نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

882631

عضو جدید
اینم کارنامه که قولش رو داده بودم
ببخشید اگه درهم بر همه:)

نتيجه در دوره هاي غير روزانه

رتبه داوطلب در غير روزانه

نتيجه در دوره روزانه

رتبه کل داوطلب بدون سهميه

رتبه کل داوطلب در سهميه

نمره کل

کد ضريب

مجاز

449

مجاز

462

449

5489

1

نمره به درصد

نام درس

سفيد

زبان عمومي وتخصصي

۱۱/۹۰

انتقال حرارت 1و2

۴۰/۰۰

ترموديناميك

۱۶/۶۷

مكانيك سيالات

سفيد

كنترل فرايند

۲۴/۵۶

انتقال جرم وعمليات واحد1و2

۶۸/۸۹

طرح راكتورهاي شيميايي

۵۱/۶۷

رياضيات /كاربردي -عددي /

آخرین ویرایش:

E.AP

عضو جدید
سلام دوستان
به نظر شما دانشگاه تربیت مدرس بهتره یا امیر کبیر؟؟
علوم و فنون تهران چطوره؟؟

sama-90

عضو جدید
سلام عزیزان.واسه دکترا خوندن فرق میکنه چه گرایشی خونده باشی؟
من با 196 چی بزنم؟بنظز شما انرژی شریف میارم؟:question:
اونایی که اطلاعات دارن راجع به گرایش و دانشگاه لطفا در اختیار ما قرار بدن:)

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام. انرژی والا من شنیدم زیاد جالب نیست. البته واسه کار و اینا.
واسه دکترا هم گرایشی بهتره که بتونید مقاله زیاد بدید... مثل ترمو، یا پیشرفته. گرایشهای دیگه رو زیاد نمیدونم چجوریه واسه مقاله کار کردن و مقاله دادن.
به هر حال اونی که بشه بیشتر روش کار کرد بهتره.

sama-90

عضو جدید
سلام. انرژی والا من شنیدم زیاد جالب نیست. البته واسه کار و اینا.
واسه دکترا هم گرایشی بهتره که بتونید مقاله زیاد بدید... مثل ترمو، یا پیشرفته. گرایشهای دیگه رو زیاد نمیدونم چجوریه واسه مقاله کار کردن و مقاله دادن.
به هر حال اونی که بشه بیشتر روش کار کرد بهتره.
مرسی از پاسخت.شما چیکار کردی؟کجارو میزنی؟

salar1998

عضو جدید
مهندسای گل به نظرتون من چی بزنم ؟بارتبه 495 تبریزو سهند فقط مد نظرمه

salar1998

عضو جدید
راستی رتبه بدون سهمیه رو برا انتخاب گرایش در نظر بگیریم یابا سهمیه چه جوریاس؟

hasti.v

عضو جدید
بچه ها به نظرتون شبانه بابل یا روزانه بابلسر؟؟؟؟رتبه ام 893.کدومو اول بزنم؟؟؟؟گیج شدم. تو پرانتز (خودم ساکن بابل.فاصله تا بابلسر 30 دقیقه.بابلسر 3 ساله رشته ما رو زده و دکتری رشته ما رو نداره.بابل دکتری رشته ما رو دکتری هم داره.))چه کار کنننننننننم؟؟؟:(:confused:

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون شبانه بابل یا روزانه بابلسر؟؟؟؟رتبه ام 893.کدومو اول بزنم؟؟؟؟گیج شدم. تو پرانتز (خودم ساکن بابل.فاصله تا بابلسر 30 دقیقه.بابلسر 3 ساله رشته ما رو زده و دکتری رشته ما رو نداره.بابل دکتری رشته ما رو دکتری هم داره.))چه کار کنننننننننم؟؟؟:(:confused:

روزانه بزن خرجت کمتر بشه
دغدغه مالی نداشته باشی برای ارشد خیلی مهمه

salar1998

عضو جدید
چرا کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farhad urmia

عضو جدید
هستی خانوم امسال حتما میاری. چون ظرفیتا امسال فوق العاده رفته بالا روزانه شبانه 1334 نفر میگیره امسال نسبت به پارسال نزدیک به 300 نفر اضافه شده

hasti.v

عضو جدید
هستی خانوم امسال حتما میاری. چون ظرفیتا امسال فوق العاده رفته بالا روزانه شبانه 1334 نفر میگیره امسال نسبت به پارسال نزدیک به 300 نفر اضافه شده

انشالله.من که انتخاب اولم روزانه بابل.امیدوارم اونو قبول شم.اما تو انتخاب بعدیم موندم.شبانه بابل یا روزانه بابلسر؟؟؟

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

اگه هزینه و شهریه برات مسئله ای نیست شبانه بابل بزن. کاتالیست 100 درصد قبولی ان شاء الله.جداسازیو نمیدونم.
بابلسرم اگه بخوای بدونی تو دفترچه زده کاتالیست اما مدرکش مهندسی شیمی خالیه. درسایی هم که تو بابلسر میدن تقریبا درسای فرآینده.
راستی بابل تا بابلسر یه ربع راه بیشتر نیستا.:)
بازم میگم اگه از بابت هزینه مشکلی نداری بابل بزن. و گرنه همون بابلسر بزن. البته مسلما قبل از اینا روزانه بابل هم میزنی.

hasti.v

عضو جدید
اگه هزینه و شهریه برات مسئله ای نیست شبانه بابل بزن. کاتالیست 100 درصد قبولی ان شاء الله.جداسازیو نمیدونم.
بابلسرم اگه بخوای بدونی تو دفترچه زده کاتالیست اما مدرکش مهندسی شیمی خالیه. درسایی هم که تو بابلسر میدن تقریبا درسای فرآینده.
بازم میگم اگه از بابت هزینه مشکلی نداری بابل بزن. و گرنه همون بابلسر بزن. البته مسلما قبل از اینا روزانه بابل هم میزنی.

نمیتونم بگم هزینه مهم نیست.اما مطمئنن روزانه باشم بهتره.اما میخوام ببینم می ارزه که هزینه دانشگاه شبانه رو بدم؟؟گیج شدم به خدا.اول که روزانه بابل میزنم.پاراسال روزانه بابل کاتالیست 744 گرفته بود.

hasti.v

عضو جدید

حالا میتونم بپرسم چرا میگین داشگاه بابل؟؟؟

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیتونم بگم هزینه مهم نیست.اما مطمئنن روزانه باشم بهتره.اما میخوام ببینم می ارزه که هزینه دانشگاه شبانه رو بدم؟؟گیج شدم به خدا.اول که روزانه بابل میزنم.پاراسال روزانه بابل کاتالیست 744 گرفته بود.

از نظر من شبانه هیچ جا ارزش نداره.البته شبانه برای دانشگاههای تهران و صنعتی شریف اگر شخص بتونه از پس مخارجش بربیاد کار عاقلانه ای میدونم وگرنه اصلا ارزش نداره ادم هیچ جای دیگه شبانه بزنه البته این نظر منه این دانشگاههایی هم که شما میخوای شبانه بزنی حتی اگه پولش هم داشته باشه ارزش نداره.روزانه بهتره.
تنها دانشگاهی که عاقلانه هست شبانه زدن اونم در صورت متمول بودن دانشگاه تهران و صنعتی شریف هست بقیه هیچ

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دلیل خیلی مهم برای اینکه معتقدم شبانه زیاد خوب نیست این هست که:
بجای این خرج گزافی که توی این دوسال ادم متقبلش میشه میتونه همین خرج رو برای ارتقا سوادش در نظر بگیره حالا می پرسین چجوری؟
همین پولی که شما میدین بابت شبانه بودن کنار میذارین و وقتی رفتین توی هر دانشگاهی روزانه درس خوندین با این پول میتونین توی زمینه های مختلف که میشه تحقیق و پژوهش کرد و نیاز به درامد داره اونجا پولتون رو خرج کنین و با این کار میتونین حتی رزومه خودتون هم قوی کنین . خیلی کارها ازمایشگاهی هستن وقتی شما این پول رو نگه داشتی برای اینجور کارا مسلما سواد شما بالاتر میره . و دانشگاه شما که به قول خودتون از قبلی پایین تر بوده میتونید اینجوری علمتون رو افزایش بدین.
میتونید با استادای بره از دانشگاههای دیگه در ارتباط باشین و بتونین مقاله های خوبی ارائه کنین که خودش ممکنه هزینه بر باشه .
البته من خودم هزینه شبانه ندارم و اصلا شبانه هم نمیزنم

H_RZ

عضو جدید
برا دکترا باید سمت گرایشایی برید که دستتون واسه مقاله دادن باز باشه

بالا