نظرتون راجع به ارشد سال 90 چی بود؟

نظرتون راجع به ارشد سال 90 چی بود؟

• مجموع رای دهندگان
    4
  • نظرسنجی بسته .

ehsanj3092

عضو جدید
من زبان6.67
رياضي33.33
جامدات6.67
خاک21.67
سيالات8.33
طراحي21.78 درکنکورارشدسال90 زدم بنظرشماقبول ميشم؟
پارسال که کارنامه کلی ام اومد 20تا شهر روزانه قبول شد.آمار قبولیارو هم دارم.خواستید ایمیل بدیدبهم
meysam4366@yahoo.com

golbaghaly

عضو جدید
ریاضی که خفن بود چطوری 33 زدی آخه؟؟؟
امسال همه چی بهم ریخته!
به نظر من در میای! اگه برات شهر و رشته مهم نباشه و فقط سازه و اونم تهران نخوای!

The Lunatic

عضو جدید
من زبان6.67
رياضي33.33
جامدات6.67
خاک21.67
سيالات8.33
طراحي21.78 درکنکورارشدسال90 زدم بنظرشماقبول ميشم؟
پارسال که کارنامه کلی ام اومد 20تا شهر روزانه قبول شد.آمار قبولیارو هم دارم.خواستید ایمیل بدیدبهم
meysam4366@yahoo.com
من متوجه نشدم
شما پارسال روزانه قبول شدید نرفتید؟

ehsanj3092

عضو جدید
من متوجه نشدم
شما پارسال روزانه قبول شدید نرفتید؟

آره انتخاب اول شبانه زدم که محروم نشم
انتخابا بعدو روزانه..یکی دو واحدو نمیرسیدم بپاسم.تو کارنامه کلی که بعدا برات میاد وضعیتت تورشته محلا
انتخابیو میگه الان امار شهراو گرایشا پارسالو دارم

ehsanj3092

عضو جدید
رييس سازمان سنجش آموزش كشور از افزايش 20 درصدي ظرفيت پذيرش دانشجو در آزمون كارشناسي ارشد سال1390 خبر داد.

دكتر محمد حسين سرورالدين در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با تاكيد بر اينكه شيوه آزمون كارشناسي ارشد امسال همانند سال گذشته است، خاطرنشان كرد: شيوه برگزاري آزمون نسبت به سال گذشته تغييري نكرده است.

وي با اشاره به سياست وزارت علوم در راستاي توسعه دوره‌هاي تحصيلات تكميلي، گفت: بر اين اساس پيش بيني مي‌شود كه ظرفيت پذيرش دانشجوي كارشناسي ارشد سال آينده20 درصد افزايش داشته باشد.

احتمال پذيرش دانشجوي ارشد در دوره‌هاي مجازي

سرورالدين با اشاره به پذيرش دانشجوي كارشناسي ارشد در روش‌هاي مختلف آموزش محور و پژوهش محور و آموزش و پژوهش محور اظهاركرد: پيش بيني مي‌شود در دوره مجازي نيز امسال پذيرش دانشجو داشته باشيم.

وي در مورد نحوه ادامه تحصيل دانشجويان دوره‌هاي آموزش محور ادامه داد: هنوز فارغ التحصيلي از اين دوره نداشته‌ايم؛ ولي به نظر نمي‌رسد مشكل خاصي براي ادامه تحصيل آنها وجود داشته باشد.

سرورالدين با اشاره به نحوه برگزاري آزمون كارشناسي ارشد گفت: از اين به بعد شخصي سازي دفترچه سوالات براي كليه آزمون‌ها اعمال خواهد شد

dan6efer0911

عضو جدید
من سال پيش سه ماه خوندم رتبم 5500 شد بهترينشم هيدروليك بود 45% 0% هم نداشتم اما امسال تركوندم ولي سر كنكور از سوالات هيدروليك شروع كردم ضد حال اساسي خوردم بعدش خاك بعدش پي بعدش طراحي ديگه نكشيدم دفترچرو فقط با 11 سوال تو نيم ساعت تحويل دادم ديگه اينقد اعصابم خرد بود كه زبان رياضي تحليل نگاه نكردمو پشيمون از 366 روزي كه عمرم هدر رفت الانم دارم ميرم سربازي عشقم هيدروليك بود افسوس كه نشد

alie7770

عضو جدید
salam bacheha man motavaset 30% zadam .rotbam 600 shod.ki gofte konkoore sakht bade? faghad nabayad khodeo gom koni. age sakhte vaseie hame sakhte.

baran4

عضو جدید
بچه ها دارم دیوونه میشم.آموزش محور تهران قبول شدم ولی همه میگن نرو به درد نمیخوره . کسی اطلاعاتی داره ؟

بالا