مکانی برای با جنبه های باشگاه

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان
چند وقتیه از هر تاپیکی رد میشم میبینم دو نفر دارن دعوا میکنن یا ناراحتی به وجود اومده یا با گریه زاری در حال خداحافظی هستن
این تاپیک رو ایجاد کردم که هر کسی جنبه حرف زدن و شوخی کردن داره فقط پیام بده هر کسی هم که نازک:cry:نارنجیه فقط نظاره گر باشه
خلاصه اینجا کسی حق دعوا و ناراحت شدن و فشار خون و اعصاب خوردی را تحت هیچ عنوانی نداره
پس فقط
با جنبه ها پیام بزارن:cool:

آخرین ویرایش:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان
چند وقتیه از هر تاپیکی رد میشم میبینم دو نفر دارن یا دارن هم دعوا میکنن یا ناراحتی به وجود اومده یا با گریه زاری در حال خداحافظی هستن
این تاپیک رو ایجاد کردم که هر کسی جنبه حرف زدن و شوخی کردن داره فقط پیام بده هر کسی هم که نازک:cry:نارنجیه فقط نظاره گر باشه
خلاصه اینجا کسی حق دعوا و ناراحت شدن و فشار خون و اعصاب خوردی را تحت هیچ عنوانی نداره
پس فقط
سلام-اول من حضور بزنم خدمتتون :smile:---چراغ اولو روشن کنم!

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان
چند وقتیه از هر تاپیکی رد میشم میبینم دو نفر یا دارن هم دعوا میکنن یا ناراحتی به وجود اومده یا با گریه زاری در حال خداحافظی هستن
پس فقط

عهههههههههههههههههه سلام عمو جونننننننننننننن خوبییییییییییییی :D

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابایییییییییییییی این چیه؟:surprised:

pepper

کاربر فعال
من که ...
بی جنبه ام
شنیدم یجا کشف شده تو چند گونه نادر باجنبه پیدا شده