نزديكترين پليمر قابل تزريق با خواص تفلون چيست؟

kamtop

عضو جدید
سلام دوستان در پي اطلاعاتي در مورد گروه فلوئور با قابليت حالتپذيريي يا قالبگيري تزريق با حداكثر خواص موجود در تفلون كه در بازار ايران قابل دسترسي باشد هستم خواهشمندم اگر مرجعي داريد به اشتراك بگذاريد

achool

اخراجی موقت
سلام عزیزم
میدونی که تفلون یکی از جالبترین پلیمر هاست
و فکر نمی کنم پلیمر با خواص تفلون وجود داشته باشه
تازه می دونی که تفلون رو به صورت تزریقی استفاده نمی کنند
اگه میشه بگید واسه چه کاری می خواید و چه خاصیتی واستون مهمه؟

kamtop

عضو جدید
با عرض پوزش از وقفه ايجاد شده در ذيل به اختصار خواسته ام راجويا ميشوم.
با علم به اينكه تفلون كه از گروه فلوئور پلاستها ميباشد قابليت تزريق و ذوب شدن ندارد ولي در همين كروه با ايجاد تركيباتي همچون پي سي تي اف اي يا اي تي اف اي و غيره امكان حالتپذيري را با حداكثر خواص نزديك به تفلون بدست آورده شده اما با ذكر اينكه من اين ماده را جهت واشري با خاصيت لغزندگي ومقاوم در مقابل سرما وگرماو رطوبت و مواد شيميايي كه قابليت تزريق هم داشته و در بازار مواد اوليه نيز موجود باشد پيگير هستم

achool

اخراجی موقت
به نظر من بهترین نوع واشر دسته EPDM هست اما فکر کنم چون الاستومر هست ممکن از دسته قابل اکسترود نباشه و سیستم پخت گوگردی باشه
راستی چه لزومی داره که حتما قابل اکسترود باشه؟

kamtop

عضو جدید
سلام وتشكر
بالا بودن ضايعات غير قابل استفاده در موادي همچون پي تي اف اي و هزينه توليد قطعه

achool

اخراجی موقت
نمی دونم شما می خواید تولید کنید یا مصرف

اگر تولید مد نظر شماست درسته ضایعات داره اما بعد از مدتی کار کردن قلق موار اولیه دستتون میاد
و همچنین قیمت الاستومرها گرانتر است و می تونه جبران ضایعات ذو بکنه

kamtop

عضو جدید
نمی دونم شما می خواید تولید کنید یا مصرف

اگر تولید مد نظر شماست درسته ضایعات داره اما بعد از مدتی کار کردن قلق موار اولیه دستتون میاد
و همچنین قیمت الاستومرها گرانتر است و می تونه جبران ضایعات ذو بکنه

ضمن سلام وتشکر:
در حال حاضر قطعه فوق که برای نشیمنگاه شیر های معروف به شیر ساچمه ای استفاده میشودکه
از لوله پی تی اف ای با براورد ضایعات 50% در ماشینکاری ومواردی چون نا همگونی در اندازه و نیاز به جداسازی هزینه تولید را به نسبت بالا برده که در نمونه های جایگزین از پی وی سی در ایران به صورت قالبگیری تزریقی استفاده میشود که قدر مسلم جانشین خوبی نیست