نحوه محاسبه آماده بکاری تجهیزات

ab2reza1360

عضو جدید
درود بر دوستان بزرگوار
امیدورام شاد باشین
من جایی کار می کنم که برای بدست آوردن آماده بکاری کل تجهیزات مطابق فرم زیر عمل می کنند.
www.4shared.com/file/ZM9vWIJw/equ-percent_2.html
(برای بازشدن لینک اونو کپی کنید و در لینک بار پیست)چون تجهیزات متفاوتی اینجا هستش نمیشه جمع کل رو تقسیم بر خرایها کرد.بطور مثال دوتا مرکز تلفن هستش که هرکدوم چندین خط تلفن رو اداره میکنن، پس نمیشه اینارو مثل دستگاه تلفن در نظر گرفت. یا مثلا دستگاههای فرستنده ای داریم که با کلی کشتی توی دریا در ارتباطه و نمیشه وزنشو با بی سیم دستی بین دوتا نگهبان یکی دونست.و یا رادار رو با مانیتور معمولیش یکی دونست. واسه همین اومدن به تجهیزات وزن دارن، اما این وزن کاملا من در آوردی هستش، یعنی بر حسب تجربه ای که دارن، همینجوری یه عددی به عنوان وزن تجهیزات دادن!!!
کار علمی برای بدست آوردن آماده بکاری تجهیزات چیست و چگونه محاسبه می شود؟
منتظر جوابتون هستم
شاد باشی و سرافراز

linktaz

کاربر بیش فعال
درود بر دوستان بزرگوار
امیدورام شاد باشین
من جایی کار می کنم که برای بدست آوردن آماده بکاری کل تجهیزات مطابق فرم زیر عمل می کنند.
www.4shared.com/file/ZM9vWIJw/equ-percent_2.html
(برای بازشدن لینک اونو کپی کنید و در لینک بار پیست)چون تجهیزات متفاوتی اینجا هستش نمیشه جمع کل رو تقسیم بر خرایها کرد.بطور مثال دوتا مرکز تلفن هستش که هرکدوم چندین خط تلفن رو اداره میکنن، پس نمیشه اینارو مثل دستگاه تلفن در نظر گرفت. یا مثلا دستگاههای فرستنده ای داریم که با کلی کشتی توی دریا در ارتباطه و نمیشه وزنشو با بی سیم دستی بین دوتا نگهبان یکی دونست.و یا رادار رو با مانیتور معمولیش یکی دونست. واسه همین اومدن به تجهیزات وزن دارن، اما این وزن کاملا من در آوردی هستش، یعنی بر حسب تجربه ای که دارن، همینجوری یه عددی به عنوان وزن تجهیزات دادن!!!
کار علمی برای بدست آوردن آماده بکاری تجهیزات چیست و چگونه محاسبه می شود؟
منتظر جوابتون هستم
شاد باشی و سرافراز

سلام.دوست عزيز.سوالي كه فرموديد سوال روتيني نيستش.بايد منتظر كسي كه اطلاعاتي در اون زمينه داره كمكتون كنه.درمورد بيسيم و تجهيزات اون و... وزن اونها اطلاعات خاص نيست؟براي من كه يكم گنگه.شايد اگر كمي بيشتر توضيح بدي شايد بشه با چيز ديگه اي مقايسه اش كرد و درموردش بحث كرد.