نرم افزار تبدیل ورد به پی دی اف شامل هدینگ و لینک

PC-ENG

عضو جدید
سلام دوستان
من یک فایل ورد 2007 دارم شامل هدینگ (heading) و لینک (cross reference) به شکلها و جدولها و فرمولها هست
حالا می خوام وقتی فایل پی دی دف ازش ساختم از این هدینگ ها، بوکمارک ساخته بشه و تمام لینک ها هم تبدیل بشه
خود save as pdf ورد این کار انجام می ده ولی حروف فارسی رو بهم می ریزه
اگر امکان داه یک نرم افزار جایگزین که با فارسی مشکل نداشته باشه و او ویژگی رو هم داشته باشه معرفی کنید
با تشکر

danial_3731

عضو جدید
سلام دوستان
من یک فایل ورد 2007 دارم شامل هدینگ (heading) و لینک (cross reference) به شکلها و جدولها و فرمولها هست
حالا می خوام وقتی فایل پی دی دف ازش ساختم از این هدینگ ها، بوکمارک ساخته بشه و تمام لینک ها هم تبدیل بشه
اگر امکان داه یک نرم افزار جایگزین که با فارسی مشکل نداشته باشه و او ویژگی رو هم داشته باشه معرفی کنید
با تشکر
سلام
a-pdf office to pdf
استفاده کن

siamat

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

خود مایکروسافت addons برای این کار داره و می تونید از سایت خود مایکروسافت دانلود کنید

Dark Seeker

عضو جدید
سلام دوستان
با تشکر

اگر با save as خود word هم در قسمت type گزینه pdf روانتخاب کنید هم لینک ها و header ها رو هم تبدیل میکنه. در ضمن میتونید بعد از این تغییر با nitro pro یا acrobat pro هم میتونید برای ویرایش لینکها استفاده کنید.