کتابهای کارشناسی ارشد

-mahya-

عضو جدید
سلام دوستان.من میخوام واسه کارشناسی ارشد فیزیک شرکت کنم .نمیدونم چه کتابی از چه موسسه ای بخونم بهتره .مثلا بعضیا میگن مغناطیس ماهان بهتره بعضیام میگن مغناطیس پارسه بهتره.لطفا کمک کنید.ممنون:redface::)

جولي

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.من میخوام واسه کارشناسی ارشد فیزیک شرکت کنم .نمیدونم چه کتابی از چه موسسه ای بخونم بهتره .مثلا بعضیا میگن مغناطیس ماهان بهتره بعضیام میگن مغناطیس پارسه بهتره.لطفا کمک کنید.ممنون:redface::)

معمولا محتواي همه يكسانه مهم درك محتواي اوناست به نظر من اگه تمام كتابارو از يك مجموعه بخوني برات بهتره در ضمن در كنار اونا روي مسائل كتابهات كار كن
پوران پژوهش و راهيان ارشد خوبن

mamallli

عضو جدید
سلام. از دوستانی که ارشد فیزیک 92 رو دادند تقاضا می کنم بنده رو راهنمایی کنن که چه کتابایی رو بخونم بهتره و چه کلاسایی رو شرکت کنم. با توجه به اینکه 7ماه بیشتر وقت ندارم.

ریحانه کوهی

عضو جدید
سلام جزوه الکترومغناطیس پارسه رو دیدم خیلی کامله
بخونیش حتما با من هم عقیده میشی
از چیزای ابتدایی شروع کرده و البته حجمش هم خیلی زیاده ولی شیرینه

geranaz_ar

عضو جدید
مشورت؟؟

مشورت؟؟

من میخام واسه نتیجه کنکور یکی کمکم کنهوبه نظرتون ارزش داره پیام نور بخونم؟؟؟

geranaz_ar

عضو جدید
سلام والا من که کنکور داده بودم فقط هم کتابای درسی ودر حد جزوه و طول ترم خونده بودم هیچ انتظار مجاز شدن نداشتم اما خوب مجاز شدمواما اگه رتبه خوب بخاین واسه تحلیلی پوران واسه مغناطیس مدرسان شریف واسه بقیه هم پارسه بخونین موفق باشین ایشالا

sepideh rohami

عضو جدید
سلام دوستان من میخوام ارشد صنایع غذایی شرکت کنم کسایی که کنکور 92 رو دادان منو راهنمایی کنن که از کجا شروع کنم:gol::gol:

sepide sehat

عضو جدید
سلام دوستان من میخوام ارشد صنایع غذایی شرکت کنم کسایی که کنکور 92 رو دادان منو راهنمایی کنن که از کجا شروع کنم:gol::gol:

مسلمأ باید با خوندن منابع و کتابها شروع کنی وحتمأ از خدماته آموزشی یکی از موسسات هم استفاده کنی به نظرم تهیه بسته های آموزشی مدرسان خیلی میتونه بهت کمک کنه چون تو این رشته کتاباش فوق العاده اس فکر کنم شرکت تو آزمونا و خوندنه کتاب کمکت میکنه و دیگه نیازی به کلاسم نداری.
امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم.

firozear

عضو جدید
به نام او
سلام
من به شخصه کلاس حضوری رو ترجیح می دم شاید برای شما دوستان هم مفید باشه از طرفی
کتاب الکترومغناطیس راهیان ارشد هم خوبه

firozear

عضو جدید
به نام او
سلام
تا اونجا که میشه سعی کنید سراری قبول شید
اونم یه دانشگاه خوب
البته اگر به کار تجربی علاقه دارید
چون دانشگاههای خوب هم کمبود امکانات دارند چه برسه به بقیه
من به شخصه این کمبود رو در دانشگاه خودمون با اینکه دانشگاه مطرحی هست دیدم

فارگل

عضو جدید
سلام دوستان من امسال کنکور دادم وقبول شدم من برا مغناطیس ماهان رو پیشنهاد میکنم البته من راهیان ارشد خوندم تحلیلی هم راهیان برا پایه مدرسان ریاضی فیزیک هم راهیان کوانتوم پوران هم خوبه البته برای ی قبولی دانشگاه تهران حتما باید کتاب رفرنس رو بخونین بازم اگه سوالی هست در خدمتم

N.Sayah

عضو جدید
درود به شرفت
شرف به درودت
نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ،اما میپرسم
در دوره کارشناسی رشته فیزیک چه کتاب هایی تدریس میشه؟
و همچنین کتاب ها و منابعی که در دوره ارشد اخترفیزیک برگزار میشه چی هستش؟
دوستان منظورم منابعی هست که توسط دانشگاه اعلام و تدریس میشه
دورد به همه

sahar2767

عضو جدید

salam.man khodam ketabaye parse ro khundam va arshad daneshgahe esf ghabul shodam.dar zemn takid mikonam soalate marbut be konkuraye salhaye ghabl ro hatman bezanid teshasho.
movafagh bashid.

بهناز23تب

عضو جدید
سلام

سلام

به نام او
سلام
تا اونجا که میشه سعی کنید سراری قبول شید
اونم یه دانشگاه خوب
البته اگر به کار تجربی علاقه دارید
چون دانشگاههای خوب هم کمبود امکانات دارند چه برسه به بقیه
من به شخصه این کمبود رو در دانشگاه خودمون با اینکه دانشگاه مطرحی هست دیدم

به نظرم کتابهای پوران پزوهش خوبهمن کوانتومشو گرفتم عالیه

mamallli

عضو جدید
سلام به همه دوستداران و عاشقان فیزیک در هر جای دنیا که هستن
دوستان من قصد دارم فیزیک رو از ارشد بخونم و میخوام امسال کنکور بدم و حتما باید دانشگاه تهران قبول شم. رشته ای که خوندم اصلا مرتبط با فیزیک نیست و به تازگی موفق شدم پ.نامه ارشدمو دفاع کنم.
قصد دارم تابستون کلاس کنکور ثبت نام کنم و برنامه منسجمی بچینم و حتی از کار فعلیم استعفا بدم که نتیجه بهتری بگیرم. از همه عزیزان خواهش میکنم کمکم کنید.شاید یک جمله از جانب شما بتونه آیندمو دگرگون کنه. از توجهتون ممنونم...

mamallli

عضو جدید
از اونجایی که متوجه شدم این تایپیک خیلی فعال نیست. کسانی که این پستو میبینن و دوست داران برای قبولی در ارشد فیزیک 94 بهم کمک کنن لطفا پی ام بدن:
m.r.nuri68@gmail.com

Moonak

عضو جدید
salam.man khodam ketabaye parse ro khundam va arshad daneshgahe esf ghabul shodam.dar zemn takid mikonam soalate marbut be konkuraye salhaye ghabl ro hatman bezanid teshasho.
movafagh bashid.

سلام من کنکور آزمایشی مدرسان رو میخوام شرکت کنم،چون آموزشگاه پارسه توی شهرم مشاور نداره، به همین دلیل تنها میخوام بسته آموزشی فیزیک پارسه رو تهیه کنم به نظر شما جامع؟؟ ببخشید کدوم گرایش فیزیک در حال حاضر از بازار کار بهتری برخورداره؟؟
مرسی

بالا