مهندسی مکانیک آزاد یاصنایع غیرانتفاعی؟!!!

eng.morteza

عضو جدید
به نظر من مکانیک برو
اخه کجای دنیا صنایع رو با مکانیک مقایسه می کنند
مکانیک درس های خیلی سنگینی داره ولی صنایع که معروف به مهندسی هلو هست (این نظر من هست و هیچگونه قصد بی احترامی به دوستان صنایع رو ندارم)
مهندسی یعنی برق کامپیوتر مکانیک و عمران
اگر قبول ندارید به چارت درسی برق کامپیوتر مکانیک و عمران مراجعه کنید و تفاوت رو با صنایع احساس می کنید

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من مکانیک برو
اخه کجای دنیا صنایع رو با مکانیک مقایسه می کنند
مکانیک درس های خیلی سنگینی داره ولی صنایع که معروف به مهندسی هلو هست (این نظر من هست و هیچگونه قصد بی احترامی به دوستان صنایع رو ندارم)
مهندسی یعنی برق کامپیوتر مکانیک و عمران
اگر قبول ندارید به چارت درسی برق کامپیوتر مکانیک و عمران مراجعه کنید و تفاوت رو با صنایع احساس می کنید

اقا ممنون یه مقدار ما رو خندوندی :biggrin::biggrin:

خیلی جالبه معیار خوب بودن رشته رو سختیه اون میدونید :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::D

اینقدر درس سخت بخونید حال کنید . چه بهتر که ما درسای راحت بخونیمو زودتر به موفقیت برسیم . بازار کار واسه صنایع هم که فراوون البته نه مثل بعضی از رشته ها که اخر سر میرن سی دی میفروشن یا رایت میکنن . البته اگه خوب باشن میتونن شغلای خوبم پیدا کننا قصدم توهین نبود

eng.morteza

عضو جدید
اقا ممنون یه مقدار ما رو خندوندی :biggrin::biggrin:

خیلی جالبه معیار خوب بودن رشته رو سختیه اون میدونید :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::D

اینقدر درس سخت بخونید حال کنید . چه بهتر که ما درسای راحت بخونیمو زودتر به موفقیت برسیم . بازار کار واسه صنایع هم که فراوون البته نه مثل بعضی از رشته ها که اخر سر میرن سی دی میفروشن یا رایت میکنن . البته اگه خوب باشن میتونن شغلای خوبم پیدا کننا قصدم توهین نبود

پس خوب شد خندیدی عزیزم
الان دوستان خود من هم دارن صنایع می خونند با ماهی300تومان:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: سر کارند و خیلی سریع هم به موقعیت عالی با حقوقی که گفتم رسیدند
حالا شما که گفته اید مهندسان کامپیوتر سی دی رایت میکنند بگم که الان خود من کامپیوتر گرایش سخت افزار خوندم و هنوز درسم تمام نشده و تخصص چندانی هم ندارم ولی الان سر کارم و سی دی هم رایت نمی کنم و شرکت هم در ضمینه واردات قطعات رباتیک می باشد ونه رایت سی دی(تو ایران)
تو کشور های دیگر هم که کامپیوتر جز 10 رشته ی پر درامد هست ولی اسمی از صنایع تو لیست نمی باشد میدونید چرا؟؟؟(چون تخصص صنایع مهندسی نیست و مدیریت حساب میشه و به نظر شما چی طراحی میکنه؟؟؟:biggrin::biggrin:
اگر قبول ندارید به سایت
www.salaryfor.com بروید و رشته ی مورد نظر رو سرچ کرده و حقوق تمام رشته های مهندسی رو ببینید

ariyaii

عضو جدید
سلام
اگه من میخاستم انتخاب کنم بدون تردید سیالات جنوب

silverman24

عضو جدید
سلام دوستان
من امسال کنکورآزادمهندسی سیالات آزاد تهران جنوب قبول شدم وصنایع غیرانتفاعی شمال آمل...
دوستان به نظرتون کدومشون رو برم...؟
بازار کارکدومشون بهتره...؟
آینده تحصیلی(تحصیلات تکمیلی چطور؟)
این چه سوالیه که میپرسی باباجون! معلومه که مکانیک.تازه اگه صنایع دولتی بود، بازم میگفتم مکانیک چه برسه به غیرانتفاعی!
البته جسارت به بچه های باحال صنایع و دانشگاه شمال که انصافا دانشگاه قشنگیه نشه، ولی سرنوشت این بنده خدا مهمتر از این حرفاست.

hhh_the_game

عضو جدید
با سلام
میخوام بگم هر رشته ای قشنگی خواست خودش رو داره اما این مشخص که هر کس از رشته ای که درس خونده دفاع میکنه .
در ضمن برخی از افرادی که مکانیک رو انتخاب میکنند شناخت کمی نسبت به این رشته دارند و بیشتر برای کلاسش میرن این رشته و بعد داخلش کم میارند بخصوص دانشگاه آزادی ها ( البته نه همه)
و به نظر من رشته صنایع آینده بسیار خوبی خواهد داشت (در کشورهای پیشرفته که الان این چنین است)

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس خوب شد خندیدی عزیزم
الان دوستان خود من هم دارن صنایع می خونند با ماهی300تومان:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: سر کارند و خیلی سریع هم به موقعیت عالی با حقوقی که گفتم رسیدند
حالا شما که گفته اید مهندسان کامپیوتر سی دی رایت میکنند بگم که الان خود من کامپیوتر گرایش سخت افزار خوندم و هنوز درسم تمام نشده و تخصص چندانی هم ندارم ولی الان سر کارم و سی دی هم رایت نمی کنم و شرکت هم در ضمینه واردات قطعات رباتیک می باشد ونه رایت سی دی(تو ایران)
تو کشور های دیگر هم که کامپیوتر جز 10 رشته ی پر درامد هست ولی اسمی از صنایع تو لیست نمی باشد میدونید چرا؟؟؟(چون تخصص صنایع مهندسی نیست و مدیریت حساب میشه و به نظر شما چی طراحی میکنه؟؟؟:biggrin::biggrin:
اگر قبول ندارید به سایت
www.salaryfor.com بروید و رشته ی مورد نظر رو سرچ کرده و حقوق تمام رشته های مهندسی رو ببینید

من مهندس صنایع میشناسم حقوق میلیونی میگیره . لیسانس کامپیوترم میشناسم :biggrin::biggrin: بیکاررررررر. کامپیوتر به عنوان رشته خوب نیست ادم باید در کنار رشته های دیگه کامپیوترم یاد بگیره .

eng.morteza

عضو جدید
من مهندس صنایع میشناسم حقوق میلیونی میگیره . لیسانس کامپیوترم میشناسم :biggrin::biggrin: بیکاررررررر. کامپیوتر به عنوان رشته خوب نیست ادم باید در کنار رشته های دیگه کامپیوترم یاد بگیره .
این صحبت شما یعنی این که اسمون باز شده و یک رشته ی خوب به نام صنایع از اسمون افتاده پایین:biggrin::biggrin::biggrin:
صنایع با رشته های حرفه ای مثل برق کامپیوتر و مکانیک و عمران اصلا قابل مقایسه نیست اصلا صنایع رو باید با رشته های علوم انسانی مقایسه کرد:biggrin::biggrin:
و این بحث بی نتیجه هست چون شما می فرمایید که کامپیوتر کار نداره ولی من هنوز درسم تموم نشده ولی کار دارم:biggrin::biggrin::biggrin:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
این صحبت شما یعنی این که اسمون باز شده و یک رشته ی خوب به نام صنایع از اسمون افتاده پایین:biggrin::biggrin::biggrin:
صنایع با رشته های حرفه ای مثل برق کامپیوتر و مکانیک و عمران اصلا قابل مقایسه نیست اصلا صنایع رو باید با رشته های علوم انسانی مقایسه کرد:biggrin::biggrin:
و این بحث بی نتیجه هست چون شما می فرمایید که کامپیوتر کار نداره ولی من هنوز درسم تموم نشده ولی کار دارم:biggrin::biggrin::biggrin:

من همچین حرفی نزدم

شما به خاطر وجود افرادی با افکار شما هست که وضع کشور ما اینه

صنایع یه علم نوین هستو روز به روزم پیشرفت میکنه . رشته ای که مدیریت مهندسی هست و فوق العاده پر کاربرد .

راستی دوست من 3 ترم صنایع خونده الان سر کاره .

واقعا جالبه شما دارید موقعیت فوق العاده ی شغلی صنایع رو با مکانیک مقایسه میکنید :biggrin::biggrin:

توصیه میکنم یه سر به کاریابی ها بزنید و اطلاعیه ها رو ببینید :)

eng.morteza

عضو جدید
من همچین حرفی نزدم

شما به خاطر وجود افرادی با افکار شما هست که وضع کشور ما اینه

صنایع یه علم نوین هستو روز به روزم پیشرفت میکنه . رشته ای که مدیریت مهندسی هست و فوق العاده پر کاربرد .

راستی دوست من 3 ترم صنایع خونده الان سر کاره .

واقعا جالبه شما دارید موقعیت فوق العاده ی شغلی صنایع رو با مکانیک مقایسه میکنید :biggrin::biggrin:

توصیه میکنم یه سر به کاریابی ها بزنید و اطلاعیه ها رو ببینید :)

من که نیازی به کار یابی ندارم و الان هم سر کار هستم و البته سی دی هم رایت نمی کنم:biggrin:
و کاریابی هر کس به خودش مربوط میشه و اگر تخصص و علاقه نداشته باشه در بهترین رشته هم که باشه بازم بیکار میمونه

maahsa

عضو جدید
به نظر من صنایع برای کار رشته بهتریه (من خودم مکانیک طراحی جامد می خونم) درسای مکانیک هم سخت تره هم ... بی فایده تر برای کار بیشتر مکانیکا بعد از این که فارق التحصیل میشن نمودن با این درسایی که خوندن چه کارایی می تونن بکنن ولی خوب صنایعها با همون درسای اولی که می خونن براشون کار پیدا می شه و خیلی از بچه های مکانیک کارشون بیشتر صنایعیه درسای صنایع درسای جالب و قشنگین

بالا