مهم:کارشناسی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alireza

عضو جدید
لطفا کسی می تونه اطلاعاتی در مورد چگونگی قبولی در ازمون کارشناسی ارشد این رشته و
ضرایب لازم ومنابع مفید و خلاصه برای کنکور به من بده
من دانشجوی ترم اخر ریاضی ام
متشکرم :)

پرشيا

عضو جدید
مهندسي‌ صنايع‌ - مهندسي‌ صنايع‌

مواد امتحاني‌
1. زبان‌ عمومي و تخصصي
2.تحقيق درعمليات 1
3. آمارو احتمال مهندسي
4. طرح‌ريزي‌واحدهاي‌صنعتي‌
5.كنترل‌ موجودي 1

ضرايب‌ گرايش ها به ترتيب دروس
(1, 2, 2, 1, 1)

---------------------------------
مهندسي صنايع‌
1.مديريت‌سيستم‌ و بهره‌وري
2.مهندسي سيستمهاي‌اقتصادي اجتماعي

مواد امتحاني‌:
1.زبان عمومي وتخصصي‌
2.رياضي عمومي‌1و2
3.آمارواحتمالات
4.معلومات عمومي (مسائل مربوط به تجارب مديريتي‌)
5.برنامه‌ نويسي‌كامپيوتر
6.تحقيق‌ درعمليات‌

ضرايب‌ گرايش ها به ترتيب دروس:

.مديريت‌ سيستم‌وبهره‌وري
(3, 3 , 2, 2, 0, 0)

2.مهندسي سيستمهاي‌اقتصادي اجتماعي‌
(2, 3, 3, 0, 2, 2)

پرشيا

عضو جدید
توضيح‌:
داوطلبان‌ رشته مديريت‌ سيستم و بهره‌وري بايد حداقل سه‌سال سابقه كار مديريت‌ پس‌ از اخذ ليسانس در واحدهاي ‌صنعتي ‌را داشته‌ باشند و بهنگام‌ قبولي دردانشگاه ارائه‌ نمايند. بديهي‌ است‌ درغيراينصورت‌ قبولي‌ وي‌ لغو خواهد شد.

رشته مهندسي صنايع‌ مديريت‌سيستم‌ و بهره‌وري و مهندسي سيستمهاي ‌اقتصادي اجتماعي ستاره دار هستند يعني داوطلبان‌ درصورت‌ داشتن‌ شرايط، علاوه‌ بر رشته‌ اصلي‌ مي‌توانند متقاضي‌ شركت‌ در يكي‌ از 58 كد رشته‌ امتحاني‌ ستاره دار شوند.

مجید

عضو جدید
سلام دوست عزیز
به نظر من با تاکید زیاد بر روی ریاضیات و آمار می شود در ارشد صنایع قبول شد .
برای آمار توصیه میکنم کتاب شلدون - راس رو بخونی .
من خودم همینکار رو کردم و قبول شدم ، انشاالله شما هم موفق باشی.
یا علی

nasrollahpour

عضو جدید
سلام دوست عزیز
شما رشته خوبی را انتخاب کردی ، اما این را نیز بدان که برای قبولی در این رشته باید خیلی تلاش کنی چون رقابت در این رشته خیلی سنگین است .

iran811

عضو جدید
سلام دوست عزیزو من ارشد قبول نشدم ولی راه حلش و منابع را خوب می شناسم . جزوات آمار: گایینی و محلوجی
تحقیق:زاهدی استاد ماهان بر اساس بازارا
اشجری بر اساس طه استاد امیر کبیر
طرح ریزی: اشجری
موجودی: پور سعید-حجی

iran811

عضو جدید
یک چیز دیگه هم هست به قول این دوستمون: روی احتمال خوب کار کن: احتمال راس از همه بهتر و کامل تره. تست هنری و جزوه اشراقم از اون مطلب دارن. نه بیشتر

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من فکر می کنم تحقیق در عملیات از همه مهمتره
به دو دلیل:
1- هر کسی نمی تونه تست ش رو راحت بزنه
2- تخصص خیلی جالبی توی فوق
البته من با پیشنهاد خانم احمدی مبنی بر احتمال شلدون راس هم موافقم
باتشکر

آخرین ویرایش:

msismaely

عضو جدید
با سلام
می خواستم بدونم جزواتی که اسم بردین از کجا می شه تهیه کرد (جایی خاصی برای خرید دارد یا نه؟ ) و اگر نه (اختصاص کلاس های خاصی است) اگر ممکن باشد برایم ایمیل کنید (هزینه اش هر چقدر باشد برایتان ارسال می کنم)
با تشکر
ایمیل من: sadegh4u_9002@yahoo.com

shabnam1386

عضو جدید
كارشناسي ارشد

كارشناسي ارشد

سلام دوستان
اميدوارم كه خوب باشيد
به نظر شما براي قبولي در كنكور ارشد روي چه درسهايي تمركز كنيم كافيه؟
اينكه كه پرسيدم چه درسهايي براي اينه كه فرصت مطالعه همه درسها رو ندارم:cry:
و ديگه اينكه براي گرايش مديريت سيستم و بهره وري سابقه كار بايد چند سال و تو چه زمينه اي باشه؟
ممنون

مجید

عضو جدید
سلام ، من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و دقیقا مشکل شما رو داشتم یعنی وقت کمی داشتم بخاطر همین روی درسهایی مثل آمار و ریاضی تمرکز کردم و خدا را شکر قبول شدم . تا جاییکه من میدونم برای ارشد مدیریت سیستم بهره وری در دانشگاه آزاد (که الان خودم مشغول تحصیلم ) سابقه کار نمیخواهد ، ولی دانشگاه دولتی رو نمیدونم .
موفق باشید
یاحق

bardinova

مدیر بازنشسته
سه سال سابقهء مدیریت لازم هست . مهم این نیست که مدیر بودین یا نه ، اون رو میشه یجوری جور کرد . فقط باید سه سال سابقه بیمه داشته باشین .

shabnam1386

عضو جدید
ممنون مي شم درسهايي رو كه براي اين گرايش بايد بخونم رو بهم بگيد
و اگر منابع خوبي از هر كدوم سراغ داريد مرسي

bardinova

مدیر بازنشسته
درسهایی که باید بخونین ریاضی 1 و 2 هست ، آمار ، اطلاعات عمومی مدیریت و زبان تخصصی . من یه بار شرکت کردم . اما خب بدلیل اینکه هیچ فرصتی برای درس خوندن نداشتم و جدا از اطلاعات عمومی مدیریت و زبان که تا حدودی باید آمادگیش وجود داشته باشه ، در زمینهء ریاضی و آمار در حد اطلاعات گاو از نظریه نسبیت خاص میدونم ، قبول نشدم !!.

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سابقه مدیریت

سابقه مدیریت

با سلام
من هم با دوستمون هم عقیده هستم فقط بیمه می خواد چون خصوصی بودن و یا دولتی بودن خیلی مهم نیست ، دروس هم ریاضی و آمار احتمال مهمه فکر می کنم.
با احترام

bardinova

مدیر بازنشسته
مهمترین و تاکید می کنم ، مهمترین درس برای قبولی در فوق لیسانس زبان تخصصی هست . هرگز فراموشش نکنین .

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخ از این زبان تخصصی

آخ از این زبان تخصصی

با سلام
آره زبان تخصصی یکی از اون آیتم هایی که فاصله میندازه بین نفرات شرکت کننده توی کنکور.
با احترام

moradi6598

عضو جدید
سلام من خودم كارشناسي ارشد سيستم و بهره وري در دانشگاه علم وصنعت خوندم زمان ما كه سابقه بيمه نمي خواست.

alireza_30

عضو جدید
سلام
من مهر ماه 86 سه سال از فارغ التحصیلیم میگذره اگه بخوام کنکور مدیریت سیستم بدم سابقه بیمه میخوان یا سه سال سابقه. منظورم اینه میشه سه سال سابقه داشت ولی بیمه نبود
ضمنا" دانشگاه آزاد هم این سه سال رو نیاز داره ؟
اگه کسی جواب منو بده ممنون میشم

bardinova

مدیر بازنشسته
در مورد دانشگاه آزاد بعید میدونم احتیاجی به این سه سال باشه . حتی دانشگاههای غیرانتفاعی هم زیاد سخت گیری نمی کنن رو این موضوع . اما در مورد سابقه کار ، خیر . حتما باید سابقه بیمه رو داشته باشین .

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فکر می کنم...

فکر می کنم...

در مورد دانشگاه آزاد بعید میدونم احتیاجی به این سه سال باشه . حتی دانشگاههای غیرانتفاعی هم زیاد سخت گیری نمی کنن رو این موضوع . اما در مورد سابقه کار ، خیر . حتما باید سابقه بیمه رو داشته باشین .
باسلام
من فکر می کنم به جملات بالا می بایست یک نامه دال بر انجام فعالیت های مدیریتی ( هرچند صوری ) هم اضافه کرد.
بااحترام

shabnam1386

عضو جدید
اينجور كه من پرسيدم دانشگاه آزاد هم اين سه سال سابقه بيمه اي رو مي خواد

bardinova

مدیر بازنشسته
گفتم که . بستگی داره . بعضی جاها سخت گیری میکنند و بعضی جاها کاری ندارن . معمولا اونایی که قبلا مصاحبه میذارن ازتون میخوان سابقه بیمه رو . بذارین یه طور دیگه بگم . درسته که این قانون این رشته هست ، اما هر دانشگاه به سلیقه خودش رفتار می کنه .

بهبود

عضو جدید
با سلام
اون طوری که آموزش دانشگاه میگفت از اداره بیمه استعلام میشه.
موفق باشید

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
اون طوری که آموزش دانشگاه میگفت از اداره بیمه استعلام میشه.
موفق باشید
باسلام
من اینجوری فکر نمی کردم، پس دیگه بدتر هم شد ، حالا دیگه بحث استعلامه.پس سابقه بیمه الزامیه.
بااحترام

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام:
از دوستا یه کمک می خواستم.من میخوام صنایع -صنایع بخونم.اما جزوه ی خوبی ندارم.از بچه ها کسی هست که بم کمک کنه؟می دونم کتاب اصله اما یه جزوه یخوبم عالیه.می خواستم برم پارسه اما تابستون ترم دارم تا ترم 7 تموم کنم.ممنون میشم راهنماییم کنین.:gol::gol::gol:

liliss85

عضو جدید
سلام.اونطور که من از احوالات شرکت کنندگان شنیدم ریاضی و آمار مهندسی و زبان تخصصی از مهمترین و نمره آورترین دروس آزمون کارشناسی ارشد هستند.
موفق باشید.

مجید

عضو جدید
سلام
دانشگاه آزاد سابقه ی بیمه نمیخواد
قبلا میخواست ولی جدیدا این بند رو برداشتن
موفق باشید

tomaj_adeli

عضو جدید
سلام
من یک بار شرکت کردم ولی شانس نیاوردم جابجا زدم
الان چی بخونم بهتره ضمنا اینکه من زبانم عالیه
ممنون

سعید مهدوی

عضو جدید
کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد

سلام دوستان
اگر اطلاعات کاملی در مورد منابع کنکور و همچنین شاخه های ان دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا