[ مهندسی بهداشت ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسی بهداشت

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
بهداشت محیطی هستم سلااااااااااااااااااااااااااااااااااام
میبینی بهداشت محیطی ها اصلا اهل سایت نیستند

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوشحالم بچه ها محیط اینجا هم هستن

من هم اضافه کنید به جمع خودتون

m-ezadi

عضو جدید
سلام خيلي خيلي خوشحالم كه هم رشته اي هاي عزيز خودم آشنا ميشم.اميدوارم حال همه خوب خوب خوب باشه:biggrin::)

new7

عضو جدید
YE chizi begam,akharesh koja bayad kar konim?

YE chizi begam,akharesh koja bayad kar konim?

:confused:?]

new7

عضو جدید
bachehaye mohit

bachehaye mohit

u ham mohandese mohiti?eival baba hameye mohandesia hast be joz ma!reshte be in bahali:cry:;)

m-ezadi

عضو جدید
سلام به مهندساي بهداشت محيط.واقعا خيلي خوبه كه ميتونيم با هم يك جاباشيم. به نظرمن رشته خيلي خوبي داريم ما محيطي ها خودمون ورشتمون رو جدي نميگيريم ...شايد نمي دونيم كه رشته ما اونم تو اين زمان خيلي بااهميته.از رشته اي كه خوندين ناراحت نباشيد نگران بازار كارش هم نباشيد....خدابزرگه :eek::Dهرچي روازته دل از خدا بخواين حتما بهتون ميده.اميدتون به خداباشه.
من امسال تصميم گرفتم كه ارشد بخونم تصميمم هم جديه از همه دوستان مي خوام اگه سايتي رو ميشناسن كه ميشه رفرنس ها ياجزوه هارودانلود كرد معرفي كنن.ممنون:biggrin:

n.a90

عضو جدید
سلام

سلام

SHOMA MIDONIN KI MARO MASKHARE KHODESH KARDE RESHTEI KHUNDIM KE BAYAD BE HAME TOZIH BEDIM CHI KHUNDIM BE KHODA AZ INKE DOROS FEKR NAKARDEAM TA BEDUNAM CHIKAR KONAM DARD MIKESHAM OMREMUN DAR EBHAM GOZASHT DELETUN KHOSHE​

karimi_l

عضو جدید
سلام.وقت به خیر.من ارشد بهداشت محیطم .دانشگاه تهران.اگر می خواهید ادامه تحصیل بدید باید عجله کنید.هر روز برنامه ها و رفرنس ها عوض میشه.باید بیشتر به کتاب رو ببرید نه جزوه!خوشبختانه کتابای زیادی ترجمه شدند.1کتاب فروشی هست تو انقلاب.اکثر کتابای ما رو داره.پست هم می کنه.به چند نفر هم معرفی کردیم.حتما از کتابا تهیه کنید و زود شروع کنید.ایشاللا که موفق بشید.تهران تشریف دارید؟ 66487090-9125448619 آقای نادری-کتاب فروشی دی - اگر سوالی داشتید،میل بدید. با احترام
کریمی
lkarimi21@yahoo.com

karimi_l

عضو جدید
سلام به همه دوستان بهداشت محیطی،لطفا نا امید نشید.ایشاللا میاید ارشد تازه می بینین که چقدر جای کار هست.اشتباه ما اینه که فکر می کنیم حتما یه کار دولتی باشه! اما اگر یه پژوهشگر خوب بشید،1عالمه طرح پژوهشی با پول کلان می تونید کار کنید.تازه دنبالتونم میان!مشکل رشته ما کم سوادی،پایه ضعیف کامپیوتر،ریاضی،زبان و.... است.چون همیشه بچه ها نا امیدند و مطالعه نداریم.پس رقابتی در کار نیست و جو تنگ نظرانه حاکمه!!! ما باید این جو را بشکنیم و بهم کمک کنیم.کاری داشتید بهم میل بدید.باید اعتماد به نفسمونو افزایش بدیم! لطفااااااا

karimi_l

عضو جدید
از دست بچه های تنبل بهداشت محیط!!!!!!!!!!!!!!! هیچ وقت نرفتیم دنبال خیلی مطالبی که باید خیلی وقت پیش یاد می گرفتیم! بچه های پیوسته مثل ما نخواهند شد.اونا پایه ریاضی قوی خواهند داشت.10 واحد پاس می کنن و اینکه پیوسته هستن مثل ما آلاخون والاخون نمی شن!! دوستان لطفا اندکی به روز شیم تا اعتماد به نفسمون بالا بره و همین طور هم رشتمون.خیلی از بچه های رشته های مشابه ما مثل محیط زیست و عمران ها هم مثل ما هستند.اما ادعاشون میشه.چون اعتماد به نفس بالایی دارند.بچه های ما متاسفانه منفعلند!!!!

zahra.ehe

عضو جدید
salam
xoshhslsm 4 ta lenge xodam peida kardam
daneshju terme7am
kojash bemanad dg!!!!!!!!!!!!!!!!!
omidvaram matalebe mofidi giram biad

niloufar_1991

عضو جدید
من رشتم شهرسازی یه.اما خوب بهداشت محیطم داشتیم تو درسا.خدایی حالا فردا شما یا من یا همه فارغ التحصیل شدیم کجا کار کنیم؟!:confused:

aigin

کاربر فعال
با سلام

كسي ميدونه رشته مهندسي بهداشت محيط رو دانشگاه آزاد داره يا نه اگر هست كدام دانشگاه و ظرفيت آنها .
ممنون ميشم جواب بدهيد.
با تشكر

ییلماز

عضو جدید
سلام هر جا مهندسین بهداشتو دیدی بدون شور و هیجان اونجاس!جای خوشحالی داره

سلام هر جا مهندسین بهداشتو دیدی بدون شور و هیجان اونجاس!جای خوشحالی داره

:)سلام چه عجب یه بهداشت محیط تو سایت دیدیم نمی دونی چقدر خوشحال شدم

:Dسلام هر جا مهندسین بهداشتو دیدی بدون شور و هیجان اونجاس!جای خوشحالی داره

faram

عضو جدید
سلام دوستان
کسی از شما تو شهر اردبیل یا استان اردبیل زندگی می کنه که وقتش آزاد باشه و بتونه 1 پروژه تحقیقاتیو واسمون انجام بده ؟
حقوقش محفوظه
دوستان اگه مایلند به همکاری می تونن با email من در تماس باشن
en.arjmand@gmail.com
با آرزویه موفقیت برای تک تکتون

karna

عضو جدید
سلام دوستان
منم بهداشت محیط می خونم، ترم 8 پیوسته
خوشحالم که با شما عزیزان آشنا شدم:smile:

PENN

عضو جدید
سلام من تازه فارغ التحصیل شدم:) و افتخار میکنم که بهداشت محیطی هستم. بچه ها انقدر ناامید نباشید رشته ما دنیایی از علوم مختلفه فقط خودمون یکم تنبلیم و دنبالش نمیریم. به آینده امید داشته باشید. فردا مال ماست.:smile:

h.parsa

عضو جدید
سلام دوستان ، من محیط زیست هستم ولی چون تو مرکز بهداشت کار میکنم قصد دارم ارشد بهداشت محیط بخونم بهر حال خوشحالم که بهداشت محیط هم اینجا می بینم .

samir91

عضو جدید
سلام به همه بچه های بهداشت محیطی
بابا فعالیت !
;)
اینجا که هیچکس نیست:(

aysan90

عضو جدید
سلام. انگار تو این سایت ما بیشتر همکارتریم. من مهندسی ب حرفه ای هستم.