایران الا رغم امکانات کم نسبت به کشورهای اروپایی هست . امیدوارم که من رو یاری کنید تا بتونم تواناییها و استعدادهای شما عزیزان رو تا جایی که امکان داره با آماری نسبتا دقیقی اراء بدم.

پیشا پیش از وقتی که برای تکمیل این پرسشنامه میگذارید صمیمانه سپاسگزارم.

مانیا

لینک پرسشنامه ::;)

http://www.kwiksurveys.com?s=KIHOKK_565bd5cd

سلام قابل شما رو نداشت