نتایج ارشد اومد... بچه ها چی کار کردید؟

bahman2

عضو جدید
سلام . رتبه من بد نشد . رتبم شد 750 . با این درصدها ریاضی 55 - سیالات 53 - جامدات 14 - دینامیک 27 - زبان نزدم . ولی خیلی ناراحتم یکی از بچه ها با همین درصدا ولی جامدات 45 درصد شده 300 . من دوتا درس آخری اشتباه محاسباتی زیاد داشتم . همین کار رو خراب کرد . اگر دقت بیشتری میکردم الان رتبم زیر 100 میومد .البته من دانشجوی آزاد اراک بودم و خیلی از امکانات دانشگاههای دولتی رو نداشتیم. در مجموع بد نبود ولی راضی کننده نیست. :wallbash:

PAYAM20

عضو جدید
منم که طبق معمول گند زدم :(
حدود 1600 :cry:
مجموع ظرفیت های امسال شده 1525 نفر
سال پیش حدود 7000 نفر مجاز بود
الکی 13000 نفر مجاز کردن که چی؟!!! خودشونو مسخره کردنا....

mahdi_aryayi

عضو جدید
منم درصدهام و رتبه ام رو می ذارم:
نسبت به درسی که خوندم (در واقع درس خوندن که چه عرض کنم! بیشتر وقت تلف می کردم) تقریبا راضی کننده بود:
رتبه طراحی کاربردی 328
زبان -- سفید
ریاضی -- 45
سیالات -- 35.09
جامدات -- 40
دینامیک -- 57.89
ساخت و تولید -- سفید
بیومکانیک -- سفید
دروس پایه پزشکی -- سفید

gholamghar

عضو جدید
من رتبم با میانگین درصد 45 شده200 ،کسی می دونه روزانه و شبانه تو دانشگاههای تهران با این رتبه کجا رو میشه آورد؟

83317477

عضو جدید
منم رتبم 959 شد شما میدونید با این رتبه کجا میشه قبول شد ؟

gholamghar

عضو جدید
یه تاپیکی بود به اسم "آقا کنکور ارشد 88 چه طور بود" که توش کلی مطلب برای رتبه و درصد بود،الان هرچی می گردم پیداش نمی کنم آقا چی شده این تاپیک؟

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه تاپیکی بود به اسم "آقا کنکور ارشد 88 چه طور بود" که توش کلی مطلب برای رتبه و درصد بود،الان هرچی می گردم پیداش نمی کنم آقا چی شده این تاپیک؟
ضمن خسته نباشید به همه شما عزیزان و آرزوی کسب موفقیت روزافزون و قبولی نهایی در رشته ای که دوست دارید باید خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که این تاپیک رو جستجو کردم و چیزی پیدا نکردم گویا این تاپیک توسط مدیر محترم تالار پاک شده.

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال

سوال

با سلام به همه دوستان

من یه مشکل دارم. مشکلم اینه که هر کاری میکنم نتایج اولیه کارنامه من رو نشون نمیده. نمی دونم چرا ولی میگه کسی با این اطلاعات وجود ندارد. هم با شماره پرونده رفتم هم با شماره داوطلبی ولی نمی دونم چه مرگشه :wallbash:.

میشه بگین چیکار باید بکنم ؟

مرسی

javadjafari

عضو جدید
نتایج ارشد اومد... بچه ها چی کار کردید؟
راضی بودید یا نه؟:)

سلام دوستان. امیدوارم شاد باشین. من با در صدهای زیر رتبه م شده 346 طراجی کاربردی

زبان عمومي وتخصصي
41/67​
رياضي
50/88​
حرارت وسيالات /ترموديناميك -مكانيك سيالات
45/00​
جامدات /استاتيك -مقاومت مصالح -طراحي اجزا/
38/60​
ديناميك وارتعاشات /ديناميك -ارتعاشات -دي
سفيد​
ساخت وتوليد
سفيد​
مباني بيومكانيك 1و2
سفيد​
دروس پايه پزشكي /فيزيولوژي -اناتومي -فيزيك پ

gholamghar

عضو جدید
با سلام به همه دوستان

من یه مشکل دارم. مشکلم اینه که هر کاری میکنم نتایج اولیه کارنامه من رو نشون نمیده. نمی دونم چرا ولی میگه کسی با این اطلاعات وجود ندارد. هم با شماره پرونده رفتم هم با شماره داوطلبی ولی نمی دونم چه مرگشه :wallbash:.

مرسی

من تو دو تا رشته شرکت کرده بودم مکانیک و یه رشته دیگه،هرچی با شماره پرونده ی اون یکی رشتم خواستم وارد شم نشد،با شماره پرونده مکانیک که وارد شدم آورد،در ضمن دوست من هم که می خواست با شماره پرونده بره نشده بود و با شماره داوطلبی نتیجش رو دیده بود.

gholamghar

عضو جدید
ضمن خسته نباشید به همه شما عزیزان و آرزوی کسب موفقیت روزافزون و قبولی نهایی در رشته ای که دوست دارید باید خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که این تاپیک رو جستجو کردم و چیزی پیدا نکردم گویا این تاپیک توسط مدیر محترم تالار پاک شده.

آخه برای چی تاپیکی که اون همه اطلاعات مفید توش بود باید پاک بشه؟

جناب مدیر پاسخگو باش بگو چرا پاک کردینش؟

امیر جامدات

عضو جدید
با سلام به همه دوستان

مرسی
یه نگاهی به اون برگ ثبت نامت بنداز.شاید اسم و یا فامیلیتو و یا شاید شماره شناسنامتو اشتباهی ثبت کرده باشی.مثلن ممکنه اسمت احمد باشه ولی موقع ثبت نام اشتباهن اچمد تایپ کرده باشی.هر طور که ثبت کرده باشی همونطوری هم باید وارد بشی.

behrooz_313

عضو جدید
منم با این که آزمایشی بودم و هنوز دانشجوام رتبم 1500(تو ساخت) شده
ساخت وجامدات هر کدوم 36 درصد
دعا کنید سال بعد رتبه تک رقمی بیارم

sabalansabalan

عضو جدید
رتبه طراحی کاربردی 230 تبدیل206
زبان -- 14
ریاضی -- 54
سیالات -- 54
جامدات -- 35
دینامیک -- 44
ساخت و تولید -- سفید
بیومکانیک -- سفید
دروس پایه پزشکی -- سفید
ba nazre shoma koja ghabul misham?
aya elmosanat ghabulam?

آخرین ویرایش:

PAYAM20

عضو جدید
کلا مدیرای این تالار علاقه ی خاصی به پاک کردن تاپیک دارن!
تاپیک های مربوط به دانشگاه آزاد هم پاک شدن...
بین تاپیکایی که اطلاعات مفید در اختیار بقیه میذاشتن، فقط همیناش به درد میخورد که اونم...:mad:

3525

عضو جدید
483 تبدیل
475 کاربردی
زبان 14.4
ریاضی 50
سیالات 50
جامدات 33.3
دینامیک 39
عمرا تهران بیارم :(

sabalansabalan

عضو جدید
رتبه طراحی کاربردی 230 تبدیل206
زبان -- 14
ریاضی -- 54
سیالات -- 54
جامدات -- 35
دینامیک -- 44
ساخت و تولید -- سفید
بیومکانیک -- سفید
دروس پایه پزشکی -- سفید
ba nazre shoma koja ghabul misham?
aya elmosanat tarahi karbordi ghabulam?

hhosseinzadeh10

عضو جدید
سلام / اين هم درصد و رتبه من / لطفا به من بگيد با اين رتبه در ساخت و توليد ميشه شبانه تهران جائي قبول شد ؟
زبان = 13%
رياضي = 20 %
جامدات = 40 %
ساخت و توليد = 44%
رتبه در ساخت و توليد 331

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

parisa121

عضو جدید
سلام
رتبه منم افتضاح شده باورنكردنيه :eek:
1561 طراحي كاربردي :cry:
آخه جرا تا 13000 مجاز كردن درحالي كه 1525 نفر ميخوان :mad:
آيا واقعا اميدي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirkhan2

عضو جدید
یک سوال

یک سوال

با سلام.یک سوال : با توجه به ظرفیت پذیرش گرایشهای رشته مکانیک چرا رتبه های آخرین فرد مجاز هر گرایش انقدر بالا است؟ ( بعنوان مثال گرایش 2 درحدود 13000 است)

mehdi_116697

عضو جدید
سلام
من كه خيلي خراب كردم رتبم 3800 شد البته هيچي هم نخونده بودم سال 82 فارغ التحصيل شدم از دانشگاه شيراز و فقط خلاصه دروس سيالات و جامدات رو خونده بودم
رياضي سفيد
زبان 21
سيالات 30
جامدات 16 البته با كليد سازمان چك كردم 43 زده بودم يه دفعه وقتي رتبم ديدم شاخ درآوردم
ديناميك 17

n12b54

عضو جدید
خراب
رياضي 35
سيالات 42
جامدات 30
ديناميك 22
زبان 0
كاربردي 1240
تبديل 1268
سيالاتم 10درصد نميدونم از كجا كم شد............:cry::cry::cry:
معدل چقدر تاثير داره؟
به نظر شما شبانه تبديل يا كاربردي قبول ميشم؟ :cry:

elham2590

عضو جدید
سلام . رتبه من بد نشد . رتبم شد 750 . با این درصدها ریاضی 55 - سیالات 53 - جامدات 14 - دینامیک 27 - زبان نزدم . ولی خیلی ناراحتم یکی از بچه ها با همین درصدا ولی جامدات 45 درصد شده 300 . من دوتا درس آخری اشتباه محاسباتی زیاد داشتم . همین کار رو خراب کرد . اگر دقت بیشتری میکردم الان رتبم زیر 100 میومد .البته من دانشجوی آزاد اراک بودم و خیلی از امکانات دانشگاههای دولتی رو نداشتیم. در مجموع بد نبود ولی راضی کننده نیست. :wallbash:

شما با این درصدا و میانگین درصد 31 رتبه تون 750 شده من با میانگین درصد 32 رتبه ام شده 1300. سهمیه بندی جنسیتی امسال واقعا دخترا رو له کرد.
من تو
البته جامداتم 25 بود که خیلی بالاتر از شماست.
فقط می تونم بگم متاسفم. همین.
من تو پارسه رتبه هام 200- 300 بود. کنکور اصلی این.

yahya_a

عضو جدید
زبان ---1.11-
سیالات -- 50
ریلضی --- 20
جامدات -- 30
دینامیک -- 40
ساخت و تولید -- سفید
بیومکانیک -- سفید
دروس پایه پزشکی -- سفید
رتبه گرایش 2 و 3 ---- 900
شبانه تهران تا چند قبول می شه آدم ؟؟؟