نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

hasti.v

عضو جدید
یکی به من بگه برای دانشجوی سال اخر کارشناسی معدل کل تا پایان ترم شش باید ثبت بشه یا تاپایان ترم هفت ، تو را خدا جواب بدید. من تاییدیه تا پایان ترم شش دارم ولی دفترچه نوشته تا پایان 93.11.30

هر چی دفترچه نوشته .یعنی تا پایان ترم هفت.شما زمانی که دارین انتخاب رشته میکنین همون صفحه اولش دوباره میتونی معدلت رو اصلاح کنی

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من دو روزه که خیلی گیج شدم!

به نظر شما طراحی فرآیند و جداسازی فردوسی مشهد رو اولویت قرار بدم یا جداسازی تهران کاسپین یا جداسازی صنعتی بابل؟

بعد کنترل و گاز فردوسی رو اولویت قرار بدم یا جداسازی تهران کاسپین یا جداسازی صنعتی بابل؟

آخرین ویرایش:

nazli.p

عضو جدید
وای خدا من چرا این جوری شدم.:confused: گیج شدم به کل.
بچه ها 2 سال پیش یکی از دوستام رتبه بیو شد 255 شبانه مالک اشتر قبول شد.حالا با توجه با افزایش ظرفیت((مخصوصا بابل که 19 نفر میگیره )) روزانه بابل با رتبه 222 امید نیست؟؟؟:( از استرس شبا کابوس میبینم والا
همکلاسی من پارسال با 230 روزانه بابل اورد
نگران نباش

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
بچه ها من دو روزه که خیلی گیج شدم!

به نظر شما طراحی فرآیند و جداسازی فردوسی مشهد رو اولویت قرار بدم یا جداسازی تهران کاسپین یا جداسازی صنعتی بابل؟

بعد کنترل و گاز فردوسی رو اولویت قرار بدم یا جداسازی تهران کاسپین یا جداسازی صنعتی بابل؟

سلام اگه مدنظرت اینه که مدرک دانشگاه تهران داشته باشی و مسافت برات مهم نیست اول فومن بعد کاسپین رو بزن
اگه رات مسافت مهمه و به مشهد نزدیکتری اول بزن جداسازی مشهد بعد کاسپن-تهران بعد جداسازی صنعتی بابل.
کلا صنعتی بابل آخر اینا بذار...موفق باشی

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
سلام دوستان
اقا این خواجه نصیر جریانش چیه؟
میارزه بزنیم؟
اخه مثل اینکه قبلا مهندسی شیمی نداشته
سلام اگه برات مهه که تهران باشی و اینکه بیس اونجا ضعیف هست واسه مهندسی شیمی بزن والا اخرین اولویت هات بذار چون احتمالا مجبوری استاد راهنما ت رو از شیمیست ها انتخاب کنی...خدایی نکرده منظورم این نیست که شیمیست ها چیی کم دارن اتفاقا خیلی بهتر ازمهندس های شیمی هستن توی کارهای آزمایشگاهی ولی چون اولین تجربه محسوب می شی احتمالا راه سختی در پیشخواهی داشت

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
بچه ها از کسی که انرژی دانشکده علوم فنون دانشگاه تهرانه راجع به رشتش و دانشکدشون پرسیدم اینجوری گفت که دانشکده و اساتیدش سطح خیلی بالایی ندارن اما به هر حال اسم دانشگاه تهرانو یدک میکشن! ولی اینم گفت که برای اپلای خوبه! ( البته خودم به این شک دارم)
سلام راست گفته واسه اپلای خوبه

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام
دانشگاه مالک اشتر شرایطش چطوریه؟برای ارشد مصاحبه داره؟رتبه یکب از دوستانم 600 شده میخاد اونجا رو بزنه

H_RZ

عضو جدید
انرژی دانشگاه تهرانو بالاتر بزنم یا نانو پلیمر صنایع شیمیایی معدنی بقیه دانشگاه های تهران؟

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
انرژی دانشگاه تهرانو بالاتر بزنم یا نانو پلیمر صنایع شیمیایی معدنی بقیه دانشگاه های تهران؟

به نظر من که قطعا اول پلیمر و نانو رو بزن.
ببین انرژی که بری دیگه مدرکت مهندسی شیمی نمیشه...میشه مهندسی سیستمهای انرژی.
چیزی رو برو و اولویت قرار بده که اسم رشته مهندسی شیمی باشه حالا با یه گرایشی. بعد برو سراغ اولویت بندی گرایشها.
چون اینجوری تو در درجه اول مهندس شیمی هستی و بعدا توی کار گرفتن دستت باز تر میشه تا اینکه مهندس سیستمهای انرژی باشی. اینو استاد هام هم گفتن.
صنایع شیمیایی معدنی رو هم نمیدونم.

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
سلام
دانشگاه مالک اشتر شرایطش چطوریه؟برای ارشد مصاحبه داره؟رتبه یکب از دوستانم 600 شده میخاد اونجا رو بزنه

سلام
بله ...مصاحبه عقیدتی سیاسی بسیار خفنی داره باید خیلی پر باشی از لحاظ اطلاعاتی و البته خون سردی خودت رو هم حفظ کنی حتی اگر زیرسوال بردنت!
قطعا میاره با این رتبه

javahery

متخصص هایسیس
کاربر ممتاز
به نظر من که قطعا اول پلیمر و نانو رو بزن.
ببین انرژی که بری دیگه مدرکت مهندسی شیمی نمیشه...میشه مهندسی سیستمهای انرژی.
چیزی رو برو و اولویت قرار بده که اسم رشته مهندسی شیمی باشه حالا با یه گرایشی. بعد برو سراغ اولویت بندی گرایشها.
چون اینجوری تو در درجه اول مهندس شیمی هستی و بعدا توی کار گرفتن دستت باز تر میشه تا اینکه مهندس سیستمهای انرژی باشی. اینو استاد هام هم گفتن.
صنایع شیمیایی معدنی رو هم نمیدونم.

البته اینم مدنظر قرار بدید که پلیمر و نانو بیس علوم پایه ای داره حتی اگر مهندسی شیمی در مدرک اش قید بشه اگر دوستان هدف اپلای دارن انرژی می تونه بهتر باشه براشون.

Jacobia

عضو جدید
سلام عليكم
از دوستان كسي اطلاع دقيق از شهريه شبانه دانشگاه تهران داره؟
و اينكه واحدهاي ارشد نظري حساب ميشه يا عملي؟

sama-90

عضو جدید
بچه ها میشه راهنمایی کنید صنایع غذایی چارت درسیش متفاوت میشه؟واسه کنکور دکتری چطوریه؟

Jacobia

عضو جدید
توی سایت دانشگاه میزنه از 2.5 به بالا میرسه تا 3!!
ممنون از جوابتون
تو سايت دانشگاه تهران قيمتا رو زده ولي قيمتاش مال پارساله يعني ٩٣
كه تقريبا ترمي دو تومن در مياد
حالا با توجه به اينكه قيمت واحداي نظري و عملي فرق داره
ميخوام ببينم واحداي ارشد همش نظري حساب ميشه يا عملي هم توش هست؟

• Like
واکنش ها: H_RZ

H_RZ

عضو جدید
ممنون از جوابتون
تو سايت دانشگاه تهران قيمتا رو زده ولي قيمتاش مال پارساله يعني ٩٣
كه تقريبا ترمي دو تومن در مياد
حالا با توجه به اينكه قيمت واحداي نظري و عملي فرق داره
ميخوام ببينم واحداي ارشد همش نظري حساب ميشه يا عملي هم توش هست؟
امسال بیشتر در میاد قیمتش اگه یه سر به سایت امیر کبیرو خواجه نصیر بزنی قیمت امسالش فک کنم همون 2.5 بشه ترمی.
سوال دومتونو دقیق نمیدونم!

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از جوابتون تو سايت دانشگاه تهران قيمتا رو زده ولي قيمتاش مال پارساله يعني ٩٣ كه تقريبا ترمي دو تومن در مياد حالا با توجه به اينكه قيمت واحداي نظري و عملي فرق داره ميخوام ببينم واحداي ارشد همش نظري حساب ميشه يا عملي هم توش هست؟
خوب شما ووقتی درس پاس میکنی واحد نظری میشه دیگه پایان نامه ام عملی

Rain Girl

عضو جدید
یکی از بچه ها بود قبل از اعلام نتایج تخمین زده بود درصد ریاضی و ترمو رو بالای 70-80 زده بود، کسی یادش هست کی بود؟

623

عضو جدید
بچه ها اگه روزانه باشیم، بازم برای پایان نامه باید هزینه بپردازیم یا نه؟..............یه سوال دیگه هم دارم؛ اینکه تو گرایش طراحی فرایند چه قدر با نرم افزار سروکار داریم؟اصلا تو کدوم گرایش بیشتر با نرم افزارا آشنا میشیم؟

H_RZ

عضو جدید
بچه ها اگه روزانه باشیم، بازم برای پایان نامه باید هزینه بپردازیم یا نه؟..............یه سوال دیگه هم دارم؛ اینکه تو گرایش طراحی فرایند چه قدر با نرم افزار سروکار داریم؟اصلا تو کدوم گرایش بیشتر با نرم افزارا آشنا میشیم؟
گرایشای طراحی فرایندو شبیه سازی

• Like
واکنش ها: 623

mimshimi_mehran

عضو جدید
سلام دوستان
با رتبه 580 شهر تهران یا دانشگاه های خوب شهرستان چی میشه قبول شد.
اگه جای خوب نمیشه بزارم دوباره بدم

za-y

عضو جدید
اون جور که من پرسیدم تو همه گرایش ها با نرم افزار کار داریم ولی نوع نرم افزار فرق میکنه مثلا تو فرایند بیشتر با هایسیس و اسپن کار دارن ولی مثلا تو پدیده ها با فلوئنت

• Like

za-y

عضو جدید

فکر نکنم روزانه ها پول بدن

• Like
بالا