نتایج نهایی کنکور ارشد 94 مهندسی شیمی

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
تبریک میگم به همه دوستانی که موفق شدن.

امام رضا تو شاهد بودی که چقدر دوستت دارم.امام رضا من بدقولی کردم ولی منو ببخش بخاطر خانوادم نتونستم بیام پیشت الانم بغض اجازه نمیده ارام باشم.

منم طراحی فرایند دانشگاه شیراز
رتبه 215

farhad urmia

عضو جدید
سلام دوستان.

امام رضا تو شاهد بودی که چقدر دوستت دارم.امام رضا من بدقولی کردم ولی منو ببخش بخاطر خانوادم نتونستم بیام پیشت الانم بغض اجازه نمیده ارام باشم.

رتبه 215
آقا مبارکهههههههههههههههههههههههههههههه. خیلی راهنماییم کردی.مرسی

m@hdi13579

کاربر فعال
سلام دوستان
تبریک به همه
کسی نمیدونه شهریه شبانه سهند چقدره؟؟؟

baran1993

عضو جدید
دوستانی که از محل قبولیشون گفتن و اینجا هستن تبریک میگم. لطفا توی تاپیک اطلاعات کامل ارشد 94 درصدا و رتبه و محل قبولیشون رو بگن تا بچه های سال بعد ارشد راحت تر بتونن از آمار قبولی ها استفاده کنن.

saeed05

کاربر بیش فعال
دوستانی که از محل قبولیشون گفتن و اینجا هستن تبریک میگم. لطفا توی تاپیک اطلاعات کامل ارشد 94 درصدا و رتبه و محل قبولیشون رو بگن تا بچه های سال بعد ارشد راحت تر بتونن از آمار قبولی ها استفاده کنن.

www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/643856-اطلاعات-کامل-داوطلبان-کنکور-ارشد-94-مهندسی-شیمی

محبوه

عضو
سلاااااااااااام من اصلا فکر نمیکردم قبول بشم منم فردوسی مشهد قبول شدم فقط پروژم مونده:wallbash:

882631

عضو جدید
سلام دوستان.

رتبه 215

آغا من گریَم گرفت:(
تبریک میگم،هم کلاسی شدیم:)

saeed05

کاربر بیش فعال
سلاااااااااااام من اصلا فکر نمیکردم قبول بشم منم فردوسی مشهد قبول شدم فقط پروژم مونده:wallbash:
مبارکه. چه گرایشی؟ سریع پیگیری کنین. بگین ارشد قبول شدم و کاراتونو ردیف کنین تا مشکلی پیش نیاد.

882631

عضو جدید
من از همینجا از دوستان معذرت خواهی میکنم
من یه اشتباهی کردم :redface:
گرایش رو تو برگه قبولی ننوشته بود من فکر کردم پیشرفته اس ،الان کد رو چک کردم دیدم گرایش محیط زیسته:biggrin:
بازم شرمنده:D

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام دوستان.

رتبه 215
مبارکه دوست عزیز

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینکه کاری نداره.به استادت بگو نمرتو ثبت کنه.بهش بگین که در اسرع وقت تحویل میدین.یه جوری باید اعتمادشو جلب کنید.بهشون بگید که قبول شدین و باید حتما خیلی سریع فارغ التحصیل بشین.بگید که ایندتون خیلی مهمه.

fereshte_gh_rash

کاربر فعال
من از همینجا از دوستان معذرت خواهی میکنم
من یه اشتباهی کردم :redface:
گرایش رو تو برگه قبولی ننوشته بود من فکر کردم پیشرفته اس ،الان کد رو چک کردم دیدم گرایش محیط زیسته:biggrin:
بازم شرمنده:D
واااااااااااااااااااییییییییییی چه خوب محیط زیست.... خیلی خوبه

saeed05

کاربر بیش فعال
آقا سعید ممنونم
شما هم که جای خوبی قبول شدین.امیدوارم دوستای خوبی برای هم باشیم.
ممنون. ایشالله که همینطوره. من که میخام شماره ی همتونو داشته باشم و با هم در ارتباط باشیم. بچه های اینجا واقعا خوبن (چشم نخورین ایشالله).

بالا