نتایج ارشد 91 چطور بود؟

Tarjomeh

عضو جدید
سلام دوستان
تا چند ساعت دیگه نتایج ارشد اعلام میشه .
الان شنبه است ولی فعلا خبری نیست !
این تایپیک رو زدم تا دوستان رتبه شون و درصداشون رو بگن چطور بود ! تا شاید به درد خیلی از بچه ها بخوره،
جای این تایپیک هم خالی بود !

راستی چقدر این لحظات استرس زاست ! :D

Tarjomeh

عضو جدید
در واقع از وقتی که تعداد دروس آزمون ارشد فیزیک ، هشت تا شده ، خیلیها ترجیح میدن فتوفیزیک و ژئوفیزیک و هواشناسی بخونن یا اصلا" در این مجموعه شرکت نکنن، سال 86 که من امتحان دادم و رتبه ام صدو چهل شد فقط مکانیک کلاسیک و کوانتوم و الکترومغناطیس و زبان میومد الان خیلی سختتر شده، امیدوارم همگی نتیجه بگیرین، من آن سال فیزیک دانشگاه تهران قبول شدم :)

eng_majid

عضو جدید
برادرم که امتحان داره به اندازه من استرس نداره هی وایسادم تو سایت سنجشم ببینم کییییییی نتایج میان واسه برارم نگاه کنمممممممم

Tarjomeh

عضو جدید
دوست عزیز، شبانه تهران تا رتبه هزار هم میشه قبول شد، شهرستانها تا 2500 هم میشه، روزانه تهران تا 500

سلام راستش دیروز 2تا از هم دانشگاهی هام جشن گرفته بودن یکیش رتبه 300 رو آورده یکیشم رتبش100 اومده رشتشون فیزیک بود ترم بالایی بودن خدا کنه ما هم قبول شیم

bakhtar2

عضو جدید
با سلام
رتبه من در ارشد امسال 880 شده.
میخوام بدونم روزانه قبول میشم یا نه؟
ضمنا من کارمندم و نمیتونم سر کلاس درس حاضر بشم. آیا حضور در کلاس درس روزانه و شبانه الزامیه؟
به نظر شما دوستان پیام نور بزنم بهتر نیست؟
ممنون از همه دوستان

immigrant

عضو جدید
سلام
رتبه من 600 شده .مشاور پارسه میگفت شبانه دانشگاه تهران میتونم قبول شم(خدا کنه)روزانه هم الزهرا .ولی من دوست دارم دانشگاه تهران درس بخونم،البته از اونجایی که کلا خیلی خوش شانسم با این تحلیل ظرفیت ها نمیدونم چی میشه؟
دوست عزیزی که رتبت 880 شده ،فکر نکنم تهران روزانه قبول بشی ،در هر صورت باید بری سر کلاس ،فیزیک باتدریس استاد کلی زمان نیاز داره تا فهمیده بشه وای به روزی که شما بخوای ارشد،خودت بخونی ،مگه اینکه خیلی خیلی باهوش و فعال باشی.;)

بالا