نحوه کار کردن مغز زنان به طور کامل کشف شد (عکس)

MOON.LIGHT

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا تا لود شدن کامل تصویر و نمایش کامل حرکت های داخل آن صبر کنید
تصویر زیر نمایی ساده شده از کارهایی است که داخل مغز زنان انجام میشود. خیلی پیچیدس نه؟؟؟
(توضیحات زیر تصویر رو حتما بخونید...)

هرکدام از توپهای آبی در تصویر بالا نشانه انجام یک کاری در مغر زنان است مثل:
صحبت کردن - غر زدن - خرید کردن - کاراگاه بازی - فکر کردن به کارها و نوع لباس پوشیدن 100 نفر از آخرین زنهایی که دیده اند - تصمیم گیری برای پخت غذا - ناز کردن واسه شوهر و....

در مغز آقایان عزیز بی نهایت توپ آبی وجود داره ...
حالا خودتون حدس بزنید هرکدوم نشونه چی هستند !!!!

MOON.LIGHT

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره از اینا دارن ولی شاید اصل کاری رو نداشته باشن همون مغز:D:D

وقتی میگم آقایون از مغزشون استفاده نمیکنن میگین نه. :Dهمینه دیگه دارن هذیون میگن.
خوب میشی جانم.:biggrin:
اصلا مغز میدونی چیه؟
:razz:

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصویر زیر نمایی ساده شده از کارهایی است که داخل مغز زنان انجام میشود. خیلی پیچیدس نه؟؟؟

صحبت کردن - غر زدن - خرید کردن - کاراگاه بازی - فکر کردن به کارها و نوع لباس پوشیدن 100 نفر از آخرین زنهایی که دیده اند - تصمیم گیری برای پخت غذا - ناز کردن واسه شوهر و....
ابجی به بخشید این مدار اصلا کار می کنه؟

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر کنم این نحوه کار نکردن مغر خودت باشه / نه اشتباهش شد / این نحوه کار کردن مغر تمام دختر ها / فقط مشکل وجود داره / اونم اینه که "" این همه توپ چه جوری توی مغزتون جا شده جالبتر اینکه سر شما تا حالا سر سام نگرفته از صدای این همه توپ توی مغزتون/ ونکته دیگه اینکه اولین توپی که میاد توی مغز رنگش قرمز / حالا چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

MOON.LIGHT

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر کنم این نحوه کار نکردن مغر خودت باشه / نه اشتباهش شد / این نحوه کار کردن مغر تمام دختر ها / فقط مشکل وجود داره / اونم اینه که "" این همه توپ چه جوری توی مغزتون جا شده جالبتر اینکه سر شما تا حالا سر سام نگرفته از صدای این همه توپ توی مغزتون/ ونکته دیگه اینکه اولین توپی که میاد توی مغز رنگش قرمز / حالا چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

نگران نباش شما هم خوب میشی;)
:w24:

شاهین تیز پرواز

عضو جدید
کاربر ممتاز

صحبت کردن - غر زدن - خرید کردن - کاراگاه بازی - فکر کردن به کارها و نوع لباس پوشیدن 100 نفر از آخرین زنهایی که دیده اند - تصمیم گیری برای پخت غذا - ناز کردن واسه شوهر و دوست پسر
ابجی با حرفات موافقم