نرم افزارهای عمران از دانشگاه سیدنی استرالیا

Schneider

مدیر بازنشسته
این تاپیک رو اختصاصی ویژه دوستان رشته عمران میزنم
این پست اولین باره در سایتی فارسی زبان ارسال میشه
در صورت کپی برداری لطفا نام منبع_www.www.iran-eng.ir_ ذکر شود :smile:

PRFSA
v4.0.13

PRFSA is a user-friendly computer program for predicting the in-plane behaviour of plane rigid frames. The input data for the program includes the geometry of the frame, the section and material properties of the frame elements, and the loading

>> توضیحات کامل از سایت سازنده <<

LIMSTEEL
v3.51

LIMSTEEL Standalone is a user-friendly program for the limit states design of steel members and connectors according to AS 4100-1998, NZS 3404-1997, and of Duragal members according to AS/NZS 4600-1996

>> توضیحات بیشتر از سایت سازنده <<

Purlin
v2.8.19

PURLIN
is a computer program for the analysis and design of lipped and unlipped channel, zed and hat section purlins

>> توضیحات بیشتر از سایت سازنده <<

لینکهای دانلود فایل نصب از آدرس سازنده قابل دسترسه
ولی بسیار پیش اومده که سازنده سریعا فایلهای نصب رو تصحیح کرده به نحوی که کیجن/patch/سریال موجود دیگه قابل استفاده نباشه
لذا من فایلهای نصب رو در جایی دیگه آپلود کردم و لینکهاشون در فایل txt در ضمیمه قرار داره
کرک رو هم جداگانه ضمیمه کردم

..:: نحوه کرک کردن این برنامه ها ::..

پس از اتمام نصب، فایل با فرمت NGN را که در پوشه کیجن قرار دارد را با فایل اصلی جابجا کنبد
برنامه را اجرا کنید تا "کد سایت" بهتون بده
سپس بنا به اینکه کدوم برنامه رو میخواید کرک کنید، فایل با فرمت ckInfoشو با Notepad باز کنید
"کد سایت" رو بدقت در جاییکه علامت سوال میبینید عینا وارد کنید و تغییرات رو save کنید
فایل exe موجود در پوشه کرک را اجرا کنید(ترجیحا run as administrator کنید)
صفحه ای باز میشه برای browse کردن فایل با فرمت ckInfo که تغییرش دادید
اونو انتخاب کنید و Ok بزنید و کلید فعالسازی(SiteKey) بشما داده میشه

پسورد در صورت نیاز:

www.www.iran-eng.ir

پیوست ها

• SYDNEY.txt
    158 بایت · بازدیدها: 0
  • Kgen_For.www.www.iran-eng.ir.rar
    345.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا