موسسه آموزش عالی جامی نجف اباد اصفهان

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين بخش براي معرفي موسسه آموزش عالي جامي نجف آباد ايجاد شده است.
ما اميدواريم در شهر علم پرور نجف آباد از اين موسسه دانشگاهي مطرح در سطح کشور بسازيم و در جهت پيشرفت ايران عزيزمان نقش ايفا نماييم.
گروههای آموزشی
تاریخچه

اين موسسه با استعانت از پرروردگار متعالي و با همت تعدادي از اساتيد دانشگاه هاي صنعتي اصفهان و اصفهان در سال 1386 در شهرستان علم پرور دليجان تاسيس گرديد. اين موسسه آموزش عالي با تاكيد در رشته هاي فني و مهندسي قرار است در طي يك برنامه 10 ساله به دانشگاه فني و مهندسي جامي (Jami Institute of Technology) ارتقاء يابد. هدف اصلي اين موسسه تبديل شدن به يكي از دانشگاه هاي برتر در زمينه فني مهندسي در ايران در طي اين برنامه ده ساله مي باشد. براي نيل به اين هدف جذب اعضاي هيئت علمي با كيفيت،‌ فارغ التحصيل نمودن دانش آموختگاني با كيفيت، توليد علم در زمينه علوم فني و مهندسي و توسعه فضاي فيزيكي و آزمايشگاه ها در سرلوحه كار اين موسسه قرار گرفته است.

گروههای آموزشی

گروه مهندسی مکانیک
Mechanical Engineering Department

رشته های موجود در گروه مهندسی مکانیک:
کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی تاسیسات حرارتی و برودتی
کاردانی ناپیوسته مکانیک-نقشه کشی صنعتی
کارشناسی ناپیوسته مهندسی نقشه کشی و طراحی صنعتی
کاردانی پیوسته نقشه کشی عمومی- نقشه کشی و طراحی صنعتی
کاردانی پیوسته تاسیسات - تهویه مطبوع
کاردانی پیوسته تاسیسات - تبرید

گروه مهندسی شیمی
Chemical Engineering Department

رشته های موجود در گروه مهندسی شیمی:
کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی
کاردانی پیوسته صنایع شیمیایی-صنایع شیمیایی

گروه مهندسی عمران و محیط زیست
Civil & Environmental Engineering Department

رشته های موجود در گروه مهندسی عمران:
عمران-کارهای عمومی ساختمان
مهندسی عمران-آب و فاضلاب

گروه مهندسی بهداشت و ایمنی
Health & Safety Department

رشته های موجود در گروه مهندسی بهداشت و ایمنی:
مهندسی بهداشت و ایمنی صنعتی​

Jami Institute of Technology (JIT))
فعلا در اين پست اعضاي هيئت موسس، هيئت علمي و مسئولين را معرفي ميکنم و درصورت وجود هرگونه سوال در پستهاي بعدي در خدمت خواهم بود.

دکتر محمود سليمي: عضو هيئت موسس، رياست موسسه و استاد تمام مهندسي مکانيک دانشگاه صنعتي اصفهان (ايشان از طرف انجمن مهندسان مکانيک ايران به عنوان استاد برتر مهندسي مکانيک ايران در سال 1388 انتخاب شدند)
دکتر سيدفواد آقاميري: عضو هيئت موسس و استاديار مهندسي شيمي دانشگاه اصفهان (ايشان رياست دانشکده فني مهندسي دانشگاه اصفهان را برعهده دارند)
دکتر محمدرضا طلايي: عضو هيئت موسس و دانشيار مهندسي شيمي دانشگاه اصفهان (ايشان معاونت آموزشي دانشکده فني مهندسي دانشگاه اصفهان را برعهده دارند)
دکتر سعيد ضيايي راد: عضو هيئت موسس و استاد تمام مهندسي مکانيک دانشگاه صنعتي اصفهان
دکتر محمد نصيري: عضو هيئت موسس و نائب رئيس موسسه آموزش عالي جامي و عضو هيئت علمي دانشگاه صنعتي مالک اشتر
دکتر شاپور رودپيما: عضو هيئت موسس و استاديار مهندسي شيمي دانشگاه صنعتي اصفهان
دکتر غلامرضا اعتماد: عضو هيئت موسس و استاد تمام مهندسي شيمي دانشگاه صنعتي اصفهان

مهندس اميررضا طلايي: معاونت آموزشي و پژوهشي (عضو هيئت علمي)
مهندس عبدالحسين مددي نجف‌آبادي: معاونت دانشجويي و مدير گروه مهندسي مکانيک (عضو هيئت علمي)
مهندس مرضيه باقري: مدير گروه مهندسي شيمي (عضو هيئت علمي)
مهندس غلامرضا ضيايي: عضو هيئت علمي

رزومه و مشخصات بيشتر نامبردگان در وبسايت موسسه موجود است.

لازم به ذکر است اعضاي هيئت موسس در تدريس و فعاليت‌هاي پژوهشي موسسه بسيار فعال مي‌باشند
دکتر محمود سليمي: دروس استاتيک و ديناميک
دکتر سيد فواد آقاميري: دروس ترموديناميک و طراحي راکتور
دکتر محمدرضا طلايي: دروس مکانيک سيالات و ترموديناميک
دکتر سعيد ضيايي‌راد: دروس استاتيک و ديناميک
دکتر محمد نصيري: دروس طراحي راکتور، موازنه جرم و انرژي و دروس آزمايشگاهي

مهندس اميررضا طلايي: دروس تصفيه پساب‌هاي صنعتي و بهداشت و ايمني
مهندس عبدالحسين مددي: نقشه‌کشي صنعتي، سيستم‌هاي اندازه‌گيري دقيق، طراحي قالب و مقاومت مصالح
مهندس مرضيه باقري: شيمي آلي، شيمي تجزيه و آزمايشگاه
مهندس غلامرضا ضيايي: رياضي عمومي
موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی جامی آمادگی خود را جهت ارتباط علمی و پژوهشی با دیگر موسسات آموزش عالی و بخش صنعت اعلام می دارد.
برای اطلاع از زمینه های تحقیقاتی و رزومه اعضای هیئت موسس و هیئت علمی به بخش وبسایت موسسه مراجعه نمایید.

زمینه های تحقیقاتی در گروه های آموزشی مختلف بدین ترتیب می باشد:

مهندسی شیمی: مهندسی گاز و محیط زیست - ترمودینامیک و تعادل فازها - مهندسی نفت - نانوتکنولوژی و نانوسیال ها

مهندسی مکانیک: شکل دهی فلزات و پلاستیسیته - تحلیل المان محدود - آنالیز مودال و ارتعاشات غیرخطی - CAD/CAM/CAE - سیستم های پیشرفته تولید - کنترل و مکاترونیک

مهندسی محیط زیست و آب و فاضلاب: تصفیه آب و پساب - بیوتکنولوژی - کنترل آلودگی های آب و هوا
اساتید و دانشجویان موسسه آموزش عالی جامی در سال 88-89 موفق به چاپ و انتشار 29 مقاله علمی و ثبت 3 اختراع شده اند که این امر در میان موسسات غیر انتفاعی - غیر دولتی به ندرت اتفاق می افتد. چاپ مقالات مختلف در مجلات بین المللی و علمی پژوهشی داخلی نشانگر علاقه مندی مسئولین این موسسه به امر پژوهش می باشد.​
موسسه آموزش عالي جامي اولين موسسه غير انتفاعي ايران است که در پايگاه بسيار معتبر رتبه‌بندي دانشگاه‌هاي دنيا webometrics.info در کاتالوگ دانشگاه‌هاي ايران ثبت گرديده‌است.
براي مشاهده را کليک نماييد.
http://www.webometrics.info/university_by_country.asp?country=ir&offset=300

amir50

عضو جدید
از این تعریفتون کمال تشکر رو دارم...اما تعریف من:
دکتر نصیری: ماه..یه پارچه آقا...هرکی باهاش کلاس داشته میفهمه که اون چه بزرگواریه! عالی درس میده..عالی هم امتحان میگیره..
مهندس مرضیه باقری: خیلی خانم جدی و دقیقیه...و سعی کنید ناراحتش نکنید...امتحاناشم خوب میگیره...استاد خوبیه..

آخرین ویرایش:

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی اقا امیر . منم کاملا با شما موافقم . این اساتیدی که نام بردین عالین ......

ujc

عضو جدید
سلام،درباره خانم مهندس احمدوند اطلاعاتی داری؟

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،درباره خانم مهندس احمدوند اطلاعاتی داری؟
سلام دوست عزیز از تاخیر زیاد بنده در پاسختون عذر خواهی میکنم.
نه خیلی اما یه کلاس باهاشون داشتم موازنه که با بچه های کاردانی بودن .استاد باحالی هستن اهل شوخی اما گاهی اونقدر جدی میشن که اصلا نمیشه باهاشون صحبت کرد. همرو با یه چشم میبینن. و سطح سوالات در امتحاناتشون بالاتر از سطح درسی هست که میدن . و اصولا اگه بخوان کسی رو بندازن با نمره 6 میندازن :)

ramin-002

عضو جدید
اخه دوستان خوب این همه دروغ واسه چی هست

اخه دوستان خوب این همه دروغ واسه چی هست

اول جواب فرزان رو میدم که اولاٌ اساتیدی مانند دکتر آقامیری و دکتر اعتمادی اصلا تو دانشگاه جامی نجف آباد درس ندادند فقط دکتد آقامیری ترمو دینامیک تو دلیجان درس می داد تازه این اساتیدی که نام بردید من با دو سوم آنها درس داشتم و می تونم بگم که اونطوری هم که می گویند خیلی عالی نیستند فقط شما از یه نفر نام نبردید به نام دکتر رحیمی که ما درس انتقال جرم با ایشون داشتیم که واقعاٌ نشون دادند که از هر احاظ استاد متفاوتی هست.ودر مورد ثبت دانشگاه جامی تو سایت جهانی باید بگم که دانشگاه جامی ت این سایت هیچ رتبه ای نداره و فقط سایتش ثیت شدهدر جواب امیر هم میگم که بانظرشون در مورد دکتر نصیری موافقم ولی نه انقدرم که ایشون گفته در مورد خانم مهندس باقری که خانم دلسوز و خوبی هست ولی با بچه های اصفهان خیلی بهتره و بیشتر هواشونرو داره درس دادنش هم بدک نیستخانم احمدوند هم که وای نگو از درس دادنش من ترم قبل از بچه های کاردانی رفع اشکال مکردم درس موارنه رو اصلاٌ خودم متوجه نمی شودم چی گفته ا"خ شما دوستان عزیز می خواهید اطلا عات بیشتری از موسسه آموزش عالی جامی داشته باشید به وبلاگی کخه چند تا از دوستانم راه اندازی کردن مراجعه کنید.www.anti-jami.blogfa.com

:mad:سلام. دمت گرم به این میگن وبلاگ مرد.....یه حساب کتاب هم من کردم بهتر بدونی. خواب گاه دختران جامی در خیابان شهدا با زیر بنای 150 متر مربع با 2 اتاق ویک سالن با اجاره ماههانه 2500000 تومان رکرد داره خاور میانه در اجاره بها است...........ماهانه .......این خوابگاه دارای 32نفر اجاره نشین است که هر نفر مبلغ 360000هزارتومان برای هرترم بول داده اند تازه پول اب وبرق و گاز و کوف و....هم هست....این جا دانشگاه نیست فرزان که هی میگی دانشگاه اینجاه دکه است از اون دکه های که سر گردنه هستند که هر جنسی رو به چند برابر قیمت خودشون می فروشن.نمونش ساندیس توی همجای ایران 100 تومان است به یکی از همین دکه ها گفتم یه ساندیس بده داد .500تومان بهش دادم 100 تومان پس دادگفتم فکر کنم اشتباه کردید گفت نه اشتباه نکردم 300تومانش بابت اینه که توی یخچال بوده....البته من نگرفتمش پسش دادم ..... از کرایه سرویساش واز 1100نفر که ترمی 500000تومان وسالی1000000تومان بابته شهریه وجمعا 1100000000تومان پول چی میشه هم حرفی نمیزنم.و میگم خدا میداند .ودر اخر شرافت ارزش بیشتری داره بعضی ها به خاطرش از جون خودشون میگزرن بهتر یه کم چشمامون رو باز کنیم و ببینیم که اینجا فقط وفقط پول مهم است پول ....چرا .....چرا ...../ژ؟؟؟؟؟؟ اینجا دکه ای بیش نیست.
ودر اخر ...زندگی انقدر ریبا نیست که به خاطرش شرافتمون رو زیر پا بگزارم ومرگ هم انقدر ترسناک نیستکه از ترسش هر کاری بکنیم....
[تعجب]

jami.m

عضو جدید
به نام خدا
با نظرهای باقری موافقم نمونش تشکیل شدن 2جلسه ای کارگاه تبرید بچه های تاسیسات آنم با امکانات بسیار بسیار ابتدایی
یا تشکیل شدن 6جلسه ای تاریخ اسلام یا غذا دادن ترم قبل یا وضعیت خوابگاه یا........
بهتر آدم وقتی میخواد در مورد یک چیز نظر بده باید در موردش تحقیق بکن و فقط چیز های خوبش نگه

ramin-002

عضو جدید
ای بابا بس کن دیگه

ای بابا بس کن دیگه

فرزان تو رو خدا ول کن این دروغهارو

اول من اینو بگم که من شک دارم تو دانشجو باشی بلکه کارمند اونجایی و منم احترام زیادی واست قائل هستم

.این مطلبی رو که شما گذاشتید درست از سایت جامی کپی کردید و گذاشتید .

اخه من یه سوال دارم دانشگاهی که هنوز کارگاه درستی نداره از سیالات و حرارت گرفته تا عملیات واحد که ما فقط سه تا آزمایش در پیت انجام دادیم

.فقط دانشگاه ما چند تا استاد خوب داره اونم دکتر رودپیما ودکتر طلایی و دکتر رحیمی که دیگه تو دانشگاه ما دکتر رحیمی هم درس نمی دهد .بس کن یکم از اشکالات دانشگاه هم بنویس.

خدارو شکر که من درسم تمام شد:) .الانم امریه شرکت نفت گرفتم با اجازه گلتون ماهشهر مشغول کار هستم:cool:.به دوستان توصیه میکنم به این وبلاگ سر یبزنند anti-jami.blogfa.com

آخرین ویرایش:
حقیقت انسان به آنچه اظهار میکند نیست، بلکه حقیقت او نهفته در آن چیزیست که از اظهار آن عاجز است. بنابراین اگر خواستی او را بشناسی نه به گفته هایش بلکه به ناگفته هایش گوش فرا بسپار. :)

HASSANKIMIYA

عضو جدید
سلام بچه ها
اگه کسی هست تو موسسه غیرانتفائی جامی ممنون میشم به این دو تا سوالم ج بده
1.اساتیدی که تو سایت اسم هاشون هست(دکتر سيد فواد آقاميري دکتر محمدرضا طلايي دکتر محمد نصيري...) واقعا هستن منظورم اینه که درس میدن یا...خودتون میدونید که
2.من شاغل هستم شاید نتونم به بعضی ار کلاس ها برسم واسه غیبت گیر میدن این خیلی برام مهمه ازتون میخوام کمکم کنید
قربون شما
:)

Armin pak

عضو جدید
سلام بچه ها
اگه کسی هست تو موسسه غیرانتفائی جامی ممنون میشم به این دو تا سوالم ج بده
1.اساتیدی که تو سایت اسم هاشون هست(دکتر سيد فواد آقاميري دکتر محمدرضا طلايي دکتر محمد نصيري...) واقعا هستن منظورم اینه که درس میدن یا...خودتون میدونید که
2.من شاغل هستم شاید نتونم به بعضی ار کلاس ها برسم واسه غیبت گیر میدن این خیلی برام مهمه ازتون میخوام کمکم کنید
قربون شما
:)

سلام بله که هستند درس هم میدند . البته من با اقای طلای کلاس داشتم حضور براش مهم نبود
البته بچه های شیمی بهتر میتونند راهنماییتون کنند.

HASSANKIMIYA

عضو جدید
سلام
با تشکر از جواب این دوستمون !!! ممنون میشم دوستان شیمی بیان و کمک کنن ... !!! ( چرا انقدر این جا سوت و کوره !!! ) ؟؟؟؟
هدف بیشتر من از طرح این دوسوال این هست که ایا این موسسه واقعا استاد های به نامی داره ( برای شیمی ) ویا نه فقط یکی دو ترمی اسم میزارن و میرن ....... و این که اونهای که شاغل هستن : چه طوری میتونن درس و واحد بردارن : ( مدیر گروه شیمی باهاش صحبت بشه ) میتونه کمک کننده باشه و از این جور مسائل کاریزماتیک ..........
تشکر .

jamikhabar

عضو جدید
به این وبلاگ جدید در مورد موسسه جامی حتما سر بزنید خیییلی باحاله : http://jami-university.blogfa.com/
حداقلش اینه که کلی میخندین.
منم با نظر rmin002 موافقم. پست اولی این تاپیک خیلی مشکوکه.
ولی بهرحال تنها مزیت جامی همین چنتا استاد حسابی هستن که اونجا تدریس میکنن. البته قبلا ارتباط مسئولین با دانشجوها بهتر بود و دانشجوها کمتر انتقاد و اعتراضشون را مطرح میکردن. یعنی یجورایی با مسئولین اون دوره یعنی دکتر نصیری و مهندس طلایی و مهندس مددی و مهندس باقری تعارف داشتن چون خودشون را بهشون نزدیک میدونستن.

آخرین ویرایش:

lale12

عضو جدید
اساتید گروه مهندسی شیمی جامی

اساتید گروه مهندسی شیمی جامی

سلام. درباره اساتید گروه مهندسی صنایع شیمیایی و مهندسی شیمی جامی باید بطور خیلی جامع خدمت شما عرض کنم که:
دکتر آقامیری استادیار گروه مهندسی شیمی دانشگاه اصفهان هست و چندسالی توی دانشگاه جامی تدریس داشته. پارسال کانادا بودن و امکان تدریس در جامی رو نداشتن، ولی امسال از اونجا برگشتن و در حال حاضر در جامی مشغول به تدریس هستن.
دکتر طلایی دانشیار دانشگاه اصفهان هستند و الان کانادا هست و احتمالاً اول مهر میاد ایران و دوباره تدریس توی جامی رو شروع می کنه.
دکتر اعتماد تا حالا توی جامی تدریس رسمی نداشته ولی ظاهراً از امسال به جمع مدرسین جامی اضافه می شه. لازم به ذکره که دکتر اعتماد فول پروفسور دانشگاه اتوای کانادا هست و یک سال توی دانشگاه صنعتی اصفهان تدریس می کنه و یک سال هم توی کانادا.
دکتر رحیمی دانشیار گروه مهندسی شیمی دانشگاه اصفهان هست و یک استاد فوق العاده خوب. ایشون هم رفته فرصت مطالعاتی و فکر نکنم امسال توی گروه صنایع شیمیایی حضور داشته باشه.
دکتر رودپیما استادیار دانشگاه صنعتی اصفهان هست و الان معاون آموزشی جامی شده و بطور حتم توی گروه صنایع شیمیایی تدریس هم داره.
دکتر نصیری استادیار گروه شیمی دانشگاه صنعتی مالک اشتر هست و الان معاون مالی جامی شده. ایشون هم مثل همیشه توی دانشگاه جامی تدریس خواهند داشت.
خانم مهندس باقری هم یکی دیگه از استاید گروه صنایع شیمیایی هست ولی الان دانشجوی دکتری هست و
خیلی کمتر از قبل توی جامی تدریس داره.

بقیه اساتید گروه شیمی هم مثل غلامی، احمدوند و... دانشجوهای دکتری اساتید فوق هستند که برای تدریس به دانشگاه جامی میان. لازم به ذکره که استادای بالا مربوط به دوره های کارشناسی هستند و اصولاً به دانشجوهای کاردانی درس نمی دن. بنابراین اگر دانشجوی کاردانی هستید استاداتون فرق دارن و حداکثر دانشجوی دکتری هستن. درباره حضور و غیاب هم باید خدمت شما عرض کنم که اصولاً حضورغیاب توی جامی سخت گیرانه هست ولی بعضی از اساتید این موضوع اصلاً براشون مهم نیست. اگه دوست دارید می تونید از کلاس استفاده کنید و اگر اونقدر باهوش هستید که بدون کلاس هم نمره بیارید اونا این فرصت رو بهت می دن، ولی تعداد این جور استادا زیاد نیست.

آخرین ویرایش:

kalampich

عضو جدید
موسسه آموزش عالی جامی حداقل تا سال 90 از امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی خیلی بالایی بر خوردار نبود ولی دست کم شما می تونستید اونجا بعضی اساتید سرشناس رو ببینید. قوی ترین گروه های آموزشی توی این موسسه به ترتیب عبارتند از:
گروه مهندسی مکانیک
گروه مهندسی شیمی
گروه مهندسی عمران
این رشته ها از قدیمی ترین رشته های جامی هستن برای همین هم اساتید خوبی توی اونا وجود داره. بطور مثال: دکتر سلیمی، دکتر ضیایی، دکتر سلیمی پور و دکتر ایزدی، دکتر آقامیری، دکتر رحیمی، دکتر طلایی، دکتر رودپیما، دکتر هاشمی و... البته در کنار این اساتید کلی استاد جوان هم هست که برخی خیلی خوب و برخی هم تعریفی نیستن مثل مهندس مددی، مهندس سلطانی، مهندس هاشمی، مهندس ستاری، مهندس ضیایی، مهندس طلایی و... در مجموع جامی رو فاقد امکانات رفاهی درجه یک ولی دارای سطح علمی بالایی توصیف می کنم.

jamikhabar

عضو جدید
اساتیدی که اسم بردی واقعا خوب هستند ولی مشکل اینجاست که بعضا اساتید حق التدریس که میارن زیاد خوب نیستن.
اگه دوست دارید در مورد جامی بیشتر بدونید و سوال و جواب از مسئولین این موسسه را دنبال کنید به این وبلاگ سر بزنید:

AFSHAR_PIPING

عضو جدید
سلام من دانشجوی کاردانی نقشه کشی صنعتی بودم سال 88 همون اوایل که تاسیس شده بود تو دلیجان.خلاصه اون موقع قبلش اون ساختمون تو شهریور که اومدیم ثبت نام کنیم امتحانات تجدیدیهای بچه های پیش دانشگاهی بود آخه اونجا پیش دانشگاهی بود قبلش و اونا اجارش کرده بودن...خلاصه اولش که ما بچه های مکانیک بودیم کلآ 9 نفر بودیم تو کل اون دانشگاه...یعنی هر وقت میخاستیم میرفتیم هر وقتم که نمیرفتیم یعنی دانشگاه دیگه درش قفل میشد اصلا یه وضعییییی بود.هیچی نداشت اون موقع بزور تونستیم دو تا خونه اجاره کنیم ما 5 تا تو یه خونه 4 دیگه هم جای دیگه بودن بعد تو تکمیل ظرفیت 4و5نفر اضافه شدن....چه دورانی بود خدا....همون سال پر برف ترین شهر ایران دلیجان بود..خلاصه 1 سال گذشت تا کارشناسی تاسیسات اضافه شد قبلش کارگاه یه هنرستان بود ردیف کرده بودیم واسه درسای کارگاهی و یه انقد گفتیم خابگاه میخایم که بعد یک سال برای بچه های تاسیسات خابگاه ردیف کردن مخصوصآ دختراش...فکر کنم پارسال بود که وقت کردم برم برای تصفیه حساب تو جاده فولادشهر بود تو یه مخابرات بود..چقد جاش داغون بود..همش میگفتم یعنی اینا سالم هستن همشون مخصوصآ دختراش...الان که تیتر پیجتونو دیدم انگار رفته دانشگاه نجف آباد....اینم بگم اون موقه یه دانشگاه بودو 70 واحد ما که بین مددی و محمدی تقسیم شده بود که محمدی انداختیم بیرون مددی هم از ترم 2 جای محمدی اومد بنده خدا دمش یجورایی گرم اوضاع مارو میدید هیچکیو نمینداخت ولی فکر کنم الان گرگ شده دیگه... سولی کسی داشت بپرسه یه تجدید خاطره ای میشه....اینو خاستم بگم اگه ما 9 نفر نبودیم الان موسسه ای بنام جامی وجود نداشت. یا علی

Armin pak

عضو جدید
سلام من دانشجوی کاردانی نقشه کشی صنعتی بودم سال 88 همون اوایل که تاسیس شده بود تو دلیجان.خلاصه اون موقع قبلش اون ساختمون تو شهریور که اومدیم ثبت نام کنیم امتحانات تجدیدیهای بچه های پیش دانشگاهی بود آخه اونجا پیش دانشگاهی بود قبلش و اونا اجارش کرده بودن...خلاصه اولش که ما بچه های مکانیک بودیم کلآ 9 نفر بودیم تو کل اون دانشگاه...یعنی هر وقت میخاستیم میرفتیم هر وقتم که نمیرفتیم یعنی دانشگاه دیگه درش قفل میشد اصلا یه وضعییییی بود.هیچی نداشت اون موقع بزور تونستیم دو تا خونه اجاره کنیم ما 5 تا تو یه خونه 4 دیگه هم جای دیگه بودن بعد تو تکمیل ظرفیت 4و5نفر اضافه شدن....چه دورانی بود خدا....همون سال پر برف ترین شهر ایران دلیجان بود..خلاصه 1 سال گذشت تا کارشناسی تاسیسات اضافه شد قبلش کارگاه یه هنرستان بود ردیف کرده بودیم واسه درسای کارگاهی و یه انقد گفتیم خابگاه میخایم که بعد یک سال برای بچه های تاسیسات خابگاه ردیف کردن مخصوصآ دختراش...فکر کنم پارسال بود که وقت کردم برم برای تصفیه حساب تو جاده فولادشهر بود تو یه مخابرات بود..چقد جاش داغون بود..همش میگفتم یعنی اینا سالم هستن همشون مخصوصآ دختراش...الان که تیتر پیجتونو دیدم انگار رفته دانشگاه نجف آباد....اینم بگم اون موقه یه دانشگاه بودو 70 واحد ما که بین مددی و محمدی تقسیم شده بود که محمدی انداختیم بیرون مددی هم از ترم 2 جای محمدی اومد بنده خدا دمش یجورایی گرم اوضاع مارو میدید هیچکیو نمینداخت ولی فکر کنم الان گرگ شده دیگه... سولی کسی داشت بپرسه یه تجدید خاطره ای میشه....اینو خاستم بگم اگه ما 9 نفر نبودیم الان موسسه ای بنام جامی وجود نداشت. یا علی
یا علی برادر راهت ادامه دارد

PASHA.OMID

عضو جدید
سلام انتظار نداشتي منو تو اينجا ببيني اره
جامي هرچي بود
جامي هر چي كه بود
خيلي چيزا را به من شناسوند
آقاي باقري عزيز

PASHA.OMID

عضو جدید
شما هم
فقط سلام
چون همينم خيلي زيادتونه
كاش زودتر از اينا ميفهميدم
عين الوند

آخرین ویرایش:

soli456

عضو
2.jpg3.jpg

سلام به دوستان عزیز
من ارشد مهندسی شیمی قبول شدم تو جامی
می خواستم ببینم ادرس رو از تو گوگل مپ درست پیدا کردم یا نه

ایا خوابگاه میدن؟
اجاره خونه توی فولاد شهر چقدر هست ؟
یه توضیحاتی در این موارد بدین ، ممنون میشم

آخرین ویرایش:

MIMCHEM86

عضو جدید
سلام به دوستان . یکی از آشناهام تازه ارشد مهندسی شیمی قبول شده.میخواستم یه سری اطلاعات ازتون بگیرم: 1. برا خانما خوابگاه میدن؟ 2. شهریه چقدره تقریبا؟ خواهش میکنم منو راهنمایی کنین. ظاهرا تا دوازدهم همین ماه مهلت آخر ثبت نام هستش.

MIMCHEM86

عضو جدید
دوستان مهندسی شیمی یه کمکی ازتون میخوام.اگه لطف کنین ایمیل یا شماره ای از خودتون بهم بدین ممنون میشم.یه سری اطلاعات رو از دانشگاه ه وضعیت خوابگاه دادن و... میخواستم.ممنونم.

بالا