نرم افزارImpressionبرای راندو

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینا رو از اینترنت پیدا کردم کسی هست که خودش کار کرده باشه؟

کدخدا

مدیر بازنشسته
این نرم افزار در سه نسخه R1 , R2 , R3 وجود داره و آخرین ورژن اون که در سال 2009 منتشر شد پیشرفت چندانی نسبت به نسخه اولیه نداره .
می تونم بگم اصلا شبیه SKETCH UP نیست و در نوع خودش منحصر به فرده یک سال هست باهاش دارم کار می کنم و در حال حاضر کسی آشنایی چندانی باهاش نداره .
یه نرم افزار کامل برای راندو هست با قلم های ماژیک مدادرنگی ،آبرنگ و ....

Impression3

Impression3

من دو سال پیش با این نرم افزار راندو اشنا شدم.از انجایی که به نرم افزار خیلی اهمیت می دم به اومدن نسخه جدید یه نرم افزار میگیرم.آشنایی من با impressionاز اومدن نسخه جدید اتوکد2009بود.دو سال پیش که کد2009اومد و من نصب کردم همیشه اول میرم دنبال دستورات جدیدی که اضافه شده.اگه به toolbarاتوکد 2009-2010 نگاه کنید یک آیکنی قرار داره به نام export to impression.کد2011 نداره.اگه روش کلیک کنید سه پیغام میاد.
1-شما در شرکت اتودسک اشتراک دارید.
2-شما مایلید اشتراک داشته باشید.
3-هیچکدام وبسته شود.
این پیغام ها زمانی میاد که impression نصب نباشه.
این شد که شروع کردم.

adamnama

عضو جدید
عالی است دوست عزیز.
سوالی داشتم، آیا این نرم‌افزار فقط برای ویندوز طراحی شده؟ یا احیانآ مک آن نیز ریلیز شده است؟
در ضمن چه برتری نسبت به اسکچ‌آچ دارد؟
آیا صرف دیجیتالی بودن آن توجیه کننده است، اسکیس دستی را کنار بگذاریم؟
قدرت مانور این نرم‌افزار را نیز حدودی توضیح دهید متشکر می‌شوم.
از راهنمایی پیشاویش متشکر.

*لینک دانلود و یا خریدی که گذاشتید متاسفانه، محصول را پیدا نکردم. در صورت ممکن لینک دقیقتری بگذارید.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: c_me

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این نرم افزار در سه نسخه R1 , R2 , R3 وجود داره و آخرین ورژن اون که در سال 2009 منتشر شد پیشرفت چندانی نسبت به نسخه اولیه نداره .
می تونم بگم اصلا شبیه SKETCH UP نیست و در نوع خودش منحصر به فرده یک سال هست باهاش دارم کار می کنم و در حال حاضر کسی آشنایی چندانی باهاش نداره .
یه نرم افزار کامل برای راندو هست با قلم های ماژیک مدادرنگی ،آبرنگ و ....
میشه لطفا حالا که شما این نرم افزارو بلدین اموزششو تو یه تاپیک بزارین تا ما هم یاد بگیریم؟:gol:

عالی است دوست عزیز.
سوالی داشتم، آیا این نرم‌افزار فقط برای ویندوز طراحی شده؟ یا احیانآ مک آن نیز ریلیز شده است؟
در ضمن چه برتری نسبت به اسکچ‌آچ دارد؟
آیا صرف دیجیتالی بودن آن توجیه کننده است، اسکیس دستی را کنار بگذاریم؟
قدرت مانور این نرم‌افزار را نیز حدودی توضیح دهید متشکر می‌شوم.
از راهنمایی پیشاویش متشکر.

*لینک دانلود و یا خریدی که گذاشتید متاسفانه، محصول را پیدا نکردم. در صورت ممکن لینک دقیقتری بگذارید.
منم خدمت شما ها سلام عرض می کنم.
من با اسکچ آپ تا حالا کار نکردم ولی حتما تو همین هفته این برنامه رو شروع به کار کردن می کنم.
در مورد این نرم افزار ،کار کردن آنقدر آسان هست که اگه من بخوام بگم کل دستورات در 5 ساعت تمام میشه و اینکه انواع فرمتهای عکس رو پشتیبانی می کنه و کد رو.
من دو سال پیش این نرم افزار رو توی یک ماه با استفاده از help این نرم افزار یاد گرفتم. فقط بیشترین وقتی که من واسه یاد گیری این نرم افزار گذاشتم در قسمت دادن سایه و تکیب بندی لایه ها بود چون ترتیب لایه بندی توی این برنامه از اهمیت بالایی برخوردار هست.
در مورد کارم با این نرم افزار :چون رشته من عمران هست نمی تونم انجوری که مهماری ها با رنگ بازی می کنند من بازی کنم.

memarekochak

عضو جدید
خصوصیات این نرم افزار:
می توانید همه پلان، نما، برش، پرسپکتیوهای دلخواه خود را به صورت راندو با ماژیک، آبرنگ و … در بیاورید
امکان تایپ فارسی به صورت مستقیم
ورودی و خروجی هایی چون نرم افزارهای اتوکد، فتوشاپ و … (کلیه فرمت های تصویری را به همراه فرمت های اتوکد)
استفاده از بلوک های آماده چون انواع درختان، انسان، ماشین، آسمان و کوه و آب و …
تنظیم مقیاس و ابعاد کاغذ و همچنین سیستم های اندازه گیری متفاوت
لایه بندی کار، ابزارهای ترسیماتی و ویرایشی
و و و

آخرین ویرایش:

urmo

کاربر فعال
میشه در مورد پرانزی بیشتر توضیح بدی؟؟

این نرم افزار به نام یک نقاش معروف قرن 18 ایتالیایی بنام پرانزی نام گذاری شده
با استفاده از ان میتوانید طرح سه بعدی خود را از طریق اسکچاپ وارد پرانزی کرده و عملیات را روی آن انجام دهید مانند تبدیل به طرح اسکیسی ماژیکی متریال دهی و خیلی از کارهای دیگه که میتوانید در سایت زیر کارهای انجام شده با این نرم افزار را انجام دهید.
http://www.piranesi.co.uk/gallery/gallery_home.asp

• Like
واکنش ها: c_me

کدخدا

مدیر بازنشسته
این نرمافزار شبیه پرانزی هست البته با امکانات کمتر پرانزی کار اون را انجام میده
اینم یک نمونه کار من با نرم افزار پرانزی
دوست عزیز این نرم افزار یه نرم افزار منحصر به فرد و اما نرم افزار piranesi این نرم افزار که به فتوشاپ معماران معروفه امکانات بیشتر و پیچیده تری نسبت به این نرم افزار داره و کار باهاش بسیار سخت تر از این نرم افزاره و نیاز به آموزش کامل رو داره بنده با هر دوی این نرم افزار ها کار کردم و می کنم و به جرات می تونم بگم impression بسیار ساده تره.

#architect#

عضو جدید
من این نرم افزارو دارم ولی وقتی کار میکنم موقعی که میخوام سیو کنم هنگ میکنه برنامه بسته میشه :cry:
از دوستان کسی دلیل اینو میدونه چرا اینجوری میشه؟
به ویندوز ربط داره یا این که نرم افزار مشکل داره؟
ویندوز من win 7 64 bit هستش

ehsan arch

عضو جدید
سلام
من هم از این برنامه استفاده کردم برنامه جالبی بود ولی جون محصول جدید شرکت اتودسک است جای کار زیاد داره.
نمونه کار هم دارم ولی پیشنهاد من کار با دست است.

ehsan arch

عضو جدید
سلام . این مشکل برنامه شماست اگه به سایت اتودسک بروید یه فایل گذاشته اگه دانلود کنید و کپی کنید تو فایل نصبیش درست میشه البته چون ایران تحریم است باید از کلک مرغی استفاده کنید تا بتونید فایل رو ادانلود کنید. به هر حال اگه نشد من فایلشو دارم .

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
سلام دوستان من هم با جناب کدخدا موافق هستم. فتوشاپ رو نرم افزاره به روزتری می دونم از این جهت این رو عرض می کنم که بیشتر راندو هائی که شما تو بازار کار می بینید. راندوهای پلانه. بحث دانشگاه متفاوته متاسفانه وقتی بسیاری از فارغ التحصیلان وارد بازار می شن می بینن بیشتر آموخته هاشون به دردشوم نمی خوره یا ناکافیه. نمونه شیت های بازاری بیشتر View های 3D هست و پلان های گرافیکی. تو وبلاگم یه سری از کارای جدیدم رو آپ کردم خوشحال می شم نظرتونو بدونم.

detail4.jpg

suro0sh

عضو جدید
دوستان عزیز ، من یه راه حرفه ای و خوب بهتون پیشنهاد میکنم برای کار راندو و شیت بندی و ....
نمیدونم اسم نرم افزار Autodesk Impression رو شنیدین یا نه ؟ یک نرم افزاری هستش مال اتودسک ، برای راندو کامپیوتری ، شیت بندی ، اسکیس و ... عالیه و مختص این کارها ساخته شده ،
از خصوصیات این نرم افزار:
می توانید همه پلان، نما، برش، پرسپکتیوهای دلخواه خود را به صورت راندو با ماژیک، آبرنگ و … در بیاورید
ورودی و خروجی هایی چون نرم افزارهای اتوکد، فتوشاپ و … (کلیه فرمت های تصویری را به همراه فرمت های اتوکد)
شما میتونین فایل اتوکدی رو توی این برنامه وارد کنید عین خود فایل اتوکد (ضخامت، مقیاس ،رنگ و مابقی چیزها) وارد میشه توی برنامه ، راندو و مابقی کارهاش رو تکمیل میکنید و با بالاترین رزولوشن تبدیل به یه فایل فتوشاپ یا یک عکس میکنید!!
کار باهاش سخت نیست و خیلی کار باهاش آسونه ، اگر دوستان تمایل داشته باشن و بخوان یاد بگیرن ، وقت آزاد داشتم حتما براتون نحوه کار باهاش رو توضیح میدم ،:heart: :gol:

kiana -m

عضو جدید
دوست عزیز لطفا نحوه کار با autodesk impression رو آموزش بدید، من که خیلی دوست دارم یاد بگیرم.

archi_arch

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز ، من یه راه حرفه ای و خوب بهتون پیشنهاد میکنم برای کار راندو و شیت بندی و ....
نمیدونم اسم نرم افزار Autodesk Impression رو شنیدین یا نه ؟ یک نرم افزاری هستش مال اتودسک ، برای راندو کامپیوتری ، شیت بندی ، اسکیس و ... عالیه و مختص این کارها ساخته شده ،
شما میتونین فایل اتوکدی رو توی این برنامه وارد کنید عین خود فایل اتوکد (ضخامت، مقیاس ،رنگ و مابقی چیزها) وارد میشه توی برنامه ، راندو و مابقی کارهاش رو تکمیل میکنید و با بالاترین رزولوشن تبدیل به یه فایل فتوشاپ یا یک عکس میکنید!!
کار باهاش سخت نیست و خیلی کار باهاش آسونه ، اگر دوستان تمایل داشته باشن و بخوان یاد بگیرن ، وقت آزاد داشتم حتما براتون نحوه کار باهاش رو توضیح میدم ،:heart: :gol:
نیکی و پرسش؟ :D
اگه اینکارو کنید که کلی عالی میشه :gol:
راستش من خودم خیلی وقت پیش یه بار نصب کردم این برنامه رو ولی نتونستم اصلا باهاش کار کنم

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که خیلی دوس داریم یاد بگیرم، ممنون میشم آموزش بدین:gol:

suro0sh

عضو جدید
دوست عزیز لطفا نحوه کار با autodesk impression رو آموزش بدید، من که خیلی دوست دارم یاد بگیرم.
<br>
شما هم خانم مهندس ؟:d

نیکی و پرسش؟
اگه اینکارو کنید که کلی عالی میشه
راستش من خودم خیلی وقت پیش یه بار نصب کردم این برنامه رو ولی نتونستم اصلا باهاش کار کنم
<br>

من امروز واسه شروع چند تا pdf انگلیسی اپلود میکنم تو سایت که بتونین راحت دانلود کنید ، تا چند روز دیگه که خودم به فارسی آموزش بدم:heart:
این pdf هایی که دوست عزیزمون Jentelman_arch گذاشتن هم خوبن ، اگر بتونید تو سایت آپلود کنی، همه میتونن ازش استفاده کنن، چون اکثر هاستینگ ها فیل*تر شده اند
اول از همه برید نرم افزارش رو تهیه کنید ، نسخه Autodesk Impression 3
قدیما :biggrin:به صورت یک پلاگین رو اتوکد 2004 و .. نصب میشد ولی چند سالی هست که به صورت یک نرم افزار جدا ارائه میشه ، مشکلی که هست اینه که تو ایران جا نیفتاده و سخت بتونین توی cd فروشی ها پیداش کنین، راحت ترین راه اینه که به صورت اینترنتی و از راه پست خرید کنید، حجمش تقریبا 600 مگا بایت هستش ، اگر کسی از دوستان لینک دانلود فیل** تر نشده داره حتما برای بقیه هم بذاره

suro0sh

عضو جدید
جلسه اول -آموزش Autodesk Impression 3

جلسه اول -آموزش Autodesk Impression 3

برای شروع این pdf رو مطالعه کنید. به زبان شیرین انگلیسی هستش.:biggrin: در کل این نرم افزار چیز خاصی نداره پس تنبلی نکنید و بخونید. آسون و ساده توضیح داده. تا چند روز دیگه که خودم اموزش فارسی رو شروع کنم فعلا:gol: :heart:

پیوست ها

• Impress_with_Autodesk_Impression.pdf
    2.2 مگایابت · بازدیدها: 0
بالا