نامه سرگشاده 22 انجمن اسلامي خطاب به خاتمي

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن نامه سرگشاده 22 انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه‌هاي سراسر كشور خطاب به سيدمحمد خاتمي به شرح ذيل است:
آقاي محمد خاتمي سلام
22 خرداد ماه سال حركت به سمت اصلاح الگوي مصرف را به ياد داريد؟ آيا انصافاً شما كه از سوي آمريكائي مآبان مرد تمدن‌ها و صلح لقب گرفته‌ايد، تا به حال تبلور چنين بينش عميقي را در ميان ملت‌هاي ديگر جهان سراغ داريد؟ باور ما آن است كه بزرگ مدعيان دموكراسي هم در جهان روياي بهره‌مندي از چنين ملت فهيم و معتقدي را در سر مي‌پرورانند، آيا با ما موافقيد؟ صادقانه بگوييد مانور بر روي خلق چنين حماسه‌اي و موهبت‌هاي آن تا چه اندازه به مزاج شما خوش مي‌آيد؟

آقاي خاتمي
بارها و بارها شنيديم، خوانديم و در رفتار شما هم به عينه مشاهده كرده‌ايم كه اين شكست‌هاي متوالي براي جنابعالي و ديگر مدعيان اصلاحات بسيار سنگين تمام شده است، از شكست در مرحله اول انتخابات دوره نهم رياست جمهوري و عدم پذيرش دكتر معين گزينه پيشنهادي شما از سوي مردم گرفته تا شكست در مرحله دوم و عدم راي به حجت الاسلام والمسلمين هاشمي رفسنجاني، سپس ناكامي تلاش مجدد شما در قالب شكست پروژه "باز بايد سرنوشت از سرنوشت " در انتخابات شوراها، پس از آن از آخر اول شدن ياران خاتمي در مجلس هشتم تأمل برانگيز به نظر مي‌آمد و اما قطعاً داغ‌ترين و سوزاننده‌ترين جاي اين غمنامه براي خاتمي، انتخابات 22 خرداد است.
البته انتخابات 22 خرداد ماه از چند جهت زخم‌هاي عميق و كاري را بر حيثيت سياسي شما وارد آورد، براي نمونه مرد 22 ميليوني ديگر ركورد‌دار نبود و امروز مردي از جنس مردم با 3 ميليون راي بيشتر از مرد تمدن‌ها محبوب‌تر و برتر شده است. در نمونه‌اي ديگر شكست وحشتناك موسوي گزينه خاتمي كه حتي فغان و قانون گريزي‌هاي او بعد از انتخابات هم نتيجه‌اي جز پرده برداشتن از چهره افراد شكست‌خورده‌اي كه انگيزه‌اي جز خفه كردن صداي مخالف خود را ندارند، نداشت.

آقاي خاتمي
چرا روزي از رقابت و مبارزه با احمدي‌نژاد خودداري كرديد كه اكنون بخواهيد بيرون از گود و از كيلومترها فاصله به اصطلاح شجاعت خود را به رخ بكشانيد و در اين ميان هم از ديگران خرج كنيد كه بياييد بنشينيم و بر مشروعيت اين دولت بحث كنيم؟ خوشحال مي‌شويم كه نظر شما را در رابطه با اينكه در خصوص مشروعيت مجمع روحانيون مبارز و از آن مهمتر شخص محمد خاتمي هم بحث شود بدانيم. آيا در باب اين مسئله هم هنوز قائل به آزادي بيان هستيد؟

آقاي خاتمي
هيچ مي‌دانيد براي ما دانشجويان مشاهده فيلم ايتالياي شما، دست دادنتان با راسموسن به عنوان يك كافر حربي و ... سوالات زيادي را پديد آورده است، كه صرفاً ابلاغ يك تكذيبيه از سوي جنابعالي و نشر آن از جانب رسانه‌هاي حامي خودتان جهت سرپوش‌گذاشتن بر اشتباهات شما، اين ابهامات را از ذهن مقدس دانشجويان پاك كه نمي‌كند هيچ، بلكه بر صحت آن نيز مي‌افزايد؟ به نظر شما بعد ديگر نتيجه همه پرسي 22 خرداد ماه همان "نه " بزرگ مردم در به ساختارشكني‌ها و تفكرات رفرميستانه جبهه مطلوبتان نبود؟

آقاي خاتمي
مي‌گوييم اگر در انتخابات شركت مي‌كرديد و حالا كه نكرديد، به جايش اين ناكامي را بپذيريد به مراتب بهتر از اين "خودكشي " ها و "خودزني " هاي سياسي برايتان تمام مي‌شود. اين عصبيت شما ما را ياد پرخاشگري‌هاي مرد مهربان "زنده باد مخالف من " در دانشگاه تهران مي‌اندازد كه مي گفت: "آدم باشيد و گرنه مي‌دهم بيندازندتان بيرون ". آيا هنوز هم مي‌خواهيد اين عدم ارضاي شهوت قدرت در اردوگاه متبوع و از آن جدي‌تر رهبرش يعني خودتان را با انتقام‌گيري و بي‌حرمتي به مردم و قانون‌شان جبران كنيد؟

آقاي خاتمي
فكر مي‌كنيم براي اين خيلي عصباني هستيد كه حتي حجت‌الاسلام و المسلمين هاشمي رفسنجاني هم ادامه حيات سياسي خود را بر طرفداري از شما و يارانتان ترجيح دادند و با خطبه‌هاي خود رشته‌هاي شما را پنبه كرده و آب سردي بر سرتان ريختند، عجب نماز جمعه تاريخي‌اي! بود. آيا باز هم با ما موافقيد؟

در آخر آقاي خاتمي
ما نامه مصطفي معين وزير علومتان در برخورد امنيتي، قضايي، سياسي، حقوقي با دانشجويان منتقد را هنوز به خاطر داريم. شما چطور؟
والسلام علي من اتبع الهدي
بر اساس اين گزارش، اين نامه از سوي انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان دانشگاه‌هاي زير صادر شده است:
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي
نجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه صنعتي شريف
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه شاهد
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه سمنان
انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه تهران
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه اروميه
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه شيراز
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه يزد
انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه هرمزگان
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي شهركرد
انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه اراك
انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه شهركرد
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي اروميه
انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه شهيد چمران اهواز
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي همدان
انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه بوعلي همدان
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه اصفهان
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي بابل
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي ايلام
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي اهواز
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه سيستان و بلوچستان
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه تربيت معلم تهران

http://ghalampress.ir/View.aspx?ID=880430057

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي انجمن اسلامي دانشگاه ما طرفدار موسوي بود هنوز هم تمام عكس هاي موسوي رو در و ديوارش هست

حالا مثلا انجمت اسلامي ها كي باشن كه نظر بدن ؟

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
در بسیاری از دانشگاه های کشور برخی اعضای بسیج با حمله به انجمن های اسلامی و برای مسدود کردن این مکانها در واقع با استفاده از زور در انها را تخته کردند.

برای مثال در دانشگاه امیرکبیر اعضای انجمن با در جوشکاری شده دفتر خودشون مواجه شدند.
در بسیاری دیگر این انجمن ها از سوی مسئولین منحل شد و با استفاده از اعضای بسیج و جامعه باز سازی شد.

به همین دلیل در بسیاری از دانشگاه های کشور دو انجمن اسلامی به موازات هم فعالیت میکنند که یکی از انها از حمایت مسئولین برخوردار است.

برگزاری انتخابات فرمایشی و انجمن فرمایشی برای استفاده از نام نیک این انجمن از دیگر اقدامات این قبیل افراد بوده!

بنابراین توصیه میکنم هر جایی اسمس از انجمن اسلامی شنیدید ابتدا مطمئن شوید از نوع فرمایشی است یا دانشجویی.

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
در بسیاری از دانشگاه های کشور برخی اعضای بسیج با حمله به انجمن های اسلامی و برای مسدود کردن این مکانها در واقع با استفاده از زور در انها را تخته کردند.

برای مثال در دانشگاه امیرکبیر اعضای انجمن با در جوشکاری شده دفتر خودشون مواجه شدند.
در بسیاری دیگر این انجمن ها از سوی مسئولین منحل شد و با استفاده از اعضای بسیج و جامعه باز سازی شد.

به همین دلیل در بسیاری از دانشگاه های کشور دو انجمن اسلامی به موازات هم فعالیت میکنند که یکی از انها از حمایت مسئولین برخوردار است.

برگزاری انتخابات فرمایشی و انجمن فرمایشی برای استفاده از نام نیک این انجمن از دیگر اقدامات این قبیل افراد بوده!

بنابراین توصیه میکنم هر جایی اسمس از انجمن اسلامی شنیدید ابتدا مطمئن شوید از نوع فرمایشی است یا دانشجویی.

عجب اخبارهای جالبی می سازید!
خوبه اینجا همه اهل دانشگاه هستند!
در ضمن همه ی انجمنن های ذکر شده انجمن اسلامی دانشجویی بودند نه انجمن اسلامی فرمایشی!یه نگاه دوباره بندازید.

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
. اين عصبيت شما ما را ياد پرخاشگري‌هاي مرد مهربان "زنده باد مخالف من " در دانشگاه تهران مي‌اندازد كه مي گفت: "آدم باشيد و گرنه مي‌دهم بيندازندتان بيرون ".

http://ghalampress.ir/View.aspx?ID=880430057

این صحبت به نقل از خاتمیه؟
تا جایی که من خاطرمه آخرین باری که خاتمی در دوران ریاست جمهوریش که اواخرش هم بود به دانشگاه تهران رفت و دانشجوها دو دسته شده بودن
یه عده ضدش شعار میدادن علی الخصوص شعار "خاتمی تو به ما ظلم کردی"
و یه عده هم هنوز طرفدارش بودن و تشویقش می کردن
من خاطرم نمیاد خاتمی این صحبت و در مورد مخالفانش به کار برده باشه
حتی در جواب مخالفینش گفت :همین که جلوی من دارید ضد من شعار میدید خودش آزادیه
پس با این وجود این صحبت به نقل از کیه؟

Matrix

عضو جدید
تا جایی که من خاطرمه آخرین باری که خاتمی در دوران ریاست جمهوریش که اواخرش هم بود به دانشگاه تهران رفت و دانشجوها دو دسته شده بودن

اینقدر ما از این سوال ها پرسیدیم و بی جواب موند ...

متال گارد عزیز

اگر به متن خودتون هم نگاه کنید می بینید که چقدر نویسندگان این متن به جعل علاقه مند بودن
حتما در اطلاع هستید که قالیشویی مشهوری به نام شربت اوغلی وجود دارد
حالا میدانید چندین و چند قالیشویی به موازات آن و با نام هایی مانند شریبت اوغلی، شرابت اوغلی، شربیت اوغلی و غیره نیز هست؟

ماجرای انجمن اسلامی ها نیز حالت مشابهی داره
1 موضوعی که siminzare عزیز میگن کاملا صحیحه
من نمی دونم چرا در مقابل هر حرفی کم میارید دم از تازگی آن میزنید
احتمالا این ها مصادیقی است که بی بی سی خبیث در ذهن ما کاشته
اما شما میتونید از انجمن اسلامی دانشگاه محبوب دکتر، علم و صنعت شروع کنید و برید جلو ببینید انجمن اسلامی ها چه وضعی دارن
2 برمیگرده به همون نکته ای که در رابطه با جعل نام گفتم
مثل همون ماجرای قالیشویی و یا مثال مشهودتر زمانی که سفر به انتالیا ممنوع شد
تبلیغاتی با عناوین انتانیا و التانیا و ... صفحات روزنامه ها رو پر کردن
نگاهی به
" انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه صنعتي شريف
انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه تهران!!!
و چندتای دیگه
انجمن اسلامی دانشگاه های کشور چنین پسوندی نداره
تلاش ها برای ایجاد چنین انجمنی در دانشگاه ها از سال پیش اغاز شد
منتهی من حس میکنم متن رو ارگان خاصی نوشته و تمامی امضاکنندگان هم توسط همان ارگان خاص ثبت امضا شده اند
زیرا دانشگاه تهران تا 2 هفته پیش که انجمن اسلامی مستقل نداشت
حالا شاید شما در مورد دانشگاه های ما اطلاعات بیشتری داشته باشید و حرف ما تازه و دروغ باشه نمی دونم
اما لطف کنید حداقل مثل خود دکتر اماری بدید که مدارکش هم دست خودتونه و میتونید بگید تو وزارت خارجه و ... هست مدرکش
نه امضایی رو مدعی بشید که بچه هایی از همین سایت اعضای انجمن های اسلامی مورد نظر باشن

سپاسگزارم دوست گرامی

متال گارد عزیز

اگر به متن خودتون هم نگاه کنید می بینید که چقدر نویسندگان این متن به جعل علاقه مند بودن
حالا میدانید چندین و چند قالیشویی به موازات آن و با نام هایی مانند شریبت اوغلی، شرابت اوغلی، شربیت اوغلی و غیره نیز هست؟

اما شما میتونید از انجمن اسلامی دانشگاه محبوب دکتر، علم و صنعت شروع کنید و برید جلو ببینید انجمن اسلامی ها چه وضعی دارن
نگاهی به
و چندتای دیگه
منتهی من حس میکنم متن رو ارگان خاصی نوشته و تمامی امضاکنندگان هم توسط همان ارگان خاص ثبت امضا شده اند
حالا شاید شما در مورد دانشگاه های ما اطلاعات بیشتری داشته باشید و حرف ما تازه و دروغ باشه نمی دونم
اما لطف کنید حداقل مثل خود دکتر اماری بدید که مدارکش هم دست خودتونه و میتونید بگید تو وزارت خارجه و ... هست مدرکش
نه امضایی رو مدعی بشید که بچه هایی از همین سایت اعضای انجمن های اسلامی مورد نظر باشن

سپاسگزارم دوست گرامی
راستی فراموش کردم به جای مثال از قالیشویی و انتالیا اوردن مثال دم دست تری براتون بیارم
ghalampress.ir
چقدر بده یکی تلاش کنه برای سایتی مثل قلم هم چنین مشابهی رو بسازه@!;)l

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب اخبارهای جالبی می سازید!
خوبه اینجا همه اهل دانشگاه هستند!
در ضمن همه ی انجمنن های ذکر شده انجمن اسلامی دانشجویی بودند نه انجمن اسلامی فرمایشی!یه نگاه دوباره بندازید.

پسر جان!
دست بر قضا من دانشجوی همان دانشگاه بودم! و تمام درگیری ها اعتصابات اعتراضات و نشریاتی رو که در اون دوره در دانشگاه امیر کبیر به چاپ رسید رو به خاطر دارم.

بنابر این میشه گفت بله واقعاً چه خوب که اینجا همه از اهالی داشنگاه هستیم. سایریین در مورد گفته های من قضاوت کردند!

و نگاه دو باره هم میندازیم ولی میدونید که برای جعل عنوان مالیات نمیگیرند؟ اصلاً هم کار سختی نیست که یه یانیه رو به نام یه تشکل چاپ کنید!
توی فضای نت که سهله توی همون دانشگاه امیر کبیر لوگوی یک نشریه اصلاح طلب رو جعل کردند و توش مطالبی را چاپ کردند که با استناد به همون مطالب صاحبانش رو بازداشت کردند!

البته انکار و اصرار بر بیگناهی این افراد به جایی نرسید و تا اونجایی که من میدونم هنوز در باز داشتند!

خوب اون جعل بود در روز روشن!
محمود هم در شب تاریک و البته توی روی 50 میلیون بیننده تهمتهایی به برخی سران نظام زد که جوابگوی اونها نیست!

حالا یک بیانیه با جعل عنوان انجمن های اسلامی که دست بر قضا درگیر انحلالهای اجباری و تشکیل فرمایشی بودند نمیتونه مدرک دندان گیری به حساب بیاد!

البته احتمالاً شما برای ما متاسفید که اطلاعات غلط بهمون دادند و دلتون برای ما میسوزه ولی عیبی نداره! شما بچسب به همان رجا نیوز و کیهان نیوز و فارس نیوز و سایر نیوز های خودتون و از این مراجع و سایر مراجع مرتبط با خودتون خبر نقل قول نفرمایید که توی کت اهالی خود فروخته بیگانه پرست خائن صهیونیست وطن فروشی مثل ما نمیرود!

حالا هر چه قدر هم پیاز داغش زیاد بشه باز هم فرقی نمیکنه!

شنیدی می گن لال شوم کور شوم کر شوم لیک محال است که من چی؟ ... شوم!

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز

من فیلمش رو دارم.
دقیقا" چند بار دانشجوها رو تهدید به اخراج می کنه. و بسیاری از بی احترامی های دیگه.
مثلا" یه جا خطاب به دانشجوها می گه" در همه جا انحراف ایجاد کردید حالا نوبت اینجاست؟"
یا یه جا به دانشجوهای معترض میگه "دیکتاتور"
در آخر هم اعتراف سنگینی می کنه و میگه"متاسفانه امروز صداهایی در اردوگاه اصلاح طلبان به گوش می رسد که صدای دشمنان این آب و خاک است"
در ضمن اونایی که تشویقش می کردند و ازش حمایت می کردند دانشجویان بسیجی بودند نه سینه چاکان سابق ایشون!

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
متال گارد عزیز

نگاهی به
و چندتای دیگه

سپاسگزارم دوست گرامی

به این روشی که شما پیش گرفتید میگن انحراف از اصل مطلب برای سرپوش گذاری بر حقایق!
بهتره این نامه ی به قول خودتون جعلی رو بارها و بارها بخونید و به حقایقی که بیان کرده بپردازید نه تاریخچه ی انجمن های اسلامی!

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسر جان!
دست بر قضا من دانشجوی همان دانشگاه بودم! و تمام درگیری ها اعتصابات اعتراضات و نشریاتی رو که در اون دوره در دانشگاه امیر کبیر به چاپ رسید رو به خاطر دارم.

بنابر این میشه گفت بله واقعاً چه خوب که اینجا همه از اهالی داشنگاه هستیم. سایریین در مورد گفته های من قضاوت کردند!

و نگاه دو باره هم میندازیم ولی میدونید که برای جعل عنوان مالیات نمیگیرند؟ اصلاً هم کار سختی نیست که یه یانیه رو به نام یه تشکل چاپ کنید!
توی فضای نت که سهله توی همون دانشگاه امیر کبیر لوگوی یک نشریه اصلاح طلب رو جعل کردند و توش مطالبی را چاپ کردند که با استناد به همون مطالب صاحبانش رو بازداشت کردند!

البته انکار و اصرار بر بیگناهی این افراد به جایی نرسید و تا اونجایی که من میدونم هنوز در باز داشتند!

خوب اون جعل بود در روز روشن!
محمود هم در شب تاریک و البته توی روی 50 میلیون بیننده تهمتهایی به برخی سران نظام زد که جوابگوی اونها نیست!

حالا یک بیانیه با جعل عنوان انجمن های اسلامی که دست بر قضا درگیر انحلالهای اجباری و تشکیل فرمایشی بودند نمیتونه مدرک دندان گیری به حساب بیاد!

البته احتمالاً شما برای ما متاسفید که اطلاعات غلط بهمون دادند و دلتون برای ما میسوزه ولی عیبی نداره! شما بچسب به همان رجا نیوز و کیهان نیوز و فارس نیوز و سایر نیوز های خودتون و از این مراجع و سایر مراجع مرتبط با خودتون خبر نقل قول نفرمایید که توی کت اهالی خود فروخته بیگانه پرست خائن صهیونیست وطن فروشی مثل ما نمیرود!

حالا هر چه قدر هم پیاز داغش زیاد بشه باز هم فرقی نمیکنه!

شنیدی می گن لال شوم کور شوم کر شوم لیک محال است که من چی؟ ... شوم!

خوب ! از نظر شما تو دانشگاه همه همفکر شما هستند و امکان نداره گروه و تشکلی مخالف نظر شما موجود باشه!
همین سیستم استدلال و تفکرتون بود که باور نمی کنید در انتخابات شکست خوردید!

mahsa_af سبز

عضو جدید
دوست بسیجی عزیز
اگه میگی فیلم داری لطف کن بزار ما هم ببینیم،البته اکه ساختگی نیست .
ما هم خیلی دروغ ها از احودی نژاد شنیدیم خیلی حرفهای ابلهانه و خیلی کلمات که در خور یه رییس جمهور(تحمیلی)نیست.واقعا زشته این راه علی نیست .
حضرت علی میگن حتی به دشمنتون دشنام نگید اونوقت احمدی نژاد تو یه جلسه رسمی میگه:
همون جایی تون که میسوزه ها ، آب بریزین ، ... بعد هم میخنده فکر کرده داره صمیمیتش رو با مردم نشون میده.
یا یه جای دیکه میگه این آدم ها به اندازه یه بزغاله شعور ندارن .

واقعا یه همچین آدمی لایق نمایندگی ایران زمین هست.

Matrix

عضو جدید
من فیلمش رو دارم.
دقیقا" چند بار دانشجوها رو تهدید به اخراج می کنه. و بسیاری از بی احترامی های دیگه.
مثلا" یه جا خطاب به دانشجوها می گه" در همه جا انحراف ایجاد کردید حالا نوبت اینجاست؟"
در آخر هم اعتراف سنگینی می کنه و میگه"متاسفانه امروز صداهایی در اردوگاه اصلاح طلبان به گوش می رسد که صدای دشمنان این آب و خاک است"
در ضمن اونایی که تشویقش می کردند و ازش حمایت می کردند دانشجویان بسیجی بودند نه سینه چاکان سابق ایشون!

اون قسمتهایی که توهین کرده رو اگر ممکنه آپلود کنید.:w30:

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ! از نظر شما تو دانشگاه همه همفکر شما هستند و امکان نداره گروه و تشکلی مخالف نظر شما موجود باشه!
همین سیستم استدلال و تفکرتون بود که باور نمی کنید در انتخابات شکست خوردید!

نه خیر انگار نکته رو نگرفتی!

اولاً اون فیلم خاتمی توی دانشگاه رو حتماً بگذار ! ادعاهای به شدت غیر قابل باوری داری!

دوماً اون حرفها رو زدم که بدونی که ما میدونیم اون امضاهای انجمن های اسلامی از کجا اومده!

سوماً برادر من سفسطه نکن! چند تا سوال مطرح کردم جواب هیچ کدوم رو ندادی و فقط میایی تهمت میزنی !

شکست در انتخابات؟ شرمنده جوکش تکراری بود!

شما بچسب به همون سیستم فکری و استدلال خودتون به افکار ما کاری نداشته باش! حالا اینکه ما باور نمیکنیم محمود شما واقعاً رای اورده دو تا دلیل داره! اول اینکه واقعاً رای نیاورده و دوم اینکه اخه ادم چقدر باید حرف ادم دروغگو رو باور کنه؟!

چهارماً رو هم بهت نمیگم دیگه خیلی برات سنگین میشه فعلاً برو با همینا حال کن!

به این روشی که شما پیش گرفتید میگن انحراف از اصل مطلب برای سرپوش گذاری بر حقایق!
بهتره این نامه ی به قول خودتون جعلی رو بارها و بارها بخونید و به حقایقی که بیان کرده بپردازید نه تاریخچه ی انجمن های اسلامی!
شاید به روشی که شما الان بهش پناه بردید بشه گفت سفسطه
اما من جسارت نمی کنم
فقط از اینکه شما جعلی بودن انجمن هاتون رو، شده در لفافه، میپذیرید خوشحالم
راستی

شاید من اشتباه می کنم
اما تیتر خبر شما مشابه چنین چیزی بود، غیر از اینه؟
من در تیتر شما اشاره ای به فهوای کلام و یا مورد تاکید قرار دادن بخشی و یا پررنگ کردن بخش دیگری را نمی بینم
تنها و تنها مقصود شما را می بینم
فکر می کنم با تیترسازی اشنایی کامل داشته باشید و شاید دوره هم دیده باشید
پس می بخشید اگر هم اشتباهی کردم و حدس زدم علاقه ی شما بیشتر به کلمه ی انجمن اسلامی ست ولاغیر

البته شما راه ساده تر و منطقی تری هم دارید دوست عزیز
اعلام برائت از نویسندگان این نامه
من از نویسندگان این نامه ایراد گرفتم و شما تنها یک راوی هستید
پس اجازه دارید که اعلام برائت کنید و گناه را بر گردن آنان بیندازیدپ
اما تطهیر آنان؟
خیر
چنین اقدامی از سوی شما، شما را در گناه آنان شریک و در پرسش های من ملزم به پاسخگویی می نماید
غیر از اینه؟

من فیلمش رو دارم.
اگر دارید فیلمش رو قرار بدید متال گارد بزرگوار
کسی جلوی شما رو نگرفته
من نمی دونم چرا هر موضوعی بر ضد اصلاح طلبان رخ میده مدارکش در دستان شما موجوده!!

بگذریم
من دانشجوی این دانشگاهی که شما میگید هستم بزرگوار
سال 86 و سال 87 دوبار جناب اقای خاتمی به دانشگاه اومدن که شما اگر انجا بودید شدت استقبال شما را یاد 12 بهمن 57 مینداخت
یا شاید هم یاد یکی از سفرهای استانی دکتر احمدی نژآد
در این سال 87 یک نفر بسیجی قصد اهانت داشت و اطرافیانش خواستن جلوی رو بگیرن که اقای خاتمی گفت ولش کنید بذارید حرفش رو بزنه(گفتم شاید قصد داشته باشید در این زمینه هم افشاگری کنید و خواستم پیش دستی کرده باشم;) )
اگر قرار به نقب زدن به گذشته ها دارید
بله
اقای خاتمی در سال 83 در دانشگاه تهران با بی مهری دانشجویان روبرو شدن
اما حرفهایی که شما میزنید ...
نمی دانم
شاید فیلم مونتاژ بوده ...

اما گفتن
چرا
حرفهایی هم زدن
دلخوری هایی هم داشتن
گفتن این که میتونید رو در روی من با من اینگونه کنید خود نمایشی از باز شدن فضاست
گفتن اگر قهر کنید بعد از من کسی میاید که آن زمان قدر من را خواهید دانست
گفتن ....

اما مسئله ای که شما میگید
میگید بهشون گفتن دیکتاتور؟
فرض بر صداقت شما
کدام یک از آن دیکتاتورها الان مشکلی برایشان پیش امده؟
آیا دیکتاتورهای امیرکبیر هم از تیغ وزارت علوم دکتر احمدی نژاد همانگونه راحت گذشتند؟
یا از تیغ وزارت اطلاعات ایشان؟
یا از تیغ سپاه؟
دوست گرامی
من سعی نمی کنم دروغ بگویم
تمنا دارم بیاید با هم صادق باشیم
اینجا ما قرار نیست سرنوشت کشور را در یک سایت 2*2 رقم بزنیم
پس این همه تقلا در دشمنی و دروغبافی جایز نیست
احترامی که امروز از دیگران به باد می دهید در روز قیامت طوفانی از خس و خاشاک بر سرتان خواهد اورد

اگر سال 83 در دانشگاه تهران، دانشکده ی فنی، تالار چمران به اقای خاتمی پشت کردن(عکسش هست و میتونید با یک سرچ راحت گیرش بیارید)
سال 86 من نفس های بندآمده در ازدحام برای ورود به ان تالار را دیدم و حس کردم
من صدای کرکننده ی تشویق ها برای ایشان را دیدم
من جمعیت را دیدم
شما کجا بودید؟
ببینید در 2 سال و 2 ماه
از شهریور 84 تا آذر 86 دکتر محمود احمدی نژآد چه بر سر دانشجویان این کشور اورد که آنانی که دیروز به خاتمی پشت کرده بودند
آنانی که خاتمی دیکتاتور خواندشان
آنانی که خاتمی از آنان و آنان از خاتمی دلخور بودن
اینگونه برای او سر و دست می شکستند
ای کاش در آذر ماه 87 هم بودید و میدید 86 تا 87 این شور نخوابید
میدونید
جو و شور و شوق یک هفته، 2 هفته و چند ماه دوام میاورد
اما دانشجویان دانشگاه تهران
خواص جامعه
فرهیختگان این کشور به این مرد احترامی بسیار می گذارند
مخالفت شما با ایشان یعنی ....

موفق باشید

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید به روشی که شما الان بهش پناه بردید بشه گفت سفسطه
اما من جسارت نمی کنم
فقط از اینکه شما جعلی بودن انجمن هاتون رو، شده در لفافه، میپذیرید خوشحالم
راستی

شاید من اشتباه می کنم
اما تیتر خبر شما مشابه چنین چیزی بود، غیر از اینه؟
من در تیتر شما اشاره ای به فهوای کلام و یا مورد تاکید قرار دادن بخشی و یا پررنگ کردن بخش دیگری را نمی بینم
تنها و تنها مقصود شما را می بینم
فکر می کنم با تیترسازی اشنایی کامل داشته باشید و شاید دوره هم دیده باشید
پس می بخشید اگر هم اشتباهی کردم و حدس زدم علاقه ی شما بیشتر به کلمه ی انجمن اسلامی ست ولاغیر

البته شما راه ساده تر و منطقی تری هم دارید دوست عزیز
اعلام برائت از نویسندگان این نامه
من از نویسندگان این نامه ایراد گرفتم و شما تنها یک راوی هستید
پس اجازه دارید که اعلام برائت کنید و گناه را بر گردن آنان بیندازیدپ
اما تطهیر آنان؟
خیر
چنین اقدامی از سوی شما، شما را در گناه آنان شریک و در پرسش های من ملزم به پاسخگویی می نماید
غیر از اینه؟

باز هم انحراف از اصل مطلب!!!

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر دارید فیلمش رو قرار بدید متال گارد بزرگوار
کسی جلوی شما رو نگرفته
من نمی دونم چرا هر موضوعی بر ضد اصلاح طلبان رخ میده مدارکش در دستان شما موجوده!!

بگذریم
من دانشجوی این دانشگاهی که شما میگید هستم بزرگوار
سال 86 و سال 87 دوبار جناب اقای خاتمی به دانشگاه اومدن که شما اگر انجا بودید شدت استقبال شما را یاد 12 بهمن 57 مینداخت
یا شاید هم یاد یکی از سفرهای استانی دکتر احمدی نژآد
در این سال 87 یک نفر بسیجی قصد اهانت داشت و اطرافیانش خواستن جلوی رو بگیرن که اقای خاتمی گفت ولش کنید بذارید حرفش رو بزنه(گفتم شاید قصد داشته باشید در این زمینه هم افشاگری کنید و خواستم پیش دستی کرده باشم;) )
اگر قرار به نقب زدن به گذشته ها دارید
بله
اقای خاتمی در سال 83 در دانشگاه تهران با بی مهری دانشجویان روبرو شدن
اما حرفهایی که شما میزنید ...
نمی دانم
شاید فیلم مونتاژ بوده ...

اما گفتن
چرا
حرفهایی هم زدن
دلخوری هایی هم داشتن
گفتن این که میتونید رو در روی من با من اینگونه کنید خود نمایشی از باز شدن فضاست
گفتن اگر قهر کنید بعد از من کسی میاید که آن زمان قدر من را خواهید دانست
گفتن ....

اما مسئله ای که شما میگید
میگید بهشون گفتن دیکتاتور؟
فرض بر صداقت شما
کدام یک از آن دیکتاتورها الان مشکلی برایشان پیش امده؟
آیا دیکتاتورهای امیرکبیر هم از تیغ وزارت علوم دکتر احمدی نژاد همانگونه راحت گذشتند؟
یا از تیغ وزارت اطلاعات ایشان؟
یا از تیغ سپاه؟
دوست گرامی
من سعی نمی کنم دروغ بگویم
تمنا دارم بیاید با هم صادق باشیم
اینجا ما قرار نیست سرنوشت کشور را در یک سایت 2*2 رقم بزنیم
پس این همه تقلا در دشمنی و دروغبافی جایز نیست
احترامی که امروز از دیگران به باد می دهید در روز قیامت طوفانی از خس و خاشاک بر سرتان خواهد اورد

اگر سال 83 در دانشگاه تهران، دانشکده ی فنی، تالار چمران به اقای خاتمی پشت کردن(عکسش هست و میتونید با یک سرچ راحت گیرش بیارید)
سال 86 من نفس های بندآمده در ازدحام برای ورود به ان تالار را دیدم و حس کردم
من صدای کرکننده ی تشویق ها برای ایشان را دیدم
من جمعیت را دیدم
شما کجا بودید؟
ببینید در 2 سال و 2 ماه
از شهریور 84 تا آذر 86 دکتر محمود احمدی نژآد چه بر سر دانشجویان این کشور اورد که آنانی که دیروز به خاتمی پشت کرده بودند
آنانی که خاتمی دیکتاتور خواندشان
آنانی که خاتمی از آنان و آنان از خاتمی دلخور بودن
اینگونه برای او سر و دست می شکستند
ای کاش در آذر ماه 87 هم بودید و میدید 86 تا 87 این شور نخوابید
میدونید
جو و شور و شوق یک هفته، 2 هفته و چند ماه دوام میاورد
اما دانشجویان دانشگاه تهران
خواص جامعه
فرهیختگان این کشور به این مرد احترامی بسیار می گذارند
مخالفت شما با ایشان یعنی ....

موفق باشید

اگه فیلم اهانت های آقای خاتمی رو آپلود کنم تضمین می دید که انکار نکنید و نگید مونتاژ بوده؟!
در مورد بحث ها در مورد آقای خاتمی و دانشجو ها که البته خیلی حماسی توصیف کردید باید عرض کنم ایشون پاسخشون رو از شکست های مکرر و پشت سر هم که نثار ایشون و یارانشون شد گرفتند و با زیرکی پا به این انتخابات نذاشتند و آقای موسوی که نشون دادن خیلی زود تحت تاثیر قرار می گیرن رو جلو فرستادن!
تا تعریف شما از فرهیختگان چی باشه!
کاش همایش های نخبگان حامی دکتر رو هم می دیدید!

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگه فیلم اهانت های آقای خاتمی رو آپلود کنم تضمین می دید که انکار نکنید و نگید مونتاژ بوده؟!
در مورد بحث ها در مورد آقای خاتمی و دانشجو ها که البته خیلی حماسی توصیف کردید باید عرض کنم ایشون پاسخشون رو از شکست های مکرر و پشت سر هم که نثار ایشون و یارانشون شد گرفتند و با زیرکی پا به این انتخابات نذاشتند و آقای موسوی که نشون دادن خیلی زود تحت تاثیر قرار می گیرن رو جلو فرستادن!
دوست عزیز
من یکی از همون دانشجویانی بودم که در آن سال به خاتمی لقب ترسو و ... دادم :cry:
و اکنون که به معنی واقعی دیکتاتوری پی برده ام ( به برکت وجود احمدی نژاد و فاشیست های طرفدارش) هر وقت چهره مبارک آقای احمدی نژآد رو (البته مزین به هاله نور!!) در تلویزیون میبینم بی اختیار آه میکشم که چقدر در حق خاتمی و اندیشه اش جفا کردم.
آری آنروز من تندرو تر از الان در زمینه اصلاحات بودم و این همان گله ای بود که خاتمی از ما کرد و ما به حساب ترس گذاشتیم....
خاتمی مرا ببخش که ندانسته آب در آسیاب دیکتاتورها ریختم ، مرا ببخش
در ضمن آقای خاتمی تو اون سخنرانی فقط گفتن اگه شلوغ کنین میگم بندازنتون بیرون و هیچ توهین دیگه ای نکردن
آره دوست عزیز هر چی دوست دارین با احمدی نژادتون مانور بدین، که از قدیم گفتن:
از ماست که بر ماست
حقمون بود بلایی مثل احمدی نژاد نازل بشه که قدر نعمتی مثل خاتمی رو بدونیم:cry:

همایش های نخبگان؟
شما تا حالا دانشگاه تهران اومدید؟
آهان
تعریف رو یادم نبود
نخبه و فرهیخته کسیست که حامی دکتر محمود احمدی نژاد باشد
میگم یه سر به دانشگاه ها بزنید
ببنید کی تحت تاثیر جوه
کی خاتمی رو شکست خورده میدونه
کی حامی دکتره و ...

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من فیلمش رو دارم.
یه راهنمایی بهتر براتون دارم
فیلم اون صحبت ها در آرشیو صدا و سیماتون هست.
می تونید مراجعه کنید به اونها و تقاضا کنید(فکر کنم سروش سیماتون بتونه بهتون بده)
و بهتر حقیقت برات مشخص باشه که آقای خاتمی چی گفت و چه طور گفت
اگر درست به خاطر داشته باشم حتی احترام خاتمی به حدی بود که در قسمتی که موج مخالفت علیه ش شدت گرفت"اذعان کرد که خیلی از مشکلات به وجود اومده از ناحیه ی مجلس خبرگانه که حتی به حرف رهبری هم گوش نمیده
که باز همون زمان در اون فضای باز ""مخالفان ضد آقای ***** شعار می دادن
و خاتمی کاملا حق و به مخالفانش می داد که انقدر با صراحت اومد و صحبت کرد نه اینکه به توهین رو بیاره و بخواد همه ی مخالفان و قلع و قمع کنه
مخالفان سریعا شعارهاشون شد بر علیه آقای ****
چون می دونستن خاتمی دست و پاش بسته ست و نتونسته اونا رو راضی کنه
حالا فیلم شما در چه زمینه ایه؟
چیزی که به فکر من رسید چون در جریان صحبت های خاتمی که حتی از صدا و سیما هم پخش شد بودم ""اینه که تندی ای هم که خاتمی بعد اون همه ملایمت از خودش نشون داده خطاب به یه سری تند رو بوده و مطمئنا هم همین بوده
اون تند رو ها هم تشخیصش زیاد سخت نیست که به چه جبهه ای تعلق داشتن(منظورم مخالفان از هر نوعیه "چه ضد نظام چه همراه )
با این که خاتمی و در دوره ی اول و حتی در ابتدای دورهی دوم همه دوست داشتن و قاطعانه انتخابش کردند.

آخرین ویرایش:
می تونید مراجعه کنید به اونها و تقاضا کنید(فکر کنم سروش سیماتون بتونه بهتون بده)
اگر درست به خاطر داشته باشم حتی احترام خاتمی به حدی بود که در قسمتی که موج مخالفت علیه ش شدت گرفت"اذعان کرد که خیلی از مشکلات به وجود اومده از ناحیه ی مجلس خبرگانه که حتی به حرف رهبری هم گوش نمیده
و خاتمی کاملا حق و به مخالفانش می داد که انقدر با صراحت اومد و صحبت کرد نه اینکه به توهین رو بیاره و بخواد همه ی مخالفان و قلع و قمع کنه
چیزی که به فکر من رسید چون در جریان صحبت های خاتمی که حتی از صدا و سیما هم پخش شد بودم ""اینه که تندی ای هم که خاتمی بعد اون همه ملایمت از خودش نشون داده خطاب به یه سری تند رو بوده و مطمئنا هم همین بوده
اون تند رو ها هم تشخیصش زیاد سخت نیست که به چه جبهه ای تعلق داشتن(منظورم مخالفان از هر نوعیه "چه ضد نظام چه همراه )
با این که خاتمی و در دوره ی اول و حتی در ابتدای دورهی دوم همه دوست داشتن و قاطعانه انتخابش کردند.
فکر می کنم علاقه ی مردم به خاتمی رو نمیشه محدود به دوره ی اول و یا ابتدای دوره ی دوم کرد
من به هیچ وجه قصد قهرمان پروری ندارم
اما اگر بحث قیاس باشه سال 83 هم خاتمی نسبت به خاتمی با نقصان محبوبیت روبرو شد
وگرنه در انتخابات 84 هم اگر شرکت می کرد خیلی بیشتر از 4،5 میلیون و یا 17 میلیون ها رای میاورد
رای واقعی
در واقع خاتمی به دلیل شخصیتش
به دلیل باب کردن شعاری که پیش از او نفرین شده بود
در میان خواص و عوام جایگاه خاص خودش رو داشت و داره
چند وقت پیش صحبت های حجاریان و تاج زاده، در واقع بحثشون، رو می خوندم،
جالب بود
یکی از انتقادات حجاریان به خاتمی این بود که برای مثال در دوره ی وزارت ارشادش به روزنامه ی رسالت که علنا مخالف دولت بود، بودجه و کاغذ بیشتری میداد
این حقیقت از ذهن من یکی هیچگاه پاک نمیشه
بعد از باب شدن این شعار خیلی ها میگن "زنده باد مخالف من"
اما بعدش میگن مرگ بر ضد ولا...
خیلی ها میگن همه ی افکار مجازن
اما بعدش می گن نخبگان بدونن مخالفت با نظام با سختترین عکس العمل ها روبرو خواهد شد و ...

بگذریم
خیلی پرحرفی کردم
اما حرفم این بود که خاتمی رییس جمهور دوران کودکی و نوجوانی من بود
دورانی که با احساسات و منطقی اغشته به هم این رییس جمهور را می پسندیدم
جدای در نظر گرفتن خواسته های جامعه و اقداماتی که از او توقع داشتن
ما حالا با علم و اگاهی بیشتر احترامی عقلانی برای ایشون قائل هستم
در واقع ما همگی خواستار آزادی های بیشتر و دموکراسی بیشتر در زمان کوتاه تر هستیم
اما نکته ی مهم این بود که افکار اقای خاتمی بر پایه ی طرح های زودبازده ریخته نشده بود، برخلاف افکار دکتر احمدی نژآد

و اکنون اگر به پشت سر نگاه کنیم
حتی در انتقادات احمدی نژادی ها نسبت به خاتمی هم رگه های بارزی از ازادی های مدنی در زمان خاتمی را می بینیم
که الان فراتر از گناه و اقدام علیه امنیت ملی و جاسوسی شرق و غرب و ... هستن

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زمانی که این پست و ارسال می کردم مدام با مشکل ارسال مواجه می شدم
قسمتای مختلف سایت و امتحان کردم و دیدم ظاهرا مشکلی وجود نداره
با خودم گفتم مشکل از کجاست که ارسال نمی کنه
بعد اسم یه شخص و از پستم پاک کردم دیدم ارسال شد.
حالا چه حکمتی توش بود خدا داند.