نظرتون درباره ي رشته نقشه برداري چيه؟

• مجموع رای دهندگان
    28
  • نظرسنجی بسته .

msc87

عضو جدید
دوستانی که این رشته رو انتخاب کردن
حداقل از موضع خودشون دفاع کنن.
اگه رای میدی یک زحمت دیگه هم بکش دست نازنینت رو خسته کن یک پست ناقابل بزار تا بدونیم طرفدارای این رشته هنوز تو این باشگاه هستن و بیشتر بشناسیمشون.....
ممنون

Omid Jackson

عضو جدید
اينجا كسي رشته نقشه برداري رو نميشناسه! فكر كنم بايد يه تاپيك براي معرفي رشته نقشه برداري بزاريم(بذاريم).

vahidd

عضو جدید
سلام خودت چی از نقشه برداری می دونی .اگه هنوز جوونی خودت بیچاره نکن

roma88

عضو جدید
من که الان ترم پنجم و تا حالا خیلیم از این رشته خوشم اومده.:thumbsup2:

msc87

عضو جدید
سلام خودت چی از نقشه برداری می دونی .اگه هنوز جوونی خودت بیچاره نکن
سلام دوست عزیز
باید بگم که تو هر رشته ای سختی هایی وجود داره. یکی کمتر و یکی بیشتر، خوب
نقشه برداری هم یکی از رشته هایی که شرایط کاری سختی داره و لی نباید جذابیتاش رو نادیده گرفت

موفق باشی:gol::gol::gol::gol:

roma88

عضو جدید
سلام دوست عزیز
باید بگم که تو هر رشته ای سختی هایی وجود داره. یکی کمتر و یکی بیشتر، خوب
نقشه برداری هم یکی از رشته هایی که شرایط کاری سختی داره و لی نباید جذابیتاش رو نادیده گرفت

موفق باشی:gol::gol::gol::gol:

فارغ التحصیلای نقشه برداری که فقط کارنقشه برداری نمی کنن این همه کار نرم افزاریم هست.

msc87

عضو جدید
نون تو خاکه..............

نون تو خاکه..............

فارغ التحصیلای نقشه برداری که فقط کارنقشه برداری نمی کنن این همه کار نرم افزاریم هست.
آره ولی کار نرم افزاری که هست بیشتر کار دفتری و شاید تو تهران واسه آقایون نصرفه ولی واسه خانوما خوبه، من یه دوستی داشتم همیشه می گفت نون تو خاک....

ehsanmoghadam

عضو جدید
سلام باید بگم که این رشته از بهترین و پر درامد ترین رشته های مهندسیه
رشته ای که توش زیاد ریخت و پاش نیست برخلاف کارهای دیگه عمرانی که باید کلی هزینه مصالح و تجهیز کارگاه و ..... بدی
در کل من از رشته ای که انتخاب کردم راضیم شاید توی بازار کار کنونی از معدود رشته هایی که هنوز اشباع نشده

koydun

عضو جدید
سلام من یه نقشه بردارم وسالهاست در این رشته مشغول کارم وخیلی راضیم:heart:

فیروزبخت

عضو جدید
قدیما کارنقشه برداری کارطاقت فرسایی بود ولی امروزه باتوجه به وسایل پیشرفته مخصوصا توتال استیشن ها وجی پی اس ونرم افزارcivil 3d کارمثل تفریح شده است.

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا
به درد دختر جماعت نمیخوره
ما که توش موندیم

سرزده

عضو جدید
سلام خدمت دوستان مهندس،
اغلب دانشجویان یا کسانیکه میخوان تازه وارد دانشگاه بشن، همش یه سوال تو ذهنشون هست که می پرسه... نقشه برداری بهتره یا عمران...، به قول دوستمون هر رشته ای سختیه خودشو داره ولی یکی بیشتره یکی کمتر و البته یه قانون اینجا موجود داره که اون کاری که سختیش بیشتره در آخر شیرین تر و دلچسبتر و می تونه انسان رو سریع تر به نقطه اوج برسونه، رشته نقشه برداری هم از اون رشته هاست... (گاو نر میخواهد و مرد کهن...) :smile:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام

اینجانب با اینکه رشته م معماری هستش اما نقشه برداری رو خیلی دوست دارم و علاقه مندم تسلط بیشتری بر این رشته پیدا کنم . و لازم به ذکر هستش که دوستان تالار نقشه برداری نقش زیادی در یادگیری اینجانب داشتن لازمه از تمامی دوستان تشکر کنم .

من سال 85 از هنرستان نقشه برداری را شروع کردم اون موقع ها عاشق نقشه برداری بودم
کاردانی هم دانشگاه ازاد شهرری بودم بعد از اینکه کاردانی گرفتم یه مدتی کار نقشه برداری انجام دادم
دیدم بامدرک کاردانی کار کردن فایده ای نداره و اینقدر کارش سخت بود از نقشه برداری زده شدم
حالاهم ترم 2 کارشناسی هستم حقیقتش پشیمونم از اینکه نقشه برداری میخونم

artinbala999

عضو جدید
من که خیلی حال میکنم با این رشته هر چند کارش یکم سختی زیاد داره ولی واسم لذت بخشه....

delta-co

عضو جدید
بازار کار نقشه برداری برای آقایون زیاده در آمدش هم خوبه حالا اینکه توی بیابون زیر آفتاب کار کنی یا زیر باد کولر داخل یه شرکت به تجربه کاریت و توانایی های شخصی ات بستگی داره
در کل هر کدوم شیرینی خودش رو داره

سرزده

عضو جدید
جوونا سلام... مرامتونو عشقه بابا

جوونا سلام... مرامتونو عشقه بابا

سلام دلتا،
شما خودت مشغول کاری، یکی که فارغ التحصیل میشه برای کار باید از کجا و یا باید به چه ارگانهایی سر بزنه؟
دانشجوهایی که مدرک کاردانی دارن چطور؟
البته اطلاع داریدمیتونید به سراسر ایران اشاره کنید
:smile:باتشکر

delta-co

عضو جدید
سلام
البته من در زمینه واردات و فروش تجهیزات نقشه برداری کار می کنم
شما هم اگه دنبال کار اجرا هستید خیلی از شرکت ها و سازمان ها هستن که بصورت ادواری استخدام می کنن. ولی برای اینکه راحت تر استخدام بشید باید یه رزومه قوی داشته باشید. برای شروع ب کار هم پیشنهاد می کنم اگه مجردی هر کاری با هر شرایطی با هر درآمدی انجام بده که فقط سابقه کاریت و تجربه ات زیاد بشه.

:smile:موفق باشید:smile:

سرزده

عضو جدید
دلتا جان ممنون از راهنمایی هایت.
من خودم تقریباً در خصوص بازار کار پرسجو هایی انجام داده ام ، خیلی از اساتید این رشته علاوه بر تدریس در بازار آزاد نیز مشغول بکارند و در این راستا برخی از دانشجویان وارد بازار کار می شوند، نقاط محروم کشور هم نیز نبایستی دارای شرایط خاصی باشد (که شامل صحبت شما هم می شود).
بازم ممنون;)

مجتبی اس

عضو جدید
یه دونه باشه به مولا

یه دونه باشه به مولا

من که راضیم هم پولش خوبه هم واقعا یه رشته مهندسیه همش با محاسبات سروکار داری .
بعدشم تو کارگاه اگه یه ذره تجربه کافی داشته باشی میشی سرپرست اکیپ و احتیاجی نیست بری کار زمینی بکنی مدیریت میکنی مثله من;)

ehsan_l

عضو جدید
سلام به همه نقشه بردار های عزیز
همه بچه های نقشه برداری باحالن اینو همه میگن
نقشه برداری عشقه مگه نه آقا مجتبی عزیز!
نقشه برداری رشته ایه که میتونی با اطمینان به خودت بگی مهندس
چون هم علم داره و هم عمل
نظرتون چیه؟!!!!!!!!

مجتبی اس

عضو جدید
سلام به همه نقشه بردار های عزیز
همه بچه های نقشه برداری باحالن اینو همه میگن
نقشه برداری عشقه مگه نه آقا مجتبی عزیز!
نقشه برداری رشته ایه که میتونی با اطمینان به خودت بگی مهندس
چون هم علم داره و هم عمل
نظرتون چیه؟!!!!!!!!
صد در صد موافقم خیلی خوبه ما که راضی هستیم انشا الله که همه موفق باشن.;)

بالا