مهم : همه حواستونو جمع کنید ....cng

safa_re5000

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
همونجوری که خبر دارید یا نه به گفته مسولان تا سال 1390 سهمیه بنزین کاملا قطع میشه. و بنزین با قیمتی حدود 250 تا 400 بصورت آزاد خواهد شد. در اینصورت به مردم بیش از پیش فشار خواهد آمد و اول و آخر همه کم کم ماشیناشونو گاز سوز خواهند کرد . ( مگر تک و توک موارد خاص مثلا خرمایه دار ها و سر مایه دار ها و ...).
نکته بسیار مهم اینجاست که پارسال من خودم یه باک گاز پر کردم (50-- 60 تا ) پولش کلا 100 تومن شد اما چون گاز بین مردم رواج آنچنانی نداشت و تازه کم کم راه افتاده نمیدونم چجوری شد یدفعه قیمت همون یه باک الان شده 700 ---800 تومن من خودم یه مقایسه کوچولو کردم جا خوردم که چجوری اینهمه قیمت تغییر کرد و خودمم متوجه نشدم. ... نگو چون بنزین گرون بوده حواسم به این تغییر قیمت گاز نبوده ...مطمئن باشید تا یکی دوسال دیگه همین قیمت گاز را 2---3 برابر میکنن اگه صداتون در نیاد . پس از این به بعد اگه قیمت گاز رفت بالا همه صداتون در بیاد . ساکت نشینید . اینجوری کنید همین گاز رو هم ازتون میگیرن و باید آب بدید به ماشیناتون .
تو یه سال بدون اینکه کسی بفهمه و به چشم کسی بیاد قیمت از 100 تومن رسید به 700 تومن (برای یه باک) ....پس حواستونو خوب جمع کنید و اگه قیمت تغییری کرد صداتونو نشون بدید .

دوستان تو هر سایتی عضو هستید این تاپیک رو تو اون سایت بزنید و بزارید همه بدونن بی سر و صدا چه اتفاقی داره میفته