ناراحتی از دست دانشجویان با معرفت

arsiaa

عضو جدید
این انتقاد شما را قبول دارم. اما چه بخواهیم و یا نخواهیم سهمیه ای ها نمره خواهند گرفت و اول ترم و آخر ترم از طرف حراست و رئیس دانشگاه نامه ای مبنی بر همگاری با اعضای بسیج و... خواهند آورد.. حالا اگه منم به این دانشجویان نمره پایین نمره ندهم . تا زودتر فارغ التحصیل نگردند ، پس در نتیجه همون سهمیه ای ها همه جا را که پر کرده اند پر تر خواهند کرد
مانا و مستدام باشید :gol::gol:

پس ما چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قبول ندارین خیلیاشون تنبلی میکنن و اخر ترم از استادایی مثل شما راحت نمره میگیرن؟
درسته که سهمیه ها ما رو خفه کردن ولی این توجیه خوبی نیست

rostamy_mohammad

عضو جدید
سلام. حالتون خوبه ؟ امیدوارم :smile:

منم با نظر بسیاری از دوستان موافقم که نباید اینجوری نمره داد .
شما یکی از استدلالهاتون اینه که کمک میکنی تا طرف مشروط نشه از نظر من این خوبه که کمکش کنید . ولی اینو در نظر داشته باشین این شخص اگه 6 یا 7 تا درس داشته باشه و در مورد اون یکی درسهاشم چنین درخواستی از استاد بکنه چی میشه این شخصی که داشته مشروط میشوده نزدیک 20 نمره به مجموع نمراتش اضافه شده ( نمونش رو دیدم که دارم میگم ) حالا خودت بگو این حق رو ناحق کردن نیست . یکی اینجوری که من میگم با پاچه خواری بیاد این همه نمره بگیره ویکی دیگه .... :(

ما استادی داشتیم که بهمونم نمره میداد ولی تحقیق و بررسی میکرد و بعد نمره میداد .
مثلا کسی که معدلش شده بود 11 و نمره میخواست تا مشروط نشه بهش نمره نمیداد
یا کسی میگفت مشکلی داشتم نتونستم بخونم سوابق دانشجو رو بررسی میکرد بعدش بهش نمره میداد نه اینکه هر کی اعتراض بزنه و بهش حاتم بخشی کنه.

اقای نیما پرهام خودتون بگین من با این استاد چیکار کنم:
من یه ترم از زندگیم عقب افتادم . کارشناسی قبول شدم نتونستم برم . به خاطر یه واحد درس. درسی که رفته بودم و امتحانش رو داده بودم ولی استاد اون برگه ای که اسم من بوده رو گم کرده بود و برام صفر رد کرده بود و نوشته بود غایب . من تنها گناهم این بود که موقع اعتراضات متوجه این موضوع نشدم . بعدش استاد گفت ببخشید اشتباه شده ولی چه فایده. بهم گفتن نمرت رفته تو سیستم و نمیشه کاریش کرد :evil: و باید ترم بعد این درس رو دوباره بردای و به اندازه یه ترم از زندگیت عقب بیوفتی.
تو این درس کسایی که وضعشون از من بدتر بود نمره گرفتن و من موندمو یه صفر تو کارنامه .
جون من تورو خدا اونم چه درسی تربیت بدنی . انصافه به خدا . شماها جای من بودین چیکار میکردین با این استاد :wallbash:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای شما جوابی ندارم. منطق شما هم همون منطق علم الهدی است که مردم گوسفند و بز نامید . منتهی ایشون علنی سیاست خود را اعلام میدارد و شما فقط جنبه شعاریش را یاد گرفتید که ادا روشنفکر در آورید:gol::gol::gol: موفق باشید

ميدونستم! :w16: حرف حساب جواب نداره !:warn:

مرسي ، ولي با اين نظام آموزشي و با اين اساتيد ،
بعيد ميدونم دانشجويي توي اين كشور موفق باشه!
:gol:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه ترم از زندگیم عقب افتادم . کارشناسی قبول شدم نتونستم برم . به خاطر یه واحد درس. درسی که رفته بودم و امتحانش رو داده بودم ولی استاد اون برگه ای که اسم من بوده رو گم کرده بود و برام صفر رد کرده بود و نوشته بود غایب . من تنها گناهم این بود که موقع اعتراضات متوجه این موضوع نشدم . بعدش استاد گفت ببخشید اشتباه شده ولی چه فایده. بهم گفتن نمرت رفته تو سیستم و نمیشه کاریش کرد :evil: و باید ترم بعد این درس رو دوباره بردای و به اندازه یه ترم از زندگیت عقب بیوفتی.
تو این درس کسایی که وضعشون از من بدتر بود نمره گرفتن و من موندمو یه صفر تو کارنامه .
جون من تورو خدا اونم چه درسی تربیت بدنی . انصافه به خدا . شماها جای من بودین چیکار میکردین با این استاد :wallbash:

نمونه اي از استاد (( گوسفند)) ! :smile:

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستان تایپیکی زده بود و اساتید گوسفند و نفهم معرفی کرده بود . اما خودتان قضاوت کنید لطفا

برنامه ريزي توليد

کددرس :
3925
تاریخ اعتراض :
06/11/1388
:

با عرض سلام در صورت امكان در نمره 17 اينجانب تجديد نظر بفرماييد , 18 کنید با تشكر

بررسی . نمره شما 15 بود که 17 داده شده

برنامه ريزي توليد
کددرس :
3925
تاریخ اعتراض :
06/11/1388
متن اعتراض :
سلام استادازمن و دوستم رسول یادتون نره با تشکر همیشگی
وضعیت بررسی :
بررسی شده
تاریخ اولین بررسی :
06/11/1388
نمره از 14 به 16 تغییر یافت

کاربرد کامپيوتر در مهندسي صنايع
کددرس :
3628
تاریخ اعتراض :
04/11/1388
متن اعتراض :
درصورت امکان1نمره دیگه اضافه کنید برای معدلم.متشکرم.
وضعیت بررسی :
بررسی شده و 19 رد شد

کددرس :
3628
تاریخ اعتراض :
05/11/1388
متن اعتراض :
خواهشمند است در صورت امکان 20 عنایت فرمایید. متشکرم
وضعیت بررسی :
بررسی شده
تاریخ اولین بررسی :
05/11/1388

كارگاه كنترل پروژه
کددرس :
1125
تاریخ اعتراض :
05/11/1388
متن اعتراض :
با سلام تفاضاي تجديد نمره دارم . من مشکل جراحی داشتم.با تشكر
وضعیت بررسی :
بررسی شده نمره فاینال شما 2 بود که 13 الان رد شده بازم زیادتر میخواهید !!؟؟؟
تاریخ اولین بررسی :
05/11/1388

کددرس :
3628
تاریخ اعتراض :
05/11/1388
متن اعتراض :
متشكرم از شما استاد گرامي كه در طول يك ترم حسابي مزاحمتان شديم.از بابت نمره ممنون
وضعیت بررسی :
بررسی شده
تاریخ اولین بررسی :
05/11/1388

كنترل پروژه
کددرس :
1124
تاریخ اعتراض :
05/11/1388
متن اعتراض :
يا سلام خواهشمند است در صورت امكان تجديد نظر فرماييد من در حال پیدا کردن خونه جدید برای سکونت بودم و نتونستم خوب بخونم تشكر
وضعیت بررسی :
بررسی شده نمره شما 11 بود که 15 داده شده و الان هم یه نمره اضافه می گردد
تاریخ اولین بررسی :
05/11/1388

کددرس :
3628
تاریخ اعتراض :
05/11/1388
متن اعتراض :
سلام استاد ديشب نمرم 20بود چي شد 19 شد؟
وضعیت بررسی :
بررسی شده
تاریخ اولین بررسی :
05/11/1388

نام درس :
كنترل پروژه
کددرس :
1124
تاریخ اعتراض :
05/11/1388
متن اعتراض :
سلام استاد خواهش ميكنم كمكم كنيد من مشروط ميشم خانمم مریض بود و همه اش بیمارستان بودم و نتونستم ممنون ميشم به من لطف كنيد
وضعیت بررسی :
بررسی شده و نمره شما 4 بود که 11 دادیم و الان هم 14 رد شده

کددرس :
3628
تاریخ اعتراض :
05/11/1388
متن اعتراض :
با سلام - با توجه به نمره كتبي 8 و نمره عملي 12 نمره نهايي مي شود 19 ؟؟؟؟ تجديدنظر نماييد . باتشكر
وضعیت بررسی :
بررسی شده

كارگاه كنترل پروژه
کددرس :
1125
تاریخ اعتراض :
05/11/1388
متن اعتراض :
سلام استاد خواهش ميكنم كمكم كنيد پدرم تصادف کرده بود و من مشروط ميشم و نمره ام تغییر دهید . برای شما پروژه میاورم
وضعیت بررسی :
بررسی شده و از 14 به 16 تغییر یافت
با عرض معذرت. از نظر بنده چنین استادی بهتره اصلا درس نده.

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر خودت یک کم زیاده روی نکردی؟!
از چهار 11 بعدش کردیش 14:eek:
استادی که میخواد نمره ی فاینال رو فقط مدنظر نگیره توی طول ترم چنان دهن دانشجوی محترمش رو آسفالت میکنه(الان نصف استادای خودم همینجورین)نه اینکه هر کدومشون یه چیزی نوشتن شما هم نمره دادی.در حق اونیکه وقت گذاشته خونده داری ستم میکنی.اگه خود طرف دلش واسه پولش میسوخت میخوند.حالا مثلا طرف 9.25 میشه شما لطف کن بده 10 که نیفته یا 19.75 میشه بده 20 نه اینکه از 4اومده 14:confused:

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بازه زمانی 10 روزه برای بررسی و پاسخ به اعتراضات دانشجویان و تغییر نمرات قرار می دهند و بعد از ان امکان تغییر نمرات وجود ندارد

ببخشید جسارتا می شه بفرمایید شما چند ترم هست در دانشگاه تدریس می کنید و چه مقطعی و چه دانشگاهی ( حداقل آزاد یا سراسری اش رو بفرمایید)

تعجب می کنم چون اصولا این deadline در واقع فرمالیته است و به خاطر اینکه اساتید دقت بیشتری در تصحیح اوراق انجام بدن خیلی تحت فشار قرار می گیرند و با هر تغییر نمره یه اخطار وارد پرونده شون می شه !

تنها مورد تغییر نمره ای که در دوران کارشناسی دیدم یکی از دوستانم بود که استاد فراموش کرده بود نمره پروژه رو اعمال کنه ( خودشون هم قبول داشتند) ولی حاضر به تغییر نمره نمی شد و دقیقا همین اخطاری که خدمتتون عرض کردم رو مطرح می کرد ، این دوستم یک ترم تمام از طریق ریاست دانشگاه و دانشکده پیگیر شد تا قبول کردند نمره رو تغییر بدن !

حتی دانشجویی که با 4 یا 5 می افته نمره اش و به 9.75 تغییر نمی دن !

سایر دوستان دانشجو اگه خلاف این رو تجربه کردند لطفا بگند چون من از صبح این تاپیک رو به هر کس نشون می دم متعجب می شه!

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
ببخشید جسارتا می شه بفرمایید شما چند ترم هست در دانشگاه تدریس می کنید و چه مقطعی و چه دانشگاهی ( حداقل آزاد یا سراسری اش رو بفرمایید)

تعجب می کنم چون اصولا این deadline در واقع فرمالیته است و به خاطر اینکه اساتید دقت بیشتری در تصحیح اوراق انجام بدن خیلی تحت فشار قرار می گیرند و با هر تغییر نمره یه اخطار وارد پرونده شون می شه !

تنها مورد تغییر نمره ای که در دوران کارشناسی دیدم یکی از دوستانم بود که استاد فراموش کرده بود نمره پروژه رو اعمال کنه ( خودشون هم قبول داشتند) ولی حاضر به تغییر نمره نمی شد و دقیقا همین اخطاری که خدمتتون عرض کردم رو مطرح می کرد ، این دوستم یک ترم تمام از طریق ریاست دانشگاه و دانشکده پیگیر شد تا قبول کردند نمره رو تغییر بدن !

سایر دوستان دانشجو اگه خلاف این رو تجربه کردند لطفا بگند چون من از صبح این تاپیک رو به هر کس نشون می دم متعجب می شه!
دقيقا همين طوره.اين مورد تغيير نمره واسه منم پيش اومده....
استاد 3 نمره به من نداده بود.يعني ميان ترم از 10 شدم 8 اما پايان ترم از 10شدم 5.يعني دوتا سوال 5 نمره اي داده بود كه من يكيشو نوشتمو بلند شدم از سر جلسه بنا به دلايلي.
اما استاد بهم 10 داده بود.خلاصه هرچي بهش گفتم كه بد تصحيح كردي زير بار نميرفت.
به مدير گروه خودم گفتم اونم واسم كاري نكرد.ديگه رفتم سراغ مدير گروه رشته نفت چون استاد دروس مهندسي شيمي رو ايشون انتخاب ميكرد.وقتي جريان بهش گفتم.گفت برگمو با كليد سوالات و بارم بيارن.
خود مدير گروه نفت برگمو تصحيح كرد و 3نمره رو بهم داد.
امتياز منفي هم در پرونده استاد درج شد و ديگه دروس تخصصي مهندسي شيمي بهش ندادن
برنامه نويسي كامپيوتر بهش دادن كه تدريس كنه.
تمام اين اتفاقات دقيقا يك ترم كامل طول كشيد.

nimaparham

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. حالتون خوبه ؟ امیدوارم :smile:

منم با نظر بسیاری از دوستان موافقم که نباید اینجوری نمره داد .
شما یکی از استدلالهاتون اینه که کمک میکنی تا طرف مشروط نشه از نظر من این خوبه که کمکش کنید . ولی اینو در نظر داشته باشین این شخص اگه 6 یا 7 تا درس داشته باشه و در مورد اون یکی درسهاشم چنین درخواستی از استاد بکنه چی میشه این شخصی که داشته مشروط میشوده نزدیک 20 نمره به مجموع نمراتش اضافه شده ( نمونش رو دیدم که دارم میگم ) حالا خودت بگو این حق رو ناحق کردن نیست . یکی اینجوری که من میگم با پاچه خواری بیاد این همه نمره بگیره ویکی دیگه .... :(

ما استادی داشتیم که بهمونم نمره میداد ولی تحقیق و بررسی میکرد و بعد نمره میداد .
مثلا کسی که معدلش شده بود 11 و نمره میخواست تا مشروط نشه بهش نمره نمیداد
یا کسی میگفت مشکلی داشتم نتونستم بخونم سوابق دانشجو رو بررسی میکرد بعدش بهش نمره میداد نه اینکه هر کی اعتراض بزنه و بهش حاتم بخشی کنه.

نمونه اي از استاد (( گوسفند)) ! :smile:

با عرض معذرت. از نظر بنده چنین استادی بهتره اصلا درس نده.

به نظر خودت یک کم زیاده روی نکردی؟!
از چهار 11 بعدش کردیش 14:eek:
استادی که میخواد نمره ی فاینال رو فقط مدنظر نگیره توی طول ترم چنان دهن دانشجوی محترمش رو آسفالت میکنه(الان نصف استادای خودم همینجورین)نه اینکه هر کدومشون یه چیزی نوشتن شما هم نمره دادی.در حق اونیکه وقت گذاشته خونده داری ستم میکنی.اگه خود طرف دلش واسه پولش میسوخت میخوند.حالا مثلا طرف 9.25 میشه شما لطف کن بده 10 که نیفته یا 19.75 میشه بده 20 نه اینکه از 4اومده 14:confused:

دقيقا همين طوره.اين مورد تغيير نمره واسه منم پيش اومده....
استاد 3 نمره به من نداده بود.يعني ميان ترم از 10 شدم 8 اما پايان ترم از 10شدم 5.يعني دوتا سوال 5 نمره اي داده بود كه من يكيشو نوشتمو بلند شدم از سر جلسه بنا به دلايلي.
اما استاد بهم 10 داده بود.خلاصه هرچي بهش گفتم كه بد تصحيح كردي زير بار نميرفت.
به مدير گروه خودم گفتم اونم واسم كاري نكرد.ديگه رفتم سراغ مدير گروه رشته نفت چون استاد دروس مهندسي شيمي رو ايشون انتخاب ميكرد.وقتي جريان بهش گفتم.گفت برگمو با كليد سوالات و بارم بيارن.
خود مدير گروه نفت برگمو تصحيح كرد و 3نمره رو بهم داد.
امتياز منفي هم در پرونده استاد درج شد و ديگه دروس تخصصي مهندسي شيمي بهش ندادن
برنامه نويسي كامپيوتر بهش دادن كه تدريس كنه.
تمام اين اتفاقات دقيقا يك ترم كامل طول كشيد.

]:surprised:
چقدر شاکی هستید شما ها، حالا من چکار کنم که اساتید شماها بهتون نمره نمیده
اگه دوست دارید اینطور باشه، نه من همون سعی میکنم راه خودم را برم و بصورت عادلانه تری نگاه کنم و بیشتر شما توضیحات منو توجه نکردید. بیشتر اعتراضات شما به این چند تا هست:
در درس کنترل پروژه نمره فاینال 14 در نظر گرفته شده و نمره پروژه و میان ترم 7 از 21 نمره. حالا فردی از 14 شده 11 و از میان ترم و پروژه 3.5 که داده شده 15 و بدلیل نیاز نمره اش به 16 افزایش پیدا کرده

دیگری نمره فاینالش 4 بود از 14 و میان ترم و پروژه 5.5 که جمعا 11 داده شده و بعلت نیاز واقعی و مشروطی 14 داده شده

درس دیگر هم کارگاه کنترل پروژه هست که عملی 12 نمره و پایان ترم 8 بود.نمره یکی از عملی 9 شده و از پایان ترم 2 که مجموعا 11 می باشد و با توجه به پروژه ای دیگری که آماده کرده بود و کار کرده بود 13 داده شده

اما بازم میگم کسانیکه زیر 10 می گردند سعی کرده ام که همان 10 بدم و کمتر کسی را زیر 10 نمره رد می کنم.

برای هر فردی مشکلاتی در طول ترم یا پایان ترم پیش می آید و باید توجه کرد. و نمره هم کیلویی نیست . گاهی وقتها نمرات دیگر و از افراد مطمئن در مورد وضعیت کسانیکه نیاز دارند و یا مشکلات پرس و جو می شود.

در جواب دوستی هم که گفت چند ترم تدریس میکنید . قبلا نوشته بودم که 3 ترم و 30 سال بیشتر ندارم و از بعضی ها فقط چند سال بزرگترم و خودم هم دانشجو هستم فعلا
دوستی هم که گفته فرمالیته هست. نه اینطور نیست و نمرات را که تو سایت برای بچه ها اعلام میکنیم یه بازه زمانی برای بررسی اعتراضات و پاسخ به انها وجود دارد و پس از آن نمرات را قطعی می کنیم که امکان تغییر در ان وجود نخواهد داشت.

در مورد سوال دیگر ایشان من در سراسری و غیرانتفاعی و این ترم هم در پیام نور تدریس دارم.

حالا راضی باشید و منصف. البته برای منم نظر سنجی جالبی بود و از همه متشکرم بخاطر اظهار نظرها. چون نظر شما با دانشجویانم خیلی تفاوت داشت. و یه نکته جالب این بود که شاکیان بیشتذ آقایون هستند و اونایی که در پایان ترم نمره بیشتر میخواهند و اعتراضات دارند هم آقایون هستند :)

بازم اگه نکته ای یا اعتراضی شما دارید خوشحال می شوم بفرمایید . اما یه آقایی هم بود که به همون منطق علم الهدیی و گوسفندی خود ادامه می دهد که من باز برای ایشون جوابی ندارم.

مانا و مستدام باشید

مانا و مستدام باشید:gol::gol: