نحوه شكستن قفل سخت افزاري

kazemi1845

عضو جدید
قفل سخت افزاري نرم افزارهاي موجود كه توسط usb به كامپيوتر متصل مي شوند بر چه اساس كار ميكنند ؟ نحوه مشاهده محتويات usb از چه طريق امكان پذير است ؟

javid shetab

عضو جدید
سلام
منم دقیقا همین مشکل رو دارم اگه کسی باشه کمکمون کنه ممنون میشم
ولی من خودم تحقیق های زیادی رو در این مورد انجام دادم
چند تاروش هست دوتاش اینه
یکی که قفل یو اس بی رو بشکنی یا ازش توسط امولاتور ایمیج بگیری که هر جای اینترنتو به هم زدملینک دانلود پیدا نکردم حتی توخارجی
ولی روش دیگه که به نظرم اومده یه شبیه سازی یعنی تولید از روی همون قفل یو اس بیه از اونجایی که داخل یو اس بی تمام اطلاعات ای سی رو پاک میکنن نمیشه بهش دسترسی پیدا کرد ولی اگه توسط یه نرومافزاری بشه
اطلاعات قفل یواس بی رو خوندمیشه با خرید یه قفل جدید از بازار همون اطلاعات رو تو قفل جدید برنامه نویسی کرد و یه فقل جدید با قیمت خیلی ارزون بدیت اورد
من خودم 225000هزار تومن واسه قفل حسابداریم پول دادم و خیلی حرس میخورم وخیلی دنبال شکستنش هستم اونم واسه این که میخامتو خونه وشرکت داشته باشم باید دوبرابر هزینه بدم وواویلا ...
اگه شما ها هم چیزی میدونین یا لینک نرم افزاری چیزی داریم بزارین استفاده کنیم.

iaidin

عضو جدید
یک سری از قفلها هستند که برای کانکت شدن به پورت از واسطی مانند dll یا ocx یا ... استفاده میکنند و برای شکستن اینها کافیه به جای کار روی قفل تنها فایل واسط رو هک کنی
سری دوم اونهایی هستند که از واسط استفاده نمیکنند و شکستن این قفلها از همه سخت تر هست. یه راه شبیه سازی سخت افزاری و... است

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام منم این مشکلو دارم
چطور ببینم قفلش چیه؟چطور بشکنیم؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
اسم شرکت سازندش شرکت منشور سيمين هستش ازون قفل هاي سخت افزاري يو اس بيه

احتمالا تینی دانگل باشه که باید با یک امولتور از اون ایمیج گرفت اما چون شرکته وطنیه احتمالا امولتور آماده ای براش نباشه
به احتمال 90 درصد باید بیخیالش بشی